mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 01:58:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 210 211 212 213 214 [215] 216 217 218 219 220 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353865 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #3210 : torek, 17.06.2008 : 18:15:54 »

Ta bo pa zame čez kake 5 let ubistvu takrat ko bo Nils umru(upam da čim kasneje). Border collie-ja rabijo prijatelji, ki so ga pred kratkem izgubili, za teto pa iščemo že nekaj časa in si ogledujemo oz. se zanimamo za različne pasme( da gre v pokoj). Mogoče kdo najde da  sodelujem tudi v temi kerry blue terrier. No tega smo pa imel namen kupit pa smo se v zadnjem trenutku premislil ker nam je še malo bol potegnu irski mehkodlaki pšenični terier. Mogoče je res čudno da iščem in se zanimam za toliko kužov ampak nimajo vsi interneta oz. ne vejo za vse forume tukaj. Sicer se mi pa ne zdi tolk narobe, če hočeš nekomu pomagat in če za psa ki ga ne poznaš vprašaš ljudi ki ga imajo doma. Za tole pasmo nisem rekla da jo bomo kupil. Pasme ne poznam,videla sem jo na razstavi, bila mi je všeč, mji teti tudi, zato smo vprašali po leglih. Ker so mi povedali da legla v Sloveniji ni(za enkrat) pač ogledujemo pse naprej.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3211 : sreda, 18.06.2008 : 09:31:59 »

Ne, ne, saj ni nič narobe Wink Seveda si dobrodošla, tjaša.

Schipperke so "zakon" in zagotovo boš vse novice tu izvedela, saj smo zelo pridni "klepetatorji" pa še 99% (tako in drugače) povezani Grin  Grin  Grin.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #3212 : sreda, 18.06.2008 : 09:42:59 »

Hvala ARIEB za dobrodošlico. Sem vidla vaše kuže na razstavi v Portorožu in so res luštkani. Drugače pa vidim da ste pridni klepatorji, ker 215 strani ni tolk malo. Shocked Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3213 : sreda, 18.06.2008 : 11:23:48 »

215 strani pri pasmi, ki ima tako malo predstavnikov v Sloveniji je res veliko! Grin Kaj ces! Smo pac posebnezi! lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3214 : sreda, 18.06.2008 : 11:26:30 »

... tako malo predstavnikov v Sloveniji ...

Hja, malo predstavnikov po številu, po njihovih srčkih pa ... Smiley

Aha, Kaja, moja zverinjaka se zahvaljujeta za priboljške, mi pa za ostale sladkarije - med katerimi so najslajše taprave fotke!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #3215 : sreda, 18.06.2008 : 13:35:19 »

Dober dan Smiley
Je reku moj spremljevalec(pa ne štirinožni Grin),da ne smem preveč štrajkat in morem napisat tudi jaz kaj na forum.
Zelo lepo vas je bilo videti na razstavi. Dobro da obstaja ta razstava saj le tako vidim mogoče 2x na leto Tanjo in Aleša. Tanja prava pridna mravljica si bila v nedeljo,seveda ne smem pozabiti niti Aleša ki je naredil čudovite slike.
Tudi gospo Nadijo je lažje videt na razstavi kot pa v samem mestu,zato te Nadija naprošam da obiščeš kdaj naše mesto in se ne držiš zgolj na obrobju mesta,na tistih hribih Grin

Svežih novičk pa nimam. Vsak dan počnemo podobne stvari. Bisu se ne godi slabo. Včeraj se je zaljubil v avstralsko ovčarko in sta divjala skupaj po Forma Vivi. Očitno tudi velikost ni ovira v ljubezni,vsaj tako meni Bis Wink.

Aja pa še ena smešna od včeraj. Se z Bisom sprehajava po Forma Vivi pa pride mimo gospod s psičko. Seveda me gospod takoj vpraša če je Bis špic. Jaz pa njemu ponosno,da je to ovčar in da je to najmanjša ovčarska pasma. Gospod pa meni nazaj: "Pes je majhen,kolko so pa potem majhne ovce"?! Wink

Tolko iz naše hiše. Bis vam pošilja  Kiss (sedaj je postal pravi macho in bi čisto vsakemu rad dal lupčka)
Bodite pridni in uživajte v sončno deževnih dnevih.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3216 : sreda, 18.06.2008 : 21:00:19 »

Taprave fotke so zakon! Ni za kaj, dobite se kaksne. Smiley

Biskvitek, pozdravljen.  Wink Pa Nika tudi. Tudi tebe je bilo lepo videti po dolgem casu. Ma, te skoraj ne bi spoznala. Wink Ce bi me pozdravila nekje na cesti, bi najbrz malo trajalo, da bi ugotovila kam naj te dam. Wink Vsakic ko se vidimo si malo drugacna. Cheesy Smiley Skoda ker nisem imela vec casa...ta sodnik je bil tako hiter, da sem mu komaj sledila. No, pa saj se ne pritozujem. Raje vidim, da je hiter, kot pocasen. Grin

Citat
Hja, malo predstavnikov po številu,

No, kdo bo prvi kaj naredil, da se to spremeni? Nadija, Nika? Grin
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3217 : četrtek, 19.06.2008 : 09:40:10 »

Jeeeeeeeeeeeee, po dolgem času se oglaša Biscuit. Bravo, dobro da imaš poleg štirinožca še dvonožnega prijatelja.
Citat
Je reku moj spremljevalec(pa ne štirinožni),da ne smem preveč štrajkat in morem napisat tudi jaz kaj na forum.
Res je bil skrajni čas, da se pojaviš tu. Vidiš, da smo te vsi pogrešali Wink

A se ta avst. ovčarka
Citat
Včeraj se je zaljubil v avstralsko ovčarko in sta divjala skupaj po Forma Vivi.
slučajno omenuje Bri in je od Veronike? Res prijazna in igriva kužika Cheesy

Citat
No, kdo bo prvi kaj naredil, da se to spremeni? Nadija, Nika?
Tanja, jaz imam občutek, da boš to ti oz. Aleš.. in potem, prav kmalu še jaz. No, pa naj se javi še kakšen prostovoljec Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3218 : četrtek, 19.06.2008 : 09:43:06 »

Biskvitek, pozdravljen. Wink Pa Nika tudi. Tudi tebe je bilo lepo videti po dolgem casu. Ma, te skoraj ne bi spoznala. Wink Ce bi me pozdravila nekje na cesti, bi najbrz malo trajalo, da bi ugotovila kam naj te dam. Wink Vsakic ko se vidimo si malo drugacna. Cheesy Smiley

Ja, ne sekiraj se, Tanja, kljub vsemu jo jaz bolj pogosto vidim, in se mi to redno dogaja  Huh! Vedno pomislim, kaj ta manekenka od mene hoče  Shocked ... šele potem ugotovim, kdo je...  Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #3219 : četrtek, 19.06.2008 : 17:06:34 »

Biskvitek, pozdravljen.  Wink Pa Nika tudi. Tudi tebe je bilo lepo videti po dolgem casu. Ma, te skoraj ne bi spoznala. Wink Ce bi me pozdravila nekje na cesti, bi najbrz malo trajalo, da bi ugotovila kam naj te dam. Wink Vsakic ko se vidimo si malo drugacna. Cheesy Smiley

Ja, ne sekiraj se, Tanja, kljub vsemu jo jaz bolj pogosto vidim, in se mi to redno dogaja  Huh! Vedno pomislim, kaj ta manekenka od mene hoče  Shocked ... šele potem ugotovim, kdo je...  Grin

A ste dobre vidve Grin! Sem se prav nasmejala.
Tanja vsako leto se malo širim Cheesy,to bo ta razlika. Nadija pa me ima že za manekenko, to je vse zaradi mojih blazno velikih sončnih očal ki naredijo svoje Wink

Mogoče se pa res tista avstralska ovčarka imenuje Bri. Jooj kako hitro jaz vse pozabim Undecided
Je mogoče Bri Bonova sošolka?!

Vidim da zbirate prostovoljce ki bodo poskrbeli,da bo Schipperk vedno več Smiley.
Mogoče se kdaj pridružimo tem prostovoljcem ampak sedaj še ne. Bis je že preveč razvajen in se obnaša kot edinec tako da nevem kako bi sprejel novo družbo.

Ravnokar gospod Črni sedi meni v naročju ter na vsak način želi s tacami po tipkovnici. Me že prav skrbi,da ne bo ta tehnika
zasvojila še njega Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3220 : četrtek, 19.06.2008 : 17:49:02 »

Citat
Ja, ne sekiraj se, Tanja, kljub vsemu jo jaz bolj pogosto vidim, in se mi to redno dogaja  Huh! Vedno pomislim, kaj ta manekenka od mene hoče  Shocked ... šele potem ugotovim, kdo je...  Grin

Hm, jaz tudi. A mislis, da se staram? Huh

Nika, rastes, rastes! Grin Ves, jaz sem te spoznala, ko si bila se otrok (pa brez zamere Wink) in v petih letis si odrasla. Jaz pa sem zadnjih 5 let bolj kot ne ista. Grin Grin Wink

Jap, prostovoljce zbiramo. Nasa Bagi pravi, da bi potrebovala pomoc pri dretju na balkonu. Pa Kaja ni vec za to. Wink lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3221 : sreda, 09.07.2008 : 16:35:50 »

Tanja, hvala za "štokholmski" pozdrav v obliki klasične razglednica - človek je res vesel klasike, pa še tako lepo jo lahko gledaš, ko sediš v naslonjaču... Sedaj pa komaj čakam poročila! Me zanimajo tvoja opažanja, prvo info sem že dobila iz Italije Wink

Citat
ciao,
sono appena tornata dalla Svezia.
Ho visto venerdì gli schipperke. Ho visto tanti maschi, ma nessuno mi entusiasmava troppo.
Il maschio che ha vinto il BOB è molto bello ma è troppo grande,è quasi taglia media.
La migliore femmina mi piace molto,è francese.
Non ho visto un maschio per Zorilla che mi piacesse tanto, continuo a preferire Bon...

Po tej izjavi je Bon svetovno prvak v lepoti Grin Grin Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3222 : sreda, 09.07.2008 : 20:14:05 »

In zdaj ti mislis, da se kdo razen tebe razume kaj tam pise? Angry Grin Hehe, saj se mi zdi, da stekam... samcek je bil grande! Grin Grin Grin Saj je bil res. Samicka je bila veliko bolj po mojem okusu in obcutek sem dobila (glede na to, kako dolgo se je sodnik odlocal komu dati BOB), da je bila tudi Sinku zelo vsec. Je pa psica, ko je laufala za BOB malce sepala, pa tudi gibanje je imala malce nenavadno. Se mi zdi, da sodnik prej, ko je izbiral za CACIB tega ni opazil, ali pa je psica kasneje zaradi sepanja zacela cudno teci. Ne vem, ne morem reci.

Se dobro, da smo gospoda Sinka ze prej prosili, ce ga lahko poslikamo skupaj z BOB psom, ker nam je tale teta hotela kar pobegniti. Grin No, pa smo jo zvlekli nazaj v ring. Wink

http://www.moj-album.com/slike/54923/EoZuJ4KNyxSr3QFp.v.jpg

Svetovna prvakinja je torej postala mlada evropska prvakinja leta 2006 Atilla Du Clos de La Prere iz Francije (razred sampionov), svetovni prvak in Best of Breed pa Franhowil Undiscovered Black Utopia iz Nizozemske (tudi razred sampionov), z eno kopico naslovov, ki jih ne razumem. Wink lp

Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3223 : sreda, 09.07.2008 : 20:29:22 »

Meni osebno je bil zelo vsec Huckle Berry Finn Hope v.d. Welhaven

http://seitti.net/dog/suku/huke.html

Na tej sliki sicer izgleda velik, vendar je ravno pravsnji. Smiley

Se najbolj pa nama je obema bil vsec mulcek Bilgepump's Ex Tempore

http://www.moj-album.com/slike/54923/rHwf6G5uTDGJ1nXc.v.jpg

Se precohat se je pustil. Kiss
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3224 : sreda, 09.07.2008 : 23:23:21 »

Uuuu, vidim da smo si res podobnih okusov Wink In kaj res domov niste nič črnega pripeljali  Grin Grin Grin

Hja, tudi meni je samička lušna, prav na Iro me spominja in ta "tvoj" Bilgepump's Ex Tempore je tudi meni zelo všeč Wink

V tistem dopisu pa piše, da je videla veliko samčkov, ampak da je nobeden ni posebno navdušil, da je zmagal samček, zelo lep, ampak prevelik. Samička, ki je zmagala, ji je bila zelo všeč. Nadalje piše, da ji za njeno samičko ni bil všeč nobeden samček, da še vedno preferira Bona Grin

Saj veš, Tanja, fotokopijo kataloga... ali pa katalog na "posodo"! Nujno in obvezno! In čimprej, da si napasem oči in izvem vse novosti!
Logiran
Strani: 1 ... 210 211 212 213 214 [215] 216 217 218 219 220 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines