mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 21:15:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352848 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #480 : sobota, 26.02.2005 : 00:36:51 »

No to pa je bilo izčrpno!!  Cheesy Zvedela sem vse in še več.  Wink Torej je povpraševanje bilo kar veliko.....jaz ne vem, če bom kdaj v življenju imela mladičke, ker absoooolutno ne bi vedela kako naj se odločim za oddajo. Komu jih zaupati.  Sad
Res želim vso srečo z operacijo Arieb, vem pa da vsaka taka zadeva požre veliko živcev. Jaz sem se sekirala že pri sterilizaciji, ki pa na srečo ni tako gozna.
Uživajte v lepih dnevih na obali (in drugje) in pa najlepša hvala za povabilo  Smiley.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #481 : sobota, 26.02.2005 : 16:33:26 »

Da nadaljujem... Cheesy Smo bili dolgo na snegu, anede? Wink

Citat
Je pa zanimivo, da na »ulici« je pasma (posebej sedaj z repkom) zelo dopadljiva in interesantna, in zainteresiranim vedno povem, da naj prespijo in v koliko se odločijo, jim bom po svojih močeh pomagala do njih (saj vedno vem za kakšnega mladička, ki je prost…), pa je verjetno potem bolj enostavno se odločiti za čivavo, maltežana, kodra… ne glede na ceno.

Bodi vesela, da je tako. Si predstavljas, da bi bila pasma popularna? Shocked Potem bi na vsakem vogalu srecala kaksno kvazi siperko, vsaj enkrat na mesec pa bi sla po katero na Gmajnice, ker bi ljudje ugotovili, da to ni to! Ne hvala! Ravno zaradi (oz. tudi zaradi ) tega bomo pri nasi hisi zeeeeelo dobro razmislili, ce bo Bagi sploh kdaj imela leglo!

Kaja je bila sterilizirana na Gorkicevi, operiral je Zaninovic (tako kot ze 3 x prej Dona). Prvo noc je bila zelo nemirna, 3x sem jo nesla ven lulat, kaksne tri dni je precej lulala in kakala, ceprav ni ravno veliko jedla (piscanca, riz, zelenjavo, hilsove konzerve), cetrti dan je izgledala ze popolnoma normalno, skocila je ze s postelje, po enem tednu smo pobrali sive. Komplikacij ni bilo, razen, da smo dali se enkrat pregledati urin in kri, ker je veliko pila. Vceraj je bilo 14 dni od operacije in ranica je se malo sveza (pocasi se celi), zgleda pa ze lepse. Vec ob priliki na PM! lp

Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #482 : nedelja, 27.02.2005 : 11:52:38 »

Kaja res vas dolgo ni bilo s sprehoda,smo se že ustrašli da vas je zamelo Grin!!
Se pa tudi strinjam s tabo o popularnosti pasme Cheesy,zdaj nas je malo in smo nekaj posebnega!! Če nas bo vedno več ne bomo več zanimivi Cheesy!! Kaj praviš Arieb?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #483 : ponedeljek, 28.02.2005 : 15:52:28 »

Ijoj, Kaja, ful si me prestrašila…. »četrti dan je izgledala že popolnoma normalno«… Jaz sem mislila da je eno noč in potem drugi dan da je že OK. Ona bo pa še nogico imela.Oooojjjjooojjjj, zakaj nismo že konec marca…. Če še to preživim, dočakam 100 let!  Cry Lips Sealed Undecided

Ja, ja, imate prav glede popularnosti, ampak jaz bi kljub temu želela, da bi bila vsaj še kakšna šiperka v Sloveniji; bi bil večji »ravs« ko se dobimo.

Za intermezzo, evo spisek šiperk na CACIBu v Veroni:

Psi
GIOTTO DELLA VAL METAURO
30.05.2000
TITUS DE LA BELLE MAISON
02.09.2002
BIG BOY BASTI OF BRAVE GOBLIN
09/11/2003

Psice
LOUPIOTTE DE LA SYLVIE D'OR
02/06/1995
Psice
JAPHIMIAU TURQUOISE
08/06/2002

Lepo število, a ne? In kar je zanimivo, dveh (Titus in BigBoy) sploh ne poznam. Čakam, da jih srečam kje v Italiji – sploh še nič nimam v planu. Dobro Bis, za Vrtojbo prijavim v zrele!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #484 : ponedeljek, 28.02.2005 : 18:05:34 »

Evo, dva šiperkca sta morda še prosta - pohitite in pokličite go. Angelo, "mamo" od Giovija:

2 cucciolate di Schipperkee, 2 femmine e 5 maschi nate durante Ottobre 2004, consegnabili subito.
Prezzi da € 600 a € 800.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #485 : ponedeljek, 28.02.2005 : 19:24:11 »

Sta pa že kar velika..... so ju hoteli obdržati zase in ju sedaj vseeno oddajajo ali ni bilo kupcev (kar se mi zdi malo verjetno)? Cene so pa relativno nizke za tako redko pasmo  Smiley. Kateri pa je ta kuža ki ga omenjate...... je to tista četrta Schipperkica z obale   Cheesy?

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #486 : ponedeljek, 28.02.2005 : 21:08:17 »

OK,Arieb zmenjeno Grin!!

Ory,tista šiperkica,ki jo omenjamo je res četrta šiperka na obali!! To je slavi Gio,ki pa ni do 5kg ampak do 9kg(malo večji),pravi MACHO Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #487 : ponedeljek, 07.03.2005 : 11:08:35 »

Ciao Biscuit........ mi smo zelo malo doma. Ravno so bile ljubljanske počitnice in smo malo smučali (pa učenje tudi ni ušlo  Wink). Danes pa je lep dan, zato se ravnokar odpravljamo na en doooolg sprehod.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #488 : ponedeljek, 07.03.2005 : 15:17:44 »

Ory,sem čisto pozabili da ste imeli vi počitnice!! Nam so se že zdavnaj končale Undecided!!
Tudi mi bomo danes šli malo na sončka!! Uživajte!!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #489 : torek, 08.03.2005 : 15:47:11 »

Vsem damam (tudi pasjim  Wink) želim vesel 8. marec  Smiley. Na ženskah svet stoji!! Bagi in Ira se sigurno strinjata  Grin.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #490 : torek, 08.03.2005 : 16:54:26 »

Hvala Ory! Kontra!

Vidim, da omenjate gioveta! A katera ve, ce pride na kaksno razstavo v prihodnosti?

Dve lustni riti:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=221958
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #491 : torek, 08.03.2005 : 17:29:08 »

Kaja,Giove ponavadi pride v Vrtojbo,nisem pa sigurna!!
To bolj Arieb ve Grin!!
Aja,Arieb čestitke(tudi Bonu in Iri Kiss)

Kaja,zellllllloooo lušna slikica Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #492 : torek, 08.03.2005 : 17:37:44 »

Sem ravno prebrala o uspehih v Grazu.....čestitke tudi z moje strani  Grin.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #493 : torek, 08.03.2005 : 17:41:38 »

Wwwwaaaawwwww, Ory, ti si pa res ... tudi tebi in tvoji  Kiss in naredita si tak praznik, kot želita!
Bis, tks za čestitke, sem prav zrasla tam gor v AU Wink

Giove je začel prav "zabošavat" - sem ga že skritizirala gazdarici (a so imeli nekoliko zdr. težav z očetom in potem še množico dela ob 50 obletnici poroke staršev... za razumeti gužvo). seveda jih prepričuejm za vsko razstavo, smo se že veselili Graza, pa so ugotovili da še ni minilo eno leto... Mislim, da v Vrtojbo pridejo (zagotovo pa bodo tam še Italijani) - jih moram "bombandirat. Bom prav povprašala za plane. Bagi, a ti ne bi prišla v Vrtojbo Huh Mi bomo navijali!

Danes ponoči smo imeli "cirkus" - Ira je kašljala (sedaj je že ok, panatus pomaga) in zjutraj je Bon bruhal, ker je bil od vsega prestrašen (strašno je čustven, prav preveč, ubogi revček Cry

Bagi, Bis - a vidva nimata nič napadov kašlja, ki bi trajal celo noč in ne bi pustil spati celi familiji?

Smo tudi živčni za petek Cry Se bojimo Cry Nas je strah Cry... in komaj čakamo, da bo konec marca Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #494 : torek, 08.03.2005 : 17:46:05 »

Arieb,imaš prav tudi meni je Darja napisala v emailu,da je oče bolan in da imajo kup obveznosti Undecided
Ne,mi nimamo nobenih problemov z kašljem,naš Bis je prav priden glede tega Grin
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines