mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:20:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353915 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2055 : nedelja, 16.04.2006 : 16:05:28 »

Najprej sta bila diskvalificirana, potem pa sta odtekla s 15 kazenskimi. Ampak za prvic je bilo cisto OK. Gugalnice pa sploh ni bilo. Cheesy Smo pa obljubili, da do nasednje tekme obdelamo se gugalnico, ker vecno se ji ne bomo mogli izogibati.  Wink
Se ti zdita Bagi n Bon podobna? Pocakaj, da vidis Bisa. Ce so pa vsi trije na isti sliki, pa moram vcasih se jaz dobro pogledati kdo je kdo. Ponavadi jih najlazje locimo po ovratnicah. lp
Logiran

Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2056 : nedelja, 16.04.2006 : 21:21:13 »

Cestitke Bagi in Bonu in njunim vodnikom za uspesno udejstvovanje Kiss ARIEB, kako ste se odrezali vi v jumpingu?

V zivo se meni Bagi in Bon ne zdita tako zelo podobna.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2057 : nedelja, 16.04.2006 : 21:40:39 »

Bon in Bagi si sploh nista podobna (no, seveda sta oba Schipperke  Grin), kar se zelo dobro vidi v živo. Pri Schipperkah sem opazila, da je razlika med samci in samicami zelo očitna. Samci so bolj odlakani (vsaj večina) in bolj "nabildani" kot samice. Tudi obrazne poteze so drugačne. No, res pa je da ko vidim Bisa in Bona skupaj, tuda sama ne vem kateri je kateri  sram.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2058 : ponedeljek, 17.04.2006 : 00:35:19 »

 Wink Ory res hvala za prekrasne slikice, jaz jih imam res veliko iz razstav, iz agija pa praktično nič in sem vsake prav res vesela. No, počasi si bom tudi te nabrala, z vašo pomočjo  Grin Grin Grin

Bagi in Bon sta bila na tekmi več kot odlična - Bagi je bila prvič in se je prav prisrčno pokazala, posebej pridna je bila v Jump. (jaz imam namreč iz obeh filmčke, kjer se vidi, da je bila zelo pridna, le malček zmede z novim terenom, ovirami, publiko.... jup, koliko novega).
Bon je bil pa posebej superca, uvrstil se je na skupno 4. mesto; v A 5. in J 4., skupno ima v deloni knjižici zapisano 4. mesto (hvala Brihita za vsa pojasnila). Dobil je 5 KT v A in 5 KT v J, nič na račun časa, kar kaže tudi na to, da sem jaz boljša Wink in hitrejša. Res sem vesela! Pa kar 11 jih je bilo v konkurenci.

Šiperke, samčki, samičke, nekdo je napisal, da dobro da imajo ovratnice Grin. Res, zelo so si podobni. Meni se doma marsikdaj zgodi, da ju zamešam, sreča da ima en rep, drugi pa ne Grin Če bi imela še Bagi, bi bila zmeda še večja, ker je ista Ira, pa bog ne daj da bi imela še Bisa, ki je krasna kombinacija in mešanica Ire in Bona Grin Wink Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2059 : ponedeljek, 17.04.2006 : 10:51:54 »

Mi smo ze s treninga in moram povedati, da smo preizkusili gugalnico v kombinaciji s poli salamo. Najprej malo strahu, potem pa je gospodicnica ze lepo sla do polovice in v tretjem ali cetrtem poskusu se cisto lepo pocasi na drugo stran. Je pa vsaj nekaj dobrega  v tem, da jo je se malo strah - vsaj lepo pocaka, da se gugalnica prevesi in ne zgresi cone. Ne predstavljam si namrec, da bi to ucila enega divjaskega borderja. Grin Postavila sva tudi en krajsi parkur in ga je izdelala v casu in brez KT. Grin
Resno pa ugotavljava, da imava enega psa premalo. Jaz namrec nimam kaj poceti in me malo srbijo podplati.  Wink S Kajo pa itak ni nic. Zdaj ko se je zacel soncek ves cas lovi martincke po poligonu. Roll Eyes Wink lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2060 : ponedeljek, 17.04.2006 : 20:06:51 »

Čestitke bratcu in sestrici Kiss Kiss!
Res ste zakon! Po slikah sodeč ste bili zeloooo pridni in hitri. Kar tako naprej Wink

Mi smo praznike preživeli lepooo.Bis se je s svojo ljubico Bony naigral,natekal...ugl.imel se je fajn Cheesy
Slike pridejo v prihodnosti Grin...ne ne saj bodo kmalu Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2061 : torek, 18.04.2006 : 08:51:57 »

Vidiš, Kaja, kako to potegne... Jaz sem si zabičala, da bom samo malo tekal, in tekme absolutno NE, ker vem kako so me pre-zastrupile razstave. Pa je rekla "naša mama Barbka": Boš videla, agility je še hujši... Wink
In res, sedaj sem prav "žalostna", ker grem v Dalmacijo in sta v tem času kar dve tekmi, ki sta relativno blizu...  Grin

Bis, da hitri! Včasih kar prehitri in se prav čudim, kako lepo nas je Ory ujela v objektiv... Smiley Wink Cheesy Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2062 : torek, 18.04.2006 : 11:01:52 »

Arieb, a bos do tekme v Zalcu (13.5.) ze nazaj? Nam je tako blizu, da gremo sigurno. lp
Logiran

Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2063 : torek, 18.04.2006 : 11:25:19 »

Vidiš, Kaja, kako to potegne... Jaz sem si zabičala, da bom samo malo tekal, in tekme absolutno NE, ker vem kako so me pre-zastrupile razstave. Pa je rekla "naša mama Barbka": Boš videla, agility je še hujši... Wink
In res, sedaj sem prav "žalostna", ker grem v Dalmacijo in sta v tem času kar dve tekmi, ki sta relativno blizu... Grin

Bis, da hitri! Včasih kar prehitri in se prav čudim, kako lepo nas je Ory ujela v objektiv... Smiley Wink Cheesy Grin

ARIEB - ne morem, da se ne bi krohotala Smiley
iskrene čestitke k uvrstitvi! To pomeni, da imaš tudi točke za DP. Sej veš - 6 najboljših rezultatov ti šteje za naslov najboljšega v kategoriji Smiley

In seveda čestitke tudi Kajini boljši polovici za dober nastop!
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2064 : torek, 18.04.2006 : 12:17:51 »

Barbka, neeeeehhhhhaaaaaaaaajjjjj  Angry Angry Angry (grem hitro gledat, kje so tiste za DP Grin Grin Grin)

Sem našla eno lepo slikico, malček pomoči Bagici, pa gre... Wink
http://www.agility-slo.net/album/displayimage.php?album=106&pos=0
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2065 : torek, 18.04.2006 : 12:31:16 »

Da ne boš predolgo iskala

http://www.agility-slo.com/slo/obrazci/dp_slo.xls
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #2066 : sreda, 19.04.2006 : 20:01:29 »

Iz teme "Sprehodi na obali"
če vse tako drži kot napisano, pridi k meni ob 16.45 da imata razbojnika 15 min za "spoznavanje" in potem startava ob 17, mislim da nama bo 30 dovolj do Vanganela... upam Wink

Tole o spoznavanju je verjetno letelo tudi na karakteristike te pasme. A to vedno rabijo cas, da sprejmejo tudi ze poznane pse/osebe? Ali pa tu mislis kaj povsem drugega? Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2067 : sreda, 19.04.2006 : 21:12:42 »

Bis in Bon sta oba samca in ponavadi bi bilo vse lepo in prav če se ne bi igrala šefa in nižji sloj ljudi. In seveda se to dogaja..zato pride do renčanja in veselja Undecided Cheesy,kar pa se po 10min tudi lepo konča.
Bis odkar je bil napaden od francoskega buldoga,renči na veliko psov sram,sploh če so večji. Sedaj postopoma ga s5 privajam da to niso pošati in da ne bo s5 napaden...zato tudi hodimo na sprehode z večjimi psi. Upajmo da bo vse s5 vredu.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2068 : sreda, 19.04.2006 : 21:48:41 »

Kar nekaj novih slik Wink
Bis in Bony med velikonočnimi prazniki
http://biscuit.moj-album.com/album/511413/?os=2942356

ter prizor kako Bis daje fajn slinaste poljubčke Niki Grin
http://biscuit.moj-album.com/album/2361494/?os=2942361
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2069 : sreda, 19.04.2006 : 22:19:57 »

Ajajaj, so prav res "slinasti" ti naši črnuhi, pr-mej-duš da so samčki še bolj slinasti Wink Angry Sad Grin

Drugače, pa Zoia, je res tako, da se oba igrata velika šefa. Imam občutek, kat da se vesta, da sta bila kar dolgo skupaj, oba doma in nihče ni vedel, kdo in kam gre, ali celo varianta, da oba ostaneta tu. Jutri jima dava 10 min časa, toliko bo zagotovo dovolj, potem pa OK! Ko je Bon sestrico Bagi srečal v Ajdovščini, je bilo vse ok in jo je prav lepo ovohaval in nič maltretiral... ostalih tudi ne, celo nasprotno Wink

Poročamo!  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines