mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 13:23:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 209457 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #300 : petek, 09.03.2007 : 12:18:51 »

Jaaaa! Samo avto mu je še bav-bav. Drugače je pa ena taka moja maza Roll Eyes. Pa malo je obložil tista suha rebrca Grin
lp
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #301 : petek, 09.03.2007 : 12:32:26 »

Lahko se tolažiš s tem, da ti ga vsaj nihče ne bo odpeljal. Moja dva sta že oba v tuj avto skočila in pridno čakala, da bomo šli Grin
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #302 : petek, 09.03.2007 : 15:01:54 »

Ne, odpeljal mi ga pa res ne bo nihče. Sicer pa ne gre stran od mene, je kot klop Grin Grin. Vedno preveri kje sem, tudi doma, potem pa; ok, tukaj si, in gre spat. Vesela sem, da sva se našla in da je, kot je. Ostalo še pride, tudi vožnja. Wink
lp
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #303 : nedelja, 11.03.2007 : 20:11:29 »

Moj kuža ima pa jutri pregled pri veterinarju in upam da bo rekel, da ne rabi ve lustra...vsi sosedi sprašujejo zakaj ga rabi pa da tako otožno gleda. sam kaj čem, če se pa v trenutku moje nepozornosti začne lizati. vsaj na sprehodu je nima...
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #304 : nedelja, 11.03.2007 : 21:05:56 »

Bomo držali šapice da bo rešen lučke. In lastnica skrbi Wink.
lp
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #305 : ponedeljek, 12.03.2007 : 20:04:43 »

gre mu zelo dobro, vendar žal lučke še ne bo snel. bomo mogli še mazati-ima debelo hrasto pod njo pa še zagnojen in se ne sme lizati tako da bo še nekaj časa lučkar. kako gre nerotu? te kaj uboga-je od prej že znal kakšna povelja?
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #306 : ponedeljek, 12.03.2007 : 21:40:43 »

Zgleda, da je veliko tega enkrat že osvojil, pa nekaj novega sva tudi vzela. Ker mu je vsak dan bolj jasno, da ne bo od mene nikamor več šel in da ga imam rada ter mu nočem nič hudega, je vesel kuža ki rad uboga. Kadar nima idej; A res moram? Vendar sem dosledna, če je sedi je sedi in amen. Pa ni treba trikrat reči. Tudi na sprehodih se razumeva, šiba okoli na 10 m štriku, pride na klic in briketek Wink. Ja, zelo sva srečna da sva se srečala in da je doma. Danes malo žaluje ker sva spet sama (Moj dragi je čez teden na drugem koncu).
Za tvojega lučkarja pa tolažba:vse hudo mine in je potem še bolj prijetno. V tem primeru divjanje brez ovratnika.
lepo se imejte!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #307 : sreda, 14.03.2007 : 14:51:15 »

No super da se razumeta-samo še vožnjo z avtom morata osvojiti,saj bo. jaz z mojim teh težav nimam, celo nasprotno. kadar pridejo k nam prijatelji še iz avta ne morejo, že je on v avtu, se drena, hehe. pa zdaj sem mislila da ne bo hotel kar tako v avto, ker ga zadnje čase z avtom peljem le k veterinarju, ampak zgleda da še vedno upa da greva na en super sprehod z mojimi prijatelji in njihovimi psi. Danes je bil dolgo zunaj kjer sem ga rešila lučke, potem pa žal spet nataknila, ko sva prišla domov. vendar se je očitno že sprijaznil da se ji ne more izogniti, tako da se ne upira več.
Je Nero na druge pse hud? Ali se raje umakne srečanju ali rine v pse?
Je prav da si dosledna. Sem brala da dobermani takoj pogruntajo lastnikove šibke točke. Ko mu enkrat nekaj popustiš je konec, tako da je prav da ne popustiš. Kako lep dan je danes. Grem kasneje spet malo ven.
Soseden pes malo bega našega. Imajo mladička rottweilerja, ki revček neprestano joka-dan in noč. Nam vsem sosedom krade spanec. Seveda dolgčas mu je neprestano zaprtemu v pesjaku brez igračk, odrasel pes pa spuščen po travniku. Upam, da se bo kmalu navadil, čeprav je minilo že vsaj 4 dni odkar ga imajo pa še zmeraj joka, laja in zavija. ne morem verjeti, da tako majčken kuža odda tak močan glas od sebe.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #308 : sreda, 14.03.2007 : 15:26:58 »

S psi je pa kot je vreme. Včasih gre mimo, včasih se repenči... Odvisno od drugega psa. Zadnjič sta se z enim zlatim prinašalcem vohala, sicer malo v preži, ampak brez renčanja in brez zob. Sta šla vsak na svojo stran ko si nista bila več zanimiva.
Za tistega mladička pa...Ja, zakaj je pa revež v pesjaku, a ne bi mogel on tudi prosto tekati po vrtu?Ga sploh nimajo v hiši? Upajte, da se bo sčasoma potolažil in boste lahko mirno spali. Jaz sem imela sosedovega Bernskega planšarja pod oknom in so se mi kar šipe tresle, ko je lajAL. kAR JE BILO PODNEVI IN PONOČI Undecided.
jA, JE LEP DAN. rAVNO SVA NARED
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #309 : sreda, 14.03.2007 : 15:28:10 »

S psi je pa kot je vreme. Včasih gre mimo, včasih se repenči... Odvisno od drugega psa. Zadnjič sta se z enim zlatim prinašalcem vohala, sicer malo v preži, ampak brez renčanja in brez zob. Sta šla vsak na svojo stran ko si nista bila več zanimiva.
Za tistega mladička pa...Ja, zakaj je pa revež v pesjaku, a ne bi mogel on tudi prosto tekati po vrtu?Ga sploh nimajo v hiši? Upajte, da se bo sčasoma potolažil in boste lahko mirno spali. Jaz sem imela sosedovega Bernskega planšarja pod oknom in so se mi kar šipe tresle, ko je lajAL. kAR JE BILO PODNEVI IN PONOČI Undecided.
Lep dan je, ja sva ravno s 5km sprehoda. Hmm, raje več kot 5km. Nero je podlegel na tleh, jaz pa se odpravljam na teren.
lep pozdrav
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #310 : sreda, 14.03.2007 : 15:29:07 »

Mi je nekako ratalo tole dupliranje. Roll Eyes
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #311 : nedelja, 18.03.2007 : 22:52:08 »

Nimajo ga v hiši, ker naj bi se navadil na življenje zunaj le tako, da je zunaj. Na vrtu ga nimajo, sem brez komentarja. Zadnič mi jo je dal lastnik malo čez ograjo in je bila tako vesela na travici da ne morem povedati. potem pa je žal morala nazaj domov v pesjak. Revčka je takkooo jokala...Nik jo je prišel povohati in takoj stekel do žogice, misleč, da se bo igrala z njim vendar ni bilo časa. mene pa čez vikend ni bilo doma-sem bila na morju in sem pograšala našega kužona, tako da sem ga takoj prebožala ko sem prišla nazaj. Me je tudi on pogrešal. Takoj zjutraj greva ven potem pa na kavo-se gre takoj pritiskat do gostov da ga božajo pa noben se ne sekira preveč-ga poznajo in imajo radi. Saj je res tako prisrčen da ga moraš imeti rad! Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #312 : nedelja, 18.03.2007 : 23:13:20 »

Moji sosedje,ki imajo že dva psa...so danes od nekje prinseli še dva.
Mešančka med Šarplanincem in Rottweilerjem.Stara sta 2 meseca.Njihov najstarejši pes je star manj kot leto dni-mešanec med Kraškim in Nemškim ovčarjem in še enega pol leta starega psička mešanca med Kraškim ovčarjem in ?.
Kaj jim bojo 4 psi...nevem.
Zdaj pa že premišljujejo,da je to malo preveč in se odločajo katerega stran Angry
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #313 : ponedeljek, 19.03.2007 : 09:51:56 »

Ne nooooo... In kaj počnejo s temi psi? Se ukvarjajo z njimi al jih majo za čuvaje? In po kakšnem principu se bojo odločili, kateri gre stran? Eh...
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #314 : ponedeljek, 19.03.2007 : 15:04:03 »

Ajoj! A prej pa niso pomislili da je to preveč? Sem kr brez besed ostala.
Niki je pa že brez lučke. Vse se mu je lepo zacelilo in je zelo srečen, ker je rešen tega. Jaz pa tudi saj se mi je revež že prav smilil.
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines