mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:09:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353892 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2520 : ponedeljek, 01.01.2007 : 16:44:00 »

ziza, jaz imam tri pse in se med seboj cisto OK razumejo. Nikoli nisem pustila, da bi kaj obracunavali en z drugim, zato tudi nimam nobenih problemov. Edina tezava je v tem, da je Bagi tako majhna, da jo moram cuvat pred Donom kadar se prevec razigra. Bi jo lahko ponesreci pohodil. Wink
Drugace pa sem pristas manjsih psov. So bolj prakticni, saj jih lahko povsod vzames s seboj, z njimi je manj stroskov, pa se vec jih imas lahko.  Grin Toliko iz prakticnega vidika. Wink Ne recem, da ne bi imela se kaksnega vecjega kdaj, ampak zaenkrat ostajam pri manjsih. Odgovarja mi tudi to, da imajo daljso zivljenjsko dobo kot vecji - ne predstavljam si namrec, da bi zaradi starosti ostala brez psa po recimo 8 letih.  Undecided Edina slaba stvar pri manjsih pasmah je po mojem mnenju to, da ljudje stalno rinejo vanje, ker mislijo, da so majhne plisaste igracke. Angry lp
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2521 : ponedeljek, 01.01.2007 : 20:37:03 »

Mene res da malce skrbi, da Ziza ne bi marala novega psa, saj je ze zdaj mala razvajenka, potem pa bi se morda pocutila "zapusceno"-ceprav vsekakor ne bi bila in bi morda iz ljubosumja hotela terorizirati novo pridobitev-ze morda zato, ker bi bila prav tako psicka! To, da pa ljudje zelo radi rinejo in in stegujejo roke proti manjsim, ljubkim kuzkom, mi je pa zelo znano in dostikrat marsikomu sploh ne morem dopovedati da naj pustijo Zizo pri miru, ker ne obozuje ravno tuje ljudi, jim potem vsaj Ziza sama to uspe "povedati" ko zacne lajati proti njim in se jim odmakne, v skrajnem primeru pa zna prav elegantno pokazati svoje zobe!!!!

A pa sta se tvoji psicki kdaj hoteli rangirati? To mi vsak rece, da naj full pazim, ker se psicke zelo rade stepejo med seboj, sploh zaradi pozornosti lastnika, hrane, cohanja... Je to res?

Morda malce cudno vprasanje, ampak Nadija se mi ne javi na telefon.... Cry Cry  Ali morda ves, kako se drzi? Rabi kakso pomoc?

                               Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2522 : ponedeljek, 01.01.2007 : 22:21:52 »

Z Nadijo nisva nic govorili. Zal. Undecided

Ne, jaz s psicama nisem imela nikakrsnih problemov. Kaja je ze takoj na zacetku jasno pokazala, da je novi pes ne zanima in da jo naj pusti pri miru. Tudi ce je Bagi vseeno kaj tezila vanjo je Kaja le rencala in se ji umikala. To sem itak pricakovala, ker Kaja ni imela nikoli tezav z ostalimi psi. Ce so ji bili vsec se je z njimi "druzila", v nasprotnem primeru jih je ignorirala. Pa se vajena je, da so bili pri nas velikokrat kaksni tuji psi na "obisku". Zdaj, ko je Bagi odrasla, pa sploh ni nobenih problemov. Kaja jo celo kdaj brani pred kaksnim psom, se vedno pa jo tudi pritisne ob tla, ce se ji zdi, da si mala zgaga to zasluzi. Bagi se nikoli ne brani, ampak samo caka kdaj bo Kajo minilo. Grin Med seboj imata res vse poslihtano. Prav tako tamala tocno ve, do kam lahko gre s sestrino psico.
Bom pa najbrz imela manjse tezave ko bom Bagici predstavila novo sostanovalko. Sicer to se ne bo tako kmalu, ampak nikoli ne ves kdaj ti kak simpaticen pesjan precka pot. Wink

Kaksna pa je Ziza do ostalih psov? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2523 : torek, 02.01.2007 : 01:58:02 »

Ory, Kaja, Žiža, Bina, Nika, Barbka, Urška ... in tiste (zanimivo, samo ženske), ki ste mi na ZS pisale – HVALA za vso vzpodbudo, človek me more verjeti, koliko mu vsaka vaša beseda pomeni… občutke je pa tako lepo Žiža opisala, kljub temu da na srečo tega še ni doživela:
Citat
Sicer ne vem kako je, ko ti umre nekdo od ….
vem pa, kako grozen obcutek je in kaksna praznina ostane v cloveku ko ti umre kdo od bliznjih, ki ti nekaj pomenijo in jih imas rad.
Še  enkrat hvala, nadaljujemo v naši temi.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2524 : torek, 02.01.2007 : 02:07:48 »

Citat
Komaj cakam, da vidim se kaksno novo siperko.
Tudi jaz komaj čakam, samo res upam, da ne bom jaz tista prva, ki jo bom imela. Prav te dni sem razmišljala, kako lepo bi bilo imeti eno novo malo kepico. A razum dela… Wink
Citat
Moj Ales ful navija, da bi tudi midva imela se eno
In kako bi bilo to fino, in jaz tudi navijam. Noooooo, pa dajmo, jaz sem za! Povej, kaj moram narediti, da pomagam pri navijanju Cheesy

Citat
A so Schipperkiji drugace glasni v stanovanju?
Pridržujem se Kajini izjavi, zunaj so glasni (sicer je to zelo relativen termin, "so glasni", tj, kot kaj je hitro - nekomu pomeni to pomeni 160 na uro, drugemu pa 60 na uro) »samo« na čudne, premikajoče se predmete, včasih tudi na pijančke, poštarje in male plene (beri: otroke), a ko vse skupaj sumiraš, sploh niso tako glasni. Doma pa le kot čuvaji – če zazvoni tlf te obvestijo, tako tudi ob zvoncu na glavnih vratih, ob kipeči vodi na štedilniku, drugače pa so popolnoma tihi (mi smo prej živeli v stolpnici in so nas sosedi brez problemov prenašali, res se nismo zaradi njih preselili  Grin Grin Grin). Sem pa prepričana, da se jih glede na interese skrbnikov da vzgojiti v prid in želji skrbnika (kdor pozna naše ve, da jim pustimo lajati na čudne ljudi ki hodijo mimo hiše, in kdor pozna Gioveta ve, da mu lajanje ni domače)  Smiley

Citat
moj hudicek bo imel vse... polno dlake, useska, smrcek, stiri tacke, gobcek, repek in nadvse bo hudicek
Jupi, komaj čakam na to hudičko, ki ji celo ime že vem, in kako je lepoooo Tongue

Citat
A ima kuzke s seboj?
Nadija ima svoje kužke vedno s seboj! Prav šiperkci so tako praktični, da jih lahko vedno vzameš s sabo.

Citat
kako se tvoji kuzki med seboj razumejo
Moje izkušnje (sicer ne z mojimi, ampak s psom sestre, strica, prijateljev): Ira je prišla v našo hišo kot glavna šefica – in tega se zaveda še danes, in tega ji tudi ne oporekamo. Je pa bitje tako pametno, da največkrat samo s pogledom vzpostavi rang oz. nivo svoje pozicije. Torej ni »ravsa in kavsa«. Bon je dobrovoljček, včasih netaktičen… In ko čuva svoje, si včasih misli, da je velik, želi vzpostaviti red, a … ne vem, imam občutek, da se raje povleče nazaj. Konkretno on, s samičkami je enkraten, tudi one so z njim navdušene, s samčki pa včasih pride do »ravsa«, a se pri temu tudi konča – očitno se dogovorijo, kdo je konkretnega dne šef, in zadeva je rešena.

Citat
Edina slaba stvar pri manjsih pasmah je po mojem mnenju to, da ljudje stalno rinejo vanje, ker mislijo, da so majhne plisaste igracke
Aha, se strinjam, jaz sicer sedaj, ko se striktno držim navodil teorije izpita B-BH, nimam več problema. Je pa res, da me včasih kar malo čudno pogledajo ko jim reče, naj jih raje na miru pustijo Roll Eyes

Citat
Bom pa najbrz imela manjse tezave ko bom Bagici predstavila novo sostanovalko
Bi skoraj malo verjela, posebej ker si jo karakterno (beri: razvajenko) predstavljam kot mojo Iro. Sicer pa tako, ce bo ona šefica, in si bo to izborila ali pa dovolj, da ji boste to vi dovolili, mislim da sploh ne bo problemov!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2525 : torek, 02.01.2007 : 02:26:57 »

Aja, še to (ko se vrnem v temo, se me ne morete rešiti Grin Grin Grin): Nika, ni čudno, da so slike Biska vedno tako elpe, saj so tudi tvoje Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2526 : torek, 02.01.2007 : 11:39:14 »

Ojla ziza! Sprasujes, ce so siperke glasne? Hm, ja, no, hm, kakor vzames! Grin Grin
Šiperke glasne Shocked?! To pa jaz prvič slišim Grin!
Z Bisom je tako,ko je sam doma je popolnoma tiho(lahko bi rekli tiho kot rit Grin). Če smo pa vsi doma,ajoj takrat je pa hud če kdo pozvoni,če je kdo pred vrati in če se kakšen otrok pred blokom preveč dere. Vzunaj pa seveda če mu prihaja nasproti samec to zelo dobro naznani,pa kot so že Tanja in Nadija rekle so otroci,vrečke,čudno premikajoče stvari zelo nevarne in jih je treba fajn nalajat Cheesy!

Ziza,če pa Nadija ve kako se bo psička imenovala lahko še nam zaupaš ne Smiley?!

. Je pa res, da me včasih kar malo čudno pogledajo ko jim reče, naj jih raje na miru pustijo Roll Eyes
Samo čudno pogledajo Shocked..mi doživimo še kaj drugega. Od tega da je naš pes nevaren,da kako ga lahko sprehajamo brez nagobčnika..itd. Vsi so zelo pametni. Ampak ko osebi rečeš,da raje ne otroka k psu ker mu otroci niso všeč,pa ti namečejo take! Mislijo da če imajo psi 5kg da so igračke in da jih bo lahko njihov otrok do onemoglosti božal,pa cukal pa nevem kaj še vse. Poznam pa tudi primere ko je mama z otrokom pristopla do Bisa in smo skupaj božali Bisa..ampak mama je imela nekaj v glavi in je otroku razložila kako se boža psa tako da se je na koncu vse lepo končalo in je bil Bis zadovoljen in otrok tudi Smiley.

Aja, še to (ko se vrnem v temo, se me ne morete rešiti Grin Grin Grin): Nika, ni čudno, da so slike Biska vedno tako elpe, saj so tudi tvoje Wink
Hvala sem vesela da so ti všeč moje slike. Vsako slikanje so slike bolše..dober model ter fotograf Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2527 : torek, 02.01.2007 : 12:14:45 »

Glej jo glej, pozerko. Grin Nika, ti si pa vsakic ko te vidim (tokrat le na slikah) vecja oz. bolj odrasla. Wink Cheesy

Citat
In kako bi bilo to fino, in jaz tudi navijam. Noooooo, pa dajmo, jaz sem za! Povej, kaj moram narediti, da pomagam pri navijanju

Nic ne bo pomagalo. Grin Grin Kar ti si nabavi se eno kepico, pa jo bo lahko pri tebi obcudoval. Grin

Ja, ljudje znajo biti res vsiljivi in zoprni. Mene tukaj v stolpnici pri moji mami pol sosedov grdo gleda. So bili navajeni, da se jim je Kaja kar pod noge metala in so jo lahko cohali do onemoglosti. Potem pa so zaceli pretiravati in nositi s seboj hrano (raje ne povem kaj vse so ji hoteli dati, od bonbonov naprej), pa kar na cesti so naju ustavljali, da bi jo bozali. Meni se je pa kdaj tudi mudilo in sem rekla, da nimam casa in sla naprej. Pa tudi s hrano smo kar takoj zakljucili. Sem jim najprej prijazno povedala, da ne zelim, da jo hranijo, ko pa ni zaleglo ...jah no, potem pa nisem bila vec tako prijazna, oni pa uzaljeni do neba. Grin Enako so zeleli poceti tudi z Bagi in seveda jim je bilo potrebno razloziti, da to ni Kaja in da naj jo pustijo povsem pri miru. Se vedno so vsi uzaljeni kot majhni otroci, ker grem ponavadi mimo njih in samo pozdravim, psice pa odvlecem naprej. Tudi Kaje ne smejo vec bozati, ker si psica zdaj na stara leta ne zeli vec, da tujci rinejo vanjo in jih je kar oblajala, ko so stegnili roko. Bagi pa je seveda pomagala. Grin
Potem pa slisim za hrbtom: "Ubogi psi, poglej kako grdo jih ima. Se pobozati jih ne smem!" Aja, grdo jih imam zato, ker morajo ubogati. So me enkrat vprasali, ce imam suznje namesto psov. Roll Eyes To pa zato, ker se Kaja ni smela premakniti iz polozaja sedi, oni so jo pa zanalasc klicali k sebi. Zadnjic sem eni kolegici pokazala kako Bagi uboga (saj veste, tisti poleg, ko me gleda v oci, kot kak profi, pa par trikcev) in mi je takoj naslednji dan ena mamina soseda, ki naju je videla rekla, da zakaj jo pa tako mucim revco ubogo.  Shocked  Ja, ful je uboga, ker mora hodit poleg, pa ker ne pustim, da vsi rinejo vanjo. Svasta, res! Lips Sealed

Zdaj sem se pa spet razpisala. Uf! Grin lp
Logiran

MIŠA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


« Odgovor #2528 : torek, 02.01.2007 : 17:15:16 »

Čeprav sem že celo življenje navajena na velike pse, imam že drugega bernca (v to pasmo sem se zaljubila), so mi vaši mali kosmatinčki prav všeč. Tudi jaz si bom enkrat omislila še enega manjšega kužka. Kako bi moj to prenesl, ne vem, pomojem ne ravno dobro. Razume se z vsemi psmi, vendar mi ne pusti, da bi jaz božala druge pse, ko to vidi, takoj priteče k meni in z ritjo odrine tistega kužka stran. Je velik crkljivec, obnaša se kot kakšen majhen kuža, če je le možno se ti "zguzi" v naročje s svojimi 50 kg. Pa sedežne in postelje pomejem tudi nebi bil pripravljen deliti s še kakšnim kosmatincem. No, o tem bom razmišljala, če bo res slučajno prišlo do te možnosti, da bi imela še kakšnega. Povsej verjetnosti, še dolgo ne bo prišlo do tega, saj ko bova s fantom šla končno skupaj živet, bova imela kar 3 velike pse (ups, scrklančke). Z njima se dobro pozna, tako da ne bo težav, verjetno bo v začetku malo lubosumja. Fantova psička je bolj šefica kot ne, ampak njej se bo lahko podredil, saj je punca Wink Grin!

Glede vzgoje mojega psa, sem pa tudi jaz že slišala, da sem kot tiran, ker mu pač vedno ne pustim, da leti do prvega psa, ki ga vidi. Ker sem bila dosledna, sedaj vedno čaka, kdaj mu bom dovolila, da gre kakšnega kužka pozdravt.

Jaz sem imela pa težave s tem, ko so lastniki drugih psov dajali mojemu zunaj pribolške. Začela sem čisto vsem govoriti, da ima alergijo in da sme jesti samo dietno hrano, ter da mu je zadnjič dala ena gospa pribolšek in da smo imeli takšne problebe z bruhanjem,...., skratka da smo ga morali peljati k veterinarju in da je bilo kar drago! Grin Cheesy Grin No, tako sem pa njih strenirala Grin in nimam več teh problemov.
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2529 : sreda, 03.01.2007 : 17:25:40 »

Zivjo vsi skupaj! Nadija, dobrodosla spet tukaj, sva te z Zizo ze prav pogresali!!!! En da me ni na netu, pa ste se vsi tako razpisali, zdaj sem pa se jaz na vrsti... Najprej hvala za vsa pojasnila na vprasanje ce so mali hudicki glasni... in tako sem spotoma izvedela da je to se ena dodatna lastnost, ki sem jo navajena ze od Zize... ona zelooo veliko in rada laja na ljudi, pa na pse, ki so na drugi strani ceste-ko pa pridejo do nje, pa stisne rep med noge in se naredi najbolj nedolzno Cheesy in jim takoj pove da se jim podreja, no, pustimo kaksno zoprno izjemo, ki ji Ziza "da vetra" drugace pa ni velik obozevalec otrok pa tudi bozanja drugih ljudi ne prebavlja najbolje-tisti, ki pa smo njeni, smo pa obsojeni na dosmrtno cohanje po trebuscku (so moji prsti ze misicasti ratali, ko jih ves cas razmigujem) Wink Smiley-zdaj mi je koncno kapnilo, zakaj ima Ziza vedno manj dlake na trebuscku!!! Cheesy Grin Smiley Drugace pa je doma kar pridna (mora biti, drugace bi naju mami kar obe ze zdavnaj preselila ven v pesjak) Cool le na zvonec se takoj oglasi in ce skozi okno zagleda kaksnega psa, ki gre mimo hise-v sobi imam okno do tal (lahko bi se reklo ze kar vrata z okensko polico) in moram paziti da ko jo pustim v sobi, da spustim rolete in zagrnem zaveso za sabo, ker drugace... no, saj veste kaj se zgodi... Grin

Aja, medve z nadijo pa sva na zadnji tekmi ze skoraj dokoncno izbrali ime za mojo Schipperko-ej Nadija, kaj pravis, a ne bi bilo fajn ce se malo ostane skrivnost!?!?! Hi hi hi...  Cheesy Grin Wink Smiley

Kaja, se odgovor zate...
Ziza je drugace do ostalih psov zelo nevtralna, saj se kar telepatsko zmeni:"ce me bos pustil pri miru, te bom tudi jaz, drugace pa... ne rini v tezave"... tako nekako bi lahko v nekaterih trenutkih prevedla izraz na njenih oceh!!! Drugace ne rine v tezave in se ponavadi odmakne, ce pa jo bo pes napadel, se bo seveda hotela branit (to se nama je ze nekajkrat zgodilo, ko pa so vsi ljudje najbolj pametni in imajo odvezane pse-od malih civav do najvecje doge, seveda vsi od njih pa niso najbolje socializirani in ne prenasajo najbolje svojih vrstnikov) vendar enkrat jo je kar grdo skupila in je do konca zivljenja obsojena na poskodbo svoje misice na sprednji tacki in tako jo moram jaz kar paziti, da je ne boli, ce prevec teka za zogicami ali skace na agilityu, vendar problemcek resujeva tudi tako, da poleti veliko plava in si tudi tako krepi telo in misice!!! Smiley Drugace se pa vecjim pasmam kar v naprej vrze na hrbet (rotvajlerjem, ovcarjem, dobermanom, pitbulom in podobnim) kar je meni osebno cisto vsec, da zna povsem sama oceniti, kdaj je ne bi dobro odnesla ce se bo delala "veliko"! Smiley Drgace pa me to bolj skrbi zaradi tega, ker ne mara videti da se jaz prevec dolgo ukvarjam s kaksnim drugim psom in hoce potem ona biti v srediscu pozornosti-no saj pomoje bi se vnesla, saj je drugace pravi cukrcek, ljubosumje pa bi jo morda kdaj malce "izdalo"! Bomo videli!!!

Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2530 : sreda, 03.01.2007 : 18:00:52 »

Aja Kaja, sem pozabila se to dodati...
Kar se nevzgojenih ljudi tice, mislim da jih je veliko vec kot pa kuzkov... to se tudi meni zelo pogosto dogaja, ko na sprehodih kaj povadim z Zizo, kaksne vaje poslusnosti ali pa kaksne trikce-da vseh 30 trikcev pokazeva kar traja, eni pa se na smrt zgrazajo in mi grozijo da me bodo na drustvo proti mucenju zivali, spet drugi pa se prav zabavajo ob najini "predstavi" in so povsem potrti, ko pa se njihov kuza se pa tudi vsesti ne zna in vedo iz katere hise sem in mi potem pridejo pozvonit in Zizi prinesejo vse vrste priboljskov-nekateri pa imajo domisljijo in prinasajo vse razne neumnosti... joj, grozno... tako da nekatere sem ze lepo vzgojila, za drge pa pac ni vec pomoci!!!

Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2531 : ponedeljek, 08.01.2007 : 13:34:59 »

MIŠA, dobrodošla med nami!Res sem vesela, da so ti male zverinice všeč in da celo... morda... kot opcija... enkrat... lahko pride... k vam Wink
Citat
Aja, medve z nadijo pa sva na zadnji tekmi ze skoraj dokoncno izbrali ime za mojo Schipperko-ej Nadija, kaj pravis, a ne bi bilo fajn ce se malo ostane skrivnost!?!?!
Ja, se strinjam in mi je kar prijetno pri srčku ko vem, kako bo le-to simpatično, kot bo tudi ona zagotovo zlata in simpatična Wink
Res, sedaj v tej mojo zgodbi žalosti, pomanjkanja, ki se mi še vedno zdi neresnična, so te moje kepice pravi terapevti - koliko mi je lažje z njimi, res jim ne želim pokazati toliko žalosti, kot jo čutim, in včasih me prav v tej žalosti tako nasmejejo, posebej Bon, ki se mu prav vidi, da mi želi v vsemu ustreči in da je amli še tako mali in razigran, da sploh ne ve za kaj gre Kiss

Glede drugih pso bom še to dodala. Moji so tako - pusti me na miru in jaz pustim vas. Bon je celo tako prijazen, da marsikaterega povabi k igri. Kar se pa domačih tiče - tudi tu so si ustvarili nivoje. Npr:
Sestrina kužka Aška je Bonova. Tudi stricev kuža Tiki je njegov prijatelj. A... ko sta Aška in Tiki skupaj pri nas... pozor! Bon brani Aško, ki je na njegovi lestvici višje kot Tiki. Ira pa - se ne vtika v nobenega in tudi ona pravi: pusti me na miru.

Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2532 : torek, 09.01.2007 : 15:36:06 »

Ojla Nadija... Hvala za nov vpis v knjigo gostov!

Verjamem da ti je se zmeraj zelo hudo in da se dolgo casa ne bo tvoj srcek mirno tiktakal, in da seveda nikoli ne bo vec tako, kot je bilo, se bova pa z Zizo trudili, da se bomo skupaj lepo imeli vsaj na tekmah in kaksno rekli in morda skupaj s kuzki se kaksno uspicili... a zal, tvoja mama me ne bo mogla bolje spoznati in spotoma ugotoviti, da znam biti kdaj tudi tiho...  Smiley takrat pa me Ziza nadomesti in zacne lajati... Smiley

Ziza je tudi zmeraj (kadar mi je hudo) zraven mene in nikoli ne zaluje z mano, saj je njeno mnenje o zivljenju je povsem preprosto, polno igranja in cohanja in ce sem slabe volje hoce vso tisto svojo polno energijo optimizma vame prenesti in mi povedati, da za vsakim dezjom posije lep, topel soncek in vazno je le to, da vsi lepi spomini ostanejo v nasih srckih... Smiley

Coh coh za tvoje crnuhce!!!

Ej, ce bos ta mesec slucajno prisla na kaksno tekmo, mi prosim vsaj toliko javi, da ne bom brez tvojih knjigic prisla!!

Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2533 : torek, 09.01.2007 : 16:10:49 »

He, he "klepetulja", da znaš biti tiho Shocked hmmmm, bomo videli Tongue Jaz se bom trudila, da bi prišla že v G. Radgono... samo pustimo še... Bom videla kaj in kako, pa morda tudi od vremena...

Nagradna uganka: Čigave so te učke?

http://www.moj-album.com/album/2039826/?os=6342476
Ne, niso Irine, tudi Bonove ne... a so pa res zeloooo podobne Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #2534 : torek, 09.01.2007 : 16:17:02 »

Arieb: od kelpike?  Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines