mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:31:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353939 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #2205 : ponedeljek, 12.06.2006 : 08:41:24 »

Arieb, čestitke!!! Saj vaju sploh ne dohajam več sram Wink Super sta!! Smiley Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2206 : ponedeljek, 12.06.2006 : 09:19:49 »

Čestitke, čestitke..... Bon, ti si prava faca!!!  Cheesy Smiley Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2207 : ponedeljek, 12.06.2006 : 15:21:08 »

Hvala, hvala, hvala.... za čestitke. S tekom sem bila res zadovoljna, saj smo pridelali samo 5 KT Wink
Potem pa smo tekli še "open J", na nivoju dvojke, in sicer naredili disk napako (takooo lepo je bilo v tuenlu da je šel Bon kar dvakrat notri Grin), a za trening je bilo super in jaz sem bila s seboj zadovoljna, ker sem si lepo zapomnila zaporedje, ki ni bilo ravno enostavno.

Dali, hvl. za rezultate. Sedaj moram malo pogledat, kdo so ti črnuhi, po imenu ne poznam nobenega.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2208 : ponedeljek, 12.06.2006 : 16:14:00 »

Nadija in Bon čestitke Smiley Kiss

Se vidimo v nedeljo v Portorožu! Kdo pride?!
Kdo pride v soboto?! Jaz bom kar oba dneva tam Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2209 : ponedeljek, 12.06.2006 : 16:20:29 »

Nekaj že poletnih Bisovih slik:
http://biscuit.moj-album.com/album/3656117/
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2210 : ponedeljek, 12.06.2006 : 20:49:27 »

Eeeejjjj, Bis, lepotec... Se pa res zna lepo postavit, pa lepe rožice izbira (Nika, kaj je to v Vojniku?) Kiss

Citat
Bravo ARIEB. A si ti čist notri padla
Upam, da me ne boš vprašala, KDO me je not potegnu... Grin

Kaja, kako je bilo na razstavi mačk? 

Citat
Bina: Saj vaju sploh ne dohajam več...
AngSeter: Zdaj bodo leteli kot po tekočem traku

Hmmm, a veste punce, da sem dobila dosti kritik... in sicer, da bom morala na sebi začet delat. In res, sem gledala posnetek, Bon je res letel in jaz ga nisem dohajala, bila za njim 3 ovire... in zato je prislužil, revež, 5 KT, ker je mene čakal...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2211 : ponedeljek, 12.06.2006 : 21:34:53 »

Boncek, cestitke tudi od nas za lep pokalcek. Cheesy

Arieb, bilo je super. Macke so zakon, res skoda, da si ne morem ene privosciti tudi sama. Poleg mack je bilo pa se polno rib, pajkov, skorpijonov, scurkov, palicnjakov...pa psi, konji, lame, kozice, pujsi..... In pa seveda jaz, ki sem poleg taksnih nekajletnih malckov cohala zivalice.  Grin Wink Sem pac vecni otrok, ki si ne morem pomagati, da ne bi pocohala kaksne male ali malo vecje bibe. Kiss Pa se moj spremljevalec ni imel nic proti, ce bi poleg dveh mack, peljal domov se kaj.  Wink Sem se komaj udarila po prstih, da si nisem kupila kaj zivega. En tak lep zelen palicnjak me je prav prosil naj ga kupim.  Grin
Imam kar nekaj slik ampak jih moram se spraviti na net. lp
Logiran

Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2212 : ponedeljek, 12.06.2006 : 21:37:44 »

Hmmm, a veste punce, da sem dobila dosti kritik... in sicer, da bom morala na sebi začet delat. In res, sem gledala posnetek, Bon je res letel in jaz ga nisem dohajala, bila za njim 3 ovire... in zato je prislužil, revež, 5 KT, ker je mene čakal...

Saj to so ti ze povedali na seminarju, pa enkrat jaz in Petra, pa Sandro Grin
Nic, bo treba zacet nabirat kondicijo - na kolo in se peljat do Izole in nazaj, vsak vecer - ali pa plavat, ko se segreje morje se za kaksno stopinjo Wink
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2213 : ponedeljek, 12.06.2006 : 21:46:58 »

Lilit, iz izkušenj - za agility kondicijo ne nuca nič drucga kot agility Smiley

ARIEB, kdo?  Huh  Cheesy
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #2214 : ponedeljek, 12.06.2006 : 21:49:08 »

Jaz pa se strinjam z Lilit. Nekaj zraven za kondicijo in nekaj malega za eksplozivnost. Trening enkrat na teden je absolutno premalo da bi lahko govorili o kaki kondiciji ali kilometrini...

To je pa iz izkušenj športnika...
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2215 : ponedeljek, 12.06.2006 : 22:11:21 »

Eeeejjjj, Bis, lepotec... Se pa res zna lepo postavit, pa lepe rožice izbira (Nika, kaj je to v Vojniku?)
To ga Nika postavi potem pa se še on malo premakne Grin. To je pa v Vojniku ja,ravnokar use cveti in je kot v pravljici Wink

Hmmm, a veste punce, da sem dobila dosti kritik... in sicer, da bom morala na sebi začet delat. In res, sem gledala posnetek, Bon je res letel in jaz ga nisem dohajala,

Nadija kolikokrat sem ti omenila da gremo malo rolat?! To je 100% dobro zate za kondicijo! Najprej sama,potem si pa daš še Bona zdraven pa boš vidla da boš čez en mesec imela bistveno več kondicije Cheesy

Tanja ti pa kar hitro slike me že zanima Cheesy! Mi je pa žal da se nisi usmilila paličnjaka..hehe Grin! Ali pa kakšno muco domou pripeljala..Bagi bi bila 100% vesela Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2216 : torek, 13.06.2006 : 14:38:24 »

Bisko, samo zate....
http://baguette.moj-album.com/album/3665487/
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #2217 : torek, 13.06.2006 : 15:30:50 »

Ma kakšna mačja razstava je pa to?  Grin
Kaj pa je tisto črno belo čudo, ki zgleda kot koder?  Shocked
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2218 : torek, 13.06.2006 : 15:38:26 »

Cisto prava macja razstava, zraven pa so imeli se vse zivo, bil je sejem malih zivali.
Tisto je pa cisto pravi koder, le barva ni priznana s strani FCI. Jih pa vzrejajo v vseh velikostih in so meni osebno zelo vsec. Upam, da se bodo "prijeli". lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2219 : torek, 13.06.2006 : 17:19:07 »

U, Kaja, prav fino si popestrila te naše strani... Na slikicah je res kar veliko takega, kar bi imela doma, a nekaj pa takega, da ... ggrrrrr.... Sem imela dolga leta paličnjake, so se množili, rastli, umirali... ampak še danes jih ponoči dostikrat sanjam, kako hodijo po meni in me uničujejo, bolj kot jih z nogami teptam, več jih je... MORA, prava mora! Res ne vem, zakaj sem jih imela, pa še strašno žalostna sem bila, ko so mi potem izumrli...

Glede kondicije: nekaj je res moram sama nabrati, zaradi sebe (samo če ne bi imela tega hudičevega fentnenega kolena, kar ni opravičilo, ker je zdravnica rekla da na kolo in plavanje lahko grem, drugo pa raje ne); je pa ta izjava
Citat
iz izkušenj - za agility kondicijo ne nuca nič drucga kot agility
zagotovo resnična... Boste videli, ko se boste na kakšni tekmi pojavili... Saj je veliko tekmovalcev, ki sploh ne tečejo veliko... a to je naslednja faza, plan za drugo leto Grin Grin Grin

Barbka, kaj pa si s tem mislila:
Citat
ARIEB, kdo?
Če si mislila na "not potegnu"... potem bi te kar za ušesa navila Tongue TI! Živo se spomnim tvojih izjav, iz lanskega leta...
Logiran
Strani: 1 ... 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines