mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 21.07.2024 : 06:29:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno  (Prebrano 294271 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #450 : torek, 19.01.2010 : 12:02:55 »

2646 Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #451 : sreda, 20.01.2010 : 23:07:22 »

2698
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #452 : petek, 22.01.2010 : 20:12:39 »

Velikokrat se srečujemo z dilemami, da se nič ne bo spremenilo kljub našim vsakodnevnim naporom, da smo le kapljica v morju, da smo nemočni...pa smo res? Ali je le lažje pogledati stran in si dopovedovati, da se nas to ne tiče in da tako ali tako ne moremo nič spremeniti?

Muc Robert, ki je še nedavno nazaj domoval z navrtano luknjo v lobanji na ameriški univezi v državi Utah, je danes na varnem in išče dom. Zakaj? Ker se je nekdo odločil, da ga bo poskusil rešiti življenja poskusnega zajčka, pa čeprav tisoče kilometrov stran iz naše male države. Celotno zgodbo najdete TUKAJ.

Muc Buč ni dočakal srečnega konca. Je pa dočakal nekoga, ki mu je bilo mar. Veterinarski pregled je razkril poškodovano tačko - posledica starega zloma, da je bil polomljen večkrat v življenju, da je imel v ušesu tumor, da je imel v ustni votlini katastrofalno stanje in v telesu polno šiber. Za piko na i je bil Buč tudi pozitiven na mačji HIV in levkozo, dve neozdravljivi bolezni. Mačke lahko živijo dolga leta ob pravilni oskrbi z eno od bolezni, vendar ne z obema. Kljub vsemu je bil Buč do zadnje sekunde na tem svetu zadovoljen in srečen, predvsem zato, ker je, pa čeprav na koncu, le naletel na nekoga, ki mu je bilo mar. Celotno zgodbo najdete TUKAJ.


(foto: S. Červinski)

Nikar ne glejte stran...včasih smo njihov zadnji up, zadnji, ki jih prepričamo, da nismo vsi ljudje na tem svetu zlobni, zadnji, ki jih oskrbimo in jim omogočimo boljši jutri. Buč in Robert sta imela srečo. Koliko jih še čaka zunaj?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #453 : petek, 22.01.2010 : 21:01:41 »

Obveščamo vas, da bomo nakupe, opravljene v naši spletni trgovini Nakupi iz srca , NAGRADILI!

Vsakemu prejetemu naročilu  bomo namreč brezplačno dodali prečudovit živalski koledar za leto 2010.

Še enkrat naj povemo, da je celotni izkupiček trgovine "Nakupi iz srca" namenjen oskrbi zavrženih, pomoči potrebnih živali, zato hvala, ker vam ni vseeno in nas podpirate.

Akcija velja do preklica oz. dokler koledarji ne poidejo.
Akcija ne velja za nakupovalni kotiček Nakupi iz srca BTC Ljubljana.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #454 : petek, 22.01.2010 : 21:18:14 »

Naj Valentinovo preseneti tudi živali - vabljeni na prireditev TI SI MOJ SmRČEK!

V sodelovanju s Slovensko Kinoteko vas vabimo, da skupaj z nami preživite nadvse zabavno Valentinovo soboto, obarvano s pustnim duhom! Predstavili se bomo skupaj z Zavetiščem Horjul in na novo ustanovljenim Društvom za zaščito živali Kranj, obiskali pa nas boste lahko v soboto, 13.2.2010, v prostorih Slovenske Kinoteke, Miklošičeva 28, Ljubljana.

PROGRAM:

Ob 10. uri se prične projekcija za najmlajše in mlade po srcu. Ogledali si bomo risani film KRALJEVSTVO MAČK (Neko no ongaeshi), Japonska, 2002, 75', sp.
Vsebina: Magična zgodbica o deklici Haru, ki živi povsem vsakdanje življenje. Ko nekega dne, po naključju reši življenje nenavadni mački, se v njenem življenju začnejo dogajati nenavadne reči. Mačji kralj nagradi njeno dobroto in ji predlaga, da se poroči z njegovim sinom. Haru se prepusti toku dogodkov in začne ceniti prav vsak dan v življenju.

Ob 13. uri se bo pričelo izobraževalno predavanje na temo »Odgovorno skrbništvo živali in kolektivna odgovornost« . Predavali bosta Polona Samec, vodja Zavetišča Horjul in dolgoletna aktivistka na področju zaščite živali, ter Katarina Wallas, inštruktorica Kinološkega društva Krim, izvajalka "Pasje šole za azilaše, mešančke in ostale najdenčke" ter predsednica Društva za pomoč brezdomnim živalim »Repek«.

Že od 9. ure dalje pa ste v preddverju Kinoteke vabljeni tudi na informativno-prodajne stojnice Društva za zaščito živali Ljubljana, Zavetišča Horjul in Društva za zaščito živali Kranj, kjer bomo delili izobraževalno gradivo, predstavljena bo tudi spletna prodaja DZZŽ LJ »Nakupi iz srca«, ročno pobarvani magnetki ter drugi izdelki! Zbirali bomo tudi pasjo ter mačjo hrano, povodce, posode, pesek za mačji wc, transporterje in druge pripomočke za pasje in mačje varovance.

 

Za izviren slogan se zahvaljujemo Beti Jaklič!
 

Prisrčno vabljeni!

Vir: DZZŽ Ljubljana, Naj Valentinovo preseneti tudi živali - vabljeni na prireditev TI SI MOJ SmRČEK!
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #455 : petek, 22.01.2010 : 22:11:20 »

Jaz bom samo na hitro prišla iz službe po kakšno majčko, če jih boste imele seboj Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #456 : sobota, 23.01.2010 : 14:03:41 »

Slogan je pa res čez vse! Krasno!  super
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #457 : sobota, 23.01.2010 : 17:44:35 »

Še malo, pa bo že 3000. Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #458 : sobota, 23.01.2010 : 17:47:46 »

2780
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #459 : sobota, 23.01.2010 : 18:06:16 »

2781  Wink Ali sem jaz do sedaj narobe gledala, ali so res podaljšali akcijo za en mesec, se pravi do 8.3. ? No, sej nima veze, u glavnem časa za klikanje je še dovolj!  Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #460 : sobota, 23.01.2010 : 18:07:19 »

O pa res,  jaz imam tudi v spominu 8.2.

Fajn če so res podaljšali (upam, da ni kakšna napaka) Cheesy
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #461 : sobota, 23.01.2010 : 19:17:55 »

2781  Wink Ali sem jaz do sedaj narobe gledala, ali so res podaljšali akcijo za en mesec, se pravi do 8.3. ? No, sej nima veze, u glavnem časa za klikanje je še dovolj!  Cheesy
Zdaj sem pa prepričana, da so jo podaljšali oz. da tam ni isti datum kot je bil. Sem najprej mislila, da se mi že kaj blede od učenja, ampak če smo že tri to ugotovile, bo pa že držalo! Smiley

Tudi jaz upam, da se niso zmotili. Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #462 : sobota, 23.01.2010 : 20:02:04 »

Zdaj sem pa prepričana, da so jo podaljšali oz. da tam ni isti datum kot je bil. Sem najprej mislila, da se mi že kaj blede od učenja, ampak če smo že tri to ugotovile, bo pa že držalo! Smiley

Tudi jaz upam, da se niso zmotili. Wink

 Grin Tudi jaz sem že močno dvomila v svoj spomin. No, očitno še deluje. Upam  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #463 : nedelja, 24.01.2010 : 18:58:51 »

Jaz bom samo na hitro prišla iz službe po kakšno majčko, če jih boste imele seboj Smiley

vsi artikli spletne trgovine bodo na voljo tudi na stojnici  Wink (veljajo cene brez postnine).

In morda tudi nekaj novih Cool

Lp, Maja
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #464 : nedelja, 24.01.2010 : 20:37:47 »

Za pomoč romskim psom je bilo na društvenem računu do danes zbranih 215,00 eur, porabljenih pa 266,44 eur. Hvala vsem, ki vam ni vseeno!  Kiss Zlati ste!
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Ljubljana - aktualno
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines