mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 00:03:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353063 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #405 : torek, 25.01.2005 : 07:58:45 »

Ory saj je agility tudi na Obali,žal pa v Kopru(kar je zame ki še nimam izpita predaleč) Undecided!!!
Bo pa Bagi zvezda Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #406 : torek, 25.01.2005 : 10:34:17 »

Ja Biscuit, sej to sm mislna....mal je oddaljeno za vas. No mogoče se bodo pa kaj bližje spomnil (saj mate dovolj psov v okolici). Samo pravi prostor morajo najt, pa kakšen tekmovalec mora voljo met. Bagi bo pa sigurno obvladala...... upam, da jo vidm kdaj na kakšni tekmi  Wink.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #407 : torek, 25.01.2005 : 10:49:04 »

Citat
saj je agility tudi na Obali,žal pa v Kopru

A ja? Huh
Kje, kaj je na novo?
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #408 : sreda, 26.01.2005 : 10:35:37 »

V Kopru ni agilitya (edino če so ga uvedli z letošnjim letom?). Imajo samo nekaj orodij za agility-ne vseh. Je tudi ena punca, ki ima tečaj za učit agility, ampak meni so lani rekli, da imajo premalo interesentov. So pa tečaji (treningi) agility-ja v Portorožu (lani so začeli takoj po poletju).
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #409 : sreda, 26.01.2005 : 13:06:19 »

Oj, Simon, čau Wink
Pa meni res ni jasno - vsi stalno govorijo, kako ni interesentov, a samo to tem oeč pogledaš, smo že štirje Undecided
A imaš morda kaj bolj "otipljivega" glede tistega tečaja
Citat
So pa tečaji (treningi) agility-ja v Portorožu (lani so začeli takoj po poletju).

Mi smo lani samo malo spoznavali ovire pri KD Elit pred poletjem. In bilo je zelo zabavno. Baje sedaj tam ni več nič!
Sem pa zelo zainteresirana, v kolikor kaj slišiš, takoj obvesti.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #410 : sreda, 26.01.2005 : 15:23:18 »

Mislim da sem doooolgo nazaj rekla, da bom pokazala kakšne slikce od Orči.... no končno mi je uspelo mal časa uzet in sem jih "pripopala" gor. Lahko si jih ogledate tukile: http://christina.moj-album.com

Obljubim, da bom takoj ko bodo slikce na računalniku dala v album tudi Schipperkice s rastave v Nedeljo 16.1.  Wink.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #411 : sreda, 26.01.2005 : 17:23:43 »

Ojoooj, Ory tudi ima »pasje življenje« (dekica, postelja, masaža, nina-nana), pa kaj so ti kužki res vsi hodili v isto šolo. Pa tudi lepo zdna »zobke« pokazat Lips Sealed
(Osveži mi spomin: 1-koliko je stara? 2-koliko časa trenira agility? 3-kako je bilo na prvi tekmi pred meseci, ko je bilo že govora v tej temi?)

Veš Ory, tista ritka na prvi slikici je res lepa… da je pa najlepša… s tem pa se naša Irica ne bi strinjala Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #412 : sreda, 26.01.2005 : 17:29:28 »

Cak cak, kdo pa je Asa? Izgleda kot bulcica! Kiss lp
Logiran

Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #413 : sreda, 26.01.2005 : 18:11:28 »

Kaj se dogaja v Portorožu glede agility-ja ne vem, lani vem samo da je bila reklama po radju. Enkrat sem govoril tudi z inštruktorjem, ki ima tečaj v Portorožu in mi je rekel samo da mora biti pes star 15 mesecev, takrat še naša ni bila, tako da se nisem več zanimal (če te zanima mislim da imam njegovo številko).  
V Kopru pa sem se sam pozanimal, pri gospodični, ki je opravila izpit za inštruktorja agilitija: rekla je da mi lahko pokaže kako se to dela, vendar bom moral sam hodit vadit. Nekajkrat sem šel, pa sem moral lazit skozi zadnja vrata, ki sem jih samo odpiral 15 minut, ker so tako zavezana z žico. Sem hitro obupal. Vem, da je bilo takrat kakšnih 5 interesentov, to je pa za njih premalo. Bolj se splača organizirat malo šolo ali tečaj za izpit A, imaš najmanj 20 psov od vsakega dobiš 20.000 SIT in ni potrebne nobene opreme. Za agility pa rabiš še opremo. In tu se je zgodba končala.

Jaz bi agility proval, sicer ne tekmovalno ampak za prosti čas. Tako da če kaj izveš smo na liniji.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #414 : sreda, 26.01.2005 : 20:24:28 »

Arieb: 1. stara je 2 leti in pol. 2. Agility trenirava že kakšno leto. 3. Prva tekma se je krasno obnesla..... jaz sem imela tremo, Ory pa čisto nič. Moram jo pa pohvalit, da je že prvič dobila pokalček za tretje mesto  Grin. Ko bo topleje pa najino kariero nadaljujeva.
Res je, tudi Irina ritka je izredno lepa (ne smem seveda pozabit vseh njenih otrok). Bis mi je svojo krasno nastavil in si jo boste lahko ogledali na slikici  Wink.

Kaja: Aša je psička moje tete, ampak v bistvu je glih tolk naša. Tako, da lahko rečem da imamo še enega pasjega člana. Je pa AmStaffyka.

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #415 : sreda, 26.01.2005 : 21:22:20 »

Jaz sem se tudi zanimala za agility, no in kolikor sem informirana je zadeva taka.
Za izdelavo lastnih ovir je potrebnih vsaj eni 100 000 (recimo na Serminu so jih naredili, tečaj smo plačali... Lips Sealed čeprav ne vam kaj smo plačali...nadaljevanja pa ni bilo in ga tudi ne bo, ker bo na tistem mestu nov trgovski center ali pa cesta...)

V KD Obala, so ovire  primerne zgolj za reševalce, ni pa nobenega interesenta, ki bi jih bil pripravljen popravit, čeprav so celo obljubljali nove...no sej kot je Simon že napisal ni interesa za agility, je lažje organizirat malo šolo in na tak način zbirat denar.
Če vodstvo kluba ni navdušeno nad tem...potem ne bo kruha...

Alenka (tista punca, ki ima bc samičko zdej....Arieb sej jo poznaš tudi ti) je kr navdušena in kolikor vem si prizadeva, da bi dobila zemljišče od občine in sama nardila ovire...kako se zadeva odvija ne vem...jaz sem se vsekakor rezervirala pri njej...
Na obali je kar se tiče agilitija porazna situacija, tudi v Portorožu baje niso ne vem kako strokovni, največji problem je poleg vseh deložiranih kd-jev tudi kakršnokoli strokovno vodstvo, ki bi ga bilo treba od nekje poklicat in se zadeve lotit resno...

Ok, tolko o agiju, jaz imam pa še eno vprašanje o skiperkah  Grin (oz. šiperkah  Wink)

Kakšno je kaj stanje vzreje teh malih črnuhcev?
Kje so dobri vzreditelji (poleg v Portorožu  Wink), legla? Kako je z vzrejo na Madžarskem, mislim na Bergerac (oz de Hu psarno)...ne neke čudne, sumljive variante.
Kolegica se namreč zanima za nakup manjšega, živahnega, inteligentnega in učljivega psa...pa sem se spomnila na male vragce in seveda na vas, da mi malo razsvetlite še ta del...da ji lahko poročam  Cool
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #416 : petek, 28.01.2005 : 10:32:09 »

Živijo,po dolgem času!!!
Z agilityem sem mislila tisto,ki imajo v pasjih šolah v Kopru Wink,tako da ni nikjer nič novega!!
Kako kaj Bagi in Bon in Beira?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #417 : petek, 28.01.2005 : 22:21:42 »

Mislim da bo tako boljše.  Wink



Lp, jessy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #418 : nedelja, 30.01.2005 : 13:43:14 »

Živjo Biscuit, sem si ogledala slikce. Mi je blo žal, da sem tisto nedeljo zamudila, ko ste bili na vrsi. Ampak po pravici povedano vas najprej sploh nisem našla. Sploh nisem vedla, da je še ena dvoranca tam zadaj  Undecided.

Upam, da vsi uživate v prekrasni sončni (in ledeni ) nedelji!! Včeraj zvečer, ko sem se vračala z Grosuplega je blo -16 stopinj!!!!! Groza!!
Kako pa vaši vragci kaj tolerirajo zimo?

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #419 : nedelja, 30.01.2005 : 15:21:46 »

Ory,seveda nasi vragci bolj uzivajo v zimi kot pa njihovi lastniki(mi) Grin!!! Bisu ni problem biti vzunaj niti ko je -20 stopin(ceprav ni bil se nikoli Grin)
Pa tvoja Ory? Kako prenasa mraz?
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines