mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 18:07:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353330 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #390 : sreda, 19.01.2005 : 18:04:36 »

Ja, Bis ne skrbi, stoli so že v mojem avtu.

In ne vprašaj, kako sem zasačila Erika in Brankota Shocked:
grem iz službe in se mi zdi da je nekdo na hiši.... zunaj nobenega... pride pa veselo Bon in me počaka pri ograji.... in ... onadva, v kleti ob "šemprepjenu" s kozarčkom vina.... Grin... no, sem ga še ajz ruknila, pa je bilo fino!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #391 : sreda, 19.01.2005 : 18:16:24 »

Ok,pol za stole me ne skrbi več...mi je povedal ja da ga je Branko povabil na kozarček vina Grin

Nisi mi pa nič povedala kako Bon in kašelj?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #392 : sreda, 19.01.2005 : 18:28:45 »

Joj, pardon, sem čisto pozabila:
Bon ne kašlja več, samo včasih še malo "huhhh...huuuhhh" kot stara lokomotiva. Smo dajali Panatus 20 g pol tab. zjutraj in pol tab. zvečer, sedaj samo še zvezer pol tab. po žajbljev čaj je pil, in ga bo še, baraba mala, ki nam ne da spati.... Roll Eyes Grin Wink Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #393 : sreda, 19.01.2005 : 21:17:49 »

Nadija,ti pa si cela veterinarka Grin,čajčki,tabletke....bravo!!
Upam,da vam bo Bon sedaj dal mir Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #394 : nedelja, 23.01.2005 : 22:31:32 »

Citat
Nadija,ti pa si cela veterinarka
Žal, tako pride... ko je en kuža, je en, če sta dva je to že "na kvadrat", če so trije je že na "tretjo potenco" Shocked

Kaja, kako je Kaja? Mi smo držali pesti, da je samo tako, da ti ni preveč dolgčas, ker "že dolgo" nisi bila pri veterinarju.

Sem spoznala Xeno - veš Kaja, na prvi moment ko sem jo videla, se mi ni zdela podobna moji prvi kužiki (ker sedaj mislim, da je bila kot šiperka), a bolj ko sem jo gledala, bolj sem v njej videla Jero. Pa še Branko jo je spoznal, ne da bi vedel zanjo Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #395 : nedelja, 23.01.2005 : 22:50:50 »

Pri nas smo cisto zdravi. Aja, ce odstejemo Alesev glezenj, ki je danes kapituliral med igranjem kosarke. Ampak pustimo zdaj njega, saj smo na pasjem forumu! Grin
Kaja me je zdajle ze drugic ta vecer dobila na finto, da sem jo peljala ven. Zacne delat taksno zalostno faco, pa cisto potiho joka zraven kot, da jo strasno tisci nekam. In po skoraj 12 letih ji jaz se vedno nasedem! Roll Eyes Pozabim namrec, da jo med gonitvijo zanima le eno... in potem stoji zunaj in vohlja in vohlja, pa malo oznacuje in upa, da bom pogledala stran, ko bo pritekel kateri od njenih nesojenih ljubimcev! In ker ji ze malo tece voda v grlo (jasno, punca ni vec mlada) mi nadleguje cisto vsakega cucka, ki pride mimo. Ce ni drugega je tudi Don dober! Grin Bagi pa vsa navdusena skace okoli njiju: "Se gremo igrat? Igrat, igrat! Jeeeee.....!!!!" Grin

Smo imeli pa vceraj in danes taksno mini srecanje! Vceraj smo divjali s Sally in Pejo in spoznali Karmenko, danes pa smo se pridruzili Chrisu in Bajki. Bagi spi kot ubita! Cool

Sem ti rekla, da je Xena podobna tvoji kuzici.  Smiley A je bila velika filmska zvezda Herkul tudi zraven? lp
Logiran

MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #396 : nedelja, 23.01.2005 : 23:52:06 »

LP!
Kaja, škoda, da vas je bolezen zadržala doma! Samo, da je sedaj vse vredu. Vidiš, če bi šli na srečanje , Aleš sedaj ne bi imel oteklega gležnja Cool Imamo pa nekaj lepih slikc šipek in si jih lahko greš ogledat v temu namenjeno temo.
Pozdravčke vsem zdravim in bolanim na vašem koncu!
LP,Miša
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #397 : ponedeljek, 24.01.2005 : 09:59:38 »

Haha, Missa, cakaj, da tole prebere! Vceraj sem mu najmanj petkrat rekla isto kot ti! Grin Grin Grin

Ze sibam gledat slikce! Tukaj pa sta se dve od zasavske sipke! Wink
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/r7sZPn7CigTwsc8Q.v.jpg

http://baguette.moj-album.com/slike/54923/LLsaNeoXSHnxed1p.v.jpg
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #398 : ponedeljek, 24.01.2005 : 11:18:35 »

Bagi zgleda na slikicah cela "zverina", v resnici pa te blazno preseneti.... majhna srčkana kužika  Wink.
Tuki sem našla eno fino stran, kjer lastniki opisujejo svoje pasme in pobrskala sem tudi po Schipperkicah........ a vse to drži? Smiley
http://www.hoflin.com/BR/Schipperkes

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #399 : ponedeljek, 24.01.2005 : 14:15:13 »

Kaja,se strinjam z Misso Grin!! Upam pa da bo Alešev gleženj čimprej vredu!!
Opa,naša Bagica je postala prava zverina Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #400 : ponedeljek, 24.01.2005 : 14:59:24 »

ory, jaz bi se kar strinjala s temi opisi pasme. Na prvo mesto bi postavila poimenovanje pasme z "devil",  vragec po nase. Bagi je to sigurno, ji ze v ockah pise, se bolj pa se pokaze, ko naredi kaksno neumnost in se prav nic sekira, ce jo kregas. Na drugem mestu je sigurno aktivnost, ki je nikoli ni prevec. Pa naj bo to lovljenje z drugimi psi, skakanje za palico ali neumorno grizenje piskajoce igracke. Nikoli se ne navelica. To je tisto kar najbolj strli iz povprecja. Potem pa sigurno teritorialnost (najbolj cuva mene, potem posteljo, avto...), neverjetna radovednost (na vsakem sprehodu vtakne glavo v isti jasek in preveri, ce je notri kaj novega), velika zelja po crkljanju (zna se prav simpaticno objemati  Kiss) in pa izrazito nestrinjanje z vsemi, ki bi jo radi cohali. Edino kar se mi zdi, da so tam prevec poudarjali je lajanje. Bagi sploh ne laja toliko. V stanovanju recimo je cisto tiho, le kaksen vuf izusti ob sumljivem sumu.
In res je, da ni pes za vsakogar, pa naj se slisi se tako oguljeno. Tudi midva zaenkrat se nisva res tista prava lastnika, bova pa ko si bova vzela cas in zacela hodit na agility in pa ko bova imela prostor se za enega aktivnega kuzka, ki ga Bagi blazno pogresa. Takrat bom lahko rekla, da ima vse kar potrebuje!  Grin lp

Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #401 : ponedeljek, 24.01.2005 : 15:41:03 »

Kaja,tvoj opis Bagi velja tudi za Bisa-vidim da sta si
čedalje bolj podobna tako kot po zunanjosti kot po karakterju Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #402 : ponedeljek, 24.01.2005 : 18:25:32 »

Tudi jaz ne vem, od kje informacija, da šiperke lajajo  Shocked(tudi v enem slo prevodu piše, da niso primerne za stolpnico, ker lajajo .... kakšna krivica), to ni res Angry. Laja ali zalaja samo, ko ima vzrok Cheesy.

Sedaj, ko smo se parkrat srečali z drugimi psmi lahko tudi rečem (kar osebno do sedaj za moje nisem vedela), da se zelo lepo razume z drugimi psmi.

Zlati moji cukrčki Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #403 : ponedeljek, 24.01.2005 : 20:26:55 »

Lajajo.....NE!!! No,laja ko je razlog zakaj je lajal,drugače je zelloo tih kuža Cheesy
In te knjige jim res delajo krivico Roll Eyes!!

Sama,se že tako ko sem dobila Bisa,videla da je zellloo družaben kuža,je pa tako nekateri psi se mu zdijo antipatični(saj je pri ljudeh enako) in z njimi se noče igrati,temevč jih z renčanjem odpodi ali se celo sam lepo kulturno odmakne.....ni kaj reči CUKERČKI VSEH CUKERČKOV Kiss
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #404 : ponedeljek, 24.01.2005 : 23:59:09 »

A Bagi gre na Agility?  Grin ..... že ko sem prvič brala o Schipperkah sem vedla, da so idealni psi za takšne in drugačne športe. Agility pa je šport, ki psa stimulira "intelektualno" in fizično. Škoda, da Bis, Bon in Ira nimajo te priložnosti...... no mogoče se bo pa tudi na obali ponudila priložnost  Wink.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines