mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 00:54:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Dolgodlaki škotski ovčar
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dolgodlaki škotski ovčar  (Prebrano 236596 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #225 : petek, 06.01.2006 : 21:58:57 »

Iva, ful je lušen Kan. Mu želimo še veliiiko lepih let. Kiss Pa čestitke za uspehe na razstavah! Witty bo šla drugo leto tudi že v veterane. Shocked


hvala!

Kan je skroz zdrav pa se i ja nadam da će još duugoo živjeti...on je predobar pas..

GoldenGirl:
Dreamy je prekrasan! Cheesy sliči Kanovoj mami..
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #226 : petek, 06.01.2006 : 22:01:43 »

Hy!

Danes je v bistvu še 7 dni. Joj! Cheesy Hej GG maš kakšno slikco svojih kosmatincev. Samček s katerim boš parila je zelo lep. Včerej sem nekje brala da se blue merle težje vzgaja, je to res? Huh
Drgač pa upam da bodo mladički zdravi. Drgač pa sem zelo ponosna da bo naš mladič iz psarne [izbrisano ime; Jana]. Cool Tam so tako dobri ljudje. Poskrbijo za svoje pse! Dale so jim celo slikati kolke kar pri nas ni obvezno. Srečna sem ker bom vedela da bo moj mladiček zdrav. Takoj ko ga dobimo mogoče še prej bom dala kakšne slikce na internet da jih boste vidle! Cheesy
Kdaj bo 13?Huh Angry Shocked

By
 Katie
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #227 : petek, 06.01.2006 : 22:04:12 »

ups,krivo sam..

Pogledala sam malo pse uzg. [izbrisano ime; Jana],Magic mi je suuper!
Logiran
katie
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #228 : petek, 06.01.2006 : 22:07:14 »

Ja meni tudi.  Veš magic bo očka mojega psa. In mati pa bo Dona. Oba sta lepa.
Komaj čakam!!!!!

Lp
        Katie
Logiran
GoldenGirl
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 263


« Odgovor #229 : petek, 06.01.2006 : 22:09:21 »

Ja, v Franciji iz kje izhaja moj Pâris (poglete psarno iz katere izhaja [izbrisana povezava; Jana]) so vsi mladiči testirani za dedno slepoto škota, kolki od vseh psov so slikani in tudi starši imajo izpit za delo z ovcami (prvotni namen škota).

Zlasti zato sem ga izbrala. Da ni plašen, prestrašen, živčen kot je veliko škotov pri nas. Dreamy, ki sem ga izbrala za mojo Aisho ima tudi vse te lastnosti!

Katie, držimo vsi pesti! GoldenGril
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #230 : petek, 06.01.2006 : 22:19:14 »

jako mi se sviđa VOL DE NUIT DES MARECAGES DU PRINCE i Robie Williams..

Moj se Kan boji ovaca,a ovčarski je pas Grin Cheesy
Logiran
GoldenGirl
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 263


« Odgovor #231 : petek, 06.01.2006 : 22:31:57 »

Meni je pa najbolj všeč Night and Day des Marecages du Prince- Zorro, ki je ded od mojega Pârisa ([izbrisana povezava; Jana]). On je bil tu dober plemenjak na Madžarskem v psarni Born to Be ([izbrisana povezava; Jana].). Uživajte z vašimi ljubljenči.GG
Logiran
katie
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #232 : sobota, 07.01.2006 : 12:42:20 »

GG želim ti da bi tvoja psička imela zdrave in najlepše kužke na svetu! Pa samček s katerim jo boš parla je ful luštkan. A je res to kar pravjo da se blue merle težje vgaja?

Lp
       Katie
Logiran
GoldenGirl
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 263


« Odgovor #233 : sobota, 07.01.2006 : 15:33:38 »

Katie, zakaj bi bili blue merle težje za vzgajati, saj so samo barvna različica tricolor.  Shocked
Sestra moje Aishe je blue merle in oče tudi in ni nobene razlike. Vsi škoti rabijo dosledno vzgojo in so super poslušni psi.  :PPrej sem imela nemške ovčaje, sedaj sem se pa zaljubila v škote. Lahko poven, da sta moje dva škota tako poslušna kot je bil nemški ovčar. Samo dosleden moraš biti, da od mladiča naprej ve, da si ti šef in ne on. In veliko pohval, ljubkovaja in doslednosti! Katie, tebe s tvojim novim mladičkom te čaka veliko dela! Boš super uživala ! Cheesy Grin GG
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #234 : sobota, 07.01.2006 : 18:16:18 »

malo sam surfala po netu i našla ovog psa,ovo je za mene najlipši škotski ovčar kojeg sam ikad vidjela,na njemu mi je sve nekako tip-top,kako je samo sređena...woow!
Csipke Nyitramenti Igneous Lace
http://www.x-prompt.hu/MembDir/CSG/Csipi/Csipke_album_files/Photos/barcelona-beach%20005%20(web).jpg
http://www.x-prompt.hu/MembDir/CSG/Csipi/Csipke_album_files/Photos/barcelona-beach%20027%20(web).jpg
http://www.x-prompt.hu/MembDir/CSG/Csipi/Csipke_album_files/Photos/barcelona-beach%20034%20(web).jpg
http://www.x-prompt.hu/MembDir/CSG/Csipi/Eredmenyek_files/barcelona%20051.JPG

 HUNGARIAN JUNIOR CHAMPION, AUSTRIAN JUNIOR CHAMPION, HUNGARIAN CHAMPION, HUNGARIAN SHOW CHAMPION, HUNGARIAN GRAND CHAMPION, CROATIAN CHAMPION, AUSTRIAN CHAMPION, INTERNATIONAL CHAMPION, EUROPEAN CHAMPION, JUNIOR CLUB STAR 2001, CLUB STAR 2002, 2003, 2004, Top Collie bitch 2004, Top Collie 2004 (HCSC club competition)
Logiran
katie
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #235 : sobota, 07.01.2006 : 18:27:37 »

Sporočam vam žalostno novico. Ravno pred kratkim sem izvedela da je Dona skotila včeraj na danes. Skotila je en teden prej. Skotilo se jih je devet. Od teh so trije poginili. Cry Cry Cry Sad
Nato pa so danes poginili še vsi ostali. Cry Cry Cry Res sem žalostna. Vendar pa se bo zdaj kmalu gonila Androma Biskaya Bisbee in jo bodo ravno tako parili z Magicom. Odločili smo se da ga bomo pač vzeli tam. Še enkrat več čakanja. Undecided Undecided Undecided Sad Ampak enkrat ga bom pa že dobila.
Čakam na parjenje!!!!!! Smiley Wink Wink
Lp
        Katie
Logiran
GoldenGirl
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 263


« Odgovor #236 : sobota, 07.01.2006 : 18:40:04 »

Katie, moje "sožalje"  Cry. Bo uspelo naslednjič. Škoti so zelo občutljivi glede tega. Samci niso zelo "poskočni", psice se pa pogosto gonijo samo 1x letno. Kriza za vzreditelje in za tiste, ki čakajo mladičke..Boš že dočakla tvojega. Škoda, ker je meni Dona bolj všeč kot Biskay....Potrpi !GG
Logiran
GoldenGirl
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 263


« Odgovor #237 : sobota, 07.01.2006 : 18:53:06 »

Iva, meni je pa bolj všeč ta tip psa, zlasti glava..
http://bisconte.club.fr/beckie.html, ali  pa
http://bisconte.club.fr/tzigane.html, http://bisconte.club.fr/tzigane_2.html, smrček od Lace je zame preveč koničast...Sto ljudi, sto čudi...Poleg tega mi deluje Lace samo kot razstavi pes, ali pes na sliki, kot kakšna manekenka v izložbi!GG
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #238 : sobota, 07.01.2006 : 20:19:12 »

Ooooo, katie Cry Moje sožalje. Sad Torej moraš čakat še več kot 4 mesece? Žilim ti da bo ta čas čimprej minil.

Meni je pa Aberthorne Arrester najbolj všeč od vseh škotov ki sem jih videla (na slikah).
http://personal.inet.fi/koti/logran.colliet/arrester.htm
Škoda ker takih psov ni več... Undecided

Katie, blue merle je mogoče zato težje vzgajati, ker moraš blue merla parit s črnim. Blue merla z blue merlom ne smeš, pa tudi ne blue merla z sable. To je pa tudi edino kar se razlikuje od ostalih barv...

A pride kdo na specialko čez en teden?

lp
Logiran
katie
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #239 : sobota, 07.01.2006 : 20:39:11 »

Ja pa čakat še 4 mesece. Kriza. No na konc koncev ga bom pa že dobila.
No meni je pa Bisa bodoča mamica lepša od Done. No ni mi važno kdo je mama važno mi je da je Magic oče, ker je najlepši tricolor ki sem ga kdaj videla. Maja mesca če bo vse v redu ga dobim. Čez še nekaj mesecev pa se mogoče vidimo na kakšni razstavi.

By
        Katie
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Dolgodlaki škotski ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines