mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 06:52:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 131390 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #45 : torek, 16.03.2004 : 23:18:50 »

Najprej lep pozdrav vsem ljubiteljem basetov.sem nov saj imam računalnik komaj dober mesec.Imam pa doma tri basetke,dve stari dami,častitljivih devet let in pa mlado šestmesečno psičko.Lunca,mar ponujaš mladičke kjer sem imel tudi jaz prste vmes?Kdor si želi uživati v basetih mora videti kako se podijo tri ali več po vrtu.                                                                                                                          tone
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #46 : sreda, 17.03.2004 : 14:29:00 »

Midi,če pripeljem še jaz Lojzeta k tebi, se bodo po tvojem vrtu podili štirje.Sicer pa je že skrajni čas, da spet vidim kako se po tvojem vrtu podi vsaj 10 bassetov.
No kar se tiče ponujanja mladičev,tega običajno ne delam, vendar pa opažam da se ljudje pri nas nekako ne znajo obrniti na KZS za informacijo o mladičih pa ne glede na to kakšne pasme so. Mogoče bi bilo boljše,če bi imeli klub-ampak do tam je zgleda še daleč.Sicer pa je v končni fazi izbira še vedno prepuščena vzreditelju in pa potencialnemu kupcu.Mislim, da se še spomniš, kako smo te utrujali,ko so bili mladički še pri tebi, pa tudi dandanes ni skoraj nič drugače.Če si slučajno mislil, da si nam samo psa prodal,si se zmotil-nameravam te moriti še kar nekaj časa,to pa itak že dolgo veš.Če se je pa tako lušno pogovarjati o bassetih.Vsi ostali itak mislijo, da sem že totalno prismojena.
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #47 : sreda, 17.03.2004 : 14:52:29 »

Lunca s ponujanjem nisem mislil nič slabega.
je že prav da se obveščamo o naših domačih leglih.Bolje kot pa da kupujejo pri trgovcih.Komaj čakam Lojza.                                                                                                                  
                             tone
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #48 : četrtek, 18.03.2004 : 14:17:23 »

Midi,sorry šele danes sem videla tvoj post.Normalno, da je boljše, da  se ljudje odločajo za domača legla.Kar se pa tiče Lojza in tega da ga komaj čakaš, se zna zgoditi,da se ti bo želja uresničila še ta vikend.Celo, če je slučajno varjanta za cel dan.Ti bo vsaj malo bajto na glavo postavil Grin
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #49 : četrtek, 18.03.2004 : 23:40:25 »

Lunca,ti in Lojze sta vedno dobrodošla                                                                                                                tone
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #50 : sobota, 20.03.2004 : 22:32:16 »

Lep pozdrav.Opažam,da ni nikogar več odkar sem se jaz prijavil na ta forum.Upam da je to slučajno.V Ribnici je novo leglo bassetov,trije tribarvni fantje in ena dvobarvna punca.                                                                                                                  tone

Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #51 : sobota, 20.03.2004 : 23:19:25 »

Zivjo Toncek in vsi ostali,

dvomim, da bi ti bil razlog, da nobenega ni na forum.

Super, da so se skotili mali basseti v Ribnici, ali to pomeni, da je Lojzi oce in Pia babica?

P.s. pri nas imamo se enga Tončkinega dvobarvnega bratca na voljo.

Lp
Mirjana

Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #52 : nedelja, 21.03.2004 : 19:33:56 »

Živjo mirjana !Seveda.Naša Pia je že drugič babica.Nisem vedel,da imate še enega fanta za oddati.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #53 : ponedeljek, 22.03.2004 : 12:57:21 »

Midi, a si pozabil na leglo v Avstriji?Pia je že tretjič babica, pa upam, da ne zadnjič(če ne prej, bo pa v prihodnosti še  pri nas kakšno  leglo ).
Male štručke so zdrave in požrešne in kipijo kot kvas.Sicer bom še videla, vendar izgleda, da bodo samčki vsi plaščasti basseti po mamici.Ta mala je pa poglavje zase.Imam občutek da bo taprav kapo di gazda v tem leglu.
Kar se pa tiče življenja na tem forumu, pa samo vsake toliko časa mal  pomiga, da ne bi slučajno kdo pomislil, da je že crknil.
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #54 : sreda, 24.03.2004 : 11:17:47 »

Halo Basseti!Kje ste?Mar je res kar pravi lunca?Na začetku sem mislil da bomo kmalu imeli svoj klub zdaj pa taka tišina.                                                                                                                        tone
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #55 : četrtek, 25.03.2004 : 14:56:57 »

Midi, najprej bomo morali vsaj dvakrat podvojiti število bassetov v Sloveniji, nato pa mislim da se bomo lahko pogovarjali o ustanovitvi kluba.Pa še to je zelo veliko vprašanje, saj sem čedalje bolj prepričana, da se lastniki bassetov izgleda sramujejo svojih psov, ker jih na razstavah vidiš bolj malo.Pa saj veš, tisti slavni izgovor:"Mi imamo pa psa samo zase!"Kar kurjo kožo dobim ob takšnih in podobnih izjavah.Zgleda, da vsi tisti ki hodimo na razstave imamo pa pse zaradi drugih?
Sicer pa novica- bojda jih bo v soboto na CACIB Ljubljana kar nekaj.Bomo videli.
LP
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #56 : nedelja, 28.03.2004 : 20:59:19 »

Žiujo!

Danes sva postala ponosna lastnika basseta z imenom Bertel! Cheesy Cheesy Cheesy Ker je še zelo majhen, ga bova dobila šele po 1. maju, vendar se ga že sedaj veseliva.

Najlepša hvala Lunci za informacijo, saj brez nje ne bi bilo nič!!!

LP, Barbara & Primož
Logiran
tay
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 22


« Odgovor #57 : nedelja, 28.03.2004 : 21:17:44 »

čestitke busy bee!
veliko užitka in sreče z novim članom družine!
 Kiss, tay
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #58 : torek, 30.03.2004 : 11:33:58 »

Busy Bee čestitke, za novega družinskega člana.Upam pa, da se bomo potem ko bo Bertel pri vaju še kdaj slišali in videli, saj bi prav rada obdržala kontakt z lastniki Lojzetovih potomcev.Sicer pa mladički zelo lepo napredujejo in so pravi štruklji.Po vsej verjetnosti jih bom šla še ta teden pogledat.
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #59 : torek, 30.03.2004 : 22:34:34 »

Busy Bee tudi moje čestitke,veš imam tudi jaz malo prste zraven.Lunca nič nam nisi poročala orazstavi,je bilo kaj lepih bassetov.Slišal sem ,da si spet naredila neumnost.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines