mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 07:38:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 131428 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #210 : sobota, 16.04.2005 : 20:20:21 »

Lunca!

Nic nismo rekli o kolicini hrani, ki naj jo Bertel poje. Ali sedaj lahko dobiva ze enkrat na dan?  Danes sva mu potem dala 300g Nutro Ch. in 100 g teh kaloricnih briketov. Polizal je posodo. Cheesy Mislim, da mu je manjsa sprememba hrane kar vsec. Smiley

Kar se pa tice vase najmlajse, imam pa obcutek, da je moral biti Lojz blazno priden ali sta pa sta si zapomnila samo lepo. Wink
Ko sva se s Primozem potem pogovarjala, sva ugotovila, da sva tudi midva ze umaknila vse loncnice, ki so bile na dosegu. Ko greva ven, dava stol na pisalno mizo. Daljince dvigneva na 2 m.  Ocal in telefonov ne puscava nikjer zunaj - vse dava v predale in omare.

Kako je bilo potem popoldan?

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #211 : ponedeljek, 18.04.2005 : 13:42:16 »

Hojla,ja popoldne je bil pa še pravi šov.Berry je bila med najmlajšimi tretji najlepši najmlaši pes razstave, v paru pa nista dobila nič,ker si je ta mala vzela na piko en prisrčen par kratkodlakih jazbečarjev, ki je bil v ringu za nama, in kar se je nje tikalo je bilo razstave konec.Če ne bi bila na povodcu bi jo bilo po celem ringu dovolj.Po njenem mnenju je bila že dovolj pridna.Je pa zato v defileju VI grupe navijala za svojega očeta, ki je bil nato 2. v grupi.Ji je kmalu uspelo porušiti ograjo od kroga,toliko je silila k njemu v ring.V glavnem je bil njen debi v razstavljanju v soboto zelo uspešen.
Kar se tiče Bertlovega hranjenja 1x dnevno je še prezgodaj.Kar ostanite še pri večih obrokih na dan, posebno še sedaj ko ga morate zrediti.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #212 : ponedeljek, 18.04.2005 : 13:46:25 »

Barbara, pozabila sem napisati da povečaj tudi to porcijo,Berry že sedaj poje približno pol kile hrane na dan,Bertel pa na svojo aktivnost rabi tudi vsaj toliko.Pa povečaj to ta novo hrano še za 100 g.
LP
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #213 : torek, 26.04.2005 : 17:13:08 »

Sedaj dajem Bertlu 2x po 300 g hrane na dan - nikoli ne poje celih 600 g.

Glavno je pa to, da smo bili pri vet in mu je strigel kremplje. C E L A     S T A L A!!!! Sploh ne veva kaj naj narediva. Nismo mu dali pomirjevala, ampak smo sli kar na zivo. Skakal, cvilil, rencal,...  Tako, da je ne Primozevo zahtevo vet nehal in nima postrizene prve leve tace.

A ima kdo kaksen predlog kaj naj naredimo, da to ne bo tako mucno?

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #214 : torek, 03.05.2005 : 12:50:36 »

Hojla, šele danes sem videla zadnji prispevek.Na žalost bo izgleda striženje krempljev pri vas vedno izgledalo tako.Mogoče bi bilo bolje,da to delata sama,saj vama vseeno bolj zaupa kakor pa veterinarjem,s katerimi ima slabe izkušnje.Na koncu ga pa podkupita z nečim kar ima najrajši.Pa probajta to čim bolj pogosto delat,pa tudi če bosta vsak dan samo en krempelj skrajšala.Vsekakor je to boljše kot pa nič.
LP
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #215 : četrtek, 26.05.2005 : 09:10:01 »

A gre kdo mogoce na Hrusico?

Mi bi sli samo malo pogledat, potem pa hodit!

Bertlu ustrigli dva nohta, enega celo malo zarezali - sploh ni bila taka panika, ocitno lahki poli ras pomaga.
Drugace veliko spimo, precej hodimo in se vedno izbircno jemo, predvsem smo pa tarca za klope. Tudi advantix ni najbolj ucinkovit proti megeskim klopom.

LP,
Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #216 : četrtek, 26.05.2005 : 14:01:47 »

Ja , mi gremo v Hrušico.Super bi bilo če bi se videli.
Lp
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #217 : torek, 31.05.2005 : 09:10:33 »

Kako je bilo v Hrusici?

Nas Bertel je malo afne guncal (driskal, bruhal) tako da sva raje doma ostala, da se je umiril.

Smo bili v soboto na enem pikniku in ga je vrocina povsem zdelala in kot posledica tega je imel on vse te tezave, poleg vsega mu pa tisti RC 4800 ni povsem sedel za jesti - dokler sem ga mesala je bilo o.k., potem ga je pa 2x dobil samega je bil pa cist adijo. Sedaj smo na Nutro lamb & rice, da si malo opomore.

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #218 : torek, 31.05.2005 : 13:56:18 »

V glavnem izredno vroče,midva z Matjažem sva čisto opečena,psa sta pa v redu.Bila sta samo neverjetno utrujena.Lojze je dobil CAC;BOB, Berry pa zelo perspektivno.Vsekakor je sedaj razstav do jeseni za njiju konec,za Lojza pa po vsej verjetnosti za vedno.Sedaj bomo čez poletje rajši ritke namakali v kakšni reki ali pa v morju kot pa v lastnem švicu.
LP
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #219 : ponedeljek, 13.06.2005 : 13:44:22 »

Basseti so izgleda že vsi na dopustih,ker se nihče ne javlja.Sicer pa me zanima ali bi bili za to da priredimo letos kakšen basset piknik?Pri naši hiši že kar nekaj časa razmišljamo, da bi bilo lepo videti koliko nas je sploh v Sloveniji in da se malo bolj spoznamo.Srečanje bi lahko priredili na našem društvenem poligonu v Kočevju,kjer bi bilo dovolj prostora.
Javite mi kaj mislite o predlogu
LP
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #220 : sreda, 15.06.2005 : 14:53:43 »

Nas ni doma od 9.7.2005 do 23.7.2005,naj prosim ne bo v tem terminu.Cakamo v nizkem startu na nadaljna navodila Cool
LP Primoz
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #221 : ponedeljek, 20.06.2005 : 13:42:42 »

Predviden datum za basset piknik je 10.09.2005.Vsaj takrat imamo lahko naš društveni poligon na razpolago,pa še vsi bodo več ali manj iz dopustov.Normalno so vabljeni vsi basseti iz Slovenije,tisti,ki jih že poznamo in tisti za katere še ne vemo zato prosim malce raztrobite naokoli.
LP Tjaša
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #222 : nedelja, 10.07.2005 : 21:46:37 »

Iskrene čestitke moji krščenki Borovnički za prvi PRM,BOB in tretje mesto FCI VI.Vse to je lepotička osvojila danes v Mariboru.

SE VIDMO
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #223 : ponedeljek, 11.07.2005 : 13:18:50 »

Se zahvaljujemo za čestitke.Smo še danes čisto povožene,Berry že cel dan spi.No punca je kar v redu štartala svojo razstavno kariero,upam,da bo šlo tako naprej.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #224 : torek, 12.07.2005 : 15:12:57 »

Seveda bo šlo!upam,da se kmalu vidimo.Imamo veliko dela okrog naše nove članice družine.

LP Neva
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines