mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 13:17:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 59879 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #180 : sobota, 20.12.2008 : 01:36:37 »

He he Glujci, a so te fantje lovili v sanjah, pol te pa ta tvoja zbudi in vsega je bilo konec  Grin. Jaz bi bla tud take volje  Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #181 : torek, 20.01.2009 : 12:42:12 »

Spet se javljam vsem svojim sotrpinom!
A gre vam tud na žive tale dež? Pa slabo vreme? Pa tko fino je blo ko je bilo tooolk snega, zdej pa povsod led pa luže Undecided

Mi šefla prav da sem bla ena zmešana koza v snegu. Kva čem, če sm pa uživala. Sem mogla vse prevohat pa prelaufat, čeprav sem baje v snegu zgledala kot kakšni plavalci, ko plavajo delfina - sem mogla visoko skakat pa s prsnimi mišicami sneg odrivat. Jah no, to je praktično edina slaba stvar kratkih tačk (poleg tega da ne vidim na mizo/pult). Se je neki trudila da bi me posnela, pa je mobitel štrajkal. Ja kva čem, če pa vse otrpne pred mojo gracioznostjo in veličino Cool

No, pošiljam vam en sončen mahec z repom v tale deževen dan!
Vaša Glu
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #182 : torek, 20.01.2009 : 12:46:48 »

O Glujči, "sotrpinka" - ma sneg je res zakon, jst ga tud obožujem!  Cheesy Mam sicer malce daljše tačke (Moja reče, da so dolge po ponedeljek - pa zastopi to, če moreš... Huh), pa se lih tko fajn zmatram v snegu.
Dež mi pa ne sede lih najbl, tudi ne - čeprav je Moja ful srečna, ko me pol doma sfrotira in dobim menda en tak puhek po telesu  Cheesy pa še lepo diškam  Cheesy (kar že itak, tkole pa še bl - čudn, bi reku člouk no pes, da pol smrdiš po deževnikah al kaj so že, pa sploh ne! Huh)

Glu, kmalu bo res sončna pomlad - potem bova pa spet kukr dve zmešani kozi!  Cheesy Grin Wink Svašta - bi člouk no pes še pomislu, da ni sploh ni pes, ko ga obkladajo s takmule! Wink
Fajn bodi, Glujči, pa se kdaj kej vidmo. Smiley Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #183 : torek, 20.01.2009 : 12:52:24 »

Gluja, Missy ti sporoča da so kratke nogice zaaaakooon Cheesy
In da kukanje na mizo/pult za majhne psine ni problem. Hint: Miska se postavi na zadnji dve tački in kot cirkuški pes poskakuje po njih.   Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #184 : torek, 20.01.2009 : 12:57:35 »

Sem pozabila povedat - je šefla naročila eno čudno krtačo - baje je okol pol sveta do naju hodila. In smo zdej imel krtačenje po etapah (me ni hotla en dan preveč da me ne bi zeblo pa smo se vsak dan malo).
No, men je tko pasal (kukr vedno ko imamo spa day) da sem kr ležala in se prepustila. Zlatko je bl čuden - njemu mal paše pol pa začne tečnarit pa gre stran pa mu spet paše pa spet ne... Mački - kdo bi jih razumel  Roll Eyes

U glavnem je rekla šefla da sva za bando brez-jajčnikastih, brez-jajčastih zveri kar dobro potomstvo nadlačila, je blo namreč par mejnih Gluj pa par mejhnih Zlatkotov po tleh. In jih je kr v smeti zabrisala Shocked Mislim, kako ravna z njimi! Jaz sem mislila povštrarstvo odpret, da bi za svojo hrano sama financirala, k zdej ma spet ene ideje o hujšanju  Roll Eyes Lips Sealed Undecided

Missy, jaz imam drugo strategijo (je tvoja zame anatomsko nemogoča sram) - se s taprvimi tačkami na stol povzpnem pa jih od spodaj butam v roko. No, vsi mi ne pustijo tega Roll Eyes - se najbolj obnese pri tavelkem šefetu, on mi pač sploh ne zna rečt 'Ne'  Cool Grin

Pika - ti pa le poglej v temo o Furminatorju al pa šeflo na Žvercinem forumu mal pocukej za rokav da se zmenta glede une krtače, da bo še tvoja mejhne Pike in Minimuce in ostale nakrtačila Wink

Lp od Glu
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #185 : torek, 20.01.2009 : 18:11:40 »


Pika - ti pa le poglej v temo o Furminatorju al pa šeflo na Žvercinem forumu mal pocukej za rokav da se zmenta glede une krtače, da bo še tvoja mejhne Pike in Minimuce in ostale nakrtačila Wink

Lp od Glu

ccc, Glu, ne vem, če bi povedala Moji tole - ka ona je ...no pač, ane...kako bi to lepo povedala, no...sej veste Roll Eyes....pa me skrbi, da tamalih Minimucov pa tamalih Pik pa tamalih Srečkotov pa tamalih Filipčkov sploh ne bi preč vrgla, ampak bi si v najboljšem primeru nardila res en povšter in ga nosila s sabo v službo in vohala ob vsaki priliki... Cheesy Wink Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #186 : torek, 20.01.2009 : 18:19:20 »

Kjera je že pevka imela črnga kodra in dlak ni metala stran, temveč si je puloverje štrikala? A je Alenka Pinterič?  Huh  Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #187 : sreda, 04.02.2009 : 12:52:01 »

Dober dan, zvesto bralstvo! Smiley

A vi tud uživate, k je tista bela reč zunaj? Jaz ful Cheesy Šefla prav, da sem še bl zmešana kot ponavad. Vse je treba prevohat pa fajn se za laufat, pa še boljš za norčije zganjat Wink

Zadnje čase se doma neki čudn zgovarjajo pa smejijo. No, se je zadnjič šefla prou resno k men zraven po turško usedla in je rekla neki v smislu ''Glu, šmučat bomo šli.'' Kvaj to šmučat? Huh In pol se neki smejijo pa en reče ''Ji bomo 4 mejhne šmučke kupl alpa bo kr na sankah.'' In men spet nč jasn. No, uglavnem, baje je temu sploh ne reče šmučat ampak smučat pa gor gremo daleč stran čez ene hribe pa najboljš od vsega: Zlatko doma ostane Cheesy Temu se reče počitnice Cool

Mi je bilo tudi razloženo, da sem posebej najavljena, da je treba take dame vnaprej naročit da grejo lahko zraven. In so tam rekli da seveda da lahko pridem Cool Moje zadolžitve bodo: 4x dnevno nekoga naštimat da me pelje ven, fehtat za hrano cel ljubi dan, vsaj 18 ur lepotilnega spanca na dan, skrbet za zabavo, čuvat mi pa še kar ni dovoljeno Angry (se občasno uprem, pa ne pali preveč)  Sad
Torej, bom še poročala kako gre pakiranje pa nadzor nad njim pa to (da naujo česa mojega pozabil slučajno Angry), tko da se še kej javim!

Lep dan želim vsem skupaj!
Vaša nestrpno-čakajoča Glu
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #188 : sreda, 04.02.2009 : 13:01:26 »

Aja, pa a ste vidl tegale majstra: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27827.0.html?!

Moja je bla čist fertik ko ga je vidla. Zdej ugiba a bi blo možno da je moj bratec ali oči. Jaz nič ne povem Lips Sealed Kaj pa vi mislite?

(Ja, je že spet doma ''probavala teren'' - ji moram priznat da je kar vztrajna; samo bom pomojem kar edinka, dokler sva še pri njenih doma.)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #189 : sreda, 04.02.2009 : 13:29:58 »

Juuupiii Glujči, na šmučanju je finofajn. Lepotilni spanec ti ne uide (no, vsaj men ni, ker so me med tem, ko so oni šmučal, pustil doma). Sem pa zato pred in po tem izkoristla sneg do konca.
Res zakon, ti rečem, uživaj sto na uro!
Tvoja Missy
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #190 : sreda, 04.02.2009 : 14:53:22 »

Glujči, kaj imaš to za eno čudo od krtače, mi2 bi tut rade uživale - tisto čudo krtačasto, ki ga ima najina šefla je hudo zoprna stvar
Smet in Lani
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #191 : sreda, 04.02.2009 : 20:52:46 »

Glujči je tko dobra duša da je uno čudo od krtače posodla Piki. Smiley
Pika je tko dobra duša da je uno čudo od krtače posodla svojim mačkonom. Smiley
Mačkoni so tko dobre duše de je pasjemačja mama rekla "kli*c vas gleda vse skupi, zoprneži  Angry - ampak krtača je pa svetovna! Cool"

khm....sej govorimo o furminatorju, a? Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #192 : četrtek, 05.02.2009 : 09:12:44 »

A taaaaako, no potem pa ga kar mejte - furminator mamo tut mi doma, pa mi2 tega ne marava - šefla pa čist uživa, ko nama cufa dlako, da sva potem čist oskubljeni Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #193 : četrtek, 05.02.2009 : 12:44:24 »

Oh, moja tud uživa, ampak jst tud Smiley Se nastavljam in skorej predem zraven. Zlatko je pa tak kot vedno - nekaj časa se nastavlja in strašno uživa, pol pa izneneada klofne in gre Huh Mački  Roll Eyes

oaza, bo šefica po šmučanju prišla po čudo od krtače, ker ji prej ne bo zneslo

Lp od Glujke!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #194 : četrtek, 05.02.2009 : 13:48:40 »

Glujči, nč ne skrbi - krtača je na varnem in se ji prav dobro godi. Nč ji ni treba delat! Wink
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines