mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 00:54:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 192774 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #105 : torek, 07.06.2005 : 12:47:33 »

Aja, pa je bilo tudi ogromno odlicnih psov, ki se letos niso pokazali na evropski in to predvsem zaradi izbire sodnika - nekomu sodnik pac je vsec, marsikomu pac ni! Hvala bogu, da ne hodijo na ta forum, saj bi jih verjetno pozrli. Poznajo svojega psa, poznajo sodnika in se odlocijo za - ne.
Jaz poznam svojega psa, poznala sem konkurenco - tudi ti bi jo Neza, ce bi bila lani v Grazu prisotna, ne samo prijavljena, in tudi dva izmed teh psov sta se razstavljala letos v Grazu, kjer si tudi bila prijavljena, ampak te ni bilo. In odlocila sem se za ne, in ne vidim razlogi, zakaj ne bi to drugi ljudje SPOSTOVALI - kljub temu, da je moje mnenje, da na tem forumu pozna to besedico samo dobra 1/4ljudi. Drugace vsaj ne bi 'sr...' po vsakemu postu, ki ga objavi nekdo drug. S tem, da sem objavila samo rezultate, ki so bili na seterkowo.org - in dodala svoje mnenje, da si Kvanto prisluzil CAC in ne RCAC - po mojem mnenju.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #106 : torek, 07.06.2005 : 13:01:28 »

Nina,

moj odgovor glede Gradca si že dobila. Želiš še kaj? Darkovega opisa iz Tullna in načina sojenja ne poznaš, zato ga ne moreš komentirati. Za rezultate in komentar sem se ti samo zahvalila, kar z moje strani ni bilo mišljeno kot provokacija. Sicer pa, Nina, če želiš, se lahko pogovorimo v živo (če ne boš vihala nosu tako kot v Varaždinu). Če pa ne, sem pa tako v virtualnem kot v resničnem življenju s teboj zaključila. Prosim pa te, da mene v svojih postih pustiš pri miru. Želim ti veliko uspehov ib veselja z Azzurotom in da bi se čim bolj držala svojih nasvetov. Lepo se imej, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #107 : torek, 07.06.2005 : 13:10:10 »

eh...brez komentarja. Lepo delat se je itak najlazje. Ok, Neza, tudi tebe prosim, da se ne vtaknes v vsak moj post, ki ga dam in me pustis lepo na miru. Bomo vsi ziveli srecno in zdravo.
Se vedno pa nisem dobila odgovora, kaj je tako narobe, ce mislim, da bi mogel Kvanto konkurirati visje kot je.
In se vedno nisem dobila odgovora, zakaj je tako hudo narobe, ce recem, da so ostali rezultati kar realni?
In ne, dobila sem samo odogovor zaradi letosnjega Graza in Genove - ker pac naj bi 1x mel krempelj pretrgan, 1x pa blaznico. Kaj pa je bilo z lanskim Grazom? Samo zanima me, ker se taksno 'igranje s prijavljanjem' odraza tudi na ostalih slovenskih razstavljacih, ces, da smo neresni. Jaz, ce prijavim grem - ce pa nisem 100% pa niti ne prijavim. pika. Sicer pa skoda besed. V Varazdinu te pa nisem ignorirala - na zacetku sem te celo pozdravila, ker pac nisem dobila odgovora - kaj naj? Pa to samo povem, da ne bodo sedaj drugi mislim, kaj za boga en hudic sem jaz. Ponavadi ljudje na pozdrave tudi odgovorijo.
Lp
Nina
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #108 : torek, 07.06.2005 : 14:35:34 »

Simi: na provokacije ne palim. In tudi tvojih zalitev ne potrebujem - in ce mislim, da si je na evropski Kvanto prisluzil CAC - ni to samo moje mnenje, ampak mnenje mnogih izkusenih vzrediteljev, razstavljalcev, ki so bili v Tullnu, ali pa so si razstavo vsaj ogledali - moje mnenje je nazalost samo iz videnih slik, ki sem si jih ogledala v nedeljo in se vseeno ostajam pri tem, da si je zasluzil CAC. Zdaj pa mi razlozi, zakaj ti gre to toliko v nos? Ali pac je to zaradi cesa drugega? Izvoli, povej!

Prav nič te ne provociram oz. nimam prav nobenih drugih razlogov kot le to, kar si se spraševala v temi o vzrediteljih iste pasme.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #109 : torek, 07.06.2005 : 15:20:56 »

eh...brez komentarja. Lepo delat se je itak najlazje. Ok, Neza, tudi tebe prosim, da se ne vtaknes v vsak moj post, ki ga dam in me pustis lepo na miru. Bomo vsi ziveli srecno in zdravo.

Z veseljem. Prosim te pa še, če smem, da ne ponoriš ob vsakem mojem pisanju in me ne napadaš po nepotrebnem.

Se vedno pa nisem dobila odgovora, kaj je tako narobe, ce mislim, da bi mogel Kvanto konkurirati visje kot je.

Nic ni narobe, ce mislis, da bi moral pes KOTIRATI visje.

In se vedno nisem dobila odgovora, zakaj je tako hudo narobe, ce recem, da so ostali rezultati kar realni?

Nic ni narobe, saj sem se ti zahvalila za mnenje.

In ne, dobila sem samo odogovor zaradi letosnjega Graza in Genove - ker pac naj bi 1x mel krempelj pretrgan, 1x pa blaznico. Kaj pa je bilo z lanskim Grazom? Samo zanima me, ker se taksno 'igranje s prijavljanjem' odraza tudi na ostalih slovenskih razstavljacih, ces, da smo neresni.

Jaz sem prijavila zadnji Graz in zadnjo Genovo, kamor nisem sla. Razlogi so vsem poznani in ostalim opravicljivi.  Prosim, preveri informacije.

Tudi naslednjo info bi z lahkoto preverila: Jadranova Vicary's Chantily je bila razstavljena v razredu vmesnih in zasedla odlicno tretje mesto. Tudi glede neresnosti slovenskih razstavljavcev, ce eden med njimi ne pride (pa ceprav dan prej obvesti organizatorja, da ga ne bo zaradi poškodb), sem ti že odgovorila v zasebnem sporočilu in se ne mislim ponavljati. Sploh pa, da ti osvežim spomin: šlo je za zlomljen krempelj (ne pretrgan) in počeno kost in odrezano blazinico.

V Varazdinu te pa nisem ignorirala - na zacetku sem te celo pozdravila, ker pac nisem dobila odgovora - kaj naj? Pa to samo povem, da ne bodo sedaj drugi mislim, kaj za boga en hudic sem jaz. Ponavadi ljudje na pozdrave tudi odgovorijo.

Jep, saj če bi bila sama takrat, bi se resno zamislila nad sabo, ampak se mi zelo zdi, da vsaj dve forumašici lahko potrdita mojo zgodbo.

Še rezultati ostalih slovenskih setrašev:

irski rdeči seter
Zennith Ankaranska (Urška Tavčar & Alenka Pokorn) - razred delavnih - CAC
Brinet izpod Belšce (psarna Seterday) - razred šampionk - odl. 3
Pika (Alenka Pokorn) - razred zrelih - odl. 3
Dark (Neža Vilhelm) - razred delavnih - pdb. 4

gordon seter
King Lenassi (Karmen Likar) - razred veteranov - odl. 1

irski rdeče beli seter
United spots Nightflame (Nataša Pavlina) - razred delavnih - CAC

Lep pozdrav
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #110 : torek, 07.06.2005 : 16:30:15 »

Ekola, mislim, da ne poznamo še popolnih rezultatov iz Hrusice in Krizevcev (Alix, ni provokacija). Za obe razstavi bi te prosila, da dopolnis manjkajoce rezultate, ker mene ni bilo tam:

CAC Krizevci:

mladici - psicke:
NEFERTITI RED NOKOMIS

mladi - psicke
LOVING RED CONTINUITY

delavni - psi
BRODWAY LIGHT AZZURO   CAC

prvaki - psice
ROMANCA OD ZAGREBAČKE GORE   CAC BOB

CAC Hrušica:

psi - zreli
Seterday Dark Princ - CAC

psi - delavni
Broadway Light Azzuro - CAC
Free Minds Darling - R. CAC

psi - veterani
Reddick Zagajski - prv
Ari - odl. 2

psice - delavne

Drina izpod Belšce - CAC, BOB
Essa - R. CAC


Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #111 : torek, 07.06.2005 : 17:33:44 »

Samo zanima me, ker se taksno 'igranje s prijavljanjem' odraza tudi na ostalih slovenskih razstavljacih, ces, da smo neresni. Jaz, ce prijavim grem - ce pa nisem 100% pa niti ne prijavim. pika.

Huh?

Ma nebi rekla!
Saj vem da bo tole spet delovalo kot provokacija pa ni tako!
Kdo se kam prijavlja in ne prijavlja, ter odjavlja je njegov problem - to kar si pa napisala pa prav tako ne drži niti zate!

Nina pa mislim da bi bil že čas da nehaš zganjati scen z Grazom, Genovo ali čem drugim na forumu.

Tukaj še 1x povem....
Neža me je o neprisotnosti razstave v Genovi obvestila, prav tako kar se je zgodilu njenemu psu (če je res ali ne  - me ne briga, pa se tudi ne mislim v tole vtikati) - se opravičila, dala denar za hotel.....
To zgodbo je slišal vsak ki me je vprašal zakaj nisem šla z Nežo!

Nina od tebe pa za razstavi za katere si dala sama pobudo ..... še dandanes nisem dobila opravičila.....................!
Mislim pa da takrat nebi škodil kak sms - VEŠ JAZ PA NE GREM!

Zato te še 1x prosim ne ser.... ljudem z tem kam Neža hodi, kam prijavlja in kje ne odjavlja - a ni tole njen problem, ter na vse zadnje njen denar???

Najhuje v vsem tem je, da si misliš da se vsi spravljajo nate in te provocirajo, ko pa skoz ene in iste stvari pogrevaš - pa še tičejo se te ne!

Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #112 : torek, 07.06.2005 : 18:32:27 »

Ljudje božji, v kaj ste spremenili temo... Huh Lips Sealed

Namesto da bi pisali kaj pametnega o vaših pasmah, pometate pred tujimi pragi, namesto svojimi, kajne Alix?

Sicer sama nisem lastnica setra, pa vseeno rada preberem kakšno besedo o njih, kot tudi o drugih pasmah, ampak tole, Alix... kam se je kdo prijavil, kam je šel, kam ni šel... ali nimaš drugega dela ali želiš samo oblatiti imena nekaterih forumašev?

Pa brez zamere.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #113 : petek, 10.06.2005 : 12:00:05 »

Dopolnjujem rezultate s Hrusice:

baby

Danser Red Irish Dream
NI PRISEL

najmlajsi

Garden Star's Irish Skipper
ZELO PERSPEKTIVEN
 
mladi
 
Loving Red Conquerer
NI PRISEL

Muharraq Overberg Gilmore
ODL 1, PRM
 
zreli
 
Seterday Dark Princ
ODL 1, CAC

delovni
 
Brodway Light Azzuro
ODL 1, CAC

Free Minds Darling
ODL 2, RCAC
 
veterani
 
Reddick Zagajski
ODL 1, PRV

Ari
ODL 2

PSICE
 
mladi
 
Free Minds Essa
ODL 1,PRM
 
intermediate
 
Vicary's Chantilly
ODL1 CAC

delovni
Drina izpod Belące
ODL1, CAC, BOB, BIG

Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #114 : sreda, 15.06.2005 : 09:51:58 »

Prenovljena je spletna stran ***
Kmalu bodo prenovljene tudi strani psarn M'eudail, ** **]. Ko bo kaj novega, sporočim. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Gallčica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #115 : petek, 17.06.2005 : 16:10:20 »

Jaz sem tudi imela irskega setra, ki je bil zelo prijazen, lep, zabaven, odličen prijatelj...
No slednje je nekaj kar vam mora biti predvsem pomembno pri kužku, ne pa to, da se prerekate na kateri razstavi oz. tekmovanju je vaš pes bil in na kateri ne, na katero ga boste prijavili in tako naprej!!!

Za vse tiste, ki si želite psa z zgoraj navedenimi lastnostmi priporočam to pasmo! Seveda te kužki potrebujejo veliko gibanja, so pa tudi zelo primerni za družine z majhnimi otroci. Pri nas ni bilo nobenih težav niti z domačimi mulčki kot tudi ne s tujimi. Z vsemi se je dobro razumel. Prav tako je bilo tudi z drugimi kužki; sicer ni imel najraje nemških ovčarjev, ampak se je raje odmaknil kot da bi komu hotel kaj hudega storiti!
Moj Gall sicer ni imel rodovnika ker je bil previsok, ampak zaradi tega celo bolj ljubek in simpatičen. Se je pa malo bal čebelic, če so priletele mimo njegovega ušesa:)
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #116 : sobota, 18.06.2005 : 18:22:14 »

Prenovljena je tudi ze stran ***
Pa še obvestilo za vse ljubitelje setrov. Tako v psarni Seterday kot v psarni Izpod Belšce pričakujejo legli irskih setrov. Več o mladičih na spletnih straneh. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #117 : torek, 21.06.2005 : 09:30:21 »

**
Stran še ni prenovljena, bo pa kmalu. Pes in psička iz zadnjega legla irskih setrov iz te psarne sta na razstavi v Portorožu dosegla lep uspeh:

Zack Ankaranski (last. Franc Kelhar), razred zrelih, CAC, R. CACIB
Zanna Ankaranska (last. Nina Štemac), razred delavnih, CAC, CACIB

Zanna je zaprla mednarodni šampionat. Čestitke ponosnim lastnikom in v psarno ***! Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #118 : sreda, 22.06.2005 : 08:29:58 »

rezultati setrov iz Umaga in Portoroža

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #119 : sreda, 22.06.2005 : 08:53:31 »

Agnes, mi lahko pomagas v temi o angleskih setrih?  Smiley lp
Logiran

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines