mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 07:11:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 131412 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #75 : petek, 07.05.2004 : 13:16:41 »

Midi!
Tudi mi v Selcah držimo pesti,da se bo vse dobro izteklo z Divo.Mi bomo rojevali drugi mesec,mi lahko poveš kako je to.Našo Lunco vse to še čeka...Lepo je delati otroke,na svet spravljati pa malo drugače,kaj ni tako.
VSO SREČO,SE VIDMO!               Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #76 : ponedeljek, 10.05.2004 : 13:23:16 »

Eka, hvala bogu, da z Mirčem ni nič narobe.
Kar se tistega odojka tiče,po mojem ga še delajo,čeprav upam da ne, do Elinih mladičev pa sigurno bo, pa čeprav ga bom morala s palčko terat do Selc.Torej so fantje zagrizli, kar se podmladka tiče.Sicer bo pa res še najboljše, da si pustiš svojo linijo doma.
Kar se tiče paritve Bistre, upam da si ji našla lepega (dovolj visokega)ženina.
Midi,saj vem,malo te pa moram pohecat.Ja no, boste še kar čakali, da bodo tudi pri nas otroci prišli na svet.Saj  verjamem, da se takrat zna zgoditi, da bom pa jaz čez noč osivela.Saj se sekiram še takrat, ko se Lojzovi otroci drugje rojevajo.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #77 : torek, 11.05.2004 : 08:25:14 »

Lunca,živjo!
Še nekaj dni te loči,ko se boš soočila s češkimi "klobasarji".Upam,da bodo sodnikom bolj všeč lažji tipi,da se bo Lojz vrnil s kakšno titulo!.Mi vsi skupaj držimo pesti za vas.Pozdravi Vero,pa se kakšen pir spij namesto mene.
Mi imamo telesno ocenjevanje.Ne pričakujem,da bom videla kaj res lepega.

SE VIDMO!  Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #78 : torek, 11.05.2004 : 13:28:26 »

Hojla Eka,ja samo še nekaj dni do specialke.Kar se sodnika tiče,mislim da sodi Italijan,če se ne motim Ernesto Capra.Mislim, da so italijanom tudi bolj všeč klobasarji.Sicer pa sem Lojza prijavila v razred delovnih, da bodo lahko vsaj videli kako izgleda delovni pes.Upam samo da bomo imeli lepo vreme.
Včeraj sva šla z Jožkotom tetovirat Lojzove mladiče.Fantje namreč ta teden odhajajo k novim lastnikom.So pa prave zverine, povprečna odstavna teža je skoraj 6 kg.Sem poslikala nekaj slikic.Me prav veseli, da gredo vsi v dobre roke in so že navajeni eden na drugega,ker so jih vsi redno obiskovali.
Bakija sem pa tudi nagovorila, da bo Buffy imela debi na CAC Ljubljana letos.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #79 : sreda, 12.05.2004 : 07:44:50 »

Ooj,Lunca!
A je pri Midiju ze kaj novega?Nikakor se ne morem odločiti glede imen mulcev,mislim pa da bodo na S,zato počasi razmišljaj o imenu tvojega krščenca!Šla sem gledat Ladotove posavce-čudovito izenačeno leglo,seveda si je plemenjaka našel sam,brez naše slavne vzrejne,ki nima pojma o dobrih psih,saj veš da prednačijo same spake od posebnih ljudi.Res škoda,da je tako.Čez 3 tedne pride Saša in to iz Lizbone.
LP Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #80 : sreda, 12.05.2004 : 11:36:53 »

Hojla,pri midiju sta dve novi punci.Sicer sem ju videla v soboto, zgleda pa da kar veselo rasteta.
Super, da Saša pride malo domov.Zdaj se je pa kar nekaj časa potepala po svetu.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #81 : sreda, 12.05.2004 : 20:17:58 »

Midi,Lunca!
Najprej Midiju čestitke,le lepo naj se razvijata punci,da bosta postale kakšne šampijonke,kot vsi Midijevi mulci.Midi - kiss od mene!
Lunca-a boste prespali vCZ?Kdaj odrinete?Žal mi je splavala po vodi Mirčeva specialka in Brno,ker bomo ravno kotili.
LP Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #82 : četrtek, 13.05.2004 : 12:43:54 »

Eka, živjo,upam da bomo sploh lahko šli na CZ, ker me nekaj zafrkava avto.Ravnokar ga imam pri mehaniku in goreče molim(kolikor pač znam), da bodo pogruntali kaj mu je.Drugače sva pa mislila odriniti že jutri.Pot je kar dolga,pa ne maram da bi bil Lojz čisto uničen od vožnje.Vrnila naj bi se pa v nedeljo ali ponedeljek, ker bi Matjaž rad ostal še na specialki bloodhoundov,ki bo v nedeljo na istem mestu.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #83 : četrtek, 13.05.2004 : 21:42:02 »

Lunca!
Držim pesti da vam zrihtajo avto.Meni je zelo žal ker ne morem na beaglsko in griffonsko specialko.Drugo leto grem obvezno.Še težje pa čakam vendejca in novo beaglico ,saj sedaj nimam nič za raztavljat razen veterana Bojčka in Mirča,ki bo tudi kmalu dosegel vse le punce ne bo dobil,vsaj pri nas ne.
SE VIDMO! Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #84 : ponedeljek, 17.05.2004 : 13:14:38 »

No,eka specialka je padla v vodo.  ;DZgleda da bomo še nadaljnih teden do 14 dni brez avta.Bojda je šel računalnik.Ne vem zakaj ne delajo več avtomobilov, ki se jih da "naštelat" in ni vse sama elekronika. >:(Ti povem da smo bili cel vikend tečni in slabe volje.Od vseh je samo Lojz užival, ker smo bili končno doma tri dni in se je samo premetaval iz enega naročja v drugega.Zdaj bom mogla pa spet celo leto čakat na novo.Malce me tolaži misel, da bomo pa nasledje leto šli v četvero ali pa če bo vse po sreči v petero na specialko.Bom pa še punce prijavla. Grin
Kar se tiče Mirotove punce,jo boš mogla malo bolj poiskat, saj jih mi Lojzu tudi nismo našli kje v bližini.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #85 : ponedeljek, 17.05.2004 : 16:04:18 »

Lunca!
Po takšnih stvareh,ki so se zgodile v soboto,kar malo premišljujem o svojem obstanku v naši kinologiji,bo treba kam drugam!Čez glavo imam že svinjarij zelene navezein do grla sita njihove kuhinje.Počakam še dva meseca,potem bo za njihove podvige izvedela javno vsa SLO,malenkost dokazov še potrebujem.
Pravilo lovske kinologije(govorim o goničih)je da so za razplod najbolj primerni stari,bolani psi,ki po možnosti niso niti v tipu standarda.Res se več ne čudim zakaj niso več slovenski!
Čao(gre sama ihta iz mene)
LP Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #86 : torek, 18.05.2004 : 11:45:31 »

Veš eka,če bi ti komu šenkala kakšnega svojega mladiča,da bi mu zlezla v rit ali pa pustila, da bi tvoj samec poskakal še kakšno netipično psico sem skoraj 100% prepričana, da se to ne bi zgodilo.Tako pa reveži nimajo nikakršnega pogleda na to kakšna naj bi ta pasma zgledala v resnici.Saj se najbrž spomneš izjave izpred dveh let, da bomo imeli pa slovensko verzijo te pasme.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #87 : sreda, 19.05.2004 : 15:32:33 »

Lunca!
Res bo že skrajni čas,da se vidimo.A že premišljuješ kaj o imenu krščenca?Imamo si ogromno za povedat.Cmokni vse tvoje v mojem imenu.
SE VIDMO!     Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #88 : četrtek, 20.05.2004 : 13:20:17 »

Eka, če ne boš šla na razstavo v Udine bi se lahko videli 29.5.Sva namreč prijavla Lojza v Hrušico,pa bi lahko prišla do vas en dan prej.Upam namreč,da bo do takrat avto ispraven.Ravno danes sem izvedela, da se računalnik,ki sva ga dala na popravilo ne da popraviti in zdaj sva spet v akciji da bova kupila novega.Ampak smo pa mi baksuzi.Upam, da mi bo danes uspelo nekje najti novega.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #89 : četrtek, 20.05.2004 : 14:04:43 »

Lunca!
Mi gremo v Udine,ker je plačano,ne vem kdaj bomo nazaj,ker gremo s kombijem.Na Hrušico gremo pa tudi.Ko zrihtate avto mi javi.
LP Neva
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines