mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 15:05:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356172 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2475 : torek, 05.12.2006 : 09:25:38 »

Eh, ARIEB, sodniki dlako že "požalvajo/mo" - ampak rep, rep  Grin  Cheesy  Wink

Čestitke!
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2476 : torek, 05.12.2006 : 22:33:32 »

Krasen fant, cisto po mojem okusu!!  Cheesy A ko sta z Bonom skupaj v Ringu preferirajo njega ali Bona? Me prav zanima kako zgledata, ko sta skupaj..... kaksen ima pa karakter? Res simpaticno dete  Wink....

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2477 : sreda, 06.12.2006 : 08:21:25 »

Ory, le koga bi preferirali, ce bi bil Bri v ringu skupaj z Bagi? Cheesy

Sva pa vceraj z Alesem oba potrdila, da je Brijos sicer lep, ampak, da je Bagi lepsa. Da sva cisto navajena na krajso dlako, pa na tisti smesni frisek in seveda na rep. Hm, kdo je nekaj postov vise imel neke pripombe glede repa? Angry Roll Eyes
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2478 : sreda, 06.12.2006 : 10:16:36 »

Bagi je zelo lepa, ampak Ira in Bon sta lepša Grin
Citat
A ko sta z Bonom skupaj v Ringu preferirajo njega ali Bona?
To ti odgovorim na podlagi ene razstave, edine, ko sta bila skupaj. In bila sta prav skupaj, samo onadva, ko sta šla za R.CACIB. In Nicol je bila čisto navdušena, ko je gledala dva brata, oba odličnjaka in je rekla, da se to prav pogosto ne zgodi. Ta dan je pri tem sodniku Bri premagal Bona. To je edina izkušnja, a ne zadnja, ker sem že sedaj skoraj 100% da grem naov. 2007 spet gor (z mojo žensko klapo) in če bom do julija 2007 "skuhala" Brankota, gremo na specialko šiperk (letos jih je bilo 60 iz 10 držav). Načeloma pa Nicol pravi, da so sodniki različni, včasih je v klasi drugi, tretji, včasih pa premaga vso konkurenco in dobi BOB.
Vsekakor sta oba lepaaaaa! Baje pri sodniku Poletu, spec. za šiperke, odlična ocena pomeni res odlično (menda sem že napisala, da je bilo podeljenih zelo veliko prav dobrih).
Ko sta pa potem v parih tekmovala Ira&Bon in Celtic&Bri je pa zmagala naša naveza, in potem smo bili v BIS 3. Wink

Aha, karakter. Bri ima od rojstva fenomenalen karakter. Se ga smomnim kot komaj rojenega, in potem večni dobrovoljček do oddaje, in tudi sedaj je (po pričanju Nicol) izredno dobrega karakterja. Tudi meni se je brez problema pustil mečkati, med brati so sicer kazali zobe, a to je normalno.

Ory, če bo vse po sreči, bo v kratkem njegov ponoven naraščaj, z lepo Anousko (živečo v skupnosti s Xox-om), tam nekje sredina januarja Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2479 : nedelja, 10.12.2006 : 13:50:48 »

Citat
Bagi je zelo lepa, ampak Ira in Bon sta lepša

Citat
Sva pa vceraj z Alesem oba potrdila, da je Brijos sicer lep, ampak, da je Bagi lepsa.
Hja, kri ni voda  Wink ...... ce je en lep, so vsi lepi in ocitno je to potrjeno tudi s srtani strokovnjakov. Vsi so lepi, vsi originalni in krasni predstavniki svoje pasme. Pa da ne bi slucajno pozabili BISA!!!  Smiley

Citat
Ory, če bo vse po sreči, bo v kratkem njegov ponoven naraščaj, z lepo Anousko (živečo v skupnosti s Xox-om), tam nekje sredina januarja
Cestitke babica (ponovno) Nadija!!!!  Cheesy

lp
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2480 : nedelja, 10.12.2006 : 22:14:33 »

Jaz sem pa danes (na grozo vseh pristonih, le zakaj?  Grin  Cheesy ) vzela Iro kar v naročje, da je v gužvi ne bi kdo pohodil in sva se crkljali Smiley Kako dober obočute, ko maš takega malega ovčarčka v rokah Smiley
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2481 : nedelja, 10.12.2006 : 22:23:49 »

BARBKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ocitno je bila Ira tako paf nad tvojo predrznostjo, da te ni pojedla, ali pa je enostavno sklenila, da se ne bo ukvarjala s tvojo majhnostjo. Hehe. Mene vedno najprej nadere kot nartahujsega zlocinca in predzneza, ki si upa dihati zrak v desetih metrih okoli nje, kaj kmalu se pa odloci, da zanjo ne obstajam vec. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2482 : nedelja, 10.12.2006 : 22:27:57 »

Citat
Kako dober obočute, ko maš takega malega ovčarčka v rokah

Hehe, ne vem, ce bi se Ales strinjal. Bon ga je danes namesto, da bi bil hvalezen, ker ga je resil pred padcem iz narocja, skoraj pojedel. Grin Grin lp
Logiran

Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2483 : nedelja, 10.12.2006 : 22:38:56 »

Kaja - se že veselim, da bom še kakšno malo črno zver čohala. Kmalu  Grin
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2484 : ponedeljek, 11.12.2006 : 12:51:03 »

Ha, ha, ha... Barbka ima totalno prav! Jaz kar naenkrat pogledam okrog sebe, Ire nikjer... In glej ga zlomka - ona v njenem naročju, ne bev, ne mew, kar tako lepoi se pusti čohljati Wink Ker nejna navada je seveda taka, da vsakega nahruli, kot pravi Agnes Grin... razen, RES, samo nekaj izjem. Barbka očitno sodi med te, res redke, ki jih prešteješ na prste ene roke (razen domačih).
In ko sem to povedala doma, je Branko rekel, da sploh ni čudno, saj jo (tudi eno izmed redkih) pozne že od mladosti (se spomniš, Barbka, enega davnega "nevekaterega" leta, na CAC Kranj, ko si menda pripravniški, ali sodniški delala Wink)

Kaja, kar se pa Bona včeraj tiče
Citat
ker ga je resil pred padcem iz narocja, skoraj pojedel.
mi je res povedala mama, kako je bilo. Očitno je dobil "histerični" napad ker je za BOB v 1. grupi namesto njega hodila Ira Kiss
Malo heca, ali pa ne, je pa zagotovo vsemu botrovala neizmerna gužva... ki počasi dela iz prijetnosti razstav prave pasje in človeške more... Ne vem, zakaj organizatorji ne berejo forumov, kjer so zadnje čase skoraj EDINE pripombe na GUŽVO!

Bis, res... kje si... Huh

In še novička iz Belgije:

Citat
Brioche-Bri champion of Belgium !!

Hallo  dear Nadija !
I have very good news over Diddl : he became today a belgian champion of beauty !!!  He got the CAC in Genk today !!!
Hip hip hip hourra !
Best Regards, Nicole TITS
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2485 : ponedeljek, 11.12.2006 : 13:08:14 »

ČESTITKA BRIJU (in seveda Nadji). Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2486 : ponedeljek, 18.12.2006 : 10:16:21 »

Kje ste vsi črni banditi Cheesy Me že skrbi malo za vas Undecided
Posebej BIS, Nikaaaaaaaaa, a si zaljubljena pa ti črna kepica sploh več ni zanimiva? Sploh pa je večkrat videna s šefom Erikom - na srečo on poroča, da je vse super in OK.

Mi smo bili včeraj na tekmi v Postojni. Ke barufa Angry Sad Shocked Smo ga tako biksali, da že dolgo ne Grin Jaz sem bila namreč prepričana, da bomo super odlaufali Cheesy in potem sram. In KJE smo ga pokakali, po odlični gugalnici (sem obljubila, da bo do Postojne OK), tunel in..., napačna lunkja... grrrrr...

Spet sem se nekaj naučila: nikoli na parkur s preveč samozavesti, tudi lahkega je treba vzeti kot najtežjega in vedno je treba ,alo cvikati in biti pozoren od prve do zadnje ovire. Jupiii, gremo popravljat na naslednjo tekmo Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2487 : ponedeljek, 18.12.2006 : 20:51:22 »

Ciaoooo Smiley!!!
Nika je tuki! Živa zdrava zaljubljena zaposlena..itd.! Zato se tudi tukaj zelo malo oglašam.
Škoda da Nadija vidiš samo šefa Erika,čeprav sem tudi jaz velikokraz Bisom in greš mimo mene in niti ne vidiš. Sem očitno premajhna pa presuha da se me ne opazi Grin!
Pri nas je vse uredu,Bisko je vedno bolj razvajen,vedno več dlak imamo tako da če si želi kdo krznene jakne iz Bisove glase pobiramo naročila Cheesy
Je pa Bis še vedno zelo zanimiva kepica in zelo radi mi ljudje na sprehodu govorijo da naš pes ni ovčar temveč 100% špic! Ja ljudje so eni zelo brihtni Wink

Tako je pri nas doma!

Uživate kaj v predprazničnem vzdušju?! Smiley
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2488 : ponedeljek, 18.12.2006 : 22:32:11 »

O, super Nika, skoraj dobrodošla v naši temi Cheesy Grin Cheesy. Fajn da si fajn, to je bomba Wink
Citat
in greš mimo mene in niti ne vidiš
Ti, ma kaj je to res možno? Kdaj? Kje? Grrr.. brrr... očitno rabim nova očala... sicer pa, ne vem kdaj bi to bilo, ker po Luciji se res že nisem sprehajala celoooooo večnost sram Je prav škoda, da nisi več v OŠ in prav škoda je, da tu zgoraj, pri nas, ni več župnišča... Prej je bilo vse bolj živahno Grin

Citat
Uživate kaj v predprazničnem vzdušju?!
Yeeess, mi smo si jelko in lučke uredili že pred-prejšnji vikend (edini, ki smo bili doma) in med tednom prav res uživamo v tejh prazničnih lučkah, feštice pa so tako tudi že od začetka meseca. Pa ti, Nikica, se veseliš?
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2489 : sreda, 20.12.2006 : 21:46:07 »

Evo tudi mene... Nadija vidis da redno pregledujem forum o Schipperkijih, le nikoli ni bilo dovolj casa da bi se prijavila in kaj napisala, zato te pa zdaj presenecam! Moram dobr vtis naresti, kot bodoca lastnica teh ljubkih crnih hudickov!!! Cheesy Wink
Uzivaj pa kaj se na mail pisi pa komaj cakam da se spet vidimo na kaksni tekmi!!! Roll Eyes

Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines