mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 02:19:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 233313 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #915 : četrtek, 19.01.2006 : 12:02:40 »

Mogoče pa sploh ni Tibetanski Španjel in so jim ga pač prodali pod to pretvezo, in je v bistvu kakšen mešanček s Pekinezom...... nikoli ne veš.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #916 : četrtek, 19.01.2006 : 12:04:19 »

Bila je ena slovenska psička z imenom Lha Mo - pisana čudovita.... v isti klasi kot Surprice (v nedeljo)....

Drugače pa sem tudi sama zasledila tale oglas in mislim da bi trditev od Ory znala držati - če ne gre pod pekinezom, gre pa morda pod TŠ-jem...
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #917 : četrtek, 19.01.2006 : 15:09:08 »

saj sem mislila kaj takega. ali pa nič od tega, pa mu je pač podoben. sem pa dokaj sigurna, da ga bodo prodali... Sad

kaj ta psiška je bila že v soboto? ker sem videla enega pisanega na hitro, pa je bil bolj majhen? pa pisan, sploh nisem mogla barv definirat  Smiley.

aja, strokovno mnenje, vesna. kaj ima Y. Surpise prekratek gobček? meni je sicer všeč, pa taki lepi okrogel je, samo e vem, če bi lahko bil daljši?!
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #918 : četrtek, 19.01.2006 : 16:32:12 »

Jah, da malo povem o Lha Mo--- Smiley Jo še predobro poznamo saj sem skupaj z njo in njeno lastnico preživela...hmm,,...2 tedna.. Wink No, mala je prava scrtljanka, Tosy je imela za mamico in Tosca je namišljeno vlogo krasno opravljala... Grin Grin Grin Drugače pa  ima poseben unikaten bel ovratnik, na eni tački tudi smetanovo barvo, pa potem po telesu mešanico rjave in zelo kosmata in mehka in priljudena... Grin

Drugače pa da o oglasih ne govorimo...joj, kako so nekateri neodgovorni...4,5 meseca...mah...obup... Lips Sealed
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #919 : četrtek, 19.01.2006 : 16:55:55 »

Pozdravljeni vsi skupaj z moje strani!

Sicer sem zadnje čase čisto zanemarila tale forum, ampak na razstavi v nedeljo sem pa bila! In je blo prov super! Nagledala sem se vseh možnih kužkov, bila seveda glavni fotograf in sem jih poslikala kar se je dalo, sem jih prečohala...skratka super je bilo!!!
Tosy, jst imam od Tosce ene tri slikce tudi, sploh ko se mi je tko nastavljala da sem jo čohala pa čohala lahko kakor sm hotla - res je svetovno posrečena! Tako da ti bom kar po mailu poslala tiste nekaj slikic. Žal pa jih ni nič dobrih iz ringa...

Lep pozdravček od še vedno nore na Tibbije!!!
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #920 : četrtek, 19.01.2006 : 20:54:32 »

 Grin Ja sem videla... Smiley Kiss Smiley Hvala ti--- Cheesy Smiley Drugače pa se drugič res javi, da se malo pomenimo, je lepo spoznat take ljubitelje TŠ-jev...hehe Grin Drugače pa itaq...Tosy je unikatna glede metanja na hrbet in čisčenja tal... Roll Eyes Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #921 : četrtek, 19.01.2006 : 21:15:00 »

Mislim da so kr vsi tibiji mahjeni na metanje nahrbet -skor ne poznam takšenag ki tega ne dela!
Varja glede gobčka - stvar okusa....
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #922 : petek, 20.01.2006 : 12:03:52 »

aha, sem mislila, če je kaj glede standarda, zato!  Smiley določena dolžina, to mislim...
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #923 : petek, 20.01.2006 : 12:10:28 »

standard imaš na moji spletni - prav tako so zraven slikce - pa primerjaj! Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #924 : petek, 20.01.2006 : 12:18:54 »

zmenjeno!  Wink bom pogledala.... sem pozabila, da imaš slikice zraven...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #925 : petek, 20.01.2006 : 17:57:17 »

 Grin To pa drži, hehe... Grin Drugače pa so resnično raznoliki...pač od tibetančka do tibetančka... Smiley
Logiran
robson
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 26


« Odgovor #926 : torek, 24.01.2006 : 23:26:38 »

Včasih skor nisi ziher al je določen pes tibetanček al ne, tolk so raznoliki.
Logiran
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #927 : torek, 31.01.2006 : 00:13:37 »

oj
vsak tibetanski španjel je bil po svoje lep. razstava mi je bila na splošno zelo všeč, zlasti zaradi tibetanskih španjelov!

obožujem tibetanske španjele!!! Smiley Smiley Roll Eyes
mejte se pa kj pište, loh bi se zmenil tud da bi vsak mal napisu o tem kakšen je njihov tibetanski španjel (vzgoja, kaj očne, česa ne mara,..)
opravičujem se če ste to že napisali, nisem bila že dolgo na forumu
če pa ste za pa kar začnite!
mejte se
pia
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #928 : torek, 31.01.2006 : 12:36:14 »

No lahko si ti prva - Warčija še ne poznamo Smiley
Logiran
piia
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #929 : torek, 31.01.2006 : 19:44:46 »

oj
no prav bom jaz začela.
imam tibetanskega španjela po imenu warch. je črne barve z belo liso na trebuhu in je star 4 leta. ne mara mačk in je zelo požrešen (pojedel bi vse kar vid, tud če ni užitn hehe). ne mara kopanja, obožuje pa sprehode in priboljške (zanje bi umrl Grin). težek je 8kg.trenutno je hrano pro plan, probal pa je že tudi druge. od konzerv ima najraje cezarja in hills.  razstavljala ga še nisem, je kar doma. je zelo prijazen in najraje daje pasje poljubčke (poliže ti cel obraz). zna tudi nekaj trikov, vendar ne veliko: sedi, lezi, tačko, preval, prosi, skozi,glas,...poslala bi vam tudi njegovo slikico, vendar je ne znam prilepit v ta forum, tao da vsi ki jo hočejo videti naj mi povejo ali pa pošljejo sporočilo, če pa ima kdo napotke kako naj to naredim (slik nimam na nobeni spletni strani vendar samo na svojem računalniku) naj mi prosim pove. če imate pa še kakšno vprašanje pa kar na dan z njim.
no predstavite svojega tibetanskega španjelčka še vi Wink
papa
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines