mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 09:39:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 191466 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #420 : sreda, 20.08.2008 : 20:00:27 »

Darkobarko se vsem lepo zahvaljuje za čestitke.

Starsy, tudi tebi vse najboljše in koš slinastih setrskih  Kiss Kiss Kiss

GJ1984, dobrodošel med nami. Komaj čakamo slikice. Uživaj z malo Ayo, prepričana sem, da je super punca in da se bosta imela super. Predlagam, da prebereš tole temo, saj ima samo 28 strani. Morda boš našel že kak odgovor. Sicer pa kar sprašuj, ti bomo pomagali, če bomo le znali in vedeli. Čeprav tema ni med najživahnejšimi, nas je vendarle dovolj, da ti bomo razjasnili dileme in zagate.

Boš šel z Ayo kam v šolo? Predlagam kako lovsko šolo. Ker pa je Aya tvoj prvi kuža, tudi kaka mala šola v bližnjem KD - ju ne bo odveč. Predvsem ti pa polagam na srce, da je najpomembnejši odpoklic. Ampak to so ti gotovo že povedali. Poročaj, kako vama gre.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
gj1984
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #421 : sreda, 20.08.2008 : 20:58:09 »

Evo tukaj sta dve slikici potem mi je pa že zmanjkalo baterij. No pa da še na hitro izkoristim možnost za eno vprašanje, zdaj ko sva šla z Ayo na sprehod sem vzel malo posebne salame s seboj da bi se učila, ker je priboljškov zmanjkalo....no v glavnem ko sva se vračala s sprehoda je vso salamo pobruhala. Vrjetno je to znak da ji ne paše ali je možno da je kaj drugega
Je pa ena dobra stran tega, da sva se naučila ukaz prostor.
Ja gospa Neža odpoklic vedno znova in znova trenirava, bo pa šla tudi v malo šolo zbrala sva pa neko lovsko društvo-po priporočilih. Zna tudi že sedi in da tudi taco.
[img=http://img395.imageshack.us/img395/5283/img0283kb3.th.jpg]
[img=http://img225.imageshack.us/img225/2791/img0292kz8.th.jpg]
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #422 : četrtek, 21.08.2008 : 09:06:46 »

Oooooo, kolk je luškana...  Kiss Če mi je kaj žal, je to, da sem pri Mikiju zamudila "otroško" obdobje. Menda so steri full štosni kot otroci.  Cheesy
Logiran
Starsy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 353


« Odgovor #423 : četrtek, 21.08.2008 : 13:19:01 »

GJ1984 Dobrodošel. Sicer sama nimam setra niti nisem med živahnejšemi člani te teme, pa vendar =) Aya je super lušna Kiss Koliko pa je stara? 
Agnes, hvala. Nazaj koš tibetanskih Kiss
Logiran
gj1984
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #424 : četrtek, 21.08.2008 : 13:34:30 »

Starsy hvala za dobrodošlico, Aya je zdaj stara 4 mesece in pol.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #425 : četrtek, 21.08.2008 : 14:43:58 »

Setri so itak cortig pamžki z najbolj lumpastim pogledom, kar jih poznam. Pinkpanter, saj bo še kak seter pri hiši, boš nadoknadila  Wink.

GJ1984, težko rečem, mogoče Ayi res salama ni pasala. Morda jo je tudi pojedla preveč in potem takoj norela in skakala, potem se rado zgodi, da bruhajo. Predvsem pazi, da kuža po jedi počiva zaradi torzije želodca. Malo pobrskaj tudi po forumu v zdravju, smo tudi že o tem pisali Smiley.

Pa če še enkrat napišeš, da sem gospa, daš za pivo, ko se vidimo  Wink. In to za vsako gospo od zdaj naprej, a prav Smiley? LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
gj1984
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #426 : četrtek, 21.08.2008 : 15:14:01 »

Zmenjeno Agnes glede piva, ja glede salame mi je pa čisto ušlo ja, jo je kar nekaj pojedla in sploh nisem pomislil na to....vem da mora pes jesti pred sprehodom vsaj 3 ure najbolje pa po sprehodu, nisem pomislil da bi bil kot obrok.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #427 : četrtek, 21.08.2008 : 15:16:50 »

Pomaga tudi, če je salama narezana na majhne kockice. Saj ni treba, da vsakič pes dobi par dek težek kos salame. Po pasji logiki je bolj pomembno, da dobi kot to, koliko dobi. Wink
Logiran
Pikica06
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #428 : četrtek, 21.08.2008 : 16:05:46 »

Evo tukaj sta dve slikici potem mi je pa že zmanjkalo baterij.

Zdravo Grega in Aya!!!
Lepe pozdrave od babice Pike in mame Ese, ki se zdaj, ko so jo vsi otroci zapustili, neskončno dolgočasi!!! Slikice so krasne, Aya se zelo lepo razvija. Če rabiš kakšen nasvet se mi kar javi. Če bosta pa kaj v Ljubljani, se pa najavi pri Mariji na obisk. Glede na to, da je kar nekaj bratcev in sestric končalo na Gorenjskem bi se morda lahko kdaj sestali in poigrali???

Lep pozdrav
Alenka
Logiran
gj1984
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #429 : četrtek, 21.08.2008 : 21:55:32 »

Lepe pozdrave tudi nazaj sem vam nekaj na mejl poslal pa ni poslalo mislim da mte poln nabiralnik bom poskušal kasneje.
lp
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #430 : nedelja, 24.08.2008 : 21:10:12 »

Hahaha, samo medklic: Mini ima nov vzdevek. T - Rex. Vas zanima, zakaj? A? A?
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #431 : ponedeljek, 25.08.2008 : 10:28:13 »

Ker se prikaže iz trave in prestraši ničhudega sluteče človečke?
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #432 : ponedeljek, 25.08.2008 : 17:30:37 »

Ima velike zobe in kratke prve tace?  Tongue
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #433 : ponedeljek, 25.08.2008 : 18:06:38 »

Mini - T Rex? A se je poredil Roll Eyes?
Mogoce pa ga bodo najeli za novo nadaljevanje Jurskega Parka?

Le kaj je uspicil tale tvoj Mini, da je dobil tako grozen vzdevek Huh...?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #434 : ponedeljek, 25.08.2008 : 19:24:57 »

No, nič bat, Minec se ni poredil, hehe. Že nekaj časa ima sicer 34 kg, a ker je precej visok (68 cm), je še vedno videti kot indijska sveta krava. Kitajci ga bi bili veseli, hehe, imenitno kostno juho bi skuhali iz njega (če se smem malo pošaliti). Seveda dostikrat prileti izza kakšnega ovinka, misleč, da bo ustrašil kakega človečka, a se ponavadi bolj ustraši sam (pač Hrabroslav Prestrašen).



Za nadimek je kriva tale slikica. Čeprav je kriva že za njegov vzdevek bouncy dog, ga je drugo oko videlo kot t-rexa. Hihi. Prav hetzno.

Sicer je pa Mince zelo pridno, zdaj pridno papca, je primerno prismojen, a tudi priden in izjemno vodljiv. Prav simpatična in všečna šema. Zadnjič smo bili na pici, pa se je fliknil pod mizo in oddrnjohal tri kitice, potem pa menil, da lahko gremo. Pa smo šli. Sploh nisem vedela, da ga imamo s seboj Smiley. Fajn pesjan je postal.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines