mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:20:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353916 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2670 : torek, 13.03.2007 : 16:06:54 »

Ja, Kaja, PRT je res za 1. grupo v soboto... in isto soboto je še ena agi tekma (menda v Slov. Bistrici) - ma zamisli, dve prireditvi na isti dan, v eni taki mali SLO, ko je milijon vikendov brez vsakakršnega kinološkega dogodka, za jokat Cry Se bom sproti odločala Grin A Bagi se bo razstavljala - sedaj je že prava punca  Wink?

Ja, Žiža, v soboto sem v Prestranku in.... zamisli.... sem se kar v dvojko prijavila - bova skupaj strategijo delali Wink (se hecam, saj veš da sem takrat najraje sama s svojimi idejami Grin)

Ory, kako si?
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2671 : torek, 13.03.2007 : 16:44:44 »

Zivjo!

Nadija, jaz sem te pa ze ravno hotela vprasati kaksne so zdaj tvoje odlocitve glede dvojke!? Sem vesela zate, vama pa z Bonom zelim se veliko taksnih in se boljsih uvrstitev kot v enki, da pokazemo da nasi crnuhci sploh niso kar tako... no to itak niso ampak... Smiley
A nov avto si tudi ze kupila? So nalepke ze tam, kjer morajo biti? Wink

In kako ste kaj ostali? Kaj kej pocnete?  Pri nas v Ljubljani je pa takoooo lepo in toplo, da sva z Zizo spet polne energije in se veliko soncku nastavljava da si nabereva novi moci in energije... Smiley

Lep dan!

Vesna & Ziza

Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2672 : četrtek, 15.03.2007 : 22:39:51 »

Citat
Ory, kako si?
A ves da se sele danes normalno pocutim!  Sad Tale gripa me je totalno zdelala in zdaj se tolazim, da res ni imelo pomena it gor s taksnim pocutjem, ker sploh ne bi uzivala..... no pa, da se ne bom samo pritozevala, 2 cela tedna je ze noro sonce in toplo in danes sem koncno odsla ven in uzivala v pomladanskem zraku!!  Wink


Citat
Ej, kdaj pa mladicka dobis? Komaj cakam da bon se kaksnega novega Schipperkija videla, pa ceprav morda le na slikah;
Ziza, danes sem uradno (crno na belem) rezervirala mladicka iz naslednjega legla, ki je nacrtovano konec pomladi/zacetek poletja (takrat naj bi se skotili). Ime pasje mamice je CH Kassalmak Wye (ne smem reklame psarni delat, zato linka ne bom dodala, ampak ce se potrudite se da najti  Wink). Samec se ni 100% zbran, ampak mislim, da bodo morali kar kmalu, glede na to da se bo psicka kmalu gonila. Rezervirano imam psicko, zato prosim drzite tacke in pesti, da se bo kaksna skotila!!  Cheesy

Uzivajte v soncnih dneh!!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2673 : ponedeljek, 19.03.2007 : 11:26:31 »

Waaawww, Ory, saj jaz držim pesti že nekaj let, dve ali tri menda Tongue, seveda jih bom sedaj ponovno ojačala; najprej za to, da paritev sploh uspe, potem da se skotijo mladički, pa da bo ta tvoja samička zraven, pa da to kepico potem jeseni vidimo tu... Joj, komaj čakam Kiss

In kje ste sedaj vsi črnuhi? Ko na tekmi zmagate, se vsi "duvate", ko pa ste (kot sedaj v soboto) vsi disk... pa... kot da ni nikjer nobenega, aaaa sram Undecided Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2674 : ponedeljek, 19.03.2007 : 16:33:51 »

Ory, tudi mi drzimo pesti za eno puncko. Cheesy

Arieb, kaj ste poceli na tekmi? Ce prav razumem ste bili disk?
Mi smo vceraj in predvcerajsnjim izkoristili dokaj lepo vreme (danes imamo sneg Roll Eyes) in si privoscili malo miganja in tekanja. Nekaj novih fotografij je tukaj:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/

Ta mi je se posebej ljuba, saj se vidi, da je moja zlata veteranka se vedno aktivna. Kiss Kiss Kiss Kdo bi rekel, da bo cez dobra 2 meseca dopolnila 14 let. Kiss
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/Mr9q2SiUArtEfBwX.v.jpg
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2675 : ponedeljek, 19.03.2007 : 17:11:08 »

A kaj smo ga biksali, sprašuješ Shocked Zelo malo, ali... skoraj nič Tongue
Evo, tako je bilo: A smo bili 3., imeli 5 KT ker smo šli nepravilno v slalom (veš, sedaj tudi na tekmah delam po obeh straneh, namenoma, treba je znati oboje), drugače pa je šlo vse super, no, na gugalnici je po bepotrebnem izgubil ene 4 sek., ne vem zakaj je tako pazljivo šel čez Roll Eyes
Pri J pa je šlo super, kot strela, hitro in tekoče. Res, ozredno dober tek, leeeeeee... Bon je vmes še en skok več napravil kot ostali Grin Je bil "priden" Grin Ampak, na tistega ne bi smel Grin
Sem pa z obema tekoma zelo zadovoljna, bila sta lepa, tekoča, ne ravno enostavna. No, in sem ugotovila, da se tudi dvojko da lepo zapomniti Wink

Kaja ti je res prava lepotička Kiss Sedaj grem pa tvoje slikice gledat.
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2676 : ponedeljek, 19.03.2007 : 19:36:17 »

Zivjo... tudi medve z Zizo sva bili "pridni" na tekmi in se povsem pridruzujem Nadijinemu vpisu, saj je ona povedala vse... Ej Nadija, dobila sem nalepke in sem jih ze zapakirala v kuverto in jih v tem tednu enkrat dobis-sporoci mi, ko prispejo!

Pozdrav!

Vesna & ziza

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2677 : ponedeljek, 19.03.2007 : 21:55:55 »

Jutri bo se nekaj sneznih slik, da vi Primorci vidite kako nas je zamedlo. Grin

Sem pozabila povedat, da imamo pri nasi hisi novega druzinskega clana, malega hrcka, ki se ga je ena razvajena deklina navelicala, njena brihtna mati pa ga je zelela kar spustiti...nekam... Roll Eyes No, v glavnem zdaj je pri nas in isce nov dom. Bagi pa, kot se spodobi za moje pse, je prvi dan sicer kazala zanimanje zanj, danes pa ga je sla le se povohat, potem pa ji ni bil vec zanimiv. Ocitno se je tudi ona, kljub siperka karakterju, navadila, da pri na vedno nekaj prihaja (in ce imam sreco potem tudi odhaja  Grin) in da ni potrebno vsega premikajocega loviti.

Oddajam torej hrcka, crne barve, starega priblizno eno leto, skupaj s kletko. Seveda nekomu, ki mu ne bo pozabil dati jesti, kjer mu bodo cistili kletko in mu kdaj dali tudi kaksen priboljsek. Ce katera pozna koga, ki bi bil primeren, bi bila zelo vesela.  Smiley lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2678 : torek, 20.03.2007 : 16:07:32 »

U, slike bodo, spomladanske Wink, zasnežene Grin No, pri nas je deževalo (beri: lilo), a sedaj je sonček... Pri nas po novem, pa v močnem dežju tudi Bona ne tišči več ne lulat ne kakat (do sedaj je bilo tako samo z Iro) Angry

Za hrčka bom posredovala inf. Pri tebi je pa res vedno nekaj novega Cheesy Vsaka čast Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2679 : sreda, 21.03.2007 : 08:41:03 »

Arieb, dve sliki si lahko pogledas v temi natecaj pes in sneg. Ostale pa moram se naloziti. Niso bogve kaj. Sad lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2680 : sreda, 21.03.2007 : 11:16:56 »

Aja, Žiža, sem pozabila napisat - super za tačke. Kot si videla, avto je nov... in ... pravijo: prva praska najbolj boli. In sedaj sem ugotovila, da bom lepo tačke gor polagala in niti prva ne bo bolela Grin Grin Grin. Dobro, a ne Wink
A Ajdovščini poračunava.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2681 : sreda, 21.03.2007 : 11:24:31 »

Oj, sem pogledala slikice, nove, pa stare v natečaju - obvesti, kdaj bomo glasovali (ne spremljam teme), ker jaz bom glasovala za sliko št. "kaja02" Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2682 : sobota, 24.03.2007 : 13:55:51 »

Vesnaaaaaaaaa - prišlo Smiley Wink Cheesy Grin Kako so lepe! Male bombice. A misliš, da bi jih kar takoj dala? Ne, še malo bom počakala, če ne me mož ubije, je že tako čisto "poliman" Kiss

Nika, kako je z novim Bisovim kavčem? Je že doma? Se ga je privadil Grin Kolk sem se včeraj nasmejala, ko so mi Bisovi skrbniki povedali, da so kupili nov, usnjen kavč. In jaz, butec, komentiram: "Aha, na etga pa Bis ne bo smel!" Pa mi rečejo vsi v en glas: "Saj za njega smo ga kupili...."
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2683 : sobota, 24.03.2007 : 18:42:38 »

Zivjo!

Sem vsela da si dobila nalepke in da so ti vsec-saj ce bos se kaksno rabila, ti kar povej, bomo zrihtal!!! Smiley

Tako, zdaj ste pa (koncno) vsi prav lepo vabljeni na ogled slik iz tistega nesrecnega Velikega vrha, ki so v galeriji:
http://www.vesna.agility-slo.net/velikivrh1.html

Upam da bo povezava uspela, drugace boste mogli pa po "dalsi poti" na moji strani jih poiskat v galeriji!

Tanja, full dobre slike, se v tvojem albumu zmeraj kaj dogaja... Smiley Smiley

Ory, zagotovo ze prav nestrpno vakas na svojega mladicka!? No, ko bos pa spet kaj v Ljubljani, bi bila pa vesela ce se kaj oglasis, pa se lahko kaj dobiva in se se osebno spoznava-glej da bos tudi svojega kosmatega predstavnika s seboj pripeljala, ce ne bosta takrat ze kar dva... Smiley

Nika, kaksne barve pa je ta Bisov kavc? Nekoc, ko bom tudi sama na svojem bom tudi jaz kupila tak kavc-usnjen, da se lazje dlake odstranijo, da bodo lahko kuzki na njem lezali... Smiley

Pozdravcek vsem skupaj!

                                                            Vesna & Ziza

Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2684 : nedelja, 25.03.2007 : 11:09:39 »

Nika, kako je z novim Bisovim kavčem? Je že doma? Se ga je privadil Grin Kolk sem se včeraj nasmejala, ko so mi Bisovi skrbniki povedali, da so kupili nov, usnjen kavč. In jaz, butec, komentiram: "Aha, na etga pa Bis ne bo smel!" Pa mi rečejo vsi v en glas: "Saj za njega smo ga kupili...."

Kavč je naročen,doma pa še ni. Mislim da se Bisu novega kavča ne bo težko privadit,ker njemu je samo pomembno da lahko gor leži oz.teče in skače po nas.
Kavč bo sedaj usnjen tako da bomo Bisove dlake samo dol brisali. Namreč sedaj je bilo potrebno enkrat tedensko sesanje.

Nika, kaksne barve pa je ta Bisov kavc? Nekoc, ko bom tudi sama na svojem bom tudi jaz kupila tak kavc-usnjen, da se lazje dlake odstranijo, da bodo lahko kuzki na njem lezali... Smiley                                                         

Barva je nekje rumeno-oker. Taka simpatična moderna barva Smiley
A sedaj ne ležijo tvoji psi na kavču?!

Tanja,mislim da so samo tvoji in moj pes tako razvajeni,da lahko spijo vsepovsod Wink

Logiran
Strani: 1 ... 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines