mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 23:02:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 238860 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #660 : četrtek, 17.11.2005 : 20:25:41 »

Ce so ze novi prisleki prisli, bi bilo pa lepo da se se tastari sogovorniki (spet) malo v pogovor vkljucimo.
In ker vidim, da si se odlocila za samcka, koncno ne bova z yagotom edina moska predstavnika svoje vrste na tem delu foruma Grin
Najprvo razcistimo glede postelje. Sam sem se kar precej casa vztrajal pri tem, da bo yago spal na tleh in pika, seveda je to tudi sam vedel, vendar imajo tibetancki taksno moc prepricevanja, da mislim da je malokateri taksen junak, da se mu bo uspelo upreti. Sam pa tako ali tako zasedam svojih 5 cm, ostalo je pak yagotovih, se posebaj zjutraj, ko se odloci da sta se najbolj udobna moja glava in blazina na kateri spim. Bolhic ob rednem dajanju frolinta/advantixa ne bos poznala, glede tega je vsakrsen strah odvec, kar je ze nely povedala, vecji problem so klopi, ki najdejo svoj prostorcek pod dlakami tudi ob uporabi omenjenih preparatov. Z nego tudi ni kaksnih vecjih opravkov, razcesavanje 1-2x tedensko, ter kopanje po potrebi, jst mojo mrcino ponavdi kopam le pred razstavami, ali po potrebi, ako je nasel kaksen na sveze poskropljen travnik.
Sam imam sicer tibetancka od g. Peera, in moram reci da super sodelujemo, prav tako mi je bil vsec yagotovo rodovnisko ime, tako da sem kar tega obdrzal. Pa se lepo se slisi yago se jaga 
Lahko si pa tudi ogledas kako slikico na yago.moj-album.com , pa tam kjer je skupaj z nely, moras vzeti v obzir, da je bil revcek ze kaksni 2 sekundi kasneje nazijan  Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #661 : četrtek, 17.11.2005 : 21:23:51 »

Yago WELCOME BACK - upam da tokrat bolj pogosto - ne na vsake pol leta  Grin

PS: kje je kaj novih slikic, zdaj lepotca že od oktobra nisem videla
Nely mu pošilja  Kiss , pa čeprav včasih zgleda tako http://yago.moj-album.com/album/523863/?os=524096

Drugače pa sta z Nely zgleda ista pri izbiranju prostora na postelji - glava in blazina - zakaj bi se šopirili na ostalem delu, ki je definitivno prevelik  Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #662 : petek, 18.11.2005 : 12:05:50 »

Kdo pa od Tibbijev pride v Vrtojbo? Nely ne bom videla  Sad, pa bi rada vsaj enega malo počohala  Wink....

lp
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #663 : petek, 18.11.2005 : 12:13:14 »

Jaja, obljubim da malo pogosteje zdaj, sem bil res kar malo premalo aktiven zadnje case . Zagotovo ste naju zelo pogresali . Slikice tudi bojo, samo enkrat jih moram zopet malo urediti, pa kaksno novo v teh, vsaj zame, prekrasnih dnevih pofotkat. Problem je edino ker yago rajsi vohlja naokoli, kot da bi se slikal.
Pozdravcek od obeh
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #664 : petek, 18.11.2005 : 12:18:30 »

V Vrtojbo gre Tosy, pa mislim da sestrca od Nely - pa še kak zna priti.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #665 : sobota, 19.11.2005 : 11:06:50 »

 Grin Glede postelje....sem dobila novo - dimenzije 200x140cm  Cool. In je končno....samo moja!!! Grin Oz...kkhmm, to bi lahko rekla Tosca, ker je že prvo noč zasedla enega od dveh vzglavnikov, jaz sem se pa seveda morala zadovoljiti z eno-petino cele posteleje.... Roll Eyes Grin No, v glavnem gre vse dobro, čeprav me pa zanima, ali je običajno, da se ji včasih malo bolj solzijo očke, včasih pa nima niti milimetra izcedka? Huh Drugače bo pa super, če bo res še kakšen TŠ več, kot v Trbovljah, ko je bila Tosy sama...ampak na srečo, to sodnika ni motilo... Smiley Me pa zanima tudi, ali je bolje, da je Tibetanček sam, ali je boljše, da jih je več. Kje je bolj verjetno, da dobi večji uspeh?  Huh Malo sicer bedasto vprašanje, toda vseeno, če že imamo v tej temi take profesijonalce, to verjetno ne bo odveč...hehe Grin Yago, slikice čimprej na plan... Cheesy Grin Drugače pa izgleda, da imajo naši Tibetančki skrivno organizacijo in taktike glede postelj, voluhanja, kraljevanja....  Smiley Ory, če se ti bo dalo, kar pridi malo počohat Tosy....se sigurno ne bo branila... Cheesy Smiley

P.s. Ali je možno, da pride tudi Tiara? Huh
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #666 : sobota, 19.11.2005 : 11:51:56 »

Tosy, bom sigurno prišla  Wink. Saj vi ste v istem ringu kot Čivave (vsaj tako imam v spominu  Huh), tako da bom po vsej verjetnosti veliko časa tam okoli.

lp
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #667 : sobota, 19.11.2005 : 11:55:15 »

Hehe, glede ringov nimam pojma, toda če je tako.....super! Wink Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #668 : sobota, 19.11.2005 : 11:55:29 »

HM Tosy nikjer ni določen uspeh!

Jaz sem z svojo Nely bila v obeh kombinacijah - meni osebno je bila najbolj všeč ta druga kombinacija - z veliko tibetančki.
To pa zato, ker sem dobila občutek, da takrat pride boljše skozi in v zadnjem letu je tudi bilo tako - saj je v konkurenci velikokrat dobila BOB.

Če je bila sama, sploh v tujini, se mi je znalo zgoditi - ja je sama - je lepa ampak žal....

Ni pa zapisanega pravila.

Pač če si sama, ti pri nekompliciranem sodniku uspe dobiti vse  - pri kompliciranemu, ki pa si želi pri merjat pa nič.

Tudi takšni ki pasme ne poznajo prav dobro - en ti bo raje kot da se osmeši dal vse, ta drug pa nič....

Drugače pa je možno da pride Tiara - zakaj pa ne - Vrtojba - ITA je zelo blizu....
Do zdaj so v Vrtojbi vedno bili - kako bo zdaj pa ne vem, ker se z lastnico že dolgo nisem videla (ITA - CH je končan)...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #669 : sobota, 19.11.2005 : 12:00:42 »

Ja, ja, uspeh je odvisen od vsega, ampak zame je uspeh že to, da uspešno pridemo do razstave... Grin

Drugače pa tako bomo šele jutri spoznali več Tibijev, na čim večje število Tibetancev....! Grin

Zanimivo glede sodnikov, zdaj vsaj vem...ampak je kot si že napisala, veliko odvisno od tega, kako sodi sodnik... Wink

lp, Tosy2q3+408t0345th
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #670 : sobota, 19.11.2005 : 12:01:18 »

Ufff, oprostite za tiste številke pri podpisu, je Tosy čez tipkovnico šla--- Sad
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #671 : sobota, 19.11.2005 : 13:31:41 »

Seveda važno je sodelovati - pa če tudi vedno ne uspe kot si želiš Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #672 : sobota, 19.11.2005 : 13:51:15 »

Moram pa povedati, da smo danes preživeli prav lepo jutro.
Zunaj je bilo vse lepo zasneženo, pa sonček je sijal in Nely je prav noro uživala in ji prav ni bilo za noter - tako da prvi sneg smo že sprobali - škoda da nisem imela fotoaparata zraven, da bi poslikala vse vragolije, ki jih je počela - žal pa se je sneg zdaj že skoraj stopil.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #673 : sobota, 19.11.2005 : 14:02:26 »

 Undecided Pri nas je pa včeraj snežilo za 15 minut, toda sneg se ni obdržal... Undecided Smiley Upam, da bo v letošnji zimi čim več snega in še več vragolij, hehe Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #674 : sobota, 19.11.2005 : 14:16:03 »

ŠKODA - sicer pa ga še bo!
Zjutraj ko sem se zbudila sem itak mislila da ne vidim prav - pa sem vseeno pohitela z Nely dol, ker vem kako uživa, da nama je še ostalo malce snega, zdaj se je pa več al manj že stopil, ker je sonček.
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines