mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 15:19:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Rodezijski grebenar (Rhodesian Ridgeback) - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rodezijski grebenar (Rhodesian Ridgeback) - čvek  (Prebrano 69824 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #135 : sreda, 29.03.2006 : 09:25:19 »

hehe, tinc, od fakultete do generalstaba pri ayaba kennel je pet minut hoje, morda manj. Skoda, da niste sli, zdej je mularija ze velika in bo kmalu odsla.

vrtojba se bliza.

lp
k.
www.kyala-kennel.com
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #136 : sreda, 29.03.2006 : 16:01:42 »

ehmm...  Cool spet se je prizgala zelena luc za zagreb!   Cheesy

(upanje umre zadnje)  Smiley
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #137 : sobota, 08.04.2006 : 21:35:07 »

Rodezijske Novice! April 2006,

za nami je razstava v Vrtojbi. Waw se je dorro odrezal. V konkurenci 9. grebenarjev je dobil cac, cacib, bob in 2. mesto v 6. grupi. Smo zadovoljni in ponosni.

Včeraj sta waw in hym (lugono kyala) uspesno opravila izredni vzrejni pregled.

V soboto se odpravljamo na 1300 km dolgo pot (v eno smer Wink ), kjer bomo parili helgo z jamalom ( http://members.home.nl/jockular.jamal.aquamarin/index.htm ).

lep pozdrav

k.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #138 : sobota, 08.04.2006 : 22:46:33 »

Moje čestitke Kemistu, jaz sem navijala zate, oz. za vas Wink in super, krasen uspeh 2. BOG.
Tebi pa, kemist, tudi fuuuuul pohvala, tvoj "luk" toliko spremenjen (v pozitivo Kiss), da te res ne bi spoznala, hvala, da si pocukal za rokav Grin
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #139 : torek, 18.04.2006 : 20:27:40 »

Pozdrav vsem!

Rešeno. Vrnili smo se z Nizozemske, kjer smo parili Laini (Helgo) z Jockular Jamal Aquamarinom. Pričakujemo veliko iz te kombinacije, ki bo zanimiva tako genotipsko kot, sem prepričan, tudi fenotipsko.

Pot je bila dolga, a se je izplačalo. Še trša prijateljstva in veliko novega znanja.

Vec pa sredi junija. Do takrat pa novice na www.kyala-kennel.com

k.
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #140 : nedelja, 23.04.2006 : 16:00:42 »

Pozdrav vsem ljubiteljem grebena!

moram javit, da smo malo osvezili galerijo slik na spletni strani.

http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/album.php?twg_album=Waw

zabavajte se!

k.
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #141 : ponedeljek, 24.04.2006 : 09:59:37 »

Meni zal ni uspelo videti v zivo zagrebskih grebenarckov Sad
Imam pa zato sedaj skoraj vsak dan moznost meckati in po rokah valjati eno grebenasto gospodicno, ki seveda nima nic proti  Cool    Ampak problem je pa vendarle... meckati, cohati, bozati in ogovarjati je treba kar dva grebena. Vsakemu nameniti posebno pozornost  Cheesy      prijetni problemi ane?   Wink
Kemist, upam da bo s Helgo vse vredu, da bo vse potekalo v najlepsem redu in da bo Waw odlicen stric!  Se vidimo!

(a ze imas rezervirane mladicke?)
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #142 : petek, 28.04.2006 : 15:16:20 »

hej tina riđbekomanka! Cheesy

ker mladičkov še ni, ne morem sprejemat uradnih rezervacij.

se pa trudimo objavljat sproti pomembnejše informacije na naši spletni strani. tudi kakšno slikco tu pa tam damo v galerijo.  Wink

Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #143 : nedelja, 30.04.2006 : 20:59:28 »

Zahvaljujoc se vremenu, prazni avtocesti, neodgovornim sosedom sem se ze vrnil iz Zadra, kjer je waw dobil dvakrat CAC. V isti sapi bom se klel hrvaske avtoceste za slane cestnine, G.W. Busha ker nenehno skrbi, da bi se obrestovali nakupi vecmestnih stevcev na bencinskih crpalkah, g. redbula, ki bedi nad mojo hipertenzijo in se marsikoga drugega.

Povzetek iz prizorisca: kislo vreme (prebere se ureme) je lepo zacinilo celotno dogajanje. Na sreco ni bilo hudih nalivov, ceprav bi kar uzival, ko bi gledal bobtaile, samojede, malamute... ko bi hodli naokoli kot moja stara vileda, je bilo pa vse v blatu, predvsem hendlerji. Razstava kot jih je veliko, brez ekscesov, brez spic, vecinoma ze videno...

lep dan
k.
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #144 : sreda, 03.05.2006 : 13:28:35 »

Pozdrav vsem!

Nekaj novih fotk na kyala.kennel.com

http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/album.php?twg_album=Waw
http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/album.php?twg_album=Helga

uzivajte

k.

www.kyala-kennel.com
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #145 : četrtek, 04.05.2006 : 23:17:18 »

Ufff...  sram v  prejsnjem postu sem napisala, da bo Waw stric. Waw, sorry!
Ugotovila sem, da bi en odrasel greben iz celja lahko sel na pasje tekmovanje v spukanju!  Wink Velikokrat se zgodi, da pasji piskot, ki mu ga dam, kar izstreli iz goflje.  Roll Eyes Vcasih pa ugotovi, da so piskotki zelo okusni in jih z veseljem poje. Tadrugi, mladi grebencek, je pa bolj "firbcne" narave in ne caka na to, da se bom jaz spomnila in dala piskote, ampak jih izvoha (zacne grickati zep) Smiley
Aja, pa se to... med temi prvomajskimi nalivi se je ozracje kar precej ohladilo, zato sem bila prakticna in prijetno zdruzila s koristnim... da se mali grebencek ni prevec utrudil na sprehodu, sem ga nosila znotraj termoflisa, kar je bilo zame ogrevanje, za grebencek pa pocivanje  Smiley  velik greben pa je vsake toliko prisel v inspekcijo, ce je vse vredu  Grin

cao
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #146 : torek, 09.05.2006 : 15:43:21 »

tina, ti kaj plačajo glavanovi za baby-sitting?  Wink
Logiran
tinc
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #147 : torek, 09.05.2006 : 20:14:55 »

Ves kemist, meni je zaenkrat ze to dovolj, da vsakic ko grem z grebeni na sprehod, se meni zraste greben  Wink Cheesy
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #148 : nedelja, 14.05.2006 : 12:50:25 »

Pozdrav vsem ljubiteljem grebena!

Vrnili smo se iz Salzburga, kjer je Waw dobil odlicno oceno in CACA. Na razstavi je bilo vec kot 30 RR.

Trenutno iscemo nekoga, ki bi nam na primorskem naredil ultra zvok za Helgo. Upam, da bo v kratkem kaksna dorra novica.

Obilo zabave

k.
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #149 : petek, 19.05.2006 : 09:15:59 »

HALLO!!!!

UZ opravljen. V Helgi dogaja!

Z veseljem sporocam, da smo uspesno prestali pregled, ki je potrdil, da je helga breja. Tako pricakujemo sredi junija 2. leglo pri psarni Kyala.

Naj omenim le se to, da sproti obnavljamo galerijo slik http://www.kyala-kennel.com/photo_gallery/album.php ter ostale tekoce zadeve.


lep dan vsem

k.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Rodezijski grebenar (Rhodesian Ridgeback) - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines