mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 00:10:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353068 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #450 : sobota, 12.02.2005 : 19:32:44 »

Ory,naši kužki na snegu zelllooo uživajo Grin in nimajo nobenih problemov z dlako,sneg se ne prijema na dlako tako da lahko mirno divjajo Grin!!
Tukaj na obali je tudi grozno vreme,suho ampak oblačno Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #451 : nedelja, 13.02.2005 : 12:53:58 »

Tanja,kaj pa je bilo Kaji? Sem si še enkrat ogledala album in vidla slikico s Kajo!! Ali je kaj hudega Cry? Držimo pesti in tačke da si bo kmalu opomogla Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #452 : nedelja, 13.02.2005 : 21:23:46 »

Ojla Bis! Kaja je bila v petek sterilizirana zaradi vnetja maternice. Danes se ze kar dobro pocuti, z njo pa seveda tudi mi vsi, ki nas je skrbelo zanjo! Uf, smo si oddahnili! Upam, da imamo zdaj za nekaj casa mir pred raznimi soki, ki ze meni nacenjajo zdravje! Undecided

Zdaj pa tudi mene ze zanima kje se skriva Arieb? Huh Je kje kaksna razstava za katero jaz ne vem? lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #453 : ponedeljek, 14.02.2005 : 08:01:57 »

Samo da je s Kajo vse vredu Grin!!
Tudi jaz ne vem za nobeno razstavo,kamor bi Arieb šla Huh?
Mogoče ima preveč dela s selitvijo Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #454 : ponedeljek, 14.02.2005 : 12:22:06 »

Kaja, upam, da si bo bolnica opomogla  Sad. Šoki zaradi zdravstvenih težav so najhujši...... pri ljudeh in pri živalih!!

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #455 : ponedeljek, 14.02.2005 : 17:02:40 »

Ory se strinjam da so šoki zaradi zdravstvenih težav najhujši,govorim iz lastnih izkušenj Grin!!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #456 : sreda, 16.02.2005 : 11:31:41 »

Evo Biscuit: šampioni - samček: GIOTTO DELLA VAL METAURO - Ulbaldi M. Luisa
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #457 : sreda, 16.02.2005 : 13:59:47 »

Nely,hvala Kiss!! Poznam brata od Giotta,pa tudi Giottovo lastnico poznam-zelloo trmasta in odločna ženska Cheesy!!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #458 : ponedeljek, 21.02.2005 : 17:13:01 »

Kaja, Biscuit kje je pa vaša "pasja mati" (Arieb)? Se še vedno seli ali je odšla na počitnice? V Ljubljani nas je spet malo zamedlo in mi hodimo na bolj kratke sprehode (pa so zato ti bolj pogosti), da si naša mala ne prehladi mehurja. Lepo se imejte čez zimske počitnice (kdaj se začnejo na primorskem?).

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #459 : ponedeljek, 21.02.2005 : 18:25:41 »

Hi, hi…  Grin Grin Grin sem vesela, da me pogrešate. Evo mene nazaj! na sposojenem računalniku, ker nam še niso priključili tlf in tako smo začasno »out«, pa tudi ni bilo časa – selitev res ni nič zavidljiva stvar, preselitev pa že  Wink Sedaj veste, kje se skrivam (vsaj Nika, ti bi pa morala vedet, a nisi videla v četrtek... kamijone in kamijone...).
Kužki sedaj neizmerno uživajo, posebej danes, ko je bilo tako lepo belo po tleh in na njihovi črni dladici (Ira je mislila, da je že poletje, in se je čisto slekla - mimogrede, prijavljena je v Grazu sram)

Ory, tudi nas zanima kako je bilo kot predtekmovalka, saj te imamo kar za svojo, bodočo skrbnico črnega vraga (mimogrede: dve šiperkici sta bili 6.02. še prosti v H)
Citat
Biscuit sem ti poslala kar na zasebno  

Kaja, Kaja... se te pa kar smoal drži, a sedaj je za tabo, nas pa še čaka  Cry sem mislila že danes klicati, a me je strah....).  Ko dobim doma meil, mi obvezno napiši!!!

In tako vseh vas zanima, da ni kakšna fajn razstava, pa da se kar skrijem  Grin. Je pa res, da sem tako "obsedena" (joj, kakšne plane bi delala, samo bi moraal imeti take "smotane" punce zraven, kot sta Bajki, Nely in njim podobne Kiss) da se bom začela kar skrivat. Danes moram priajvit ZG, pa sploh ne vem ali soboto ali nedeljo? Vsekakor samo Bona, Irica upam da bo do takrat okrevala...

Počitnice Ory so se pri nas tzačele danes - zato smo naročili sneg Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #460 : torek, 22.02.2005 : 11:57:29 »

Arieb, sem prebrala, da vam je šlo na Madžarskem zelo lepo  Smiley. Čestitam! Se že veselim kakšne razstave v Slo., da se bomo spet malo "počohali". Mi je tolk všeč njihova dlakica Cheesy. Vidim da uživate na snegu....Ory je danes čisto znorela, ko sva šle na sprehod. V ljubljani je tolko snega, da je na glavo skakala in tekla v krogih. Mi je kar žal, da je ne moram spustit.....samo ji ne zaupam. Avtomobili so prehitri in ona takoooo rada preganja ptičke  Smiley.
Hja, Agility je bil zelo zabaven, predvsem pa sem bila presenečena, da se naša ni nič bala ker je bila prvič na novem teritoriju. Šibala kot nora!! Jaz pa za njo.
Sem kar žalostna ker ni na tekmah prijavljenega nobenega Schippkota....... vem, da bi v svojem razredu "pometel" s konkurenco  Wink. Sicer pa je v razredu small zelo uspešen dokaj podoben kuža - Mali nemški špic, ki pa ima nekoliko daljšo dlako. Ampak ravno tako izredno energična zadevica. Arieb, kje so imeli še dve Schipperkici?

ufff sem se razpisala....... no uživajte še naprej v zimskih vragolijah!!  Grin

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #461 : torek, 22.02.2005 : 17:33:55 »

Ory, na Mažarskem sta naprodaj dve šiperkici; tam je (menda edina v H) vzrediteljica tudi šiperk (poglej na link, klikni schipperke; lahko še pogledaš agility, ker je sin zelo uspešen in dejaven)
http://web.axelero.hu/bergerac/
Zato sem tudi šla, ker sem bila prepričana, da jo bom videla. Ima eno lepo samičko OKO za vzrejo, ki sem jo pred časom spoznala v Grazu. Tako sem v živo videla še dve njeni samički, mali, z repkom, zlatkani, drobčkani, pravi mali Bagici (zelo, zelo podobni).

A prideš v Vrtojbo  Huh , tam bosta Bis in Bon zagotovo, mogoče še Giove (tudi večja verzija) iz Izole, potem pa računam še na Italijane (to so pa tiste tavelike verzije) - tam se je pojavilo kar nekaj novih šiperk na razstavah... in seveda, upam da bo tudi naša mala Bagi Cheesy

Bis, a si na počitnicah? V Vojniku? Na Slavniku? Na Krasu? ... A si sploh kaj doma Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #462 : sreda, 23.02.2005 : 14:01:42 »

Evo nas!! Smo prišli iz Vojnika,kjer je Bis tako užival da je kar žalosten ker je s5 doma Cheesy!!!
No,končno se je Arieb s5 pojavila na sceni,hahha Grin!! Sem vidla v torek,15.02 Brankota kako se je vozil s kamjonom!! Čestitke za vselitev Grin!!
Ory,mi pridemo v Vrtojbo,tako da bomo s5 tam,za gledanje,mogoče tudi za čohanje Grin!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #463 : sreda, 23.02.2005 : 21:56:47 »

Arieb, dobrodosla nazaj! Ti kar brez strahu (zdaj mi je lazje govoriti) poklici in naroci Irico! Prej ko se boste odlocili, prej bo za vami!

Nas verjetno v Vrtojbo ne bo! No, vsaj Bagi se ne bo razstavljala, mogoce pa jaz pridem malo pofirbcat! Wink

Arieb, ste se ze preselili do konca? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #464 : četrtek, 24.02.2005 : 15:01:01 »

Citat
Arieb, ste se ze preselili do konca
Le kaj si s tem mislila? A imaš izkušnje, da nikoli ni do konca? Ne me strašit. Preselili smo se do konca v tej meri, da od 10.02. spimo na novem in gremo na staro le po kakšno nepomembno stvar (ker je v prvi »rundi« nismo rabili bi bila verjetno čisto primerna za odpad). Kužki uživajo da ni za povedat, posebej sedaj, ko je bil sneg je Bon norel od veselja! Torej Bagi dobrodošla na ograjen vrt!

Zakaj Bagi ne bo razstavljala v Vrtojbi? A misliš, da bi Zidarja pojedla? Ja pa naj se kar navadi (mislim Bagi razstavljat, ne Zidarja grist), do Tullna je potem še čisto malo. A ZG si kaj prijavila (jaz samo nedeljo Bona)? Za Vrtojbo jo pa prijavi v vmesne!

Citat
Ti kar brez strahu (zdaj mi je lazje govoriti) poklici in naroci Irico! Prej ko se boste odlocili, prej bo za vami!
Evo, ravno danes sem poslala meil zdravnici in predlagala termine (sem se odpravlja pisat od ponedeljka, pa ni šlo… ker me pa sedaj to že ponoči matra, sem morala narediti konec) – sporočilo je ravnokar prebrala, mi je prišla potrditev (zato sem vsa trda in se moram prav odklopit, da nadaljujem z delom....). Grozno se BOJIM in se mi SMILI!!!!! Cry Cry
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines