mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 05.08.2024 : 01:13:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 236309 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #465 : sreda, 31.08.2005 : 17:24:44 »

Zdaj mi pa čestitajte za okroglo obletnico 250 sporočilc..... Grin Grin Grin Hecam se....

Verjetno se bomo tudi mi oglasili na klubskem dnevu pa ravno gledam pod

http://members.tripod.com/~Acalypso/predst.html#Kaj%20imam ....ni kaj nevem če se nisem odločila... Wink
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #466 : četrtek, 01.09.2005 : 08:43:00 »

http://users.volja.net/slo-ktp/

Tole je nova stran, ki pa žal še ni prav dobro ažurirana - upam, da bo v kratkem.

Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #467 : četrtek, 01.09.2005 : 11:41:30 »

Žal v klubu zgleda gre zadnje čase vse bolj počasi, od spletne strani, do klubske revije do našega razpisanega TOP 10....
Sem osebno kr razočarana da je tako.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #468 : četrtek, 01.09.2005 : 17:03:00 »

Jap....sem šla na tisto stran pa mi je samo križce kazalo... Grin Smiley Škoda, da ne vsak mesec dodajajo nove stvari na splet...mislim, da bi tudi na tak način veliko več dosegli... Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #469 : četrtek, 01.09.2005 : 18:43:50 »

Se strinjam - ampak želje so eno - realnost pa drugo!
Mislim pa da ob prispevkih vsakega lahko vse prav lepo steče!
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #470 : četrtek, 01.09.2005 : 19:48:44 »

SEVEDA... se popolnoma strinjam Smiley Wink

Drugače me pa jezi ker izmed vseh tibetanskih pasem ravno pri slikicah Tibijev kaže križec! Angry Grin

Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #471 : četrtek, 01.09.2005 : 19:52:09 »

Tosy to je verjetno prišlo do napake pri imenu slike ko so vstavljali - ni nič nepopravljivega....
To se meni dostikrat dogaja ko na svojo spletno dodajam slikce, pa mogoče vskoči kje kakšna pikica al pa kaj podobnega in tako se potem slikca žal ne vidi.
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #472 : četrtek, 01.09.2005 : 20:11:27 »

Vem Vem....saj se hecam...samo res je ravno v tisti temi prišlo do napake...trikrat potrkajte na les, da se čim prej odpravi!! Grin Smiley Wink
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #473 : ponedeljek, 05.09.2005 : 18:53:57 »

Jooooooj joooj joj.....a zdaj smo pa vsi ljubitelji Tibetančkov izginili nekam v tri dni....dajte no! Smiley Tema bi bila kmalu na podnu te lestvice če se ne bi jaz odločila in začela gobezdati... Smiley Grin Daj Nely...a ste dali mogoče še Rovinj skozi...?! Shocked Smiley Pozdravi Nely v mojem imenu!

Aja....Tosci se nočejo zmanjšati "joškice"- še več - RASTEJO JI!!! Ampak je 99%, da ni zanosila, ker niti enkrat nisem gledala stran ali pa jo spustila z fleksice...a je možno, da ima namišljeno brejost ali pa je to nekaj čisto običajnega. Ker tako ali tako je še veliko premlada.  Lips Sealed Tongue Lips Sealed

Še to....Tosco zdaj malo meče se mi zdi, da je v "puberteti". Grin Grin Grin Pa tudi uči se več ne rada... Cry Grin Ko grema vadit napr. poleg prav skače pa me je enkrat popomoti celo ugriznila, ko mi je vzela salamico iz rok, tako, da jo zdaj učim -lepo vzemi- ( Roll Eyes )....

No lepe nič-več-počitniške pozdrave!! Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #474 : torek, 06.09.2005 : 09:30:50 »

Ne Tosy nismo bili v Rovinju - škoda da Rovinj ni ta vikend, potem bi zagotovo šli!

Smo pa razstavljali - o tem več kasneje ko se malo odpočijem, ker sem prišla v jutranjih urah komaj domov!
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #475 : torek, 06.09.2005 : 20:08:40 »

Lepo...mi pa sploh nismo vedeli za Rovinj...smo izvedeli šele teden prej. Pa saj tako ne vem če bi lahko šli. Mogoče v Zagreb ampak še vedno nisem prepričana! Lips Sealed Smiley Wink

No...pa napiši kako je bilo in kako se je Nely odrezala...jaz sem se ravno vrvila iz vaj s Tosco in še potem malo o junior-handlingu z Azurom-z eno besedo KRASNO!!!! Cheesy Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #476 : četrtek, 08.09.2005 : 12:41:51 »

Hojla vsem po dolgem času!

Tosy res škoda da nisi vedela za Rovinj - menda je bila super razstava.
Mi bi zagotovo šli, če se nebi ist vikend kot je bil Rovinj odvijala razstava v Luxembourgu!
Seveda mi je zadnja bila bolj mikavna (že zaradi konkurence - saj je v bližini kr nekaj držav kjer imajo TŠ-je) zato smo se odločili da gremo v LUX!

Moram povedati da je razstava več kot super - ničesar jim ni za očitat (bilo je čisto, lepi rinki, pripravljene kletke za pse, nič čakalnih kolon....) - skratka fantastično za tako veliko razstavo z toliko prijavljenimi psmi!

Prijavljenih je bilo 9 tibetančkov (5 samičk, 4 samčki) - uspela sem spoznati 2 krasni vzrediteljici iz Nizozemske - predvsem pa njihove čudovite tibbije.
Če mene vprašate bi kar tam ostala.
Smo pa tud povabljeni k njim na obisk - tako da enkrat bom zagotovo izkoristila povabilo in se odpravila na obisk - predvsem da spet vidim cukrčke.

No Nely je spet razturala po domače povedano in dobila CACL, CACIB in BOS (best of oposite sex).
Hkrati pa je pridobila naslov šampiona Luxembourga.

Žal je pikica sedaj malce prehlajena pa vendar upam da se do Lendave pozdravimo in da bom lahko z vami klepetala o malih navihančkih!

http://www.moj-album.com/slike/75902/PdXi4h9RQWG4pyD0.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #477 : četrtek, 08.09.2005 : 15:50:05 »

Nely, četitke!!

Je pa pravi cuker, tale tvoja lepotička  Smiley

LP,
Diana
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #478 : četrtek, 08.09.2005 : 17:59:35 »

Hvala! Wink
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #479 : četrtek, 08.09.2005 : 19:35:34 »

Woooow...Nely pa resno raztura, ej!!! Smiley Jo boš morala naučiti malo o obnašanju....da ne bo povsod drugim Tibbijem nagrade jemala!!! Cheesy Smiley Grin No...pa saj se srečamo v Lendavi. Vesna a si že dobila potrdilo...?! Huh Ker do naše hiše še ni prispelo! Tongue Drugače smo pa zdaj Tosici krempeljčke pošlihtali in je pripravljena (o.k. no....poleg je še treba malo povadit! Smiley ).

Čim hitreje odpiši(te) Smiley

Lp....Lucy Wink
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines