mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 02:48:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 233322 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #945 : nedelja, 19.02.2006 : 12:24:05 »

No, kako gre sedaj vašim potepinom??  Cheesy Smiley Tosy moram kar pohvalit, je precej pridna. Ampak tukaj je spet eno vprašanje...Se zelo začudim, ko kadar recimo laja, ali zatuli, ko vidi kakšnega psa iz hiše dvigne tako imenovano 'grivo'. V čem je tu bistvo?? (Saj bom prilepila linke slik). Celotni hrbet 'naježi' in dvigne dlako. Ali kaj podobnega delajo tudi vaši TŠ-ji?? No, najlepša hvala že vnparej za odgovore.

LP, Tosy Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #946 : nedelja, 19.02.2006 : 13:03:45 »

Tosy, to ne delajo samo TŠ, pač pa kar vsi kužki  Wink. Pes s tem pokaže svojo samozavest, še posebej če je na svojem teritoriju. Moji psi so to vedno počeli, v kombinaciji z visoko dvignjenim repom. Če se prav spomnim, s tem poskušajo ustvariti vides, da so večji in bolj "nevarni" kot to v resnici so...... skratka, pumpanje svojega ega  Grin in kazanje samozavesti.


lp
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #947 : nedelja, 19.02.2006 : 19:32:42 »

Tosy res da je tibetanček majhen samo za njih je značilno da se počutijo velike....
Moja Nely počne enako - na zatilju dvigne dlako (kot naježena mačka) in veselo maha z repkom.

No korajža velja in tudi ko je bila še čist majhna je bila prav tako korajžna kot zdaj - če pa zmanjka korajže je pa med mojimi nogami vedno zadosti prostora  Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #948 : torek, 21.02.2006 : 21:13:58 »

 Grin Grin Grin Seveda!  Grin Sicer pa kmalu prihajajo slikice (samo do fotoaparata oz. GP kartice se je treba dokopati)... Drugače pa s precejšno zamudo, kakšnega tedna ali dveh - Tosy je dobila diploma in uradno postala Mladinski (em..?) Ch. J. SLO ??  Tongue  No, sicer pa je bila danes tudi cepljena proti steklini in sproti še razglistena.  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #949 : torek, 21.02.2006 : 21:21:44 »

Čestitke Tosy za prvaka mladih! Pa seveda tudi tebi...
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #950 : torek, 21.02.2006 : 22:00:29 »

No korajža velja in tudi ko je bila še čist majhna je bila prav tako korajžna kot zdaj - če pa zmanjka korajže je pa med mojimi nogami vedno zadosti prostora Grin
Jap, Nely je zares korajžna Cool Ko je prišla K NAM na obisk, je v red spravila oba naša psa (eden 50 kg, drugi 70 kg). Oba sta se jo bala! Edino Bobby (6 kilski zajec) se je ni bal => se je pa zato Nely bala njega Cool Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #951 : torek, 21.02.2006 : 22:42:41 »

Jana to si pa tako lepo povedala...  Grin
Ja zajčka smo se pa res bali - le bog ve kakšen tibetanček bo naslednji ki bo poleg nje kraljeval pri nas??? Sicer pa ne dvomim v to da ga ne bo spravila v red in si ga podredila - to obvlada!
Logiran
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #952 : četrtek, 23.02.2006 : 22:07:12 »

oj
ja warch tudi naježi dlako, še posebej kadar se sreča s kakšnim psom ki je večji od njega, tako da mislim da to počnejo kar vsi... aja pa oprostite ker sem malo zašla iz pogovora.. moram pa povedat ker smo že pri zajcih, enkrat sem se ravno sprehajala z warchom ko sem srečala eno mojo rijateljico z zajcem. ker je seveda warch drezal vanj, je kar naenkrat poskočil, warch se je pa tako ustrašil, da je kar zbežal, pomojem si je ne želi nikoli več videti.. Grin
no mejte se
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #953 : petek, 24.02.2006 : 10:51:22 »

halo. imam eno noro vprašanje...

kakšni so vaši tibiji? so samostojni, se igrajo sami, tidu spijo sami, ali hočejo vedno vašo pozornost, se igrati le z vami?

primerjam annie in tibetančke: ona se ne zna igrati  sama, spati hoče le pri meni, igračke mi nosi, čisto nesamostojna je...  Cheesy pa me zanima, kaki so tibiji. se mi zdi, da so bolj svojeglavi in samostojni ( kar zna bit verjetno včasih prav suuupeeer)
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #954 : petek, 24.02.2006 : 10:57:47 »

Se znajo igrati sami - samo a je tebi bilo zanimivo če si se kot otrok igrala sama.... Tako da čez čas jim tudi postane tečno in prinese igračo in ti jasno pokaže da je čas za igro.

Postelja pa je tako - če si to dovolila na začetku - bo tako ostalo - težko da nebi prišla več k tebi. Moja edino poleti nikoli ne pride, ker ji je prevroče.
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #955 : petek, 24.02.2006 : 11:02:14 »

seveda mi ni bilo zanimivo.  Wink samo gledam malo arwen, ki jo imam na čuvanju. ona se pa čisto sama igra, sploh se nekako ne zna igrati s človekom ( pa saj se trudim, da bo to obvladala  Grin), zato se mi je zdelo čudno... saj me sploh ne moti, niti to z igro, to s posteljo pa mi je prav fino, samo me je zanimalo, kako je pri drugih. no, včasih je malo tečno, priznam...  sram  Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #956 : petek, 24.02.2006 : 11:46:33 »

Morda se igra sama s sabo, ker ji ti nisi interesantna, te ne pozna, je v novem okolju....
Verjetno je doma drugače na domačem terenu med svojimi ljudmi....
Logiran
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #957 : petek, 24.02.2006 : 12:54:47 »

warch pa kakor kdaj. včasih se hoče na vsak način igrat z mano, kdaj pa kdaj pa se igra raje sam. o postelji pa niti ne govorim. vedno spi pri meni, saj me ne mot edino takrat kadar se mi z vso težo uleže na noge.  seveda mu je pa najljubše lenarjenje.
Logiran
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #958 : nedelja, 26.02.2006 : 12:49:41 »

no naj še kdo pove svoje mnenje ali pa se spomne še kakšne teme... jaz se je trenutno ravno ne spomnem.. a ste vsi tuki včlanjeni v klub za tibetanske pasme?
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #959 : nedelja, 26.02.2006 : 12:54:08 »

hehe, ja, čisto ste "izumrli" tu! sploh pa primož (yago).  Smiley
hehe, vesna, tako dolgo sva čakali za psrehod, da naju je sneg prehitel!  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines