mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 12.07.2024 : 19:21:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 234625 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #405 : četrtek, 25.08.2005 : 14:08:06 »

Nely ima poleti svetlo kr svetlo dlako, pozimi pa začne dobivati bolj oranžno, pa seveda črni pramenčki... Wink
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #406 : četrtek, 25.08.2005 : 19:26:15 »

Hihi....Z Tosco je enako... Smiley Tista slikica z labodom je the best.. Grin Mi smo pa prejle kupili oblačila...ampak ni kikla pa tudi kompletek ne....(na mojo žalost) Take elegantne triko hlače-bež potem pa čez bluza bela....sej kr paše skupi pa tako....samo na meni ne... Angry Grin Dobli smo profesijonalno vrvico, ko je tanka ko zobotrebc.... Smiley Ful je dobra....Mi bomo držali tačke in pesti za Nely in zate...upam, da tudi ti ne boš pozabila za nas, ki nas je usoda zadržala v Sloveniji... Grin

Lp,  Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #407 : petek, 26.08.2005 : 10:29:14 »

No superca da si nabavila tanjšo vrvico - boš vidla da bo se boljše obnesla.

In ne bom pozabila držati pesti za naše tibije v Trbovljah - glejta da se izkažeta in seveda poročajta kako sta se izkazali. Wink

Želim vam lep in uspešen vikend!
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #408 : petek, 26.08.2005 : 12:09:42 »

Hvala enako Nely.... Wink

Nevem če se boma ravno izkazali ampak....glavno je sodelovati....kajne? Smiley Za vrvico nevem....Tosco zdajle šele navajam.... Tongue Smiley

Seveda bo pa tako ali tako največ slikc..... Grin Z Nely turajta na veliko....ampak Nely je napram Tosci pravi profesijonalec... Grin Sad Wink Sej....bomo videli kako se bosta odrezali obe....glavno je, da bosta uživali! Ane? Smiley

Lp, Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #409 : petek, 26.08.2005 : 12:51:09 »

Ja res je - važno je sodelovati! Wink
Nely ima že zelo, zelo veliko razstav za seboj, tako da se ji kilometrina pozna....
Pa saj če boš ti prav tako noter padla in hodila toliko naokrog, se bo Tosy prav tako s časoma navadila....
Nikoli pa ne smeš pričakovati neke stvari takoj in še to odlično izpeljane.
Nely se je na prvih razstavah privajala na nekaj novega, kesneje po skoraj pol leta tavanja naokrog po razstavah pa je stav že odlično obvladala, tako da že točno ve kaj se od nje pričakuje.
Jaz pa vem kadar ni njen dan kdaj mi bo začela trmat - zato pa imam vedno priboljšek v roki.

Hja ravno kar sem se spomnila ene razstave (ne vem sicer kje), ko pač ni bil dan za Nely in ni hotla stat na mizi kot bi se spodobilo.
Pa sem ji hitro potisnila bonbonček - sicer ga je vzela - ampak v šusu se je obrnila vstran in ga špuknila......da vidiš kako se je sodnik smejal....
To je bila pa prava trma, ko je niti z bonbončkom nisem mogla podkupiti.

Drugače pa tudi jaz upam da bo tale vikend po planih - da vam lahko predstavim novega šampiona. Grin

No zdaj pa grem pakirat - ura teče.....
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #410 : petek, 26.08.2005 : 13:31:08 »

....nič ne reče Grin

hihi...Tosca pa samo buli v bonbonček pa nič ne pomaga.... Grin Ja ampak je še majhna pupa... Smiley Roll Eyes sej...zdaj smo že do kolen v kinologiji...komaj čakam kdaj bova uspele priti do pasa....ali pa do vratu.... Smiley S Tosy komaj čakama, da se malo srečamo....da bomo videli tega tvojega šampiončka...mrs. Nely.... Grin Lendava se sunkovito bliža............ Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #411 : petek, 26.08.2005 : 13:47:27 »

Uf Tosy nas pred Lendavo čaka še kr nekaj razstav!  Cheesy
In seveda ena zelo pomembna, kjer pričakujem kr nekaj konkurence od same razstaev in najinega uspeha pa nič kaj preveč (so drugi večji optimisti)
Raje grem brez pričakovanj, pa sem morda kasneje bolj presenečena - seveda pa bom vsake dobre uvrstitve zelo vesela.
Če pa tega ne bo pa upam da mi uspe poslikati veliko tibetančkov - tega se najbolj veselim.

Drugače pa mrs. Nely spi in se pripravlja na dolgo, utrujajočo pot....
Utrojajočo zame, saj nje ne utrdi prav nič - je prav vesela ko rečem - greva papa in je že pripravljena, vsa vesela......
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #412 : petek, 26.08.2005 : 13:50:50 »

Hahaha...a res!? Grin
 
Tosy bo vsa srečna ko jo bo spoznala.... Smiley  Mi mamo pa (za Wink ) letos samo Trbovlje, Ljubljana, Lendava pa mogoče Zagreb....midve nesrečnici...ampak se mora počasi navadit... Grin Samo izgovore iščem...sej nasledno leto bo pa več tega... Wink

P.S. Počohaj jo v mojem imenu, ko bo vstala...pa povej, da ji Tosca pošilja Kiss Grin...

Lp........ Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #413 : petek, 26.08.2005 : 13:50:58 »

In seveda ena zelo pomembna, kjer pričakujem kr nekaj konkurence od same razstaev in najinega uspeha pa nič kaj preveč (so drugi večji optimisti)
Raje grem brez pričakovanj, pa sem morda kasneje bolj presenečena - seveda pa bom vsake dobre uvrstitve zelo vesela.
Če pa tega ne bo pa upam da mi uspe poslikati veliko tibetančkov - tega se najbolj veselim.

 Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry NEHAJ!!!! Na koncu boš pa sama tam Grin Grin Tongue

No, saj boš imela dobro navijaško podporo Smiley Smiley Smiley Mene bolj vreme moti Undecided
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #414 : petek, 26.08.2005 : 13:54:19 »

 Smiley Pa saj je Nely že velikokrat (beri ogromnokrat Wink ) uspelo....kdo je rekel, da ji ne bo še tokrat Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #415 : petek, 26.08.2005 : 13:56:22 »

Smiley Pa saj je Nely že velikokrat (beri ogromnokrat Wink ) uspelo....kdo je rekel, da ji ne bo še tokrat Wink
Sama tako trdi Angry Pa ji jaz ne verjamem Cheesy Smiley Smiley Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Ker vem, da bo očarala sodnico (Nely, ne Vesna Grin)
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #416 : petek, 26.08.2005 : 13:57:46 »

 Grin Grin Grin Saj Vesna jo bo tudi... Smiley mogoče (sej se hecam) pa se boste zopet smejali ob pluvanju bonbončkov...kdo ve? Grin Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #417 : petek, 26.08.2005 : 14:03:35 »

No pa ste se spet spravile name....
Ja Nely je tole sodnico že očarala 1x - in sem bila seveda presrečna, še bolj pa presenečena.

Drugače pa sem še vedno skeptična....

Bina če jih je blo takrat 6 - zakaj bi bile zdaj same - pa niti nočem biti sama, saj sem še vedno bolje skozi prišla ko smo imeli konkurenco, zato jo hočem tudi zdaj!

Aja bom pa vesela če boš ob rinku navijala Binč in slikala seveda - jaz vrnem uslugo pri Binči naslednji dan! Wink
Aja pa mene bo treba mirit, ko bom skakala nenormalno okrog z Nely, brez veze.... Cheesy

Tako zdaj pa tiho o tem - nočem več govoriti o tej razstavi dokler ne bo mimo...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #418 : petek, 26.08.2005 : 14:09:08 »

 Grin Škoda, da mene ne bo....hihi....to bi pa res rada videla.... Wink Grin Sej čez leto ali dve pa smo tudi mi daleč.. Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #419 : ponedeljek, 29.08.2005 : 12:37:36 »

Hojla vsem!
Tosy kako je bilo v Trbovljah, klk je bilo španjelčkov, kateri....

Midve z Nely sva se imele enkratno - več napišem zvečer ko se vrnem domov! Wink
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines