mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 21:41:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 44408 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #90 : ponedeljek, 24.09.2007 : 19:20:01 »

temu Jupii se pridružim tudi jaz, sem že mislila, da sem ko sem bila odsotna od doma vse zamudila, pa vidim da imam še šanse da kaj prispevam. Sem se lotila še enkrat omar čez vikend in našla še nekaj stvari, ki bi jih lahko dala. Upam, da oblačil še ni dovolj?

Oh, oblacila vedno pridejo prav, tako da so se vedno dobrodosla;)
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #91 : ponedeljek, 24.09.2007 : 19:28:08 »

Moji pliškoti so vsi oprani decembra lani, tako da se samo malo potresejo(Prah) in so ok. Veliko veselja želim otrokom z vsemi igračami, igrami..., ki smo jih prispevali, pa čimveč dinekov zbranih za horjulčke. LP Branka
Oh, tacko, prisparala si mi nekaj dela, hihi... vceraj sem spet prala in susila pliskote hehe
Ja, tudi jaz zelim otrokom cimvec veselja, horjulckom pa cimvec denarckov Wink

Btw, a veste, koliko smo do zdaj zbrali?

499,5 €
Suuper cifra, ampak mene takoooo neznansko zivcira!! Spominja me na tisto osovrazeno taktiko oblikovanja cen v trgovinah, ko se vse konca na 99999999

Help!!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #92 : ponedeljek, 24.09.2007 : 19:29:41 »

Agnesana...   Kiss  Kiss  Kiss

Pravzaprav si me prehitela! Mogoce tukaj deluje kaksna telepatija Wink
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #93 : ponedeljek, 24.09.2007 : 19:48:52 »

Nika2, zagotovo je tu vmes telepatija! Ze cel vecer premisljujem, kako malo je treba, da pomagas Smiley Dobra volja, prijatelji, veliko sonckov Wink

V veliko veselje mi je sodelovanje pri tej akciji Smiley Upam na cimvisjo stevilko, ki bo pomagala otrokom v Centru v Vipavi in kuzkom v Horjulu.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #94 : ponedeljek, 24.09.2007 : 19:54:05 »

Nika2, zagotovo je tu vmes telepatija! Ze cel vecer premisljujem, kako malo je treba, da pomagas Smiley Dobra volja, prijatelji, veliko sonckov Wink

V veliko veselje mi je sodelovanje pri tej akciji Smiley Upam na cimvisjo stevilko, ki bo pomagala otrokom v Centru v Vipavi in kuzkom v Horjulu.

Cheesy Cheesy Take ljudi, kot si ti ter ostali licitatorji in donatorji potrebujemo!!
Hvala vsem;)
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #95 : torek, 25.09.2007 : 12:09:46 »

Oh, oblacila vedno pridejo prav, tako da so se vedno dobrodosla;)

Evo.. poslikano in poslano. Malo mi je včeraj nagajal fotoaparat, ker ni hotel sprejeti in delati z drugimi baterijami.. hotel na vsak način svoje, ki so se polnile celi dan  Roll Eyes  no, samo da je! Upam, da sem vse pravilno napisala in naslovila ter seveda da bo čim več licitatorjev, čeprav je še malo časa.

Glede darilnih vrečk pa.. jaz sem doma našla same take z božičnimi motivi  sram  zdej, če to nebi motilo preveč, lahko svoje stvari pospravim vanje?

Lp
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #96 : torek, 25.09.2007 : 22:48:59 »

Tudi pri nas smo še nekaj pozabili dodat v paket, pa nekaj stvarem sta se otroka naknadno odpovedala... Bom jutri poslikala in poslala še to.
lp
T.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #97 : torek, 25.09.2007 : 23:00:25 »

Evo.. poslikano in poslano.

Uh, srčica rubi, nic se nisem dobila na mail. Posljes, prosim, se enkrat.
Hvala.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #98 : torek, 25.09.2007 : 23:01:55 »


Glede darilnih vrečk pa.. jaz sem doma našla same take z božičnimi motivi sram zdej, če to nebi motilo preveč, lahko svoje stvari pospravim vanje?

Lp

Ves kaj, ti kar daj stvari v bozicne vrecke - v primeru, da jih ne bomo rabili, ti jih lahko tudi vrnemo. Ampak mislim, da bodo prisle kar prav, ker jih bomo potrebovali veliiko... Wink

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #99 : torek, 25.09.2007 : 23:04:48 »

Tudi pri nas smo še nekaj pozabili dodat v paket, pa nekaj stvarem sta se otroka naknadno odpovedala... Bom jutri poslikala in poslala še to.
lp
T.

Pozdrav tvojim fejst otrokom Cheesy

Tudi nekaj otrok z nasega konca se je namensko odpovedalo igrackam in mi jih prineslo Smiley Poslikam / posljem jutri, ker sem danes na smrt utrujena.... 
Logiran
srčica rubi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #100 : sreda, 26.09.2007 : 12:05:38 »

Jana.. sem poslala zdajle še enkrat, upam da tokrat bo prišlo skozi Smiley

Hvala za opozorilo Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #101 : sreda, 26.09.2007 : 14:23:54 »

jaaa, srčica rubi, dobila Cheesy Smiley
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #102 : četrtek, 27.09.2007 : 10:43:58 »

Meni včeraj ni zneslo slikat, bom danes. Pozabila sem še povedat, da bodo vsi pliški pred odhodom oprani, razen velikega zmaja. Je namreč prevelik za v stroj Undecided. Če se pa javi kdo z ogromnim strojem pa sem pripravljena pranje plačat.
Aha še eno vprašanje... Kaj pa kolesa? Bi prišla v poštev? Imamo namreč 3 premajhna v kleti, žal 2 brez pomožnih koleščk...
lp
T.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #103 : četrtek, 27.09.2007 : 18:55:24 »

Še en mailček v pošiljanju Wink
lp
T.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #104 : četrtek, 27.09.2007 : 23:05:15 »

Meni včeraj ni zneslo slikat, bom danes. Pozabila sem še povedat, da bodo vsi pliški pred odhodom oprani, razen velikega zmaja. Je namreč prevelik za v stroj Undecided. Če se pa javi kdo z ogromnim strojem pa sem pripravljena pranje plačat.
Aha še eno vprašanje... Kaj pa kolesa? Bi prišla v poštev? Imamo namreč 3 premajhna v kleti, žal 2 brez pomožnih koleščk...
lp
T.

Zivijo,
glede strasnega velikega zmaja se ni treba bat Cheesy Pri meni sta se 2 veliki zverini, ki sta na licitacijah in ju prav tako moram oprati. Ker seveda taki velikani ne gredo v stroj, jih bom ocistila z mokrim sesalcem - tistim, ki najprej na tkanino razprsi vodo s cistilom, nato pa umazanijo posesa ven. Doma tako cistim stvari, ki ne gredo v stroj, vkljucno s pliskoti Wink

Glede koles sem vprasala, vendar pa pravijo, da imajo v Centru otroci posebna prilagojena kolesa, ki jih dobijo izdelana po meri otroka. Navadna kolesa jim zal ne pridejo prav, ker otrok ucijo voznje s tistimi prilagojenimi (ce otrok to zmore).
Upam, da bos tvoja kolesa lahko podarila komu drugemu, ki bi mu prisla prav.

Aja, pa hvala za vse, kar si donirala Wink

LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines