mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 08:20:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 209399 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #285 : torek, 27.02.2007 : 20:43:48 »

Jaz mojemu psu dam tablete proti glistam brez problema. Prvo sem mu jih dal v kos kruha, klobase..., Wink sedaj pa jo vzeme v gobček in razgrize. Zadnje čase ga ne zanima kaj je važno da je Grin
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #286 : ponedeljek, 05.03.2007 : 11:34:41 »

Evo, polna luna, mami mi je pa tak listek pustila po jutranjem sprehodu: "Luna je veselo markirala in kakala, nalajala pa je samo dva, ker jih vec niti nismo srecale." Bo se veselo danes...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #287 : ponedeljek, 05.03.2007 : 11:36:10 »

Evo, polna luna, mami mi je pa tak listek pustila po jutranjem sprehodu: "Luna je veselo markirala in kakala, nalajala pa je samo dva, ker jih vec niti nismo srecale." Bo se veselo danes...

Grin Grin Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #288 : sreda, 07.03.2007 : 20:42:12 »

Moj revček kosmati ma pa še zmeraj malo otekla moda-sicer je to normalno ampak njega to zelo moti. Nabirala se mu je kri v mošnjičku in se je zaradi motečega občutka drgnil po tleh, da je imel vsa razpraskana, ubožec. Jaz sem ga hitro peljala k veterinarju, kjer mu je moda malo izpraznil, zdaj pa jih na 12 ur maževa z antibiotično kremo, ki mi jo je dal veterinar, zraven pa še protibolečinske tablete. Joj, kar ni konca. Se mi pa zdi, da je od vsega najbolj nesrečen, ker mora imeti non-stop "lučko" na glavi, da se nebi lizal tam spodaj. drugače pa je vesel kuža, razigran in zelo ješč. Je že shujšal 3 kile, mora biti na dieti-mora shujšati vsaj 5 kil-tako je veterinar rekel. Majčkeno je res predebel, vendar z vsako kilo, ki jo izgubi je lepši. Zdaj ga moram pa nahranit pa malo ven peljat.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #289 : sreda, 07.03.2007 : 20:44:44 »

In sta bila čisto mokra Grin. Midva z Nerodo sva naredila en hitri krog, mokra do gat!
Držim pesti za kužota, ampak da se ne bo pri taki negi navadil biti bolan Wink. Zna biti tako fino če te vsi cortajo Roll Eyes.
Lp obema
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #290 : sreda, 07.03.2007 : 22:14:49 »

zalarjeva, kako vam je uspelo shujšati? naša baba kar noče in noče shujšat... pa jo ženemo v hrib vsak dan, briketov ji dajemo malo manj kot je za njeno težo predvideno, stradat jo pa ravno nočem.

držim pesti, da bo vaš kosmatinec lahko lučko čimprej snel z glave in vam spet nagajal Smiley

drugače me pa naš zmešanec zdaj spravlja ob pamet v šoli  sram sem kar malo skregana z njim, ker je kot živo srebro  Angry Cheesy in nič noče ubogat. priboljškov pa poje več kot vsi ostali skupaj, ker vsak ukaz za njega velja pol sekunde... bo že videl, kdo je bolj trmast  Grin

Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #291 : sreda, 07.03.2007 : 22:21:28 »

Za hujsanje je meni rekel veterinar, naj ji nekaj casa dajem 20 % manj hrane (samo ona je morala izgubiti res le 2 kilci, ker se je poleti zredila, ker v vrocini ni mogla divjati tako kot sicer). Pri tej kolicini pa je treba upostevati tudi vse priboljske, hrano, ki jo nafehtajo pri mizi ipd. Wink Pa ni nobeno stradanje to, takrat vsaj vse pojejo, ne pa samo tisto, kar jim je njam.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #292 : sreda, 07.03.2007 : 22:31:07 »

no, saj tako tud mi delamo. tudi moja mora izgubiti še kašno kilco in pol, ampak je majhna in se ji to ful pozna. drugač pa vedno vse poje v trenutku, ker bi drugače ostala brez - se je kar hitro naučila, da se ne splača nič pustit v posodi Tongue

je pa taka mala lenobica in verjetno res ne pokuri vsega, kar poje.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #293 : četrtek, 08.03.2007 : 10:53:24 »

Moja stara mama je hujšala svojo psičko, ko je bila res predebela z Eukanubo light. Saj veste kako to gre pri starejših - en piškotek meni, enega tebi... Če pa kužika tako milo gleda Roll Eyes. Ko je pa veterinar malo zaropotal, smo bili pa na dieti Grin. Ni bilo enostavno, psica je fehtala in je bila čisto preč ker ni bilo več piškotkov in podobnih priboljškov. Jaz sem jo začela razvajati s sadjem in je kmalu pozabila piškote. Dve muhi na en mah! Ni se redila pa še vitaminčke je papala!
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #294 : četrtek, 08.03.2007 : 11:20:06 »

Hehehe, pri nas je pa sploh fino, ker smo tri solatkarce na kupu, in ce mrcinici fehtata, dobita zelenjavco ali pa sadje pod mizo Tongue Tamala se je ravno prejle pol ure matrala z listkom solate, jo je bilo res veselje gledat! Cheesy
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #295 : četrtek, 08.03.2007 : 11:34:49 »

Naša buča sploh ne fehta Smiley Saj pravim, njen problem je v tem, da je lenobica. Samo cartala bi se od jutra do večera. Ko gremo na sprehod, se psi igrajo, ona pa čveka z nami  Cool Pol pa grizem okoliške hribe, da bi jo malo zmatrala - bom pa vsaj jaz malo shujšala, če ona noče Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #296 : četrtek, 08.03.2007 : 19:55:10 »

Tkole je z našim kosmatincem: je na strogi dieti-veterinar je rekel nič priboljškov in tako tudi je. Kupila sem mu light brikete za predebele starejše pse. Tehtal je 45 kg in mu moram dajati merico za 40 kg, ki se vrti okrog pol kg briketov na dan in 400 grami. prvi mesec mu moram dajati pol kg briketov potem pa vedno manj, tako da pridem na 400 gramov. Verjetno tudi od same nesreče noče pojesti čisto vsega, tako da kar sam od sebe hujša revež. Vendar kaj čem, takoj ko mu dam lučko dol, se spravi lizat. je že veliko bolje, tako da upam da bo v ponedeljek na pregledu veterinar rekel, da mu lučko lahko snamem. Upajmo... Undecided
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #297 : četrtek, 08.03.2007 : 21:48:11 »

Boscek! Drzimo pesti in tacke zanj, da bo kmalu spet brez lustra okoli norel.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #298 : petek, 09.03.2007 : 12:15:06 »

Tudi midva z Nerotom drživa vseh šest tačk! Moje roke so namreč prezaposlene s čohanjem Grin
lp
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #299 : petek, 09.03.2007 : 12:16:54 »

Nerotu pa gre zdaj lepo  Cheesy Je priden?
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines