mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 12:17:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 294440 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #630 : ponedeljek, 24.05.2010 : 21:24:46 »

Dostava/odvoz zabojnika ni odvisna od nas. Organizira ga namrec (na lastne stroske) Surovina d.d.
Naceloma je bil odvozn zabojnika po preteklih izkusnjah kako min cez 13. uro, ampak ne na to racunat.

Morda se lahko poskusis povezati s kom iz CE konca, ki bo papir peljal v LJ?

Zelo smo veseli odziva in da pridno zbirate  Kiss ampak planiranih je ze precej prevozov papirja, se posebno tistih, ki na zakljucni dan ne bodo mogli pripeljati. Zato vas lepo prosimo, da se poskusate organizirati in dostaviti papir sami, ker mi zal na 10ih koncih ne moremo biti.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #631 : ponedeljek, 24.05.2010 : 21:28:18 »

Primeri tekočih prijav in Lili, ki je izginila neznanokam že davnega 2007.

http://poptv.si/multimedia/svet-24-05-2010.html
pričetek prispevka na 37.20 min
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #632 : ponedeljek, 24.05.2010 : 22:08:49 »

Mimogrede - ce lahko kdo priskoci na pomoc s prevozi na dan zbiranja papirja, bomo dodatne pomoci ekstra veseli.

Lahko se mi pofockate na info@dzzz.si.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #633 : ponedeljek, 24.05.2010 : 22:34:46 »

Punce, ne vem, če je za vprašat vas ali Mačjelovke - zdaj sem bila na Letališki in poleg AC Kondor nekdo hrani mačke. Bila je ena črna manjša mačka (?), elegantna, tanjši rep, ki se ni dala prijeti, ampak je očitno vajena ljudi, in potem je, ko sem odhajala, prišla še ena (ali mogoče mačkon?) temni tiger po hrbtu in bel trebuh, dosti večja. Muci se imata zelo radi, prav krasno ju je bilo gledat, kako se pozdravljata in ena drugi veselita.

Sprašujem, ker črna zagotovo nima označenega ušesa, ta druga pa skorajda zagotovo tudi ne. Stoprocentna nisem, ker je bilo že dokaj temno.

V grmovju so pa posodice z vodo in hrano, ne vem pa, ali ju hrani kdo od tamkajšnjih uslužbencev ali mogoče kdo izmed društev.

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #634 : ponedeljek, 24.05.2010 : 22:46:18 »

Na Letališki je bila leta nazaj zagotovo hraniteljica, ki se ni ubadala z S/K. Bodo pa imeli bolj tocne info najbrz Macjelovke.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #635 : torek, 25.05.2010 : 22:02:21 »

Mimogrede - ce lahko kdo priskoci na pomoc s prevozi na dan zbiranja papirja, bomo dodatne pomoci ekstra veseli.
Lahko se mi pofockate na info@dzzz.si.
Imamo zelo velikodušno in prijazno ponudbo iz Videm-Dobrepolja, kjer imajo zbranega zelo veliko papirja, ki ga podarjajo DZZZ Lj, če poskrbimo za prevoz. Najbolj racionalno,praktično in zaželjeno je, če nam lahko pri prevozu pomaga kakšen prostovoljec s kombijem ipd., da ne bo treba ponj 4xz osebnim avtom. A je morda kje kdo, ki bi lahko pomagal na tej relaciji? 
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #636 : sreda, 26.05.2010 : 09:21:14 »

Mimogrede - ce lahko kdo priskoci na pomoc s prevozi na dan zbiranja papirja, bomo dodatne pomoci ekstra veseli.

Lahko se mi pofockate na info@dzzz.si.
Imamo zelo velikodušno in prijazno ponudbo iz Videm-Dobrepolja, kjer imajo zbranega zelo veliko papirja, ki ga podarjajo DZZZ Lj, če poskrbimo za prevoz. Najbolj racionalno,praktično in zaželjeno je, če nam lahko pri prevozu pomaga kakšen prostovoljec s kombijem ipd., da ne bo treba ponj 4xz osebnim avtom. A je morda kje kdo, ki bi lahko pomagal na tej relaciji? 

Hm, imamo resnicno kar nekaj lokacij za pokrit v soboto, 5.6., in se bojimo, da bomo imeli premalo prevoznikov. Ni samo Videm Dobrepolje, je se Kamnik, Lavrica in ljubljanske lokacije.

Prosimo za pomoc za soboto 5.6. pri prevozih.
Potrebujemo:
- prostovoljce z avtom in
- prostovoljce za pomoc prevoznikom (torej, ce gre nekdo iskati vecjo kolicino papirja, da ima pomoc pri nakladanju/razkladanju avta).

Racunajte v soboto ob 8h (zakljucni dan akcije traja od 8h do 13h), prevoze pa bo koordinirala nasa Masa, kateri se prosim tudi javite na mail: masa@dzzz.si

Je kje kdo, ki je pripravljen sobotno dopoldne preziveti v dobri druzbi?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #637 : sreda, 26.05.2010 : 09:25:42 »

Trixi, tebi se ni treba javljat, ker si ze na seznamu Smiley
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #638 : sreda, 26.05.2010 : 11:10:27 »

Trixi, tebi se ni treba javljat, ker si ze na seznamu Smiley

Na seznamu, ki je bel list papirja in Trixi piše gor.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #639 : sreda, 26.05.2010 : 12:34:25 »

In približno tako je povsod...
pa toliko nas je, ane?!?  Lips Sealed
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #640 : sreda, 26.05.2010 : 12:46:44 »

ubistvu ne prosimo za nic zahtevnega. In ce se bo izkazalo, da noben prostovoljec v sakramenski zivalovarstveni sceni ni pripravljen opraviti dva ali tri prevoze za dobro stvar (ubistvu za 2 dobri stvari - reciklaza in dobrobit zivali), potem pa lahko komot nehamo obstajat. Resno.

Torej se 1x:
Prosimo za pomoc za soboto 5.6. pri prevozih.
Potrebujemo:
- prostovoljce z avtom in
- prostovoljce za pomoc prevoznikom (torej, ce gre nekdo iskati vecjo kolicino papirja, da ima pomoc pri nakladanju/razkladanju avta).

Racunajte v soboto ob 8h (zakljucni dan akcije traja od 8h do 13h), prevoze pa bo koordinirala nasa Masa, kateri se prosim tudi javite na mail: masa@dzzz.si
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #641 : sreda, 26.05.2010 : 14:04:39 »

Koliko je papirja za pobrat v Kamniku? Za osebni avto-pa ne do vrha, ker bo drugače revež pokleknil....  Undecided
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #642 : sreda, 26.05.2010 : 14:10:08 »

Če bom v Ljubljani (nisem še sigurna), se komot javim za pomagat prevoznikom. Bom sporočila, ko bom vedela.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #643 : sreda, 26.05.2010 : 14:15:48 »

Koliko je papirja za pobrat v Kamniku? Za osebni avto-pa ne do vrha, ker bo drugaèe revež pokleknil.... Undecided

Za oseben avto  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #644 : sreda, 26.05.2010 : 14:35:08 »

Dajte se javit kar Masi na mail, pa se boste uskladili.
Polona, ti bi lahko na poti v LJ pobrala v Kamniku pri snapki, potem pa se bo iz Vica slo se na nekaj lokacij po Ljubljani od tega je ena precej zalozena (Bezigrad) + turisticne agencije (katalogi), treba bo it zagotovo se na Lavrico + vsaj na trije na lokacijo Videm Dobrepolje.

Zato potrebujemo cim vec resnih prevoznikov&pomocnikov ta dan, da lahko greste na razlicne konce (imamo cas od 8h do 13h).

Hvala Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines