mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 09:12:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 293098 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #600 : torek, 04.05.2010 : 17:08:13 »

Hvala Mel! Imam namen v naslednjih dneh priti v OrCo, lahko tam prevzamem, če bi šlo. Bom poslala mail.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #601 : torek, 04.05.2010 : 17:13:19 »

Ok Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #602 : četrtek, 06.05.2010 : 14:22:29 »

Znan datum osrednje prireditve Festivala prostovoljstva – 12. maj!

Organizatorji so nam sporočili nov datumu prestavljene osrednje prireditve Festivala prostovoljstva mladih  – prireditev bo potekala v sredo, 12. maja 2010, v enakem obsegu kot je bilo načrtovano.

Kot smo zapisali že v prvem vabilu, se bo na Pogačarjevem trgu v Ljubljani med 14. in 19. uro predstavilo s stojnico tudi naše društvo! V dopoldanskem času bo organiziran večji forumski dogodek za prostovoljce in mentorje, popoldan pa bo potekala predstavitev prostovoljskih organizacij na stojnicah in spremljajoči animacijski program.

Vabljeni!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #603 : četrtek, 06.05.2010 : 14:35:47 »

NAJ SE ZBIRANJE PAPIRJA PRIČNE!

Pa smo dočakali že 5. akcijo zbiranja papirja Pomagajmo naravi in osrečimo živali!



Kot vedno jo (uradno) začenjamo mesec dni prej, zaključujemo pa jo na Svetovni dan varstva okolja - sobota, 5. junij.
Našli nas bote pred Centrom Interspar Vič, kjer bo zabojnik Surovine d.d. od 8h do 13h lačno čakal zbran papir, na voljo pa bo seveda tudi društvena stojnica (in novi artikli).

Celoten potek akcije in navodila najdete TUKAJ

Letos bodo na račun prišli tudi repati in kosmati, saj bo Pik'n'Poka z priboljški nagradila tudi pridne štirinožce! Vsakega pasjega (ali mačjega) obiskovalca pa bomo tudi fotografirali in objavili na naši spletni strani. Vljudno vabljeni torej tudi repati in kosmati prijatelji!



(v primeru slabega vremena vaši štirinožci ne bodo mogli do stojnice, ki bo locirana v samem centru (vstop živalim ni dovoljen). Zato bo najmanj stresno za živali, če vas počakajo doma, na naši stojnici pa bomo priboljške seveda delili, četudi ne boste imeli živali seboj)

BREZ VAS NE GRE - V vseh akcijah do sedaj smo skupaj z vašo pomočjo zbrali že neverjetnih 21.220 kg odpadnega papirja, kar je več kot 21 ton!




Naj se torej zbiranje prične in se vidimo v soboto, 5.6.!
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #604 : četrtek, 06.05.2010 : 15:02:49 »

 Afro Ali boste imeli tudi kakšne letake za natisnit (nazadnje ste jih imeli, če se ne motim), da bi jih nalepila v našem in sosednjih blokih (smo "sosedi" od Interšpara), da bodo tudi sosedje (upam!) kaj zbrali?
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #605 : četrtek, 06.05.2010 : 16:33:49 »

A bo letos spet kakšen odvoz papirja iz celjskega konca  Roll Eyes Mi ga že od oktobra zbiramo in ga je kar nekaj...
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #606 : četrtek, 06.05.2010 : 17:50:22 »

Tole pa moram napisat...

S sosedovo tamalo vedno skupaj zbirava papir... ponavadi ga pelje v šolo, ko imajo zbiralno akcijo.
No, pa sva se včeraj malo pogovarjali in je dobila na izbiro:
- pelje papir v šolo in bo lahko "važička", če ga bo veliko...  Wink
- ali pa peljeva papir v Ljubljano za "žvalce"...  Roll Eyes

Sledilo je malce premora, trenutek za "globoko" premišljevanje male deklice...
nato pa odgovor/vprašanje zašepetan/o na moje uho:
"A bova v Ljubljano peljali, ane?!? Za žival'ce!"

Na mladih svet ostaja! Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #607 : četrtek, 06.05.2010 : 18:02:47 »

To je pa tako lepo slišat! Smiley Kiss Čimveč takih!
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #608 : četrtek, 06.05.2010 : 20:11:18 »

Mene 5.junija ni , gremo službeno na Sicilijo:-\

A je katera tako prijazna in bi pri meni v službi (center ljubljane - poleg sodišča ) prevzela papir, ker ga imamo kar nekaj v kleti.Je pakirano v kartone. Bi bilo fino prevzet do 3.junija, ker 4. že gremo.
Če ne, bo pa pač počakalo do oktobra Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #609 : četrtek, 06.05.2010 : 22:36:36 »

Bi bilo mozno v vecernih urah ali samo med delovnim casom? Undecided
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #610 : petek, 07.05.2010 : 09:54:04 »

Do 20h sem v službi.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #611 : petek, 07.05.2010 : 10:47:49 »

Afro Ali boste imeli tudi kakšne letake za natisnit (nazadnje ste jih imeli, če se ne motim), da bi jih nalepila v našem in sosednjih blokih (smo "sosedi" od Interšpara), da bodo tudi sosedje (upam!) kaj zbrali?

imeli smo plakate. Sicer imamo aktivno skupino za plakatiranje, ampak ce se kdo zeli lepiti, bomo nadvse veseli Smiley Čaja, javi se na info@dzzz.si, pa ti pošljem plakat v pdfju.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #612 : petek, 07.05.2010 : 10:48:40 »

A bo letos spet kakšen odvoz papirja iz celjskega konca  Roll Eyes Mi ga že od oktobra zbiramo in ga je kar nekaj...

Bo sel morda kdo iz Celja prot Ljubljani?
Melani?  Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #613 : petek, 07.05.2010 : 10:49:21 »

Na mladih svet ostaja! Kiss

 Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #614 : petek, 07.05.2010 : 10:53:36 »

Mene 5.junija ni , gremo službeno na Sicilijo:-\

A je katera tako prijazna in bi pri meni v službi (center ljubljane - poleg sodišča ) prevzela papir, ker ga imamo kar nekaj v kleti.Je pakirano v kartone. Bi bilo fino prevzet do 3.junija, ker 4. že gremo.
Če ne, bo pa pač počakalo do oktobra Undecided

prosim, prosim, prosim, da se tisti, ki rabite prevoz javite na info@dzzz.si s podatki od kje je treba papir odpeljati, pa lahko dopisete da ste forumasi.

Vsi tisti, ki lahko pripeljete sami papir, ap bi prosili, da ga dostavite sami. Na zkljucni dan bodo ze tako nasi prostovo9ljci za prevoze naredili xy km, ker boido letali iz enega konca do drugega po pair, tako da ce je sansa, da pripeljete sami, bomo nadvse veseli!
  Smiley

Poleg tega bomo tam same lustne klepetave punce Azn
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines