mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:31:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353938 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2505 : četrtek, 28.12.2006 : 15:57:15 »

Preurejeni albumi:
biscuit.moj-album.com
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2506 : četrtek, 28.12.2006 : 15:58:04 »

http://biscuit.moj-album.com/

Takole pa bo uredu Cheesy
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2507 : petek, 29.12.2006 : 16:29:07 »

Ojla!!!!

Ja Nadija, po sobi imam kar veliko dlak, saj je Zizina dlaka odpada vsak dan, celih 24 ur in seveda 365 dni v letu-saj sem ti enkrat to ze povedala, da kar se tega tice ima Ziza tako rekoc enako dlako kot Schipperkiji-crno, ne zapicljivo, odpadajoco... kaj naj recem, res je Ziza podobna Schipperkijem tako malce po videzu, kot tudi znacajsko (po vasih pripovedovanjih!!!)!!! Ampak tudi sama vsak dan sesam sobo, tako da ni problem, itak pa sme biti Ziza le v moji sobi, ker mami ne pusti da se po hisi sprehaja-je pac se iz tistih casov, ko je bil pomen psa le ta, da si ga imel (seveda je to mogel biti ovcar) in je cuval hiso in tako cele dneve in noci lajal, kot je to pocela nasa prejsna ovcarka in tako je bila ona idealen pes za naso mami, zal pa je to bilo tudi vse kar je znala (no, pa kaksnega psa napasti)!!!!

Biscuit... full lep albumcek slikic!! Ja, sem ena izmed vas, ki obozuje crne hudicke in si ga imam namen tudi sama kupiti cez kaksno leto... vglavnem takoj ko bo doma prisla priloznost se za enega psa-mami odlocno nasprotuje, oci pa ves cas drzi z mano... torej moram se malce pocakati da se se mami ohladi in da se Ziza malce "odraste", saj imam trenutno itak se z njo poooolno dela!

A so Schipperkiji drugace glasni v stanovanju?

Pozdravcek!

Vesna & Ziza



Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2508 : sobota, 30.12.2006 : 18:44:14 »

He, he dlake znajo biti kar problem, ampak vsi lastniki psov smo postali ze kar imuni nanje  Wink ....... jaz imam Billkota ki ima svetlo dlako, Schipperka bo imela crno, tako da bo res popolnoma vseeno kaksne obleke si bom kupovala. V vsakem primeru bom cisto kosmata!  Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2509 : sobota, 30.12.2006 : 18:46:24 »

Aja, se to sem pozabila....Ziza ne vem ali si ze omenila kaksne Schippke so ti bolj vsec. Repate ali brez repkov?
biscuit, lepo te je ponovno videti na forumu!! Vedno si z veseljem ogledam kaksne nove slikice  Smiley...

lp
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2510 : nedelja, 31.12.2006 : 11:05:39 »

Oja... Ory, vsekakor sem pristas repkov in ne odobravam odstranjevanje repkov in tudi vsi nSchipperkiji so mi z repki FULL vsec, brez repkov so mi pa od vzadaj malce cudni-k jim nekaj manjka, tako da moj hudicek bo imel vse... polno dlake, useska, smrcek, stiri tacke, gobcek, repek in nadvse bo hudicek (ce pa to se ne bo takoj pri rojstvu, sem pa brez skrbi, ga bo ze Ziza naucila vseh neumnosti kar se jih da uspiciti!)!!!! Kaj pa ti? Bo psicka imela repek ali bo brez?

Hej Nadija, kje se pa ti skrivas? No oglasi se kaj...

Pozdravcek!

Vesna Hude & Ziza

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2511 : nedelja, 31.12.2006 : 11:36:35 »

Ojla ziza! Sprasujes, ce so siperke glasne? Hm, ja, no, hm, kakor vzames! Grin Grin Moja Bagi je zunaj precej glasna. Ko kaj vidi najprej zalaja (oz. najprej zabrunda, potem zalaja Wink) sele potem preveri koga ali kaj je oblajala. To je v nasprotju z mojima drugima psoma, ki na sprehodu redko lajata in premikajoce stvari (vrecke, liste, druge pse, ljudi) samo gledata ali pa jih sploh ne opazita. V stanovanju pa Bagi ne povzroca hrupa. Ce zunaj kaj sumljivega slisi, zacne rencati, laja pa le v primeru ko kdo vstopi v najino stanovanje in mora Kaji pomagati pri dretju. Roll Eyes Vendar po nekaj bevskih takoj utihne, medtem ko Kaja laja in laja in laja. Grin Sem pa od zacetka ful pazila, da ni pretirano lajala na dolocene zvoke (zvonec, avto, ki se pripelje), ker si nisem zelela imeti se enega lajavca. Kadar je sama doma se redko oglasi.
Komaj cakam, da vidim se kaksno novo siperko. Sploh z repkom. Kiss Moj Ales ful navija, da bi tudi midva imela se eno (pa se eno, pa se eno.... Roll Eyes), jaz pa si nekako ne predstavljam se ene taksne male ropotuljice. Grin

Nadija pa se skriva v Kranjski Gori.

p.s. Bagi si je nekaj dni nazaj sama postregla z vecerjo. Napadla je namrec kroznik s princeskami in kaksnim trem polizala vso kremo. Testo je seveda pustila.  Grin Grin Opica!!! lp
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2512 : nedelja, 31.12.2006 : 15:00:24 »

Ojla Kaja... Hvala za bolj nazorni opis lajajocih navad teh malih zverinic... Smiley Ej, kako si se pa navadila na njeno "majhnost", kajti kot sem videla, imas doma vse pse vecje, kot pa so Schipperkiji?! Kot sem ze omenila, se bim po moje kar malce tezko navadila na to drobceno bitje-Ziza je vseeno malce vecja(PLECNA 44CM IN 12 KG)!?

Katere pa so (npr. v tvojem primeru) boljse lastnosti tako majhnega psa in seveda tudi morda kaksne slabse? O tako, Nadija se pa kar potepa!? Cheesy Grin A ima kuzke s seboj? Kdaj pa pride nazaj?

Pozdravcek!

Vesna Hude & Ziza

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2513 : nedelja, 31.12.2006 : 17:57:29 »

Drage moje punce, samo par besed...
Citat
Hej Nadija, kje se pa ti skrivas? No oglasi se kaj...
Citat
Nadija pa se skriva v Kranjski Gori.

Žal ne drži Cry Nadija je res imela namen v KG a ji je potem v zadnejm trenutku, dan prej, plane prekrižal grozljiv moment... Umrla mi je namreč mama, in stvari ne dojemam še v realnosti, deluje mi kot en neresničen film, grozljiv in res neresničen... Res, ne dojemam še, in se nikakor ne morem sprijazniti!

Nika - hvala za vaš obisk na pokopališču, prekrasen aranžma na svečkah mi krasi mizo v paviljonu, kjer gori tudi svečka. Živahno, lepo in hkrati žalostno in spokojno. In ne boš verjela, ko sem šla danes gor, sem prižgala vašo sveško in rekla mami: Tvoj Bisko te pozdravlja! Še enkrat hvala!

Na našo etmo bom pa še kakšno zapisala, drugič, ko se malo stabiliziram Cry Cry Cry Cry Cry

Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2514 : nedelja, 31.12.2006 : 18:09:20 »

JOJ!!!!!!! GROZA!!!!!! MOJE SOZALJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Sicer ne vem kako je, ko ti umre nekdo od starsev (in srcno upam da se doooooolgo casa ne bom tega izvedela) vem pa, kako grozen obcutek je in kaksna praznina ostane v cloveku ko ti umre kdo od bliznjih, ki ti nekaj pomenijo in jih imas rad!!!! Res, se enkrat moje iskreno sozalje!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry

DRZI SE, pa oglasi se, ko si bos vsaj malce opomogla!!!!!!! Cry Cry

Vesna Hude & Ziza

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2515 : nedelja, 31.12.2006 : 18:18:27 »

Nadija, najino iskreno sozalje. Vsi, ki smo kdaj izgubili koga, ki nam je bil tako blizu vemo kako se pocutis. Naj ti bodo Branko in pesjancka v tolazbo. Cry Cry Cry
Tanja in Ales
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2516 : nedelja, 31.12.2006 : 18:21:30 »

Ej Kaja, spotoma me se zanima (sem danes koncno uspela cel album pregledati) pa me zanima, kako se tvoji kuzki med seboj razumejo, pa koliko imas ti pravzaprav sploh psov?

Pozdrav!

Vesna & Ziza
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2517 : nedelja, 31.12.2006 : 21:35:55 »

Joj zdajle sem prebrala in tudi jaz se ne dojemam popolnoma!!  Cry Moje sozalje Nadija, bom danes zvecer prizgala eno svecko za najbolj prijazno gospo na obali!!  Cry Cry
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #2518 : ponedeljek, 01.01.2007 : 15:58:40 »

Nadja, moje sožalje...

a se ne bo konec crnega "decembra" Cry Cry Cry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2519 : ponedeljek, 01.01.2007 : 16:25:11 »

Tudi mi smo vceraj prizgali svecko za mamo........ Cry

Logiran

Strani: 1 ... 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines