mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 21:04:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352835 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1095 : četrtek, 07.07.2005 : 14:08:47 »

No pa mi je uspelo priti spet do racunalnika Smiley. Saj ne da ga ni v hisi, ampak sem tako zaposlena, da se mi ga sploh ne da prizgat Wink. Doma mi nikoli ni problem...... se posebno ce se je treba ucit.
Slikala bom sigurno, ceprav sem svoj fotic pustila doma (ni sel v kovcek Roll Eyes). Edina stvar, ki jo moram preverit je, kje v blizini je kaksna razstava. Prejsnji teden je bila v Windsorju, jutri pa nekje v Walesu. Upam, da mi uspe spoznat kaksnega vzreditelja in poslikat njihove kuzke Smiley.

lp
p.s.: Vreme se boljsa.... biscuit, po malcka greva skupaj s fantom Avgusta Smiley. Bo kar dolga voznja...

Lepo,da se imaš fajn in upam,da boš našla kakšno razstavo v bližini in poslikala črne vragce Cheesy

Pa kako to da ravno fotoaparat ni šel v kovček Huh Grin?!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1096 : četrtek, 07.07.2005 : 14:45:06 »

Citat
Pa kako to da ravno fotoaparat ni šel v kovček
Pa sej ves kaksne smo zenske  Grin. Vse obleke in kozmetika itd. Potem se pa kovcek komaj zapre...... sicer pa fotic ni najpomembnejsi, ker ga ima tako ali tako tudi moj fant. Ni potrebe, da ga se jaz vlacim  Wink.

biscuit, kdaj greste pa vi na dopust? Bis verjetno ze komaj caka  Smiley.
Citat
upam,da boš našla kakšno razstavo v bližini
Sem se hotela danes odpeljati v Wales na razstavo, pa je zaradi popolnega kaosa nemogoce priti z Londona.

Kaja, a bosta z Bagi tudi poleti kaj vadili Agility?

lp

p.s.: socustvujem z vsemi zrtvami danasnjega napada na Londonski podzemni  Sad Cry.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1097 : četrtek, 07.07.2005 : 15:48:47 »

Ory,dobro vem kakšne smo...tudi jaz vedno pozabim fotiča Tongue

Bis gre na dopust čez 14 dni v Vojnik(pri Celju) kjer zelo uživa ob preganjanu srn iz našega travnika...tam spoznava nove živali kot so npr.jež,zajec.. Wink

Ory,ko sem slišala za kaos sem najprej pomislila nate in sem upala da nisi tudi ti žrtev...hvalabogu si vredu!!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1098 : četrtek, 07.07.2005 : 20:05:06 »

Ory, me veseli, da si se oglasila in da si OK! Smiley Zalostno, res zalostno kar se je danes zgodilo! Cry Prijateljicin fant, ki zivi v Londonu, je ravno vceraj prispel v Slovenijo. Pravi, da drugace vsako jutro ob 9, na poti v sluzbo, izstopa ravno na postaji, kjer je najprej pocilo.  Sad Upam, da ne bo izvedel, da je med zrtvami tudi kaksen njegov prijatelj! Cry

Ja, tudi poleti bomo vadili, dvakrat na teden, ce bo cas, tudi vmes. Odvisno koliko se bo Alesu dalo, ker jaz ne bom imela casa. lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1099 : sobota, 09.07.2005 : 12:49:28 »

Ja, tudi poleti bomo vadili, dvakrat na teden, ce bo cas, tudi vmes. Odvisno koliko se bo Alesu dalo, ker jaz ne bom imela casa. lp

Tanja...si čim boš pa ti zaposlena,da bo moral Aleš trenirati z Bagi Grin?!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1100 : sobota, 09.07.2005 : 14:13:20 »

Z marsicem, bis! Wink lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1101 : sobota, 09.07.2005 : 14:21:14 »

Z marsicem, bis! Wink lp

Vem,Tanja vem....sm te samo malo za hec vprašala Cheesy

Kako kaj Bagi in njena druščina?!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1102 : sobota, 09.07.2005 : 20:51:50 »

Citat
Kako kaj Bagi in njena druščina?!

Bagi je se vedno navihana...to se ne bo nikoli spremenilo.  Grin Imam nekaj novih slik, tudi s plavanja (oz. bolje receno neplavanja  Grin), pa moram najti cas, da jih dam na net.
Dona sem imela spet na kontroli in izvidi krvi so 100% boljsi od prejsnjikrat, tudi izgleda bolje, le 3 kilce je izgubil, ki jih bo potrebno dobiti nazaj. Ene izvide se cakam, ampak po izgledu in obnasanju psa sklepam, da bodo tudi tisti OK in da ne bo potrebno zvisati doze tablet.
Kaja pa trenutno caka, da bo prisla na vrsto za ciscenje zobkov. Upam, da bo to ze naslednji teden ali pa enkrat avgusta. Upam, da bo hitro za nami, ker me kar strese, ko pomislim na narkozo! Sad

Pocohaj bisa in lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1103 : sobota, 09.07.2005 : 21:02:07 »

Tanja,če pri vas ni vedno pestro pol nevem pri komu je Grin
Mislim,da so vse tvoje živali lahko srečne da te imajo..... Wink Kiss

Mhm,Bis ja Bis....kašlja....ker se je pregrešil in je preveč krat lizal sladoled..!!
Tako,da trenutno še letimo s brisačkami za njim in brišemo Tongue
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1104 : nedelja, 10.07.2005 : 20:22:00 »

TANJA POROČAJJ Grin!!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1105 : torek, 12.07.2005 : 08:44:49 »

Ojla Bis! Sem upala, da se bo arieb kaj oglasila, pa ima ocitno prevec dela! Smiley Bon je dobil CAC in BOB. Zal pa sem zamudila njegovo predstavo, ker je sel v ring prej, kot je bilo napisano v katalogu. lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1106 : torek, 12.07.2005 : 09:02:56 »

Hvala,za poročilo Wink!!! A Bagica pa se ni razstavljala?!
Logiran
Dali
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 318


« Odgovor #1107 : torek, 12.07.2005 : 09:19:16 »

Cestitke BONU!!

No, v Mariboru sem prvic videla Schipperko...moram reci, da mi je res zelo, zelo vsec. Bon je bil pravi cuker.
Sem pa mislila, da so malo večje, zato mi je bila velikost prijetno presenecenje.

Pa hvala ARIEB, ki se nam je posvetila in povedala veliko stvari! Wink

LP Smiley
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1108 : torek, 12.07.2005 : 11:08:51 »

Cestitam Bon! Skoda da na defiliejo ni bilo nic....so nas spet spregledali...! Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1109 : torek, 12.07.2005 : 12:23:13 »

Ojla, vsem pošiljam danes en poljubček, za še lepši dan  Kiss

Kaja, nič nisi zamudila, ker je bilo pri sodniku tako kot zadnjič (not-hip-hop-bum-cup-ok-čestitam-ven) Cheesy.. Spet smo imeli takooo malo časa Wink

Ory, sreča da je s tabo vse OK, A OKUS JE VSEM RES NEPRIJETEN...

Ivanhoe, da spregledal Grin, sploh nas ni gledal. Mi smo čakali s šeltijem, ko je on že velike gledal in je potem uboga Tatjana, vodja predringa kar  Shocked in rekla, naj gremo notri. Eden izmed množice sodnikov, ki mu pač pasma ni všeč. Nič hudega, vseeno je bilo prav lepo, a ne Wink

Dali in Stella, zelo sem vesela, da sem vaju spoznala. Seveda ni bilo veliko časa za klepet.. (pa toliko vama imam za povedat o šiperkah  Grin Cheesy Wink Smiley). Tu je tema, in vedno z veseljem razlagamo o njih. Lahko pa kadarkoli na PM.

Dali, kako ste se pa z "velikanom" švicarjem uvrstili? Upam, da se kaj vidimo na poligonu v KP, ker upam, da bomo malo delali na rekreaciji Wink

Bis, kdaj pa je začel kašljat? A ste mu kaj zdravila dali? Kako kašlja? Lepo mi napiši, lahko na PM ker me to zanima zaradi pasme (naša dva oba kašljata, pa Giovi tudi Undecided).
Logiran
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines