mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 09:19:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 108739 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
tanara
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #285 : torek, 16.10.2007 : 00:47:37 »

Malinca, se čist strinjam s tabo, nekateri ljudje imamo pač malo slabše želodce, pa zato nič manj radi svoje zverinice
Pa ne primerjat otroške plenice s pasjim drekcom... ker pr plenici vedno lahko še očija pošlješ v boj, pri drekcu si pa sam in ti ne uide... ha ha ha, sj ne boste verjeli, ampak od moje kolegice starejša hčera, je šla vedno ko se je pokakala k očiju...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #286 : torek, 16.10.2007 : 05:11:12 »

Mogoče je Malinca še full mlada pa nima izkušenj .Je res? Kolko si stara?
Verjetno, da bo res tako Wink Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #287 : sreda, 17.10.2007 : 13:33:30 »

Jaz sem zadnjič tudi fino preklela eno pasjo bombico, ki se je znašla sredi gozda. Letim iz službe na en seminar in si vzamem še toliko rezerve, da peljem mimogrede psičko ven, ker bom popoldne bolj pozna. Letim domov po psičko, seveda v istih čevljih letiva en hiter giro po gozdu, priletim nazaj domov in se odpeljem naprej proti Ljubljani. Že v avtu se mi je zdelo, da nekaj nekam čudno "diši", ampak glede na dnevni "chanel 5" na našem koncu, kjer še kar nekaj kmetov obdeluje polja in gnoji, temu nisem ravno posvečala pozornosti. Priletim na seminar, se vsedem, smrdi, smrdi, pa me kolegica potolaži, da je že tako čuden vonj v dvorani. No, na koncu vseeno ugotovim, da sem čisto malo stopila na eno pasjo bombico, letim na wc, poskušam nekako ščistit (pa še fajn tak rebrast podplat  Angry ), zasmradim cel wc, zamudim nazaj na seminar in sem nadaljni dve uri čisto živčna, koliko ljudi naokoli voha ta pasji drekec pekec.  Tongue

Tako, da ja, včasih je fino pobrat tudi kakec sredi travnika ali gozda, da kdo nanj ne stopi.  Smiley Wink 

Jaz za svojo povsod pobiram. Sem se navadila in mi sploh ni panike, tudi gravža se mi ne. Bolj je problem, da sta tu pri nas v celem (razpotegnjenem) kraju samo dva pasja WC za iztrebke, tako da večinoma kar domač smetnjak polniva. Sem bila pa letos v Franciji v enem manjšem alpskem kraju in sem bila ful presenečena, da so bili pasji wc praktično na vsakih nekaj deset metrov, v vsaki ulici. Pri nas sta oba recimo tam, kjer bognedaj, da bi koga motilo. Tam je bil pa na hišo zmontiran, pa pri pošti, pa pri lekarni, pa pri trgovini, pri otroškem igrišču, pred aquaparkom ..., skratka, ni da ni. Na tleh pa tudi nisem videla v celem tednu enega iztrebka.

LP
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #288 : četrtek, 18.10.2007 : 23:36:57 »

Mislim da tudi pri u SLO bi lahko imeli tako kot u Franciji. To bi blo enkratno a ne ?!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #289 : petek, 19.10.2007 : 04:42:47 »

Mislim da tudi pri u SLO bi lahko imeli tako kot u Franciji. To bi blo enkratno a ne ?!
To bi bilo prav super Cheesy
Logiran
malinca:)
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #290 : petek, 19.10.2007 : 20:55:21 »

Verjetno, da bo res tako Wink Smiley

Pravzaprav imam 18 let, psa mam že 7 let Wink
Ampak s svojimi dojenčki pa res nimam izkušenj če ste to mislile  Grin

hvala tanara=)
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #291 : sobota, 20.10.2007 : 13:08:46 »

Pravzaprav imam 18 let, psa mam že 7 let Wink
Ampak s svojimi dojenčki pa res nimam izkušenj če ste to mislile Grin
Potem ti tudi pobiranje pasjih kupčkov ne bi smelo delati tako hudega problema Wink
Logiran
malinca:)
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #292 : nedelja, 21.10.2007 : 12:15:23 »

Joj no pa a bi razumela da mi ne bi delal nobenga problema, ampak da mi je pač nagravžno. Sej tud v šolo zlo nerada hodim pa vseen grem  Roll Eyes
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #293 : nedelja, 21.10.2007 : 23:20:20 »

Malinca,
ja ja ! Enkratnen odgovor saj je res !   Grin
Logiran
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #294 : ponedeljek, 22.10.2007 : 20:27:51 »

MaxyTT,
si imela pa srečo v Franciji. Mi smo bili lani na smučanju v Franciji, psov je bilo ogromno, mislim pa da sem bila edino bitje, ki je tam pobiralo kakce, da ne govorim kako čedno zgledajo kupčki na belem snegu.

LP
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #295 : ponedeljek, 22.10.2007 : 20:51:44 »

Jaz za Loujem povsod pobiram, tudi ko smo na podeželju...se mi je pa zameril en sosed, ki za svojim francozom običajno ne pobira... Pač greva na sprehod vse lepo in prav, lou opravi potrebo, poberem drekec, vržem v bližnji smetnjak, med tem pa se Lou (bil je na fleksiju) začne valjat po dreku. Njegov seveda ni bil, ker sem (še posebej pred blokom) posebno pozorna, kdaj in kje kaka. In kot si predstavljate, sem ga potem z velikim užitkom skopala, poleg tega smo imeli nadvse dišečo kopalnico... Tongue
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #296 : torek, 23.10.2007 : 22:12:08 »

Mavrica ful lep kuža !!!!  Wink
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #297 : sreda, 24.10.2007 : 12:31:24 »

Pozdravljeni. na tem forumu sem popolnoma nova, čeprav ga z veseljem prebiram že nekaj mesecev.
imam pa en problem, ki je postal že kar resen. sram upam, da sem temo uvrstila pravilno.

S fantom sva se pred časom preselila v blok in kmalu zatem vzela k sebi še mešančka Klaja. na začetku je bilo vse ok, dokler je bil pes še majhen, zdaj pa se je pojavil problem. naš sosed ( ostali sosedje so očarani nad psom ali v najslabšem primeru ravnodušni).
sosed se zeloo jezi zaradi lulanja na travi pred blokom. brez opozorila je pred kratkim zvalil na mene in na psa celo vrsto kletvic- bile so kar hude. vse to samo za to ker je pes lulal na travi pred blokom. najprej sem mu mirno razložila, da je trava enako moja kot njegova, ampak se ni pustil motiti. zagrozil mi je celo, da naju bo s psom slikal med tem početjem  Roll Eyes seveda se poskušam izogniti temu , da bi se pes polulal, ampak včasih moj kosmatinček pač ne more zdržati še 100m do večjega travnika.
sosed me je celo nadrl zakaj pobiram pasje iztrebke na travniku, pol pa mu pustim lulat. pa sem ga lepo vprašala če mu naj podstavim vrečko medtem ko lula. no, potem se je pa še bolj razjezil. Tongue

zanima me, če ima kdo podobne izkušnje in kako se spopasti z tem? ali lahko kaj ukrepa proti "izgonu psa" ? Ker drugače je kar priden- ne laja. Smiley
pa lulanje na javnih površinah naj ne bi bilo kaznivo ( sem se pozanimala pri sestri, ki je policistka)
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #298 : sreda, 24.10.2007 : 13:18:40 »

Po moje je najboljše, da ga ignoriraš in se ne spuščaš v nobene besedne vojne z njim. Taki najbolj uživajo ko se lahko prepirajo. Ignoriraj ga. Nič mu ne dogovarjaj, nič se ne prepiraj, nič. Slika naj pa kar, mogoče bo sliko doma na steno obesil ker dosti drugega z njo ne more.
V glavnem delaj se kot da ga ni. Nikakor mu pa ne odgovarjaj in se ne kregaj z njim. To imajo najrajši.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #299 : sreda, 24.10.2007 : 13:25:39 »

hvala za odgovor. me kar malo moti to, ko se kdo vtika v stvari ki se ga popolnoma nič ne tičejo. pa ni mi všeč, da naju tako pozorno opazuje (da naju vidi na tisti travnik, kjer pobiram iztrebke se mora kar pošteno stegnit čez okensko polico).  Lips Sealed
bo najbolje da ga kar ignoriram. je pa kar ironično to, da naju vedno "zaloti" ravno takrat, ko kuža lula. ker tega ne počne več pogosto. sem mu mogla ravno za te namene kupit oprsnik, da ga ne vlečem  za glavo do travnika, ker je kar trmast kar se tega tiče  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines