mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 18:34:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353359 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #330 : petek, 07.01.2005 : 21:42:41 »

Citat
Ja, res je Bis, paraziti niso obvezni, se jih pa gotovo lahko veliko hitreje naleze kot dobi steklino...

O kaksnih parazitih vidve govorita? Ce govorita o cepljenju potem verjetno mislita cepljenje proti kuznim boleznim?

Bagi je danes ze boljsa! Krastica se je odluscila in spodaj je cisto lepa zdrava koza. Le nic ne kaze, da bomo tam se kdaj videli dlako! Undecided Vseeno pa imamo upanje, da vsaj malo puheca zraste, ker se prav grdo vidi tisti flek! lp


Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #331 : sobota, 08.01.2005 : 10:01:28 »

Kaja,seveda bo zrasla dlaka Cheesy,seveda pa ne tako nagosto in ne tako hitro Grin! Vem,ki  je Bis poleti zaradi previsoke hitrosti zletel v rob pločnika in si odrgnil dlako pri gobčku Cheesy
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #332 : sobota, 08.01.2005 : 13:57:43 »

Citat
O kaksnih parazitih vidve govorita? Ce govorita o cepljenju potem verjetno mislita cepljenje proti kuznim boleznim?
Kaja, govorili sva o ceplenju s cepivom "Vanguard Plus 5L" in "FirstDose CV", sva se pa res laično izražali, kmetje, kaj češ sram

Bagi bo dlaka zagotovo zrasla, Ira je imela na zadnji nogici 2001 pa ji je seveda vse zraslo.

Mi še vedno mažemo Irino rano s smrekovim mazilom (Kaja, za kaj je dobro
Citat
z ognjicevim mazilom, ki nam ga je dala bajki
to mazilo? Se ga kupi v lekarni? Ni strupeno, če poliže?) in dajamo antibiotike. Počasi, ma res počasi (ali pa preveč gledamo) se suši!

Nika - vse najboljše!!!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #333 : sobota, 08.01.2005 : 14:00:58 »

Hvala,Nadija Grin!!!
Aha,saj sem ti še sms poslala,ampak vseno...kdaj in kje se ju3 dobive?
Lp do ju3 Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #334 : sobota, 08.01.2005 : 15:50:06 »

Glede dlake....na kozi je ostala mala brazgotina in tam sigurno ne bo nove dlake. Nas "frankenstajn" Don ima vse brazgotine gole! Cool

Arieb, Vanguard je cepivo proti kuznim boleznim. Mi smo predlani cepili z Nobivac cepivom, pa sem pozabila zakaj! Vem, da so mi na obeh klinikah svetovali tega drugega. Lani nismo nic cepili, letos pa bom verjetno Kajo le proti leptospirozi (cepivo drzi le eno leto), Dona in Bagi pa kompletno vse. Ne vem katera je omenila, da bi skupaj cepila steklino in kuzne bolezni? Jaz ne bi! Ze eno cepljenje lahko povzroci tezave...se samo spomnim nase Vini, ki je postala vsa zabuhla po cepljenju. Sad Jaz tako preracunam (ali pogoljufam, kakor je komu ljubse  Wink), da je vedno vsaj pol leta med enim in drugim cepljenjem. lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #335 : sobota, 08.01.2005 : 16:35:28 »

Kaja,tudi jaz bi malo poguljfala s steklino Cheesy,samo kaj ki je naslednji vikend razstava Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #336 : sobota, 08.01.2005 : 22:46:44 »

Ja, ja, Bisko je hotel malo pohiteti, pa smo svetovali drugače
Citat
Bis, menda ni dobro cepit oboje hkrati! Pravijo, da je najbolje (saj si bila takrat v šoli, ko smo imeli teorijo v pizzeriji) v razmaku pol leta - je pa težko tako naštimat; malo pogoljufaš in kaj potegneš, kot pravi Kaja

Danes smo bili na "treningu" razstavljanja na mizi - bilo je super Roll Eyes
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #337 : nedelja, 09.01.2005 : 09:44:12 »

Arieb,hvala ker si napisala za treniranje na mizi Wink,tudi moremo tole sporabati čeprav mislim da ne bo problema Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #338 : nedelja, 09.01.2005 : 10:32:15 »

Bisko, ti kar vseeno malo potreniraj! Tudi mi smo samozavestno rekli, da miza ze ne more delati problemov nasi Bagi. Pa smo jo postavili na majavo mizo ( na nepozabni razstavi Grosuplje 2004  Grin Wink) in psica se je ustrasila in ni hotela stati. In potem smo to napako odpravljali vec mesecev. Bi bilo bolje, da bi jo prej navadili. Je pa v Zagrebu ze lepo stala na mizi.  Cheesy

Arieb, bos morala bajki vprasat kako in kaj je s tem mazilom. lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #339 : nedelja, 09.01.2005 : 10:57:04 »

Kaja,saj Bis je že navajen na mizo,ker poleti ko smo v Celju ga vsak dan krtačim na mizi,tako da mislim da ne bo problemov Grin

Kako pa kaj Bagina ranica?
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #340 : ponedeljek, 10.01.2005 : 19:42:52 »

Se že veselo pripravljate na razstavo?  Grin .....že kaj nervoze? Mogoče kdo ve ali bodo, glede na to da je to mednarodna razstava, tudi kakšni tuji predstavniki Schipperkic?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #341 : ponedeljek, 10.01.2005 : 19:51:37 »

No,malo pa se res Grin,nervoze ne,ne sme bit,ker če ne je tudi pes nervozen Grin
Kakor je meni Arieb rekla,oz.napisala se mi zdi da ja...ne vem pa s kje?
Boš že videla!!
A si še v Angliji?
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #342 : ponedeljek, 10.01.2005 : 19:58:20 »

Ha....prav maš, sej bom itak vidla  Wink. Že komi čakam. Sej vem, da nervoza ni dobra, sem bolj mislna na tisto pozitivno pričakovanje...... psi pa tko al tko uživajo, samo da se neki dogaja in da so z nami  Grin.
Sm že nazaj doma.....končno šumniki!! No, pa se kmalu vidimo......

Ciao
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #343 : ponedeljek, 10.01.2005 : 20:17:01 »

Ojla, vidim, da iamte težave z odrgninami, no Blu jih ima kr pogosto, ker je tak divjak (na tacah, najhujša je bila zdraven očesa...ki mu jo je pustil dalmatinec  Shocked in na sredi čela, ki je pa verjetno skupek divjanja in palčke v travi)...

No, ker sem že ob prvi zagnala celo paniko (ker sem imela dobesedno trookega psa...) so mi na veterinarski dali mazilo folgocid (al nekaj v tem smislu), ki je prav za rane, take, ki so izpostavljene in, da se čim hitreje zacelijo in seveda zarasejo...
Blu si je itak polizal vse, ok razen tiste na čelu  Roll Eyes, pa ni blo nobene panike...vse se je lepo zacelilo in dokaj hitro.

Aja, mazilo stane okoli 700, tuba je taka, da ga imaš za nekaj let tudi pri takem divjaku kot je Blu Undecided, se dobi tudi v navadni lekarni.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #344 : ponedeljek, 10.01.2005 : 20:18:32 »

Aja, drugače pa čim manj nervoze za razstavo in se vidimo v nedeljo  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines