mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 23.08.2024 : 12:25:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 297804 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #105 : petek, 05.12.2008 : 10:15:20 »

Junija Smiley Ampak mislim, da se da tudi kaj prej zmenit za papir. Javim.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #106 : petek, 05.12.2008 : 12:18:14 »

Drugače pa je www.dzzz.si stran v izdelavi in je namesto prave strani postavljena začasna  Cheesy z osnovnimi informacijami o društvu.

in prav tako obvescamo, da info@dzzz.si deluje.

Lp vsem, Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #107 : nedelja, 07.12.2008 : 23:19:04 »

Ker  sledecega vabila trenutno ne moremo se objaviti na nasi spletni strani www.dzzz.si, pisem kar direktno v temo, pri tem pa upamo, da se boste odzvali v cim vecjem stevilu!

Darila za vas, ki zivalim omogocijo praznicni cas - BOZIC ZA ZIVALI!

V decembru Drustvo za zascito zivali Ljubljana pripravalja akcijo Bozic za zivali; obiscete nas lahko na drustveni stojnici in sicer v soboto, 20.12. in nedeljo, 21.12. v predverju Centra Interspar Vic! Na stojnici boste lahko kupili raznovrstne izdelke – rocno pobarvane magneteke, voscilnice ter izdelke iz drustvene spletne prodaje Nakupi iz srca, za katero z veseljem sporocamo, da smo obnovili zaloge ter vkljucili nekaj novih izdelkov: dva nova modela majic ter skodelice!

Drustvena stojnica vam bo na voljo vse ure delovega casa Centra Interspar Vic, torej v soboto od 8h do 21h in v nedeljo od 8h do 17h.

Vljudno vabljeni!

Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #108 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:22:59 »

Imam eno majčkeno prošnjo. Ker bom tiste dni sigurno odsotna in ne bom mogla pridit v Spar, lepo lepo prosim, če je možna kaka slikca novih modelov majic in skodelic (pa tudi ostalega, če bi bilo možno naročit že prej preko maila, npr. magnetki). Sem bila že lansko leto pri vas v "novoletnem" shopingu, pa bi letos z veseljem ponovila.  Smiley Smiley

LP

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #109 : torek, 09.12.2008 : 01:18:49 »

Imam eno majčkeno prošnjo. Ker bom tiste dni sigurno odsotna in ne bom mogla pridit v Spar, lepo lepo prosim, če je možna kaka slikca novih modelov majic in skodelic (pa tudi ostalega, če bi bilo možno naročit že prej preko maila, npr. magnetki). Sem bila že lansko leto pri vas v "novoletnem" shopingu, pa bi letos z veseljem ponovila.  Smiley Smiley

LP

Sicer so poleg novih modelov majic v spletni trgovini Nakupi iz srca na voljo se drugi modeli in hlacke, vendar je materiala za objavit na forum enostavno prevec. Vse modele majic/hlack boste tako lahko videli na prihajajoci stojnici in seveda na novi drustveni spletni strani, takoj ko bo le ta delovala Smiley

Zaenkrat torej (v novih postih) objavljam le nova dva modela majic, fotografije skodelic in voscilnice pa bom objavila takoj, ko bodo nared za spletno prodajo. Magnetkov se zal ne da kupiti preko maila, ker gre za spletno prodajo Nakupi iz srca, magnetki pa so na voljo le na stojnici.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #110 : torek, 09.12.2008 : 01:29:04 »

oproscamo se za malo slabse fotke, je slikano na hitro


MAJICA "I"



Olivno zelena majica z oranznim potiskom - raven kroj
Znamka majice: Fruit of the Loom, 100% bombaž, 165 g/m2
Velikosti: S, M, L, XL, XXL
Navodila za nego: pranje na 40 stopinj, likanje od znotraj (ne po tisku) - objavljeno tudi na etiketi majice
Navodila za uporabo: nositi z logotipom spredaj

Mere po velikostih:
S (Small): širina - 48 cm; dolžina: 74 cm
M (Medium) : širina - 52 cm; dolžina - 74 cm
L (Large): širina - 55 cm; dolžina - 74 cm
XL (Extra Large): širina - 59 cm; dolžina - 80 cm
XXL (Double Extra Large): širina - 66 cm; dolžina - 80 cm

Cena: 13 EUR (spletna prodaja-vkljucena postnina); 10 EUR (prodaja na stojnici-brez postnine)

Narocila morajo vsebovati naslednje podatke:
- ime in priimek
- naslov, kamor se poslje
- model artikla
- velikost
- kolicina

Narocilo posljete na: nakupizsrca@dzzz.si
(opomba: pri nakupu preko spletne trgovine je postnina vsteta v ceno majice, placilo se izvede ob prevzemu, doplacati je potrebno le postno takso v visini 0,96 EUR)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #111 : torek, 09.12.2008 : 01:38:56 »

MAJICA "J"



Crna majica z roza potiskom - taliran kroj
Znamka majice: Fruit of the Loom, 95% bombaž, 5% elastan
Velikosti: XS, S, M, L, XL
Navodila za nego: pranje na 40 stopinj, likanje od znotraj (ne po tisku) - objavljeno tudi na etiketi majice
Navodila za uporabo: nositi z logotipom spredaj

Mere po velikostih:
XS (Extra Small): širina prsi in boki - 40cm; širina pas - 35cm; dolžina 52cm
S (Small): širina prsi in boki - 43cm; širina pas - 38cm; dolžina 54cm
M (Medium): širina prsi in boki - 45cm; širina pas - 40cm; dolžina 56cm
L (Large): širina prsi in boki - 48cm; širina pas - 44cm; dolžina 57cm
XL (Extra Large): širina prsi in boki - 50cm; širina pas - 45cm; dolžina 58cm

Cena: 18 EUR (spletna prodaja-vkljucena postnina); 15 EUR (prodaja na stojnici-brez postnine)

Narocila morajo vsebovati naslednje podatke:
- ime in priimek
- naslov, kamor se poslje
- model artikla
- velikost
- kolicina

Narocilo posljete na: nakupizsrca@dzzz.si
(opomba: pri nakupu preko spletne trgovine je postnina vsteta v ceno majice, placilo se izvede ob prevzemu, doplacati je potrebno le postno takso v visini 0,96 EUR)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #112 : torek, 09.12.2008 : 01:55:57 »

Če morda še vedno iščete dodatne ideje za božična/novoletna darila, se spomnite na Krilca - Darila s carobno mocjo (projekt Umanotere).

DZZZ LJ lahko pomagate z nakupom darila Supertacka in sicer v treh velikostih - vec o Supertacki najdete tukaj - KLIK
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #113 : torek, 09.12.2008 : 13:12:06 »

Hvala za slikce! Tale majčka gre definitivno spet k meni v omaro. Ravno za te nove stvari me je zanimalo, ker ostalo sem itak že vse pokupila. Smiley))) Sem hujš kot kak hrček kar se teh nakupov tiče, ker imam že vse ženske modele telih vaših majčk, pa šalčke, pa hlačke ....  Smiley Tongue
Pa če lahko mimogrede še priporočam - dekleta, hlačke so tudi super (tako po izgledu, kvaliteti kot obliki), tako da priporočam nakup.  Smiley

LP

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #114 : torek, 09.12.2008 : 13:27:28 »

Ker  sledecega vabila trenutno ne moremo se objaviti na nasi spletni strani www.dzzz.si, pisem kar direktno v temo, pri tem pa upamo, da se boste odzvali v cim vecjem stevilu!

Darila za vas, ki zivalim omogocijo praznicni cas - BOZIC ZA ZIVALI!

V decembru Drustvo za zascito zivali Ljubljana pripravalja akcijo Bozic za zivali; obiscete nas lahko na drustveni stojnici in sicer v soboto, 20.12. in nedeljo, 21.12. v predverju Centra Interspar Vic! Na stojnici boste lahko kupili raznovrstne izdelke – rocno pobarvane magneteke, voscilnice ter izdelke iz drustvene spletne prodaje Nakupi iz srca, za katero z veseljem sporocamo, da smo obnovili zaloge ter vkljucili nekaj novih izdelkov: dva nova modela majic ter skodelice!

Drustvena stojnica vam bo na voljo vse ure delovega casa Centra Interspar Vic, torej v soboto od 8h do 21h in v nedeljo od 8h do 17h.

Vljudno vabljeni!




Prislo je od spremembe datumov - DZZZ Lj bo imelo drustveno stojnico v petek, 19.12.08   in soboto, 20.12.08  in sicer sicer vse ure delovnega casa Centra Interspar Vic (v petek od 9h do 21h in v soboto od 8h do 21h).
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #115 : sreda, 10.12.2008 : 11:21:23 »

Joj, kako so lepe majčke. Komaj čakam stojnico Kiss. Upam, da v petek zvečer ne bo že izropana Huh
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #116 : četrtek, 18.12.2008 : 02:49:31 »

Kot obljubljeno objavljam se voscilnice Smiley





Cena kompleta:
8,5 eur (spletna prodaja)
6 eur (prodaja na stojnici-brez postnine)
na stojnici Bozic za zivali v petek in soboto bo mogoce kupiti tudi posamicno voscilnico, cena ene: 1 eur


Narocilo posljete na: nakupizsrca@dzzz.si
(opomba: pri nakupu preko spletne trgovine je postnina vsteta v ceno majice, placilo se izvede ob prevzemu, doplacati je potrebno le postno takso v visini 0,96 EUR)
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #117 : četrtek, 18.12.2008 : 02:52:43 »

Na stojnici Bozic za zivali pa bodo na voljo tudi nove skodelice  Smiley



Cena: 6 eur

Zaenkrat bodo skodelice na voljo le na stojnici, torej jih preko spletne trgovine se NI mogoce narociti.
Hvala za razumevanje.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #118 : četrtek, 18.12.2008 : 09:34:45 »

O, sr**** - spet rabim še malo placa (ki ga že tako in tako ni) v kuhinji!  Angry

Lepe, lepe! A so "samo" črno-bele?
Hvalaaaaaa, Gargamelca za slikico!  Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #119 : četrtek, 18.12.2008 : 09:48:55 »

Iiiii, še dobro da sem v soboto fraj. Se mi zdi, da bo tale stojnica zelo oblegana Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines