mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 23:52:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 135511 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
ivatomlj
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #240 : petek, 16.09.2005 : 12:24:46 »

Pozdrav iz Rijeke!!!

Zanima me gdje se u sloveniji moze nabaviti (kupiti) stene basset hounda (nebitna rodovnica)

Ivan Marko
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #241 : petek, 16.09.2005 : 13:43:28 »

Če si se že odločil kupiti basseta,ti toplo svetujem,da kupiš psa z rodovnikom,ker boš samo tako prepričan,da si res dobil basseta.
LP Tjaša
Logiran
ivatomlj
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #242 : nedelja, 18.09.2005 : 22:02:17 »

Hvala... nisam ni mislio drugacije.....
Ima li kakva uzgajivačnica u sloveniji???
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #243 : ponedeljek, 19.09.2005 : 13:52:18 »

Ne, v Sloveniji ni vzrediteljev Basset Houndov, so samo občasna legla.Mogoče bo kaj že to jesen.
LP Tjaša
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #244 : ponedeljek, 19.09.2005 : 14:59:40 »

Kje pa naj bi bilo leglo?

Kako je bilo v Lendavi?

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #245 : torek, 20.09.2005 : 13:30:29 »

Leglo bo mogoče v **
V Lendavi je bilo pa zelo mokro,mrzlo in nasploh obupno Shocked.Tako kratek čas pa še nisem bila na razstavi.Celo eno uro in pol Tongue.Je bilo prijavljenih 7 bassetov, moram pa reči,da so mi bili všeč.Bili so še  štirje madžarski in dva slovaška.Berry je dobila odlično,PRM je dobila pa ena druga psička,ki mi je bila zelo všeč.Bomo pa drugič zaključili mladinski šampionat.Sicer pa v soboto ni bil njen dan za razstavljanje,ampak za delanje neumnosti Roll Eyes.Ko so se začeli ocenjevati basseti mi je ušla in stekla direktno v ring,ker so se gospodična mislili igrati z bassetom,ki je bil v ringu.Zgleda, da je mislila,da imamo spet piknik. Grin
LP Tjaša
Logiran
malimiha
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #246 : četrtek, 22.09.2005 : 22:22:21 »

Prosil bi za en nasvet. Na spletni strani **sem našel oglas, da nekdo prodaja samičko basseta staro 2 meseca brez rodovnika. Kakor sem jaz razumel ta oglas ima samo eno samičko in nič drugega. Z lastnikom še nisem govoril, ker ne vem ali je to dobro kupiti ali je bolje da se malo počaka, če bo kakšno drugo leglo.
Se zahvaljujem za odgovore.

LP Miha
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #247 : petek, 23.09.2005 : 11:05:49 »

malimiha,mislim,da je boljše,da počakaš da bo kje rodovniško leglo.Sem skoraj 100% prepričana,da to kar se prodaja ne bo nikoli basset,ker če ne bi njena mati ali pa oče imela vzrejno dovoljenje.V Sloveniji namreč ni težko narediti vzrejnega dovoljenja z Basset Houndom,saj rabiš le odlično ali pa prav dobro telesno oceno živali.Vsekakor rajši počakaj na rodovniško leglo,pa tudi če boš imel psa "samo zase" in za nič drugega.Aja,pa prosim te ne nasedaj raznoraznim izgovorom teh štemplarjev mladičev, da je bila viška v leglu.V rodovniškem leglu vsi mladički dobijo rodovnik brez izjeme.Me pa prav zanima iz kje je ta psička.
LP Tjaša
Logiran
malimiha
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #248 : petek, 23.09.2005 : 15:20:08 »

Ma ta psička je bila iz madžarske. Sam sej sem tut jest sam mislu da je bolj da počakam da bo kakšno rodovniško leglo. Bolje je kupiti dobrega psa kot pa da imaš potem probleme. Lunca a ti nimaš nobenih informacij kdaj bi bilo kakšno leglo in kje.


LP Miha
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #249 : sobota, 24.09.2005 : 11:42:09 »

Glede na to, da si rekel da je psička iz Madžarske, po vsej verjetnosti ni imela export pedigreja, brez tega pa je v Sloveniji ne moreš vpisati v slovensko rodovno knjigo in pri nas uporabljati za vzrejo.Poleg tega jaz verjamem pri tujih rodovnikih samo export pedigreju,ki ti ga da vzreditelj.Sploh Madžarski neizvozi pasji papirji pa so zelo sumljivi in v večini primerov ponarejeni.
Kar se tiče legel trenutno nimam nobenih podatkov, bo pa sigurno kaj do konca leta.Ostani na vezi, pa ti bom povedala,ko bom kaj zvedla.
LP Tjaša
Logiran
malimiha
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #250 : sobota, 24.09.2005 : 14:10:43 »

No hvala za te informacije. Bom ostal na zvezi pa ko bo kej pa se bomo zmenili.


LP Miha
Logiran
Ares
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #251 : četrtek, 13.10.2005 : 20:19:43 »

zdravo!!

Tudi mi imamo 3 lete starega basseta in o njem lahko povem samo dobre stvari je zelo miroljuben in miren kuža do otrok in drugih živali pa zelo prijazen.v stanovanju nam ni naredil še do sedaj nikakršne večje škode.Je pa res da mu zelo odpada dlaka in da je zelo trmast in če si nekaj zabije v glavo moraš res močno dvigniti glas.Do sedaj je zelo dobrega zdravja in dobre kondicije.

LP Ares Grin
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #252 : petek, 14.10.2005 : 13:39:36 »

Ares lepo ,da si se oglasil.Vidiš tebe še ne poznamo,drugače bi te že letos jeseni povabili na basset piknik.Pa spomladi naslednje leto,ko bomo imeli drugega, da se zberemo v čim večjem številu.Pošlji mi prosim na ZS naslov ali št.telefona ali e-mail, da te bomo lahko kontaktirali.
LP Tjaša
Logiran
Ares
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #253 : petek, 14.10.2005 : 14:45:50 »

Zdravo

Sem bil povabljen na basset piknik v Kočevje se pa ga žal nisem mogel udeležiti ker sem imel v septembru druge obveznosti!!Mogoče pa najdem čas drugo leto!!

LP Ares
Logiran
Ares
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #254 : petek, 14.10.2005 : 14:50:06 »

Aja moj e-majl naslov pa je tako podan v rubriki naši člani pod imenom Ares Grin
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines