mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:30:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353935 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3135 : sobota, 29.03.2008 : 00:04:19 »

Jooj Arieb je se pokonci!  Cheesy Sem pa mislila, da ze vsi spite.....ja a ves da do sedaj sem vedno mladicke imela in nimam popolnoma nic proti njim. So krasni! Ampak nimam pa tudi nic proti malo vecji punci, seveda mora biti navajena na vse na kar pac mora biti kuza navajen. Ni se za bati, ona ne spi v postelji  Wink. Jih imajo prevec v hisi, da bi se sli take hece! Si predstavljas 3 Nemske ovcarje, 5 Schipperk in Border Collie v postelji!!!  Grin Saj bi se gospe in gospodu zmesalo.....

A ne, da na tisti slikici izgleda kot brezrepa Schippkica? Se mi je opravicila, da je morala slikati "free stand", ker je sama doma in ni morala drzati in slikati obenem. Se ga pa na prvi vidi... kar kosat! Se ti zdi zelo cokata? Zelo "Angleska"?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3136 : sobota, 29.03.2008 : 00:09:02 »

Ne, se mi zdi super (tudi za moj okus Wink), saj sem napisala, da bi jo kar imela Grin Ja, jaz bi jih kar celo krdelce "naštepala", a dobro da me Bon in Ira v red spravita, ki mi neprestano dokazujeta, da imam še z njima ogromno dela...  Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3137 : sobota, 29.03.2008 : 08:12:29 »

Lustna punca tale Fina.  Kiss Mi bi tudi...enkrat. Grin

Arieb, nisem pozabila na posteljo. Hm, kako bi se zmenili? Prides na CACIB Celje? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3138 : sobota, 29.03.2008 : 11:27:33 »

Ne, v CE na CACIB ne pridem - saj veš da sem sedaj bolj v "športne" vode zajadlala in gremna razstavo "bolj plansko".
A ti poznaš Majo Tolar; lahko bi po njej poslala, ona je na tekmah agilitya. Ali, če sedaj hodiš v Švrka (a ni to na Krimu), po Katji Dermol ali komu drugemu? Prav na tvojem koncu, v Trbovl..., bomo šele 4.10, smo pa prej tu http://www.agility-slo.com/slo/obrazci/2008Tekme.doc.
Jutri grem v Kutino Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3139 : sobota, 29.03.2008 : 13:43:40 »

Ves kaj? Bova kar midva eno soboto ali nedeljo nalozila babe in se zapeljala malo na morje. Smiley Smiley
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3140 : sobota, 29.03.2008 : 13:57:54 »

Ves kaj? Bova kar midva eno soboto ali nedeljo nalozila babe in se zapeljala malo na morje. Smiley Smiley
Yes, yes, super Wink Raje nedeljo, ker soboto smo ponavadi "na terenu" ... no, jutri je slučajno, ker je tekma v CRO, in oni jih imajo ob nedeljah.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3141 : petek, 04.04.2008 : 19:18:24 »

Ory - kaj je novega oz. ali je že kaj novega Wink
Kaja - kako na RO-ju?

Vse skupaj vas pozdravlja, direkt iz Belgije...

... naš sinek, oz. bratec BRI (Diddl) Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3142 : petek, 04.04.2008 : 20:09:06 »

Cav Arieb. Jutri greva komaj drugic na trening...porocam ko se vrnem. Wink

Pa se dve slikci tvoje Bagi, da vidis kako revico stradamo. Ubogi lacni pes je moral zjutraj ukrast korenje moji Dzuli, da je sploh kaj dobil za jest. Roll Eyes Jaz pa sem potem vsa zaspana razmisljala, kam hudica je izginilo korenje, ki sem ga pripravila. Smiley





No, kdo je lahko tako krut, da taksnemu frisku ukrade korenje? Grin
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/I7S5nVpLeAqm9eQD.v.jpg

Pozdravcke Brijosu nazaj. Si ga prav zelim enkrat videt v zivo. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3143 : petek, 04.04.2008 : 20:38:27 »

Joooj kako je lep!!  Kiss Kiss Lepo, da se lastnica se vedno oglasi in da ste v stikih..... ti si kot vzrediteljica imela veliko sreco!  Wink

Uboga Bagi!! Kaja, pazi da te ne prijavimo  Grin Wink. Striglica mala, suha..... a je Bagetka jesca punca, ali drugace bolj zbircna?

Arieb, novega je to da je Billy prestal eno operacijo (malo manjsa jajcka ima  Wink) in se zdaj k sebi spravlja in crklja.... ko bo spet 100%, pa dobi sestrico  Smiley.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3144 : petek, 04.04.2008 : 21:00:25 »

Bagi je kar jesca. Sicer ni tako kot Kaja, ki bi pozrla se skledo in tepih na katerega je padel kak koscek, ampak rada pa je. Korenje pa obozuje ze od malega in komaj cakam, da ga bo kaj na vrtu zraslo,  ker ta iz trgovine je cuden.

Arieb je imela pa res sreco, ane? Hehe, sploh mi smo tak fajni. Grin Grin Grin Ej, prisezem, da ce bi moj dragi moral izbirati med mano in Bagi...... Wink Grin Wink

Pozdravcke k vam na otok, pa Billyja malo pocrkljaj, revcka. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3145 : petek, 04.04.2008 : 23:16:32 »

Ajoj, Billyu želim čimveč crklanja (pa saj vem, da ga ima), naj se sedaj spočije in "rekupera", ker kmalu mu bodo mirne minute štete... Grin Grin Grin

Bagi je pa tolk zlata, da je veselje. Res sestradan kuža, da mora korenje jest. In vi meni, kako naj bi jaz bila srečna, kam so šli moji "diamatki"; groza - Bagi mora korenje krasti, Bis mora na kaavču poležavat, in Bri pasmo predstavljat... Groza Tongue Samo moji uživajo, ki ne smejo nič od tega Grin Grin Grin

Včeraj smo se tehtali, Bon ima 5,70 kg, Ira pa še vedno 4,90. Kako sem vesela, prava eleganca (kar žal zase ne morem reči Undecided).

Kaja, nam je 2. srečanje RO odpadlo, ker je bilo pri nas neurje, in sedaj komaj čakam srede. Bom tudi jaz kaj poročala, ker se mi zdi zeloooo "fajna" stvar Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3146 : nedelja, 06.04.2008 : 23:07:50 »

Hello punce in seveda fantje (da ne bo Bon uzaljen  Wink). No, nas Billko je ze bolje, v sredo mu poberejo sive, potem pa se kmalu odpravimo na sever. Zazelite mi sreco, ker bom tokrat jaz vozila  Shocked ..... je kar dolga pot, tako da me je malo strah. Roy je imel namrec bliznje srecanje z otosko prestopnisko mularijo in za spomin so mu pustili zlomljeno nogo, tako da ima gips do kolena. Dva moska bolnika v hisi ni hec  Wink. Komaj cakam zensko druzbo!
Danes sem govorila z vzrediteljico in jo malo povprasala po Fininih navadah. Je rekla da punca spi v pesjaku z Nemskimi Ovcarji (no to bo presenecena, ko bo ugotovila da obstajajo tudi manjsi psi od nje), podnevi raziskuje hiso in dvorisce in je izredno zivahna in totalna pozitivka. Obozuje obiske in srecevanje novih zivali in ljudi.  Smiley KO sem jo vprasala, ce misli, da se bo navadila na nas zivljenjski stil, je rekla "she will do whatever you want her to do. She is just too happy to obey" ... no, to me veseli!  Grin

Zanima me ena zadeva.... ali so angleske Schipperke mislite da samo tezje ker so bolj nabite, ali so dejansko toliko visje. Finina starsa sta namrec: 30cm mama in 32cm ata. Koliko je pa Bagetka, pa Bon in Irica? Pa Bisko?

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3147 : ponedeljek, 07.04.2008 : 10:51:16 »

Finina starša, po temu kar si napisala, nista velika - Bon ima v delovni knjižici izmerjeno 30 cm, Ira pa je morda cm ali dva nižja. Bagi ima menda 31, ampak ona se je tako šopirila, ko so jo merili, da čudno, da ji niso pol metra izmerili Wink

Jaz imam občutek, da so UK šiperke bolj v širino kot višino Grin Grin Grin, pa imam občutek, da imajo noge krajše Grin Grin Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3148 : ponedeljek, 07.04.2008 : 11:28:04 »

 Grin Ja to se zdi tudi meni!! Pa verjetno dlaka tudi svoje naredi, tako da zgledajo prav ogroooomne  Wink ...... po moje bo gospa Fina nekaj takega kot Bagi, samo malo bolj siroka cez pleca  Wink. Najprej sem mislila da je 30cm blazno veliko, pa sem vceraj zmerila Billija in ima ze on 21cm  Shocked. Velikan!!! haha
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3149 : ponedeljek, 07.04.2008 : 21:00:26 »

NO evo, pa sem ze pri kupovanju osnovnih stvari. Posodice, hrano in vrvice ze dobim skupaj z malo zverino, boks za potovanje pa se rabim. Vem da ste enkrat ze omenjali velikosti, pa me vseeno zanima kaksne mere imate..... vem, da ima Arieb eno v avtu. Ali je 60x40x38 dovolj velika?

lp
Logiran
Strani: 1 ... 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines