mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 17:17:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356256 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2610 : nedelja, 04.02.2007 : 18:27:10 »

Ah kje, knjigice so ze pripravljene da ti jih prinesem, pa uni dve dekici ki sem ju kupila za Boncija in Irico sem tudi ze pripravila!!! Smiley Ah Ziza si zmeraj, ko sem jaz na desni strani slaloma, skrajsa pot vsaj za dve palici, ce pa sem na levi, ga izvede brezhibno... le kaj vse se tilem nasim kuzkom vcasih mota po glavi!?

Aja, sem na stran spet nekaj malega dodala... Smiley

Pozdravcek!

Vesna & Ziza
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2611 : torek, 06.02.2007 : 21:20:39 »

Oj, oj siperkoljubci! V albumu imam nekaj novih slik s sprehodov v prejsnjih dneh, ko je tako lepo sijal soncek.  Smiley
http://baguette.moj-album.com/album/54981/
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2612 : sreda, 07.02.2007 : 16:02:04 »

Zivjo... ja slikice so pa res cisto frisne k sem se vceraj spet slikice vseh Schipperkov malce gledala in teh se ni bilo vmes! Smiley Aja, sem zasledila da si imela (nekoc) zeljo imeti Sheltija, kako pa to da si se potem za Schipperkija odlocila? A bos svojo lepo Bagi kdaj parila?

Pozdravcek vsem skupaj!

Vesna & Ziza
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2613 : nedelja, 11.02.2007 : 19:08:51 »

Kaksne lepe fotke Kaja!! Tale mi je se posebej vsec..... zgleda kot kaksna profi fotka s koledarja!  Smiley http://baguette.moj-album.com/slike/54923/Y2buxck0X1GdLZiY.v.jpg
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2614 : nedelja, 11.02.2007 : 19:51:05 »

Nadija kje si... nic se ne pohvalis... mislim, da bosta morala pocasi res v A2 Cheesy

Cestitke tudi zizi in Zizi Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2615 : nedelja, 11.02.2007 : 20:18:28 »

Oj, ziza! Ja, lahko bi se reklo, da sem imela s seltiji malo smole. Sem pac tecna in sem hotela tocno taksnega, kot sem si ga zamislila, pa je zal vsakemu kaj manjkalo. Wink No, in potem se je pojavila Nadija s svojimi oglasi in sem zatezila njej, ona pa je popustila. Grin Ampak seltie bo...nekoc, ko mi uspe najti taksnega posebnega. Wink
Bagi pa ne bo imela mladickov.

Ory, bi bil za kak playboyev koledar. Tale nas Don namrec vedno ko sedi, kaze tica in tudi tokrat ni slo brez tega. Grin lp
Logiran

Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2616 : nedelja, 11.02.2007 : 20:27:04 »

Nadija, iskrene čestitke!
Lilit - točno to sem ji jaz včeraj rekla. Še eno tekmo, da zmaga v zimskem pokalu, potem pa - dvojka, tuki sem!
Leta 2008 pa v reprezentanco pa na svetovnega!
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2617 : nedelja, 11.02.2007 : 22:49:44 »

Ohoho! Evo danes sem se "ukup" dala Wink

Kje sem? Bila sem cel teden na Gorenjskem. In sem ugotovila, da je pri nas vseeno lepše, ko ni snega ;Smo pa uživali v sprehodih (predvsem) proti Krnici, kjer je prekrasna naarva, steza in mir ter res uživaš v tišini narave. Uživala sem tudi ob gledanju tekmovanja pasjih vpreg v ratečah. Bo pa drugo leto še lepše, ko bo tam spet start in cilj.
Kaja, vidim, da tudi v Trbovlj.. nič ne pogrešete snega, po slikicah sodeč je tudi tam prava pomlad.

Žiža, dekici sta prekrasni in prečudoviti, milijon-krat-hvala. Upam samo, da jih bom dala v uporabo, ker mi marsikdaj kakšna stvar ostane v omari, ker "jo je škoda".

A da se naj hvalim, pravite Grin Hmmm, saj sem res vesela! Res sem na cilju prav začutila, da sem odtekla dober tek. In ne boste verjeli, celo slišala močan aplavz. In ko so mi še drugi to potrdili, sem bila kar malo v "nebesih". Pa sem danes še na filmčku videla, da je bil res "sanjski", brez napake.
Lilit - a ti imaš pa kakšne zveze "tam gor", ti vse to zveš, še preden se zgodi Grin Smo te pogrešali, upam da sedaj ne boš več "trokirala".
Barbka - .... ti si pa sploh ena velika baraba, sam "gobec" te je, in taki naivneži, kot sem jaz, ti kar nasedamo. Ha, ha.. zato smo tu, jupi! Hvala Barbka, res sem vesela da sem se odločila za začetek. Za nadaljevanje (beri: A2) pa res ne vem! Sedaj me že vsi begate... Eni me porivate v 2, eni ne, tovariš bo rekel, da se moram take stvari sama odločiti, in sedaj... Huh
Evo slikico:
http://www.moj-album.com/album/3539486/?os=6752159

Ja, ja, čestitke tudi Žiži za 2. mesto, pa Barkinemu naraščaju Varvi za 1. mesto, pa odlično prvo tekmo še enemu naraščajčku Veni, pa menda je tudi Barbka kot predtekmovalka v A3 odlično tekla.
Ampak je bila pa lepa tekma, na splošno in v vsem, lepa dvorana, organizacija... vse!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2618 : ponedeljek, 12.02.2007 : 09:03:27 »

Cestitke Arieb. Cheesy Cheesy Saj kar zaris na tisti sliki. Wink Pa cestitke tudi vsem ostalim. Se vidi, da se trudite in trenirate, ne pa tako kot mi lenuhi. lp
Logiran

Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2619 : ponedeljek, 12.02.2007 : 10:54:23 »

Eh, Arieb, taka sem  Cool.
Pojdi v A2. Ker ni tolk bistvene razlike, samo malo več je treba misliti. To vama pa odlično gre  Wink.
Ma - drugo leto je svetovno na Finskem. Tam še nisi bila (pa še s kakšno razstavo lahko združiš -s ej veš, en CC, pa je pes šampion Finske).
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2620 : ponedeljek, 12.02.2007 : 11:13:43 »

Citat
Saj kar zaris na tisti sliki.
Ha, ha... če gledaš slikico vidiš, da žarimo vsi, s sodnikom na čelu... najbolj pa Matjaževa jakna in pinčeve učke Grin Grin Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2621 : ponedeljek, 12.02.2007 : 11:22:11 »

Nisem jasnovidna, so pa pridni organizatorji, ki tako hitro objavijo rezultate Cool

Za dvojko se pa moras seveda sama odlocit... ampak ce naredis 3 zaporedne ciste teke... mislim, da ni prav dosti za razmisljat Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #2622 : torek, 13.02.2007 : 09:45:17 »

Bravo Arieb in Bon !!! Res sta super !! In prav neverjetna. Res, vse cestitke! Kiss

Nadija, ce se na razstavah na stopnickah v BISu ne smejis, se pa v agiju Wink Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2623 : torek, 13.02.2007 : 11:02:47 »

Hej, Nadija! Vceraj me je Bagi presenetila z gonitvijo. Po 8 mesecih...ne morem verjet. Med prvo in drugo gonitvijo je bilo celih 14 mesecev. Se dobro, da nimam namena parit, ker bi mi verjetno pozrla vse zivce. Grin Kaja se je celo zivljenje skoraj do datuma tocno gonila na 8 mesecev. Se po sterilizaciji je "ujela" ta pravi datum in se obnasala kot da se goni. Wink

Ja, tudi v TRBOVLJAH Wink nic ne pogresamo snega. Smo ga imeli nekaj dni povsem dovolj. Dve sliki mojih dveh dam na snegu najdes v temi Nagradni foto natečaj "pes in sneg". Sicer sta malo slabsi, sploh od Bagi, ker je bila ful cudna svetloba, pa se moj digitalc ni za nobeno rabo.

Zvecer pa poiscem se slikce z banano. Cool lp iz dezevnih Trbovelj
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #2624 : torek, 13.02.2007 : 11:28:28 »

Bravooooo!!!  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines