mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 17:23:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356261 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #120 : nedelja, 03.10.2004 : 16:19:05 »

Lep pozdrav!
Upam, da s svojimi kuzki uživate v zadnjih toplih dnevih. Bo morda kakšen od vasih črnčkov prišel na razstavo v Lj. 14.10. ? Upam namreč, da jih bom končno uspela videti v živo...   Smiley
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #121 : nedelja, 03.10.2004 : 20:05:36 »

Saj najbrž si se zmotila ampak vseeno razstava je 14.11 in ne 14.10 Wink Da slučajno ne boš takrat zastonj tam okrog tavala Wink Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #122 : nedelja, 03.10.2004 : 20:41:38 »

Arieb,pri vas doma je pa prav pestro Grin!!
No,naš Bis je zdaj prav priden,in ne dela nobenih neumnosti Wink(razen da je v četrtek skoraj pojedel neko psico na plaži, nato pa še Bona,ki je bil z Brankotom na pijači Grin)!!! Morem ga pa tudi pohvaliti,ker me je zadnjič tako lepo čakal pred lekarno,potem pa smo še srečali Tikija in smo morali malo pogledati v preteklost,da sem jaz skužla kdo je gospa in tiki Grin.

Kaja,kako pa kaj Bagetka???
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #123 : ponedeljek, 04.10.2004 : 16:07:04 »

Ory, chris ima prav! Razstava je 14.11. On ze ve...se je koncno odlocil, da pride pokazat svojega lepotca sirnemu svetu. Grin Pridemo pa tudi mi! Smiley

Bis, Bagi je se vedno prava lumpa. Mi na kraj pamet ne pride, da bi jo upala pustiti pred trgovino ali kje drugje. Kaja me je vcasih vedno cakala neprivezana tudi po pol ure in se ni premaknila z mesta. Zdaj je raje ne puscam vec nikjer same! Bagi pa sploh ne. Ker se vedno najde kdo, ki bi jo mrcvaril, Bagi pa, kot ves, ni ravno navdusena. Roll Eyes

Me pa se vedno obcasno prijetno preseneti, ko kaksnega popolnega tujca navduseno sprejme. Prav lepo je sprejela tudi kunca, ki je zacasno nasel dom pri meni, nekako pa ji se ni cisto jasno kaj naj pocne s sestrinim mackom. Zato ga ze kar predhodno oblaja, da macek zbezi. Grin lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #124 : ponedeljek, 04.10.2004 : 18:58:44 »

Se oproščam.....narobe sem napisala datum, ampak  govorimo o isti razstavi.  Do takrat je sicer še veliko časa in en par agility tekem  Smiley ampak sem se vseeno hotla prepričat, če se kdo od vas pride pokazat...... aja, pa še to me zanima....v katero skupino pa spadate?.. pod ovčarske pasme??

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #125 : torek, 05.10.2004 : 17:02:59 »

Ja, Ory, med ovčarske  Shocked, torej FCI I., med same velike in hrabre Grin.. In ravno mi smo najbolj hrabri, korajžni, pametni, slinavi, scrtani, prisrčni, tamičkeni od vseh, vedno zadnji v četici, ta-naj, ta-naj, ta-naj...  Wink

Mi še ne vemo, če gremo v LJ  Huh
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #126 : četrtek, 07.10.2004 : 14:33:23 »

kaja,saj tudi jaz si ne bi upala Bisa pustit pred kakšno trgovino,samo ko sem bila v lekarni sem ga lahko imela non stop na očeh Grin,in tudi meni se je zdelo čudno,saj ko je bil privezan se je pustil čohati neki gospe Huh!!

Arieb,kako kaj tvoja,malčka Grin!!???
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #127 : četrtek, 07.10.2004 : 16:25:58 »

Hvala na vprašanju, Bis, moja »malčka« sta dobro (trenutno Lips Sealed)…

Je pa Bon (silom prilike) postal odrasel fantek, ki ga v tem trenutku igračke prav nič ne zanimajo… In tisti tvoj sendvič, ki je bil (upam, da spet bo) tako nenadomestljiva igrača, je čisto pozablejn! Bon se je prvič zaljubil – žal, v nepravo osebo, svojo mamo Sad. Je pa zato mama bolj pametna, kljub temu, da bi druge psičke kar pustila zraven, njemu ne pusti, nadaljuje s svojo trdo vzgojo Grin.
Zato je doma zelo pestro – se bolj trudimo, da nismo doma, in če je že kdo doma, je samo eden Roll Eyes. Jutri odšibam z Bonom na Gorenjsko.. No, potem bo pa že mimo. Ja, mora biti človek pa kar pazljiv, ko ima doma tak parček…

Kaj še Bis, da ti povem; da smo bili včeraj spet pri veterinarju (ne vem, ali pretiravam, ali kaj?); celo noč namreč nismo spali, ker je Bon bruhal  Cry; pa ne vem, ali je kje kašno »fino«, dobro za bruhat, hrano popapal, ali je bil tako razburjen od nepotešenega poželenja, ali mu je smrdel en spraj, na katerm je pisalo, da samčka ob goneči psici po prsih pošpricaš, ali se mu je zataknič žvečilni čeveljček…. »Bog ti ga vedi!« Vsekakor, sedaj smo na rižu in bianco, dietični konzervi, puranjem in piščančjem mesu, vodi iz steklenice… pa ob vsaki kretnji vsi prestaršeni!

Juhuhuhuhu… Grin Grin Grin... pri nas ni nikoli dolgčas!

Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #128 : petek, 08.10.2004 : 00:44:55 »

Živjo!
Mene pa zanima ali po v Sloveniji kmalu kakšno leglo oziroma na koga se lahko obrnem za informacije o leglih iz tujine.
Zanima me tudi ali je ta pasma sploh primerna za 60-letno (izredno aktivno) gospo, ki ima že od otroštva naprej pse. (Maja ji je umrl 14 letni koker španjel, odločila se je, da bo v prihodnje imela manjšo pasmo - jaz sem ji predlagala npr. tibetanskega španjela, ampak ona se je po prebiranju večih pasjih knjig totalno zaljubila v Shipperke.)
Že v naprej hvala za odgovore!
LP
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #129 : petek, 08.10.2004 : 09:21:41 »

Ojla Tia! V Sloveniji sta le dve punci, moja Bagi in njena mamica Ira. Tako, da je trenutno (razen, ce kdo uvozi kaksno samicko) edina moznost za slovensko leglo moja Bagi. Pa se to ni cisto sigurno!
Za tujino bi vec vedela Arieb. Pred kratkim je bilo leglo na Ceskem *** in pa v Italiji. Kolikor mi je znano sicer povprasevanje po pasmi ni kdove kako veliko, vendar se vedno vecje kot ponudba, zato se bo gospa kar nacakala.

Citat
Juhuhuhuhu…   ... pri nas ni nikoli dolgčas!

Hehe! Nasa neumnica si je izmislila novo igro (pravzaprav je igra "preizkusimo Tanjine zivce" ze kar stara, malo se le spreminjajo objekti). Kar na lepem se je zacela zaganjat v motoriste, avtomobile in nazadnje se v tovornjake. Roll Eyes Prej jih sploh opazila ni! In gremo zadnjic na sprehod, mala opica jasno na povodcu, Don tudi, Kaja pa je nekaj vohljala naokrog. Pa se pripelje en ogromen tovornjak, ki je tako ropotal, da smo skoraj ogluseli. Kaja in Don sta sla kar korak nazaj, Bagi pa sem zadnji hip povlekla k sebi, da se ni zagrizla v gumo!  Shocked  Mislim, da ima damica malo pomesane pojme: vrecka, ki jo nosi veter je hudo nevarna stvar, prav tako plasticna steklenica sredi ceste, oboje je potrebno oblajat ob tem pa se grbo delat....ko pa se mimo pripelje nekajtonski tovornjak pa ga je potrebno napasti.  Roll Eyes Undecided lp

Logiran

bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #130 : petek, 08.10.2004 : 18:58:52 »

Citat
Mislim, da ima damica malo pomesane pojme: vrecka, ki jo nosi veter je hudo nevarna stvar, prav tako plasticna steklenica sredi ceste, oboje je potrebno oblajat ob tem pa se grbo delat....ko pa se mimo pripelje nekajtonski tovornjak pa ga je potrebno napasti.

 Grin Grin
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #131 : petek, 08.10.2004 : 23:20:56 »

Hvala Kaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gospa namerava novembra prit na razstavo pogledat vaše psičke, pa najboljš da se kar tam, "v živo" pozanima o vsem. Vem pa samo to, da so ji Schipperke ratali tako všeč (značajsko in vizuelno), da se sigurno ne bo odločila za drugo pasmo.
Lp (C:
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #132 : petek, 08.10.2004 : 23:28:15 »

Tia, kar naj me poisce (tam kjer bo najglasneje tam bomo mi  Grin). Verjetno pa bo v Ljubljani le Bagi! Sigurno pa bosta potem januarja na madnarodni se Bon in Ira! lp
Logiran

Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #133 : sobota, 09.10.2004 : 13:35:01 »

Ok (c:
Najbrž vaju tudi jaz pridem pozdravit! ************
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #134 : sobota, 09.10.2004 : 14:42:03 »

Arieb,tudi mi smo imeli težave z bruhanjem,takrat smo Bisa pustili na miru nič dajali papat in je bilo s5 vse vredu!!! Mi z Bisom mamo že pov dosti izkušenj tako,da zdaj lahko poučujemo naprej Grin,matr smo brihtni Grin!!! Kako ste se meli v Kr.Gori???

Kaja,ali misliš da je z Bisom kaj bolje,npr. vrečka smrtni sovražnik,polži(uglavnem žuželke oh in sploh;)))
in tako si zmišljuje naprej!! tudi Bis si izmišla nove igračke,igre itd.!! Npr.skakanje čez mojo ramo,grizenje in glodanje naših rok-pač si brusi zobke Grin,napadanje mojih škornjev in še marsikaj!!
Pri nas doma je vsak dan SHOW!!!

Kaj za ena razstava pa je januarja in novembra?? Mejbi bo Bis s5 na sceni Grin!!
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines