mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:03:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353877 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2115 : nedelja, 14.05.2006 : 10:33:49 »

Citat
vabilo na piknik
Superca, Bis, se že veselim...

Ajajaj, Zoia, res škoda!!! Mi smo bili tam do konca tekme, torej do konca J3-L, na poziciji, kot jo je Kaja opisala. Škoda da nisi koga od tekmovalcev vprašala, zagotovo bi te usmeril (tam je bilo velio naših "poznavalci" Postojnčani, pa sosdi trieštini, hrvati, Ilirci, Gorenjci... no, saj svet SLO agilitiya je pravzaprav majhen).

Bagi je zelo lepo tekla (sem si ravni pogledala filmčka, žal sicer kratka), a samo do takrat, ko je bila na poziciji "zvrc" k Tanji. Aleš bo moral malo večje burke na parkurju zganjat, pa malo bolj energično kričat, pa bo.

Lilit (ti bom malo obširneje napisala, ker vem, da te zanima), trening je seveda pomagal, sicer bi bilo lahko po dopustu še veliko slabše.
Bilo je tako:
- v A disk, do takrat pa 10 KT (napačen vhod v slalom in brez cone iz guge), šli pa smo ven (pomisli!) pri tunelu - napačna luknja, ki jo je bilo skoraj nemogoče zgrešiti, saj je bila tista napačna na drugi strani Grin, a tudi jaz pustim žal Bonu preveč časa za neumnosti, nekaj je vonjal, jaz kot Aleš, preveč nežna Roll Eyes in frc v napačno luknjo Undecided.
- v J pa sva šla kot strela, mislim da čisto brez KT in mislim, da tudi z zelo dobrim časom (vsaj jaz sem laufala kot še ne, še s pomočjo navijanja Pstujnčanov Kiss).

Sem bila zadovoljna, ker sem se zelo dobro obračala in vse speljala, kot sem si na ogledu zastavila (saj veš, jaz potem vmes rada menjam, in potem ni prav, ker se sama zapletem). Tokrat sem šlka po planu, čeprav sem med tekmo gledala da so drugi tekli v večini čisto po drudi strani. Pri tunelu pa (kot vedno) sem bila verjetno jaz kriva: 1) pustila sem mu preveč časa, 2) bila sem sigurna, da bo šel notri, ker druge možnosti ni bilo, 3) v zmedi (tubo, tunel..., saj sem ti pravila) nisem rekla nič... Morda je bilo to.
Popravni, pa spet z drugimi "cakami" morda v MB Grin Grin Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2116 : nedelja, 14.05.2006 : 14:14:18 »

Bravo, bravo Cheesy a v Maribor gres tudi? Grin Grin te je zasvojilo Grin

Tisti parkurje ki si mi jih poslala v mailu so v nekem cudnem formatu - pisem sem ker vidim, da ti jih je poslal Ales - s kaksnim programom se odpira .agl fajle?
Logiran
baguette
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #2117 : nedelja, 14.05.2006 : 18:01:49 »

Tisti parkurje ki si mi jih poslala v mailu so v nekem cudnem formatu - pisem sem ker vidim, da ti jih je poslal Ales - s kaksnim programom se odpira .agl fajle?

Te formate odpira nek program za risanje parkurjev. Sem pa drugače Nadiji poslal parkurje še v drugem formatu. Upam, da bodo ti dobri.

lp, Aleš
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2118 : nedelja, 14.05.2006 : 20:47:04 »

He, he, Lilit... Alešu (alias Baguette) boš plačala "kafe", jaz ti jih pa pošljem, da jih ogledaš, in vidiš, kje smo biksali  Grin Grin Grin,
- Bon pri A1 tunel, luknja 9
- Bagi pa "svrc" v A1 po oviri 7, v J1 pa po tudi, mi pa smo bili takoj nasproti te ovire Wink
Citat
a v Maribor gres tudi
Hmmm, vleče Wink, če reče Aleš DA, grem zihr; dobra družba je tudi nekaj... Evo, še to, Lilit, mimogrede: ko sem Martini povedala, da me na naslednji dve za sigurno ne bo, in da morda pridem v MB, je kar zamenjala plan - je rekla: pol bom pa tud jaz trenirala in šla šele v MB Grin Tebe vleče?

 
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2119 : nedelja, 14.05.2006 : 21:48:13 »

Lahko še js dobim ta 2 filmčka Cheesy?!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2120 : ponedeljek, 15.05.2006 : 08:58:49 »

Arieb, ampak si videla, da je med tekom iz parkurja preskocila start?  Grin
Mi smo vceraj malo trenirali, pa ga je punca spet srackala. Prvic, da na domacem terenu nekaj ni stimalo. Ko je hotel z njo delat Ales, je stekla k meni in obratno. Potem je z menoj se kar lepo delala, ceprav se je vlekla kot megla. Zdaj sva ji obljubila vsaj 14 dopusta, da gonitev mine, potem bomo pa nadaljevali. lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2121 : ponedeljek, 15.05.2006 : 14:35:27 »

Kaja vidva z Alešem sta pa res tako dobra skrbnika Smiley! Res lepo da bo imela 14dni miru,samo pazi da potem ne bo vlekla teh 14dni v mesece...saj veš kako so prefrigani naši ta črni Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2122 : ponedeljek, 15.05.2006 : 14:42:49 »

Nadija saj bi lahko tisti Bis piknik bil izveden tudi med tednom?!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2123 : ponedeljek, 15.05.2006 : 14:44:12 »

Bis, tista dva filmčka "nista moja", jaz ti lahko pošljem kakšnega mojega, oz kjer je Bon Grin.

Ja, Bagi naj kar počiva 14 dni (jaz ji sicer ne bi šla na roko, s tem bo dosegla, kar je hotela!!!, bi kar vztrajala, pa četudi samo dva skoka in tunel), bo potem v MB "glih taprava" Grin.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2124 : ponedeljek, 15.05.2006 : 14:45:13 »

Glede letošnjega piknika sem ravno danes izvedela za spremembe... a je ne smem še zaupati...  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2125 : ponedeljek, 15.05.2006 : 14:49:13 »

Ma Nadija ma si žleht Angry Grin! Kako si lahko niti omenila skrivnost,če veš kakšni zirbci so zbrani tukaj v tej temi!

Ok,lahko mi pošlješ od Bona...ma magari enkrat ko te ulovim na MSN-ju! Vredu Wink?!

Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2126 : ponedeljek, 15.05.2006 : 14:49:49 »

ne zirbci-ampak FIRBCI Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2127 : ponedeljek, 15.05.2006 : 17:26:22 »

Arieb, teh 14 dni ne bomo hodili na poligon, ker se goni - pri nas gonece psicke niso zazeljene. Pa tudi OK se mi zdi narediti premor kadar kaj zasteka in ne za vsako ceno ponavljati - Bagi se ze tako prehitro navelica vsake stvari. Moramo za te 14 dni pogruntati kaj novega. Smiley
Za Maribor bomo pa tudi se videli, jaz takrat sigurno ne morem, Ales se bo pa se odlocil. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2128 : sreda, 17.05.2006 : 10:19:08 »

Citat
Moramo za te 14 dni pogruntati kaj novega.
He, he, Kaja, ni dolg čas, a ne Wink

Z velikim veseljem sem ugotovila, da smo J odtekli brez KT in 2. časom (juppiii). Lilit, sem ti dala napačno inf., Tinka je bila pri J disk.

Ory, ti ki si sedaj na tekočem, a morda veš, po koliko imajo v Angliji mladičke šiperk?

In še novica v zvezi s tretjim "šiperke party 2006": letošnjo organizacijo je želel prevzeti Giove Cheesy Wink Smiley
Zaenkrat ostalega ne vem, naj bi pa bilo v juniju. Bom obveščala.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2129 : sreda, 17.05.2006 : 14:22:51 »

Upam, da nam bo uspelo priti. Junij je ze kar malo natrpan. lp
Logiran

Strani: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines