mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:35:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353949 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #750 : torek, 03.05.2005 : 14:04:52 »

Ory,glede psov po ulicah,sem jih glede na število prebivalstva videla zelo malo(dunajčani že poznajo parke kamor vodijo pse...se ne sprehajajo po polnih ulicah turistov Wink)!!! So pa vsi opazovali Bisa,kako mirno se sprehaja in je zelo kulturen in socializiran Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #751 : torek, 03.05.2005 : 14:56:33 »

Ho, hi, ha.... glede naših uspehov pogeljte pod temi: Tekoče prireditve - CACIB San Marino in Italiajnske razstave (da ne pišem dvakrat).

Srečala sem g. Angelo in se po dolgem času naklepetala z njo (tj. "mama" og Giovija). V Tulln je prijavila 4 šipe (1x F-mladi, 1x F-zreli, 1x M-zreli, 1x M-šampioni). Trenutno ima en lep parček (v RSM sta dosegla 1. mesto v paru) in v Ferrari sem srečala še njihovo 8 mesečno hčerko - lepa, mala, debela punčka Cheesy, ki pa škoda ne gre v Tulln.

Tako smo iz RSM prišli z medaljo, CACom in R. CACIBOM od Ire (a si vi mislite to, od Ire, ki je šla zraven samo tako, da ne bo doma...), od Bona pa smo dobili "samo" dve lepi pisni oceni. Preživeli smo lepe praznike, da bi jih le bilo čimveč takih Cheesy

V četrtek gremo spet v šolo (komaj čakam, sedaj smo 1x špricali, enkrat pa je odpadlo - še sreač, ker bi če ne spet moarli špricat) in komaj čakam. Že danes pa spet trening na vrtu... Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #752 : torek, 03.05.2005 : 18:24:40 »

Uaaauuu Arieb, pa vi ste pravi lepotci  Grin. Sicer pa sem uspehe z vaše strani kar pričakovala. Beira je očitno tudi v svojih zrelih letih zavidanja vredna lepotica in sinko gre po njenih stopinjah.
Še nekaj....a je Giove tisti "ta velik" samček s Portoroža? A sem popolnoma mimo usekala?  sram
Bagi in Bonu pa želim čimveč uspehov in veselja pri šolanju!
Bis itak že vse zna  Wink.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #753 : torek, 03.05.2005 : 20:46:42 »

Arieb čestitke Kiss!!!
p.s-ste dobili kartico?! Wink

Ory,Giove je tavelik samček iz Izole Wink....verjetno misliš pravega!!!
No,Bis res vse zna...razen da se papa briketke z večjim veseljem...tega pa ŠE me zna Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #754 : sreda, 04.05.2005 : 08:50:17 »

Hvala vsem za čestitke.... ampak.... odkrito.... v Ferrari smo pričakovali CAC ..... Ira pa res, brez komentarja!

Tistega "tavelikega" samčka iz Izole (Giove) pa že jaz komaj čakam, da ga vidim - vedno se mi je zdel njegov brat iz Italije strašno velik, sedaj ko sem ga videla pa se mi sploh ni zdel velik, Giove pa je bil vedno manjši od njega... Škoda, da niti eden niti drugi ne pride v Tulln, da bi vsaj enkrat te zverine bolj na kupu videli Cheesy

Bis, mi ja, mi smo že dobili razglednico, včeraj, HVALA, smo je bili vsi veseli (ne smem vprašat: pa vi, ste jo dobili....)
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #755 : sreda, 04.05.2005 : 15:55:03 »

Hahaha,Arieb smo jo dobili Wink!!!! Danes,in je zelo lepo napisano in zelo lepa razglednica!!!

Giove je pravi macho Kiss.....upam da pridejo na piknik!! Arieb,že kaj veš če bodo prišli?!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #756 : četrtek, 05.05.2005 : 14:10:14 »

Arieb v tekočih prireditvah sem prebrala,da greste spotoma še na Dunaj! Lahko ti povem,da boste uživali ker je Dunaj prekrasno mesto....oglejte si opero,zgodovinski in naravoslovni muzej(prečudovita sta Wink),pa domovanje Marije Terezije....uf,da ne bom nakladala če te kaj zanima pa kar sama vprašaj Wink!!

Kaja,kaj pa je z Donom Undecided?! Upam,da bo čiprej vse vredu...držimo pesti in tačke Kiss
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #757 : petek, 06.05.2005 : 15:41:39 »

Ja Nika, prav zaradi Dunaja gremo - jaz sem sicer že bila, a Branko ne in ker "si on takoooo želi videt sem se mu usmilila in prijavila" Tongue
Torej te je Schonbrun najbolj navdušil? Ja, saj je res enkratno. Ampak Bis pa ni smel na dvorec, a?

Piknik bo, samo .................. spet ne vem kdaj. Vedno je tako, ko se preveč časa dogovarjaš "nikad kraja" - pa glede na to, da nas bo dosti, sem spremenila lokacijo (Vrtača, kot lani ob srečanju šiperk maja, tam je bilo super, a ne, bomo spet zaprli vrata, pa bo).

Kdo pride v Hrušico?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #758 : petek, 06.05.2005 : 17:13:56 »

No,Nadija pol je tebi Dunaj že znan Wink!! Ne,Bis na dvorec ni smel,sem pa videla italijanko,ki se je s psom v torbi peljala v kočiji...tako,da po dvorcu bi lahko šel v muzej pa ne!!

Uuuu,Vrtača..vredu lokacija Grin!!! Se že veselim piknika Wink

Mi v Hrušico ne pridemo,sicer je prijavljen ampak na razstave ne bom več hodila Wink!!
Bi pa si jo šla ogledat Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #759 : nedelja, 08.05.2005 : 09:54:15 »

Arieb, upam da uživate še za nas  Wink. Boste poročali kako je bilo. Tukaj je danes grozno vreme in sploh nimam užitkov na sprehod v gozd. Včeraj smo bili in Ory je bila popolnoma blatna...... pa smo jo skopali. Če samo povem, da sem morala pomit celo kopalnico in še vse prostore do balkona, potem veste kakšno "zabavo" smo imeli  Angry.
Biscuit, a v Hrušici potem ne boš vseeno poskusila?

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #760 : nedelja, 08.05.2005 : 20:20:14 »

Ory,to pa je bila "zabava" Grin!!!
Ne,ne mislim poskusit,ker je to vse odvisno od sodnika....tipična kuhinja..in ker pa v Hrušici sodi ženska,ki še rajši pošlata "jajca",nimam šans...raje bom Bis na travniku užival in bil svoboden,ne pa cel dan na vrvici pa pod stresom in nobene svobode....
Kaj misliš Ory na moje mnenje?! Kako ti gledaš na razstave?!
Saj ne rečem da niso razstave OK,samo za koga so OK?! Za lastnike,ki se družijo...psom mislim,da nisi po svoji volji tam ampak bi raje tekali na travi Wink!!
To je moje mnenje in nimam nič proti tistim,ki razstavljajo!!
Konec,koncev smo prijatelj in mislim,da nas druži veselje do šiperk,ne pa mnenje o razstavah!!

Arieb,poročilo?!
p.s-si zadela!! danes je imel moj oče roj.dan Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #761 : nedelja, 08.05.2005 : 22:10:51 »

Ja, se strinjam s tabo.... naj Bis uživa v svobodnem tekanju po travniku. Moram reč, da do razstav nimam kakšnega posebnega odnosa. Se pravi, rada grem da malo pogledam in napasem oči, mogoče bom tudi jaz nekega dne razstavljala ( se nikoli ne ve  Roll Eyes), ampak po moje predvsem zaradi lastne zabave. Zaradi druženja.... itak se ne bom nikoli ukvarjala s kakšno vzrejo.  Seveda vse to pod pogojem , da bo tudi psu všeč in se bo sproščeno počutil.
Upam, da ste preživeli lepo nedeljo  Smiley.

lp

p.s.: no, pa še vse najboljše tvojemu očetu  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #762 : ponedeljek, 09.05.2005 : 07:04:20 »

Ory,lepo da imava kar podobno mnenje Wink!!
Mi smo nedeljo preživeli lepo,pa vi?!

p.s-mu bom povedala Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #763 : ponedeljek, 09.05.2005 : 07:42:13 »

Ne,ne mislim poskusit,ker je to vse odvisno od sodnika....tipična kuhinja..in ker pa v Hrušici sodi ženska,ki še rajši pošlata "jajca",nimam šans...raje bom Bis na travniku užival in bil svoboden,ne pa cel dan na vrvici pa pod stresom in nobene svobode....

Saj ne rečem da niso razstave OK,samo za koga so OK?! Za lastnike,ki se družijo...psom mislim,da nisi po svoji volji tam ampak bi raje tekali na travi Wink!!
To je moje mnenje in nimam nič proti tistim,ki razstavljajo!!
Konec,koncev smo prijatelj in mislim,da nas druži veselje do šiperk,ne pa mnenje o razstavah!!

biscuit to si pa zadela 100%
se podpišem pod izjavo Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #764 : ponedeljek, 09.05.2005 : 09:10:20 »

Oj, Bis – pričakuješ poročilo tokratnega vikenda? V petek smo se crtali, v soboto smo se igrali, v nedeljo smo se šolali… Wink

Irici, dami, je tako vseeno, glavno da jo crtamo… Bon pa je kaliber zase – v soboto ej imel obisk TT in to je zanj veselje. V nedeljo smo pa malo trenirali »šolo«, ker je bil v četrtek katastrofalen (kot vreme, pihalo je, pa dež je bil…) – smo namreč delali brez povodca in nekaj časa je šlo, potem pa nisem bila več zanimiva…. Upam, da bo danes vsaj malo bolje (sem pa tudi jaz kriva, ker hodim tam po poligonu kar po diagonali ipd., mu stopam na noge, ipd. »monade«  Angry.

V Tullnu je že prijavljenih 15 šiperk (mi uživamo, kako je dobro, da smo si različni, sicer bi bilo preveč monotono), še iščemo hotel na Dunaju, gremo pa v četrtek (spet bo Bon šprical šolo) in se vračamo v nedeljo. Spet bo en lep izlet. Cheesy

Ory, a ti kot gledalka slučajno ne greš v Tulln? 15  Shocked je že kar lepa številka za jih na kupu videt.

Petra, a hodiš na agility? Si kaj na zvezi s tečaji KD Elit. Jaz sem s tovarišem Grozdanom v KD Obala zelo zadovoljna. Pa še popust bomo imeli za CACIB Prt. A prideš kot gledalka (da se le Bluju ne zgodi to kot lani) ali boš morda razstavljala (kljub temu, da ne maraš)?
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines