mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 21:36:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352867 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #495 : torek, 08.03.2005 : 17:52:39 »

Citat
naš Bis je prav priden glede tega
tudi naši so pridni, ma nič ne pomaga Shocked

Sem pozabila pohvalit ritki na Kajini slikici! Vidim da je tud iBagi "buldožer" - tak omi inemujemo ljubkovalno  Roll Eyes našega Bona Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #496 : torek, 08.03.2005 : 18:27:51 »

Arieb:tudi naši so pridni, ma nič ne pomaga  Shocked
S tem sem mislila na kašelj Grin

Naši diamantki bi lahko bili lavinski psi,saj tudi naš Bis rad zakoplje svojo glavo v sneg in išeč Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #497 : torek, 08.03.2005 : 20:16:30 »

Pa kako je s tem kašljanjem?  Sad Je Ira prehlajena ali kašlja zaradi kakšnih psihičnih stresov? Sprašujem namreč, ker sem že prej parkrat prebrala o tem vašem nočnem kašljanju...... verjamem, da zna biti neprijetno (konec koncev je to tako kot da bi imeli majhnjega dojenčka. Če se ponoči zbudi, se zbudi tudi mamica  Smiley). Upam, da bo vse ok. Ory je danes z muko preživela ceplenje, v torek drug teden pa ima psihologa  Undecided.
No vsem vam želim čim več zdravja........ hvala bogu, da je pomlad že skoraj tu  Cheesy.

lp

p.s.: Kaja, srčkane zimske ritke!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #498 : torek, 08.03.2005 : 21:20:22 »

Zakaj pa mora Ory,k psihologu Shocked?
Zakaj pa si jo dala danes cepit?

Tudi mi se že veselimo tople pomladi Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #499 : torek, 08.03.2005 : 22:29:36 »

Arieb, ne Bagi ne bo v Vrtojbo, pridem pa mogoce jaz!

Pa kaj imate vi to s tem kasljanjam? Bagi nima nobenih podobnih tezav, razen enkratnega incidenta z ukradeno kokico, ki se je prilepila nekje v grlu! Grin Moram potrkat, da je mala zelo trdoziva in zdrava!

Tukaj pa se ena slika kjer mi ju je uspelo ujeti z Donom (to se zgodi zelo redko, ker mala sploh ni primeru in krozi okrog njega kot nora):

http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=222176

in pa enkrat samo Doncek, ki s pogledom isce svojo malo prijateljico:

http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=222179

Tako pa Bagi ponori, ko vidi palico v roki! Grin

http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=222173


Arieb, brez skrbi za petek! Za Iro bodo krasno poskrbeli! So ti kaj rekli kdaj lahko prides ponjo? Ob kateri uri mislim? lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #500 : torek, 08.03.2005 : 23:32:33 »

Biscuit, danes smo jo cepili proti kugi (kombinirano cepivo) in ker smo bili že tam, smo opravili še ceplenje proti steklini. Kar se tiče pa psihologa, pa smo se naročili za terapijo, ker ima Ory rahle vedenjske težave, ki pa niso posledica zunanjih dejavnikov ( se pravi vzgoje), ampak po vsej verjetnosti stvar osebnostne napake. Ta problem mi dela že kar nekaj časa "sive lase" in krajša spanec, zato sem se odločila, da stvar prepustim strokovnjakom  Smiley. Upam, da se bo vse ugodno rešilo.

Kaja, tale Don zgleda izredno umirjen in potrpežljiv dečko  Grin.... energične ženske je namreč težko obvladat  Wink...

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #501 : sreda, 09.03.2005 : 00:14:09 »

Ory, to naše kašljanje me včasih spominja, kot bi rekli, dajmo malo zbolet, ker nam je preveč lepo... Ne vem, s tem imata probleme moja dva in Gio, Bis in Bagi ne. Sem včasih pomislila, da bi bilo kaj pasemskega, pa očitno ni. Je pa veterinar rekel, da je to pogost pojav pri majhnih pasmah, ki so še bolj čustvene. Morda bi tudi mi potrebovali psihologa (enkrat sem ga že iskala...). Lepo prosim, poročaj, ker me to zelo zanima! Greš k Pipanovi?

Kaja, naročeni smo ob 8.00, nogico operira prof. Zorko, steriliziral pa prof. Butinar. Po 17.00 uri naj bi jo lahko že prevzeli. Tako so mi napisali ob dogovoru za termin. Upam, da bo v nedeljo že bolje.
 Huh
Slikice so super, imam občutek, da se je Bagi "zimsko oblekla" ali zredila ? Bom tudi jaz dala kakšno gor... ko bo več časa (ko umremo Huh pa še za to ne bo časa).
Mimogrede: Ira 5,30 kg; Bon 5,70 kg  Grin
Logiran
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #502 : sreda, 09.03.2005 : 02:08:26 »

Arieb : tudi mi ti držimo............za v petek! Wink Saj bo vse o.k., boš vidla da bo?! Cheesy


                        En Bully slurp  Kiss Tongue za "črnega vragca" !

                                                               Ciao, Sian.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #503 : sreda, 09.03.2005 : 11:09:33 »

Arieb, nič skrbet glede sterilizacije. Je čisto rutinska zadeva, čeprav zgleda prav grozno  Sad. Glede nogice pa tudi držimo pesti....
O psihološkem pregledu bom poročala, naročena je pri Dr. Stariha, Pipanova pa je menda na isti kliniki. Me prav zanima kako to poteka. Anamneza po moje poteka tako kot pri človeku (se pravi vprašanja o preteklosti itd.).

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #504 : sreda, 09.03.2005 : 12:02:53 »

ARIEB, tudi mi drzimo pesti! Ma itak bo vse uredu Smiley

lp
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #505 : sreda, 09.03.2005 : 14:43:58 »

Arieb in Ory, držim pesti tudi jaz  Smiley. Drugače je pa Stariha in Pipanova ena in ista oseba- Sabina Stariha Pipan  Grin

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #506 : sreda, 09.03.2005 : 15:52:06 »

Arieb in Ory bomo močno držali pesti,naš diamantek Bis pa tačke Kiss

Kaja,tale Don je pa pravi macho Grin,še posebno mi je všeč
slikica ko je skupaj z Bagico!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #507 : sreda, 09.03.2005 : 16:48:43 »

 Grin ha, ha....no ta je pa dobra. Meni je moja veterinarka napisala obe imeni tako da sem mislila, da sta to dve osebi. Hvala za opozorilo, se vsaj ne bom osmešila, ko pridem tja  Wink.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #508 : sreda, 09.03.2005 : 16:52:11 »

Ory, Don je res potrpezljiv, vendar le z domacimi psicami. Ampak vcasih, ko gre Bagi res predalec in skace vanj in ga preganja, recem, da enkrat bo prestopila mejo. Potem pa gorje ji! Grin

Arieb, kje pa ti vidis, da se je Bagi poredila? Meni se se vedno zdi pretrgana kot zobotrebec. Sicer jo pa lahko v kratkem vidis v zivo! Bos sla ti z Iro v Ljubljano? Ker sva vas mislila priti pogledat malo preden bo gotova na kliniki, da gremo na eno kavo! Bi slo?

bagi: se vedno 4,5 kg! Grin lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #509 : sreda, 09.03.2005 : 18:25:40 »

Oh, hvala vsem za tačke, še dva dni in v petek prosim, stisnite kolikor se da! Verjamem da bo pomagalo, saj vas je kar nekaj (Ory, Kaja, Bis, Sian, Lillit, Nadja in še cel kup, ki so mi osebno povedali Kiss

Kaja, Iro peljemo v Lj vsi (saj veš, naša draga "pikica"); Branko vozi, jaz pod šokom, Bon za tolažbo.... Ob 8 jo predamo in potem načeloma komaj ačkam, da bo sega konec. tak ose res alhko srečamo po 8 uri ali pa pred 17 uro (za mojo komunikacijo in koncentracijo razgovora ne odgovarjam Cry Cry Cry

Še inf. o Gio in Vrtojbi - mama Darja je vprašala hčerko Anjo, če bi šli in je odgovorila "da nikamor pred maturo!" (waw, ta pa je dijakinja, a upam, da se bo premislila).
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines