mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 17:48:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 192 193 194 195 196 [197] 198 199 200 201 202 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356272 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2940 : petek, 09.11.2007 : 13:09:43 »

Citat
Nadja, pa kaj še vedno niste dobili??

Ne še! Ma do marca "valjda" bo. A ti veš, če je razpis že zunaj? Gremo pa (zaenkrat tako drži) od menda nedelje do nedelje - raje kakšen dan več.
Citat
Arieb, gresta?
Jaz sem, saj veš, za vsako neumnost. Če bi se v SLO malo bolj organizirali, grem takoj. Branko pa mislim da ne (nisem mu niti omenila) ker ima takrat on (saj je začetek julija, a ne) jadralno sezono . Ali ima potem prav ta vikend ali ne, ne vem. Samo on ni tak zanesenjak kot Aleš, on gre zraven (celo forsira) samo tam, kamor njemu paše  Grin
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2941 : petek, 09.11.2007 : 13:31:48 »

Mora biti do konec decembra, ker se po pošti zaključijo prijave 7.1., online pa 14.1. Prijavnice pa še nisem videl/našel. Mi smo še neodločeni med avtom (brez Sare) in čim hitreje gor in dol ali kamper (s Saro) za 1 teden.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2942 : petek, 09.11.2007 : 13:39:36 »

Ja, ja, imaš prav Simon, št. moramo prej dobiti Wink Jaz sem ravnokar zaključila brskanje in prijavnice tudi nisem še našla, čeprav sem nekje zasledila, da pride ven novembra. lepo te prosim, ko boš našel, pošlji mi www (lahko na privat). Sem pa našla sodnike, za BC-samičke imaš Mrs. A L M Gillespie, mi pa Mrs. P B Allington (mimogrede, njena psička je bila lani Res Best Bitch).

Me pa zanima naslednje: Klase
Veteran (ok), pa Spec. puppy in Spec. jun (ok, tudi znano), sedaj pa dalje: Post Grad, Limit, Open, Good Cit - kdo kaj ve o temu Shocked Simon? Ory? Kaja? BARBKA (vem da imaš cel kup zlatih štručk, a oglasi se kaj v naši temi  Wink
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2943 : petek, 09.11.2007 : 14:58:29 »

Sodniki so že zelo dolgo znani. Kar se pa klas tiče pa je totalna tema. Ko dobim številko se bom začel s tem ukvarjat. Sedaj imam še 100 stvari za ita Ch uredit. Sem mislil, da ko nardiš tiste pogoje je potem lažje, sedaj pa še to. Ni čudno da hodi tako malo tujcev razstavljat v Italijo.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2944 : petek, 09.11.2007 : 15:59:35 »

Arieb, pojma nimam. Wink

No, za svetovno pa vse kaze, da gremo skupaj en avto in en kamper. Lahko se nam pridruzi se kdo z avtom ali kamperjem. Smiley Je pa to zelo okviren dogovor, ker je do takrat se precej casa. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2945 : petek, 09.11.2007 : 17:50:00 »

Simon, kaj pa te IT zaj...? Dobro vprašanje, a. Čist pri vsaki stvari kaj zafrknejo. Pri nas je pri Bonu bilo tako, da sem mislila da so nas totalno ignorirali. Gledam v evidenco (letno) Ch.IT, nas ni, diplome tudi ne, na meil ne reagirajo... po enem letu, ko smo jih klicali so rekli, da so že davno poslali. NE verjamem! No, potem pa je prišlo, res, več kot po enem letu .

Kaja, nič ni izključeno
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2946 : petek, 09.11.2007 : 19:02:03 »

Spet se moram hvaliti  Smiley. Posredno na moj račun, noooo, Irin Wink. Danes sem dobila tako lepo pismo ni Belgije, da ga kar gor dam - saj Nicole ne bo jezna, je zelo vesela in srečna.

Citat
I have very good niews for you : Brioche-Bri (alias Diddl) has got his titel of Belgian Champion today ! I send you a picture of his diploma and a letter from the Saint-Hubert. I am very happy but it has taken a long time (9 monthes !) before I get the document (they had forgotten to send it to me !).
So, Brioche is my first Champion dog and I hope that Celtic will also become a champion too next year...
I have received the diplome today so I am so excited that I am immediately writing to you !
I will also congratulate you and thank you for having given to me a beautifull dog with such a good temperament !
Lots of love,


In jaz sem tudi ponosna, na mojega prvoskotenega in takrat najmanšega Brijoša (pa še ugotovila sem, da še vedno nosi številko iz SLO rodovne knjige  Wink Bom kar šampionat "pripopala" sem:

http://www.moj-album.com/slike/94702/gRoTscRWGSwgwVZz.v.jpg


Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2947 : petek, 09.11.2007 : 19:07:12 »

Čestitke Briju in seveda tudi Arieb (hehe, a rabš prevod  Wink flamske latovščine? Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2948 : petek, 09.11.2007 : 19:18:13 »

Uj, Agnes, dobrodošla po dolgem času v naši temi Wink Hvala za čestitke (res sem vesela, ker odgovornost poslati belgijsko pasmo v Belgijo in to še psarni in takratni predsednici šiperke kluba v B.... )
Tokrat nič ne rabim prevoda, vse predvidevam pravilno, zihr
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2949 : petek, 09.11.2007 : 22:08:37 »

Nadja čestitke!!!!

Italijani? Ajooooj. Preklinjah jih že ko hodiš na razstave, ampak da še pride tisto najhujše pa si nisem mislil. Zaj.....a pa me zdej ta njihov DNA test, ki ga moreš narediti za priznanje šampionata. Na maila itak nobeden ne odgovarja, no malo je pa krivda tudi na moji strani, ker sem čakal zadnji moment. Namreč danes je potekel rok za prijavo šampionata, včeraj sem pa poslal, samo še DNA moram nekako zrihtat.
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2950 : sobota, 10.11.2007 : 11:09:23 »

ARIEB - čestitke. Imeti Belgisjkega šampiona v Belgijski pasmi v Belgiji pa ne belgijske vzreje - čestitke!
Kaj te muči za Cruftsa? NJihovih razredov nisem nikoli zares razumela - vsaj teh, na Cruftsu ne - sem pa videla, da so bili ne-angleški psi prijavljeni tudi v več klas (npr. italijanska borderka je bila v razredu mladih pa open, se mi zdi), kljub vsemu, da je bila že fejst "open". Osebno sem si razlagala, da Evropejci (ne Angleži) prijavi v tisto klaso, iz katere so dobili kvalifikacijo. Torej - iz mladih - v mlade, ne glede na to, koliko je pes star. Si mislim.  Huh
SImon - DNA test ti naredijo tam, kjer CEA in CL. V "isti" pošiljki.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2951 : sobota, 10.11.2007 : 11:39:53 »

Barbka, hvala za čestitke! Res sem vesela Cheesy Pa še ta tvoja razlaga mi je še bolj sedla na dušo Smiley, nisem niti pomislila, ampak se spomnim, ko mi je kolegica pred mnogimi leti govorila, da je tako.

Pa hvala tudi za inf. o nepoznavanju angl. smtranih klas Grin Vsaj da nismo edini, ki nič ne razumemo. Se bomo že podučili. Jaz bi tudi Iro lahko prijavila v open, šampione in veterane, ker iz Luxa ima kvalifikacijo kot Best Bitch iz klase veteranov, iz PRT iz klase Ch. in iz Bratislave iz klase open  Grin Grin Grin. Pa bo šla, če bomo šli, kar v veterane Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2952 : nedelja, 11.11.2007 : 14:17:49 »

Cestitke Brijosu in Nicole. Mogoce bi Nicole posodila Brijosa meni, da naredi se slovenski sampionat.  Kiss
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2953 : nedelja, 11.11.2007 : 21:59:58 »

Joj sem prisla na forum po dolgem in delavnem tednu in sem si morala kar ene 15 minut vzet, da sem vse prebrala  Grin....

Citat
A bo na G?  Geeky Diamond, Glorious Diamond.
Ja ce ne bodo vmes imeli se eno leglo Ovcarjev, bo na G  Smiley. In na G bi bilo prav fino, se posebej ker bo klicno ime Genie.

Bravo Bri, vidim da prav lepo zastopas slovensko zastavo!! Moram reci, da kar komaj cakam kaksno njegovo novo slikico.

Joj bila na DD London in z zacudenjem ugotovila,da Schipperke letos niso imele svoje stojnice. In to ugotovim po 45 minutnem divjanju po areni.  Angry res sem bla jezna....

No uspela sem posneti eno lusno pasmo, ki je dokaj podobna Schipperkam.... nimam pojma kaj ze je zaena (vem, da je bila neka skadinavska zadevica):
http://christina.moj-album.com/slike/116429/gNt7nHsLuFg9oO40.v.jpg
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2954 : ponedeljek, 12.11.2007 : 11:09:24 »

Citat
nimam pojma kaj ze je zaena (vem, da je bila neka skadinavska zadevica):
Ti, pa da ni to "črni norveški losovec"? Pošlji mi pls še kakšno slikico, tudi če ni preveč dobra, če jo imaš. Jaz sem ravno v zadnjem Mojem psu spoznala to pasmo, in ne morem verjeti podonosti. Ima samo dve lastnosti, ki mi niso všeč....

Kaja, to sem že jaz predlagala (zaaakkaaaj pa bi ti Grin Grin Grin) lani v Kortrijku, a ni šlo... Bi pa lahko dobila za stalno dve samilki, 1 leto staro (Followme) in 4 mesece staro hčerko (Grappa) Brijoša Wink Te zanima? Jaz bi Grappo, Kaja, te zanima kaj več  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 192 193 194 195 196 [197] 198 199 200 201 202 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines