mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:06:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353887 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2805 : petek, 29.06.2007 : 22:08:40 »

Ory, bo tvoja psicka obdrzala rep?

Ste videli ze mojo temo o nasih novih zacasnih clanih? Bagi je prav smesna, nekaj casa bi se igrala z njima, potem ju preganja, obcasno ne prav ljubece ugrizne.... Grin
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,15513.0.html
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2806 : petek, 29.06.2007 : 23:27:23 »

O ja, Ory, to tudi mene zanima, čeprav sem iz prejšnjih pisanj nekako pomislila, da to pri bodoči vzrediteljici sploh ni več vprašanje, in da se bolj zavzema za repate.

Tanja, a Bagi je vedno mačke okrog sebe imela, od malega (mislim, od kar je odšla od svoje mamice)?

Naši jih NE marajo niti pod razno. A od danes mi je tudi jasno, zakaj Angry. Na enem koščku vrta sem lepo uredila gredico, palma, kamni, rožica, lučka, ... glinene kroglice na vrhu... In zamisli, danes vse razmetano Shocked Grrrr, a je to Bon Huh Ne, nemogoče Tongue In potem vse pospravim, in ne mine nekaj ur... evo, spet vse razkopano, pa najdem zakopan mačji drekec... Angry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2807 : sobota, 30.06.2007 : 08:44:29 »

Hm, ves da ne vem, kdaj je Bagi prvic imela srecanje z macko. Huh Se mi zdi, da ko sem jo dobila se nismo imeli Ozzyja (tistega prvega sestrinega macka). Mislim, da je bila Bagi stara kaksno leto, ko je Ozzy prisel, prej pa ni imela stika z mackami, razen zunanjimi - tiste bi pa itak gonila se danes. Ozzyja je imela rada, vendar se nista nikoli igrala, ta zdajsnja muca Kali, pa je od zacetka se kazala interes za igranje, zdaj pa se grdo gledata. Moram ful pazit, da ne prideta skupaj, ker jo Kali oklofuta s taco, Bagi pa bi jo seveda kar ugriznila. Zato me je tudi skrbelo kako bo s tema dvema in od zacetka ju nisem puscala k njej. Zdaj pa imajo vsak dan kaksno skupno urico ali dve, da se jim malo nasmejimo. Grin

Grejo pa meni tudi ze malo na zivce te zunanje macke, ki jih je povsod polno. Pravzaprav sem jezna na njihove lastnike. Pa ne toliko zaradi drekcev kot zato, ker se sprehajajo okrog hise in spravljajo Dona ob pamet. Angry  lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2808 : nedelja, 01.07.2007 : 11:36:30 »

Citat
Kako pa kaj tam gleadjo (sodniki) na repate?
Sodniki so se vedno dokaj nazadnjaski, kar se repov tice in ne glede na to, da je en samec vzrediteljicene vzreje najboljse uvrscen repati samec, ga zelo pogosto premaga kak nerepati, pa ceprav mogoce niti ni tako lep.
Citat
Ory, bo tvoja psicka obdrzala rep?
Absolutno!  Smiley Ze na njihovi strani pise "We have never and will never dock tails at C********!!! Tails are there to be wagged!" Claire je velika zagovornica naravnih psov in clanica ADA (http://www.anti-dockingalliance.co.uk/). Sicer pa je od Aprila naprej v Angliji rezanje repov nelegalno, tako da bo tudi na razstavah od zdaj naprej samo repata konkurenca!  Wink

Kaja, kaksne luskane kepice!! Verjamem, da je Bagi navdusena...... a ves da je prav faca, ko takole sprejema nove druzinske clane. Tipicna Schipperka, samo da se nekaj dogaja pa je srecna!!  Cheesy Moras kaksno slikico prilimat, da vidimo kako izgleda teta Bagi, ko pazi mladino....

lp

p.s.: Drzite pesti, da nas ne bo zalilo ali pa da nas ne bodo popolnoma zbombardirali in bo od letalisca  se kaj ostalo  Sad ..... drugace bom morala pes domov!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2809 : nedelja, 01.07.2007 : 19:11:24 »

Ory, nekaj slik je v temi o Svenu in Nanni, ki sta mimogrede, od danes oba v novem domu. Cheesy

Me pa veseli, da boste repati. Jaz sem itak ze od zmeraj proti kakrsnemukoli rezanju. Smiley

Mislimo nate in upamo, da ti ne bo treba pes. Wink Kiss
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2810 : torek, 03.07.2007 : 09:52:22 »

Spet smo tukaj po dolgem času. Za vse imamo čas na forum pa vedno pozabimo.
Se bomo poboljšali. Smiley

Bis je kot vedno priden. Prejšnji teden sva bila pri veterinarki. Je dobil Bis pikico Smiley
Je pa tudi Bis postal tak močen dec. Ima namreč kar 5,9kg. Hmmm v enem letu je iz 5,0kg prešel na 5,9kg.
Mislim da postaja pravi bajsek Cheesy

Upam da vsi uživate v poletju.
Christina tebi pa želim da se čimprej vrneš v Slovenijo in da se v tem času tudi kaj srečave. Pa da bi se čez nekaj časa skotila ena prisrčna Schipperkica Smiley

Nekaj novih slik:
http://biscuit.moj-album.com/album/6214212/?os=8383720
http://biscuit.moj-album.com/album/6214699/?os=8383751
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2811 : torek, 03.07.2007 : 15:59:56 »

biscuit kaj pa je to Shocked

http://biscuit.moj-album.com/album/6214212/?os=7931916
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2812 : torek, 03.07.2007 : 18:09:40 »

Hihi, ce ne bi na vrhu pisalo Bis, bi mislila, da je nasa Bagi. Cheesy Smiley Pozdravcke bratcu. lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2813 : torek, 03.07.2007 : 20:29:07 »


Tole je Bis v zraku. Ni fotomontaža. Prijateljica,ki ji fotografiranje ni tuje je Bisa med skakanjem ujela
v zraku in nastala je fenomenalna slika Smiley
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2814 : torek, 03.07.2007 : 21:00:57 »

Hihi ja toliko sem ze pogruntala Grin ampak nisem vedela, da so vase skiperke tudi bolhice, ki skacejo v zrak 100x svojo visino Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2815 : četrtek, 05.07.2007 : 11:38:21 »

Iiii, Nika, spet serija lepih sllikic. Tudi meni je posebej všeč tista skakajoča, ki jo Lilit omenja - res je enkratna, prav primerna za kakšen natečaj Wink.

Pri Ory je pa res vedno kakšno neprijetno presenečenje - ampak če si tam, se ne zdi tako grozno, ... ali pač? Veš, ko tukaj pri dnevniku poročajo, ni prav nič lepo in se kar pogosto spomnim nate.

Mi ponavadi in Ok, zdravi smo, veseli in igrivi tudi. Irica je tako carica in vse "oh-in-sploh", Bon pa baraba kot vsa ta današnja mladina. Sedaj ga spet malo "serjemo" pri agilityu (trenutno sem jaz ok, je pa on spet lump) in običajno disk Roll Eyes, pri jumpingu pa vse nadoknadimo in smo prvi Tongue... a seveda, skupno je to NIČ Grin Angry. Vendar se mi ne sekiramo, saj je še veliko tekem, ni konca, iz meseca v mesec, iz leta v leto...
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2816 : četrtek, 05.07.2007 : 15:17:14 »

Citat
Ima namreč kar 5,9kg. Hmmm v enem letu je iz 5,0kg prešel na 5,9kg.
Grin Grin Grin ko sem Brankotu povedala, koliko je Bis težek, je rekel : "uuuu, je pa preveč za njega".
A rebra še čutite pod prstom Wink

Mi smo tudi tehtali ob cepljenju, Ira 5,0 kg in Bon 5,7 kg. Neverjetno, Ira ima stalnih 5 kg, od najboljših let do danes, Bon pa je od zime shujšal po teži, se je pa okrepil Wink

Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2817 : četrtek, 05.07.2007 : 20:12:40 »

Grin Grin Grin ko sem Brankotu povedala, koliko je Bis težek, je rekel : "uuuu, je pa preveč za njega".
A rebra še čutite pod prstom Wink

Seveda Bis je še vedno eleganten in mi je všeč da se je malce poredil. Sedaj deluje res odrasel samec in ne več mladiček. Rebrca se pa še vedno zelo lepo lepo čutijo. Mogoče še preveč Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2818 : sobota, 07.07.2007 : 18:10:34 »

Mi smo se danes tehtali na veterini in je pokazalo 5,4 kg za Bagi, Donu pa 48 tako, da malo dvomim, da je ta tehnica natancna.

Arieb, vi ste nekoc zdravili erlihijo, kajne? Don je namrec tudi pozitiven in od danes naprej na zdravilih. Sad lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2819 : nedelja, 08.07.2007 : 09:30:16 »

Citat
Don je namrec tudi pozitiven in od danes naprej na zdravilih.
Fuj, fuj, fuj... pa kaj res več skoraj ne morem govoriti s kom, ki ne bi trenutno zdravil, ali v preteklosti zdravil, erlihije... Undecided
Ja, mi smo jo zdravili pri Iri, na srečo pravočasno ugotovili (ko so nam na vet v KP rekli, da jo preveč gledamo, smo šli takoj na vet v LJ) in pili tabletke (clinofuk, ali nekaj podobnega) in na srečo je bilo OK. Kako pa ste pri Danu ugotovili?
Logiran
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines