mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 05:14:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 184 185 186 187 188 [189] 190 191 192 193 194 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 354037 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #2820 : nedelja, 08.07.2007 : 09:42:35 »

Fuj, fuj, fuj... pa kaj res več skoraj ne morem govoriti s kom, ki ne bi trenutno zdravil, ali v preteklosti zdravil, erlihije... Undecided
Ja, mi smo jo zdravili pri Iri, na srečo pravočasno ugotovili (ko so nam na vet v KP rekli, da jo preveč gledamo, smo šli takoj na vet v LJ) in pili tabletke (clinofuk, ali nekaj podobnega) in na srečo je bilo OK. Kako pa ste pri Danu ugotovili?


Clinofuk.  Grin Grin Grin Grin gggg Wink
Kaja, koliko pa ma titer in a je PCR negativen?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2821 : nedelja, 08.07.2007 : 14:37:15 »

Arieb, Don je sepal in smo najprej slikali obe sprednji taci in odkrili spremembe na ramenskih sklepih. Jaz sem ze prvic, ko smo sli na veterino hotela, da mu naredijo teste, pa so pozabili poslati kri Roll Eyes Potem smo sli se enkrat naredit test za scitnico (je bilo treba za kontrolo) pa smo zraven se erlihijo testirali.

Nanook, titre ima 1:1024, PCR pa negativen. Zdaj smo od vceraj na Clinofugu. Vi tudi? lp
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #2822 : nedelja, 08.07.2007 : 14:58:46 »

Mi smo ze dali skoz to januarja in februarja. Je mali relativno dobro prestal vse skupaj, edino dozo smo morali na koncu malo znizat.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2823 : ponedeljek, 09.07.2007 : 17:15:41 »

Jaz držim pesti, da bodo tabletke pomagale. Nam se je potem, ko je Ira nehala piti tablete in do takrat ko smo spet dali kri in čakali na izvide.... zdelo kot neskončna večnost...

A na srečo, bilo je

Mi na agilitiyu nadaljujemo serijo disk, do sedaj je bilo vsaj tako, ad smo bili potem v J prvi, na zadnji tekmi pa smo pogoreli dokončno
Smo se pa včeraj imeli super na predstavitvi agilitya na Furmanskem prazniku v Postojni
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2824 : četrtek, 19.07.2007 : 12:05:09 »

Kje ste sedaj vsi? Vročina vas je čisto uničila, ali kaj?

Moje kratko poročilo. Včeraj sem si po treningu "fentnila" gleženj .
Po Nikinem navodilu (že pred časom za koleno) sem zvečer dala hladen obkladek, danes bom spet, je otečeno, boli, in komaj hodim

Na sobotni tekmi v Portorožu pa smo bili prvi. Oba teka smo odtekli brez napak, a smo na času dobili zaradi guge. Ampak z ostalim sem zelooooo zadovoljna, krasno sva šla.
http://www.moj-album.com/album/3539486/?os=8604861
http://www.moj-album.com/slike/94702/1ZKPixz4765NANkt.v.jpg

Kaja, kako Don?

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2825 : četrtek, 19.07.2007 : 12:55:15 »

Cestitke za Portoroz, pa glezenj si pozdravi, ce ne bo Branko zacel laufat agility. Grin
Vrocina je neznosna, psi so leni in se premikajo le toliko kolikor je potrebno. Don ves dan smrci na terasi, pasji dami pa pred ventilatorjem. Ce bo sreca mila mi bodo klimo zmontirali pred decembrom. Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Pri Donu ni nobenih sprememb, ne na boljse ne na slabse. Tablete pridno je in jih tudi dobro prenasa - sem brala namrec, da je veliko psov imelo tezave zaradi njih. Obcasno se malo posepa ampak ni panike. Skupaj z mano komaj caka nizjih temperatur. Wink Najtezje pa Kaja prenasa vrocino. Jo ful pazim, da se ne bi pregrela. Kiss lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2826 : nedelja, 22.07.2007 : 15:05:13 »

Mi smo spet nazaj Smiley
Bili smo na tedenskem dopustu na Rabu. Imeli smo se zelo zelo lepo.
Bis je opravil tečaj plavanja. Ja prav ste prebrali,naš Bis je plaval Wink! Tečaj se je pričel z namakanjem trebuščka in tačk nato pa
samostojnega plavanja. Zadnji dan me je Bis prostovoljno lovil po morju. Sicer ni Bis kot kakšen labradorec,ki gre prostovoljno v vodo ampak z spodbujanjem pa le gre.
Slike povedo vse Smiley
http://biscuit.moj-album.com/album/6214212/?os=8637448


Nadija kaj pa ti s tvojim gležnjem?! Priporočam,da si v lekarni kupiš kot nekakšen povoj za gleženj. Je podobno kot za koleno in meni zelo pomaga če imam kdaj probleme z gležnjem. In še naprej seveda si dajaj obhladke. Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2827 : petek, 27.07.2007 : 18:44:17 »

Se  mi zelo mudi, se samo na hitro oglasam...... v nedeljo bom na obali in ce je sploh se kdo doma v teh dopustniskih dneh, upam da se kaj vidimo!!  Smiley

ciao
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2828 : sobota, 28.07.2007 : 09:41:23 »

Jaz sem doma v nedeljo. Tako,da. Ti pokliči. Saj mojo telefonsko imaš in se lahko kje dobiva. Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2829 : ponedeljek, 30.07.2007 : 15:28:16 »

Ory, Nadija je na dopustu, mislim, da do nedelje ali ponedeljka.

Pri nas se je vceraj tako lepo ohladilo, da smo lahko po dolgem casu sli na sprehod opoldne.  Smiley Prav fajn je bilo, tekat po mokri travi in preganjat kobilice. Cheesy

http://www.moj-album.com/slike/54923/vwwho5u4sp0atxmA.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/54923/Y5_EAkpPHY16XllC.v.jpg

Ostale slike pa so v mojem albumu. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2830 : ponedeljek, 30.07.2007 : 16:21:27 »

He, he zdaj sem si pa vse slikice ogledala..... Bis pa plaaavaaa!!  Smiley Smiley Bagi je pa cist drugacna punca....... se mi zdi, da ima kar veliko dlake. Zgleda taka odrasla in resna babnica  Wink.
Nadija, upam da uzivate v dopustu!!

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2831 : ponedeljek, 30.07.2007 : 18:00:14 »

Hehe, glede na kolicino dlak, ki se valja po stanovanju in ni Kajina, bi rekla, da Bagi na sebi nima veliko dlake. Je pa res, da je dobila gor skoraj pol kilce in zato izgleda tako lepo polna. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2832 : petek, 03.08.2007 : 13:08:15 »

Nika, točno tako sem naredila; kupila povoj za gleženj... Ampak... sama sebi sem že sita, ko predno grem na teren: vleči kolenčnik, vleči gležnar, preobuj... Grrrr, sem prav že sita Huh
Bravo Bisu za korajžo! Ira je v svojem življenju seveda že plavala (notri smo jo nesli, ven je šla sama Grin), Bona pa nismo silili - do trebuha gre, če je sila, če ne pa nič. Naj bo tako, kot on hoče Wink

Na dopustu smo uživali, s kamperjem po Lombardiji, bilo je fino. Za zaključek smo bili na evropskem agilitya v Lenu (tam je bila na veliki hiacendi rojena naša Ira, izvedeli smo, da je g. Luigi vse prodal in šel v Brazilijo). Poročilo v nadaljevanju.

Je bilo pa za našo Iro vsega dovolj: bili smo v campu 4 dni, 650 psov, miru prav malo, stalno se je kdo od psov (ker žal niso vsi zavezani ali za ograjico) prihajal na nezaželjene obiske, vročina... In zadnji dan je Ira kar bruhala in želela povedati "DOST MAM!". Tako zadnjo noč nismo prav dobro spali. Vožnja domov je bila Ok, in prav videlo se je, kako je srečna. Ko smo prišli domov in parkirali kamper (vrat parkirišča seveda zaradi dolžine nismo mogli zapreti), je za finiš še sosedova psica naše napadla, in tako je Ira spet začela bruhat, takoj potem še Bon... Sreča je bilo vse to na nervni bazi in se je stanje takoj, ko smo se odpakirali in normalno zaživeli, uredilo.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2833 : petek, 03.08.2007 : 13:09:45 »

In še poročilo European open:

Meni je bilo enkratno. Upam, da bom imela še priliko sodelovati. Osebne plane sem na EO izpolnila, in celo več... presegla Wink.

Na individualnih tekih sem si v obeh prislužila po 5 KT (A cona na gugi, J vstop v slalom), a bila z njima zelo zadovoljna;.
Pri ind. A sem bila od skupno 150 small na tam okrog 100. mesta, pri ind J na 69. mestu, skupno sem bila individualno na 4. mestu v državnem razporedu (3 gredo naprej v finale)  Smiley.

V ekipnem sem bila v A žal disk, v ekipnem J pa brez KT; tako si je naša ekipa prislužila med vemi S&M (bilo je 77 ekip) 42. mesto oz. 3. med SLO ekipami  Cheesy

Sodelovalo je sedem šiperk (4 iz H, 1 iz CH, 1 iz A in Bon); z Bonom sem zelo zadovoljna, definitivno je bil druga najboljša šiperka. Tako veliko manifestacijo je fino doživeti, primerjaš se lahko s pasmo, kolegi iz države, z vsemi... To je res mega.

Nekaj slikic:
http://www.moj-album.com/album/8765373/?stran=1
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2834 : petek, 03.08.2007 : 19:57:55 »

Tebi Nadija in Bonu čestitam za vse uspehe. Kar tako naprej Wink
P.S- Ste dobili slučajno Bisovo kartico iz Raba?!

Nekaj novih slik mene in Bisa:
http://biscuit.moj-album.com/album/6214699/?os=8779451
Logiran
Strani: 1 ... 184 185 186 187 188 [189] 190 191 192 193 194 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines