mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 11:21:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 191478 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #360 : petek, 11.01.2008 : 22:50:27 »

Vse najboljše tudi od nas in pa se vidimo jutri!
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #361 : torek, 15.01.2008 : 10:23:10 »

Čestitke!!!!

Hkrati bi pa midva malce z zamudo, voščila vsem sterčkom in njihovim lastnikom Srečno Novo Leto 2008! Naj vam prinese doolge sprehode, veliko teka, nova poznanstva, veliko smrčkanja!

Miki
http://pinkpanter.moj-album.com/slike/2941179/lqSFSYJimcObtaoI.v.jpg

in Pinki
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #362 : sobota, 02.02.2008 : 11:39:55 »



foto: Katarina Zakonjšek MINI FILOZOF

Lp Neza

P.S.: Redik se zahvaljuje za čestitke Smiley.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #363 : sobota, 02.02.2008 : 11:48:48 »

ooo, kaj je huda fotka  Smiley
drza carja in pogled, ki ne prenese ugovora - to je lahko le Mini
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
kate
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #364 : ponedeljek, 04.02.2008 : 11:41:52 »

Drejči, hvala, čeprav je kvaliteta slike obupna.
In seveda, Mini je car Cheesy
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #365 : sreda, 06.02.2008 : 14:02:12 »

Pa res gleda kot kakšen knjižni profesor. Cheesy Cheesy Cheesy Samo še očala mu manjkajo... Tongue
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #366 : nedelja, 10.02.2008 : 12:30:28 »

Da je Mini car, sploh ni dvoma. To potrjuje vsak dan s svojimi domislicami, ki jih je toliko, da sem kakšno gotovo pozabila, a vseeno bi jih ostalo toliko, da bi lahko napisala scenarij za nadaljevanko, pred katero bi se Esmeralda lahko skrila. Obljubim, da jih bom nekaj zbrala in napisala nadaljevanje njegovega dnevnika.

Sicer ga moram pa pohvaliti: Včeraj je bil zelo dolgo sam - sedem ur. Do zdaj je bil vedno le kake tri ali štiri ure skupaj. No, včeraj je imela pa guvernanta dve projekciji eno za drugo in je moral malček samevati tako dolgo. Bil je nazarensko priden, nič ni uničil, ni vreščal, ni delal zgage. Samo igračke je pospravil in mi pogrel posteljo  Tongue. Priden kuža Smiley.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #367 : torek, 12.02.2008 : 10:13:11 »

Naš Miki je tudi priden kuža. oz. bolje rečeno, jaz postajam bolj pridna. Roll Eyes  sram
Tale podaljšani vikend, smo odkrili na sprehodih par stvari. Prva je, s čim se da podkupiti našega setrčka. Vam povem, čokoladni koščki so zakon! Za njih smo pripravljeni tudi pridno sedet na povelje 'čakaj' in gledat, kako šefica odhaja in šele na klic priteči po njami njami čokolado. Cheesy Pa kako hodimo poleg. Čisto nekaj drugega, kot če šefica nima čokolade v žepu. Kar verjet nisem mogla, da je to eden in isti kuža luža.  Wink Grin S sprehoda sem prišla vesela kot že dolgo ne. Končno sem odkrila, kako ga zmotiviram.  sram Tongue Grin
Druga stvar, ki smo jo odkrili je, da je naš kuža luža hitro zamerljiv.  Se lepo sprehajava po stezi in Miki leta valjda levo in desno po travi, ter bere novice. Nakar se zavem, da tist sploh ni trava, ampak žito... Huh Ne vem, kam sem prej gledala, da nisem tega opazila. V glavnem, Miki je pristal na malce krajšem povodcu in beganja levo in desno so preprečevali ukazi 'ne tja', kar ponavadi deluje. Čez 200m, se ustaviva, dobi ukaz 'sedi', ponudim košček čokolade... in tale mrcina jo vzame v gobček in postavi na tla! In potem obrne glavo proč in me ne pogleda. Shocked Tako, sem bila presenečena, da sem kar nekaj časa razmišljala kaj sedaj. Grin Grin Grin Oki - bom pa še jaz trmarila. Počepnila sem na njegovo višino in čakala in čakala. Nisem ga spustila z mesta (če je pa imel ukaz 'sedi), in na koncu ni imel druge šanse, kot da me pogleda. Najprej samo na kratko, pa takoj drugam (v prvo me je presenetil, sem mislila, da bom dlje časa čakala), ko me je pa v drugo pogledal je pa dobil nazaj glasno navdušenje, čohanje in objemčke. Pet korakov, spet 'sedi', čokoladni košček je tokrat končal v trebuščku...  Tongue Tongue Grin Grin Grin Jeeeeeeee - tokrat šefica zmagala.  Cool
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #368 : ponedeljek, 25.02.2008 : 14:24:06 »

Super, šefica, kar tako naprej. Upam, da bomo lahko še naprej brali o vajinih uspehih in o tem, da se imata lepo.

MINI - A BOUNCY DOG

No, Minijeva slava se je razširila preko meja doline Šentflorjanske. Ta mesec je bila pri nas na obisku profesorica iz Škotske. Kot velika ljubiteljica živali, je imela čast in privilegij spoznati tudi Minija. Njegovo krasoto je videla najprej na sprehodu ob Koseškem bajerju, kjer sploh ni mogla priti do besede, saj je morala ves čas spremljati, kje je njegova zmešanost Mini. Ko je končno prišla k sebi od navdušenja nad tem, kakšno teslo je mali, je rekla: What a bouncy dog.

Danes sem ji poslala tole slikico, ki ste jo že videli, a jo je potem avtorica še malo olepšala:

http://www.moj-album.com/slike/33468/LtfxNSlN2_QzAftZ.jpg

Naša profesorica je pa komentirala: What a great dog he is, and it's lovely to see him in full bounce!

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Starsy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 353


« Odgovor #369 : ponedeljek, 25.02.2008 : 19:55:58 »

Super, pinkpanter!

Agnes tale slkca je pa res posrečena! Cheesy
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #370 : ponedeljek, 25.02.2008 : 20:16:55 »

Hvala, Starsy.

Od tega trenutka ima Minčk svojo himno - minihimna, najboljši del se začne na 4:20.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #371 : ponedeljek, 25.02.2008 : 22:42:17 »

Neža ful dobra slikica! Cheesy Res je pravi bouncy Cheesy
Logiran
Starsy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 353


« Odgovor #372 : torek, 26.02.2008 : 16:05:45 »

ej tale himna je pa zakon!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #373 : petek, 07.03.2008 : 11:00:25 »

Hvala, hvala, saj si menda njegova šemavost vse to zasluži, kajne?

Sicer moram pa spet Cheesy pohvaliti svojo sveto irsko trojico, ki se je včeraj izkazala. Že dlje časa se namreč srečujemo na sprehodih z varovanci zavoda Janeza Levca. Ker so bili zelo navdušeni nad mojimi mulci, smo seveda takoj prišli na idejo, da bi bil obisk primerna ideja. Dogovorili smo se, da pridemo včeraj ob šestih za kako urico in se spoznamo. Če bi bili navdušeni, bi srečanja lahko postala bolj redna. Minčku in Darku se je strgalo, ko sta videla toliko otrok na kupu, ki so imeli še žogice. Takoj so ju odvlekli s seboj in noreli. Redik je bil pa bolj pri meni in se je pustil čohljat. Skratka bilo je vsega za vse. Na koncu pa zadovoljni otroci ter srečni in utrujeni psi (guvernanta pa itak presrečna zaradi obojega). Strinjali smo se, da se vidimo spet. Kmalu bodo tudi slikice in obsežnejše poročilo.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
KobolM
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #374 : torek, 25.03.2008 : 15:56:27 »

Lep pozdrav.

Meni osebno je Irski seter zelo lep pes, všeč mi je tudi njegov karakter. Preden se odločim za nakup pa bi rad zvedel čim več koristnih informacij;

Kako je z legli pri nas?
Kakšna je kvaliteta naših legel, ali se bolj splača nakup v tujini?
Okvirna cena mladička?
Kako je z šolanjem Irskih setrov?

Že v naprej hvala za odgovore.
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines