mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 01:42:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 233301 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #885 : torek, 10.01.2006 : 10:14:27 »

Hojla vsem skupaj po dolgem času tudi od mene. Zanima me, katere Tibiye bom v nedeljo lahko še videla na razstavi v Lj poleg Nelly in Tosy, za kateri že vem da prideta. Baje bo 13 Tibiyev, jupiii jst že komaj čakam, da se nagledam teh medijev Smiley Upam, da vas spoznam in vidim čim več tako Tibiyev kot vseh lastnikov.

Lp, Špela
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #886 : torek, 10.01.2006 : 11:15:33 »

Naju z Yagom na žalost ne bo, pridem pa gotovo pogledati vsaj en dan, da vsaj malo spet pocohljam se ostale mrcine. Se vidimo torej.
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #887 : torek, 10.01.2006 : 12:30:05 »

Škoda Yago, da ne prideta. Jst že komej čakam, da vidim kakšnega samčka tudi. Upam da jih bo med ostalimi prisotnimi vsaj ene par Smiley Da vidim, kako so kaj samčki razposejani pa kolk so velki pa kolk majo drugačne "face" kot samičke itd. Smiley

Lp, Špela
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #888 : torek, 10.01.2006 : 17:35:47 »

haj yago. pa sem mislila, da se bosta annie in yago spoznala. škoda!

ja,no. saj jaz še vedno prevoz za nazaj rihtam, ampak v nedeljo pa bom sigurno tam ( brez annie ).

en  Kiss za Yaga!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #889 : torek, 10.01.2006 : 23:15:07 »

Špelca samčki zagotovo bodo - namig en celo iz Estonije + ena psička od tam Smiley
Pridejo pa tudi 3 samčki iz Češke.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #890 : četrtek, 12.01.2006 : 20:27:22 »

 Grin Ti si pa obveščena... Smiley Cheesy Drugače pa smo mi tam v nedeljo, kdorkoli že zagleda oranžkastega Tibby-ja in lastnico, cuki za rokav obvezni... Cool Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #891 : četrtek, 12.01.2006 : 20:50:14 »

Jah kaj čem - so me kontaktirali če pridem, pa se zraven še pohvalili kaj pripeljejo!
Saj tole je tud vse kar vem...

Drugače pa lepo da prideš in da se vidimo Smiley

Kako pa kaj Tosy?

Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #892 : sobota, 14.01.2006 : 22:38:30 »

 Smiley  Wink Komaj čakam, da vidimo vse te tibetančke, drugače pa je Tosy tudi vredu, je že zelo zrasla, otročja je pa tako ali tako... Grin Upam, da bo jutri dala vse od sebe, tudi če ne bo...glavno da se bomo imeli lepo... Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #893 : nedelja, 15.01.2006 : 18:22:38 »

Hojla vsem današnjim razstavljalcem in lepim tibetančkom!
Za nami je še ena čudovita razstava.....

Čestitke Luciji in njeni Tosy - bile sta odlične - vidiš da vama je uspelo - kdor zna pa zna  Wink
(zdaj sta mladinski šampionki a ne?)

No pa da se še malce pohvalim naša bodoča mami je dobila CAC, CACIB in seveda postala klubska prvakinja - njen ljubček Lobo pa je zašarmiral prav vse - dobil je BOB in seveda BIS specialke tibetanskih pasem - tako da zdaj pa imamo pravo šampionsko kombinacijo  Grin

Čestitke - vsem ponosnim  Cheesy

Upam da ne bomo preveč pogrešali tako lepih druženj, kot je bilo današnje.....

Žal pa je tudi tokrat bilo premalo časa da bi z vsemi poklepetala - tako da že komaj čakam naslednjo priložnost...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #894 : nedelja, 15.01.2006 : 18:29:24 »

 Grin Je bilo res čudovito...Tosy je sicer trmarila, tako, da ni hotela hoditi... Grin Lips Sealed Grin Drugače sem se pa prav nasmejala, ko je lastnica Tiare, Toscine sestrice začela buniti pomočnici, češ kako je pa lahko Tosy dobila PRM, če sploh hoditi ni mogla, ona pa v trenutku nazaj, češ...'On ocenjuje. Vi ne!' Pa šla... Grin No, drugače pa je bilo krasno, smo se načvekali in načakali, Nely je bila krasna (P.s. Vesna, krasno razstavno vrvico ima... Shocked Smiley ), drugače smo se pa še z Laro srečali, pa ello in ostalimi...Drugače smo pa potem kar šli, jaz nisem bila z mojo familijo,...odnesli smo kartonček, ki jih moramo sedaj poslati (vse tri, seveda), pa glinenega Tibby-ja.. Kiss Smiley In ogromno izkušenj. Potem na žalost nismo počakali, da bi šla Tosy tekmovat še med vsemi mladimi prvaki,-.... Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #895 : nedelja, 15.01.2006 : 18:37:37 »

Ja res je bilo čudovito....
In seveda sem prej pozabila omeniti da gredo vse pohvale sodniku, ki je res bil enkraten - lepo je pregledal psa, ga ocenil, si vzel veliko časa in nakoncu vedno pokomentiral svoje odločitve - čim več takšnih!!!!

Ja sem vidla tisto štorijo z Tiarino lastnico - smešno to je vse kar lahko rečem!
Ampak ona vedno na glas komentira in se pritožuje - pa če tud kakšen drug pes ni direkt z njeno v konkurenci  Sad

Vrvica je tudi meni všeč (neka je skoraj v tibetanskem slugu), čeprav se mi je zdela kr malce draga (10 EU - za en štrikec  Grin) ampak ker je Nely takrat končala LUX CH in si jo je zaslužila  Grin
Drugače pa če ti je všeč in če kdaj spet naletim kje v tujini na te vrvice ti lahko kupim pa ti jo potem že nekak pošljem.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #896 : nedelja, 15.01.2006 : 18:44:18 »

 Grin Jah lahko... Grin Drugače pa res ne razumem take ljudi...mislim, saj je vse skupaj samo neke vrste igra, socializacija in druženje.. Roll Eyes Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #897 : nedelja, 15.01.2006 : 18:51:17 »

Eni si ne morejo kaj!
Saj si vidla da ti jo je skor odpeljala  Grin

Drugače pa tudi jaz jemljem razstave enako  Wink
Bomo kr malce pogrešali sceno - ampak jeseni se vidimo  Cheesy
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #898 : ponedeljek, 16.01.2006 : 10:03:08 »

Čestitke obema za osvojeno, vidim da ste se imeli prav fino  Wink .
Sam sem prišle pogledati zgolj v nedeljo malo kasneje, ko se je na žalost vse več ali manj že končalo, tako da od tele razstave nisem imel kaj prida. No, vsaj bodoco mamico nely sem malo pocohljal  Smiley Vse cestitke za to, lahko pa se pokazes slikico njenega lubcka Loboja, da vidim kaksnih prekrasnih kepic se lahko nadejamo.
Pozdravcek od mene in Yaga
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #899 : ponedeljek, 16.01.2006 : 10:08:39 »

A nisi videl Lobota črnuhca - mali je pravi važič.
Ko je videl Nely se mu je čist strgalo - se je spomnil starih dobrih časov  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines