mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 07:03:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 131403 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #180 : torek, 23.11.2004 : 18:26:44 »

Ja na razstavi je bilo res super. Po mojem bomo sli se na kaksno.

Zdaj me pa nekaj zanima. Ali je normalno, da pes je iztrebke in tako packarijo? A mu slucajno kaj manjka v hrani? Kaj naj naredim, da bo prenehal jesti to?

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #181 : četrtek, 25.11.2004 : 14:37:27 »

Ne ni normalno,po vsej verjetnosti mu primanjkuje vitaminov.Probajte narediti kakšno kuro, vendar kupita take,ki vsebujejo kompleten spekter vseh vitaminov in mineralov.Jaz najraje uporabljam VMP tablete od Pfizerja,ki pa se jih dobi na veterinarskih postajah.
Lp
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #182 : petek, 24.12.2004 : 18:29:04 »

Zdravo!

Vsem želimo lep in vesel Božič ter srečno Novo leto!

 Cheesy Wink Cheesy Wink

Bertel & Co.
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #183 : sreda, 29.12.2004 : 22:24:05 »

Evo zdaj pa nasga luciferja vidite! Drugace pa se pocasi ze pripravljamo na razstavo, sam potrdila se nismo dobili.

LP vsem Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #184 : petek, 31.12.2004 : 11:50:02 »

Tudi mi Vam želimo veselo in srečno ter uspešno novo leto,ne preveč petard in obilo veselja še naprej z vašim Bertlom.Vidimo se na razstavi.
Tjaša
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #185 : sobota, 22.01.2005 : 19:32:37 »

Lep pozdrav vsem skupaj
Jaz bi pa imel eno vprašanje in sicer ali kdo pozna vzreditelja Dolenc Borisa iz Borovnice, ki se že 30 let ukvarja z basseti?

hvala
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #186 : torek, 25.01.2005 : 14:53:24 »

Jaz še nikoli nisem slišala za njega,pa tudi nikoli ga nisem videla na nobenem vzrejnem pregledu.Vem pa da v zadnjih petih letih 100% ni imel nobenega legla(vsaj uradnega).Pa si prepričan da vzreja bassete?Edini Dolenc Boris,ki ga poznam in je že več kot 30 let vzreditelj ni doma iz Borovnice ampak iz Petelinja pri Pivki,pa še ta vzreja Brak jazbečarje.
LP Tjaša
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #187 : četrtek, 03.02.2005 : 16:06:23 »

Hojla!! Kje smo vsi? Včasih smo bili kar aktivni zdaj pa čista tišina. Lunca kaj še nihče ne ve da si po novem sodnik.
Pričakoval sem plaz čestitk,pa nič?
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #188 : sreda, 09.02.2005 : 15:05:21 »

Holja midi,vidiš še jaz rabim precej časa da odgovorim,ampak naj mi bode oproščeno bila sem na dopustu.Kar se tiče plaza čestitk-počakaj še par let,da bom v teh stvareh še nekoliko boljša(rabim še trening),ker imam zadnje čase itak obupen občutek,da o bassetih vem manj kot pred dvemi leti,ko sem začela stažirat.
Poleg tega smo doma polno zaposleni z našim novim teroristom(najmlajšo članico velike družine Sever-po novem nas je vseh skupaj zopet šest).Se mi zdi da sva z Matjažem že pozabila kako je bilo ko je bil Lojze majhen.Tako je prvi vtis ko nas trenutno vidiš tak,kot da sva na frišno iz ruske fronte.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #189 : sreda, 09.02.2005 : 17:24:14 »

Lunca!
Upam,da vas Borovnička dobro ovija okrog šapic in bo sčasoma postala "gazda kuče".No,mislim da jo bomo kaj kmalu videli v ringu v razredu mladičev,komaj čakam.
Midi!
Končno si se že enkrat spet javil,kako pa kaj tvoje punce,a prideš s Tončko kaj v Vrtojbo?
LP vsem eksotom Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #190 : četrtek, 10.02.2005 : 14:41:49 »

eka,Kar se Borovničke tiče najbolj okoli svojih šap ovija Lojza,ki je ne boste verjeli popolnoma penast nanjo,naju pa nekoliko manj.Zaenkrat se ji še pogumno upirava.Ja, ja kmalu bo v ringu in sicer bo v Vrtojbi že v razredu najmlajših.Naj se punca kar navadi,mogoče jo bomo tako uspeli kakšen dan zmatrati,ker ima presneto veliko energije.Je kot kakšen Duracelov zajček- nikakor se ji ne izrabijo baterije.
LP Tjaša
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #191 : četrtek, 17.02.2005 : 17:55:40 »

http://westminsterkennelclub.org/2005/results/breed/bob2.html#hound

Na temu linku se da videti kako izgleda razstava v New Yorku. Zdi se mi, da pri vseh pasmah lahko vidis ocenjevalni krog,  samo jaz sem bila najbolj pozorna na Hounde in prav zanimivo si je ogledati ocenjevanje bassetov.

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #192 : petek, 18.02.2005 : 14:49:25 »

Ne glede na to kako se trudim,da bi si pogledala ta video,mi nikakor ne uspeva.Dobim muziko,pri tem pa se tudi konča.Bom že pogruntala varianto za ogled.
Kako ste pa drugače?Uživate v zimskih radostih? Je Bertla že kaj minila njegova hiperseksualnost ali se še stopnjuje?
LP
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #193 : petek, 18.02.2005 : 15:20:37 »

Snezne radosti - malo morgen! Tuki ni nic snega, ampak nic. Imamo pa veliko blata. Ja no Bertel se je malo umiril, ampak to niha iz dneva v dan - se vedno pretirava. Bili pri vet, ker se mu je na tacki naredila ena lisa, ki joi je ves cas lizal. Sedaj mazemo in v soboto moramo spet k veterinarju.

LP, Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #194 : ponedeljek, 21.02.2005 : 12:56:08 »

No pri nas je pa spet nova količina snega,pa še prejšnja ni skopnela.Smo pač na slovenskem koncu Sibirije.V glavnem je pri nas zimska idila in psi neizmerno uživajo,midva pa malo manj.
Kakšna lisa se mu je to naredila?Je preveč pridno obdeloval šape od dolgočasja ali soli?Upam, da se dobro celi in da se  bo kmalu pozdravil.
LP
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines