mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 23.08.2024 : 10:19:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 297748 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #150 : ponedeljek, 22.12.2008 : 09:46:37 »

Bom jaz mojega vprašala kje bi se splačalo to narest. Je ravno dal delat zastavo za podjetje...
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #151 : ponedeljek, 22.12.2008 : 10:22:06 »

Škodit ne more  - mogoče je pa med lastniki teh podjetij tudi kašen ljubitelj živali. Če bi bila jaz direktor, bi se na tako prošnjo sigurno odzvala!

To si seveda ti. Malo je takih. In da ne bomo prevec krivicni - sem se ze veckrat pogovarjala z direktorji/sefi/vodilnimi raznih podjetij, ki dobijo na kupe (ampak res kupe, sem jih tudi ze videla) prosenj vsak dan. Ne samo, da ne morejo vsem odobriti, tudi prebrati ne morejo vseh. Zal gre kaksno sponzoriranje ali donatorstvo pri nas se vedno pretezno po vezah. Ce posljes na info (torej njihov splosen meil), preberejo tisti, ki so prenizko za kaksno odlocanje ali vpliv na politiko firme. Kar seveda ne pomeni, da se ne spalca poskusit - samo pricakovat ni treba prevec.

Tecka, naslove za zastave imam  tudi jst in tudi ze izbor najugodnejsih proti kvalitetnejsih narejen, tako da ni treba tvojega dragega buzerirat Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #152 : ponedeljek, 22.12.2008 : 10:43:43 »

Se da kje kupit vaše voščilnice razen po pošti (malo je že pozno ...)? Nekaj sem jih zlicitirala, nekaj naročila Poživu, nekaj kupila na vaši stojnici, pa jih je vseeno zmanjkalo Cry
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #153 : ponedeljek, 22.12.2008 : 12:13:54 »

Najcenejša varianta, ki jo pozna moj dragi pride cca 25€. Jo natisnejo, zašijejo in vse. Če boš rabila povej, ti sporočim podatke Smiley. Vprašat pa res ni panike Wink
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #154 : sreda, 31.12.2008 : 14:06:35 »

Iz tega bo Gargamelca verjetno veliko večji pomp naredila, ampak DEDEK MRAZ NAM JE PRINESEL NOVO SPLETNO STRAN!!!!  Cheesy  Cheesy Cheesy

Naslov je ostal www.dzzz.si  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #155 : sreda, 31.12.2008 : 14:28:40 »

Društvo za zaščito živali Ljubljana vam in vašim najbližjim (dvonožnim, štirinožnim, perutastim, plavutastim,...) želi lepe praznike in srečno novo leto!

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #156 : sreda, 31.12.2008 : 16:58:04 »

Iz tega bo Gargamelca verjetno veliko večji pomp naredila,

si ga že ti  Grin

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #157 : sreda, 11.03.2009 : 23:18:31 »

Naslednji teden bo DZZŽ LJ sodelovalo na dveh prireditvah in sicer:

17.3/18.3. društvo Polituss na Fakulteti za družbene vede organizira projekcijo filma Earthlings (17.3.), nasledji dan (18.3.) bo pa na FDVju potekala tudi akcija zbiranja dek, hrane, igrač ipd., na voljo pa bo tudi društvena stojnica.

21.3. pa se bo društvo udeležilo tudi dobrodelnega koncerta z dražbo za Zavetišče Horjul, kjer boste prav tako lahko (pred koncertom) obiskali društevno stojnico.

Vabilo na oba dogodka ter več informacij najdete TUKAJ

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #158 : ponedeljek, 20.04.2009 : 23:11:46 »

Vabljeni na 10. Festival prostovoljstva mladih!

Danes se je pricel 10. Festival prostovoljstva mladih, ki ga vsako leto organizira Slovenska filantropija v sodelovanju z vec kot 100 prostovoljskimi organizacijami. Festival se bo odvijal do 26. aprila, organiziranih je kar 38 prireditev v 24 krajih po celi Sloveniji.

Osrednji dogodek se bo odvijal v cetrtek, 23.4., na Presernovem trgu v Ljubljani. Stojnico DZZZ LJ boste lahko obiskali na Tromostovju in sicer od 14. do 19. ure. Na voljo bodo informacije o prostovoljnem delu v drustvu, poleg tega pa bo na voljo tudi izobrazevalno gradivo, rocno izdelani magnetki ter izdelki iz drustvene spletne trgovine Nakupi iz srca. Na stojnici se bodo zbirali tudi prostovoljni prispevki ter hrana in ostale potrebscine za pse in macke.

Vec informacij - KLIK

Vljudno vabljeni, da nas obiscete!

Lp, Maja
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #159 : torek, 21.04.2009 : 10:35:24 »

Ura je zame čisto neprimerna, takrat sem v službi sram. Sicer v bližini, ampak se bom težko zmuznila ven. Bom poskusila, pa še koga bi navdušila da gre z menoj.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #160 : torek, 21.04.2009 : 21:24:04 »

ooo ravno na moj rojstni dan!

Pridem sigurno, pa še naprej bom povedala! Cheesy
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #161 : četrtek, 23.04.2009 : 13:08:12 »

Vabljeni na 10. Festival prostovoljstva mladih!

Danes se je pricel 10. Festival prostovoljstva mladih, ki ga vsako leto organizira Slovenska filantropija v sodelovanju z vec kot 100 prostovoljskimi organizacijami. Festival se bo odvijal do 26. aprila, organiziranih je kar 38 prireditev v 24 krajih po celi Sloveniji.

Osrednji dogodek se bo odvijal v cetrtek, 23.4., na Presernovem trgu v Ljubljani. Stojnico DZZZ LJ boste lahko obiskali na Tromostovju in sicer od 14. do 19. ure. Na voljo bodo informacije o prostovoljnem delu v drustvu, poleg tega pa bo na voljo tudi izobrazevalno gradivo, rocno izdelani magnetki ter izdelki iz drustvene spletne trgovine Nakupi iz srca. Na stojnici se bodo zbirali tudi prostovoljni prispevki ter hrana in ostale potrebscine za pse in macke.

Vec informacij - KLIK

Vljudno vabljeni, da nas obiscete!

Lp, Maja

Sporočili so nam, da danes, 23.4.2009, osrednji dogodek na Prešernovem trgu zaradi slabega vremena (dežja) odpade. Podrobnejše informacije bomo prejeli kasneje in vas o tem seveda tudi obvestili.

Lp, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #162 : četrtek, 23.04.2009 : 13:08:39 »

ooo ravno na moj rojstni dan!

Vse najboljse  Wink

Lp, Maja
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #163 : četrtek, 23.04.2009 : 22:49:02 »

Hvala! Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #164 : sobota, 09.05.2009 : 00:31:58 »

Znan nov datum prestavljene osrednje prireditve Festival Prostovoljstva mladih!

Pred časom smo vas povabili na osrednjo prireditev 10. Festivala prostovoljstva mladih, ki naj bi potekala 23.4., vendar je bila zaradi slabega vremena odpovedana.

Osrednji dogodek, naslovljen »Dan za prostovoljstvo« se bo odvijal v sredo, 13.5.2009, na predvideni lokaciji – Prešernov trg v Ljubljani. Stojnica DZZŽ LJ vam bo na voljo od 14. do 19. ure.

Namen festivala je poudarjanje pomena prostovoljstva, pri čemer bomo na stojnici DZZŽ Ljubljana nudili informacije o prostovoljskem delu v društvu, poleg tega pa bo na voljo tudi izobraževalno gradivo, ročno izdelani magnetki ter izdelki iz spletne trgovine Nakupi iz srca. Na stojnici se bodo zbirali tudi prostovoljni prispevki ter hrana in ostale potrebščine za pse in mačke.
 
Vabljeni!

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines