mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 17:34:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 211222 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #255 : petek, 16.02.2007 : 11:11:25 »

zalarjeva, moj se čist podobno obnaša, kot tvoj. Tuli ko zasliši sireno, rešilca, policaje, tako kot si napisala ti, potem koplje neizmerno rad in tudi nemalokdaj naleti na živo miško, ki jo potegne iz luknje. Sedaj sem postala pozorna in mu dovolim kopati le do neke mere. Ni mi do tega, da bi pobijal druge živalce.  Wink Neizmerno ima rad dooooolge sprehode. Me skoraj vedno vleče, tudi takrat, ko gremo že nazaj iz dolgega sprehoda.  Cheesy Ampak jaz nimam nič proti, pravim, ko ne bo več vlekel, potem se bo že videlo, da je nekaj narobe z njim. Kar naj me vleče  Cheesy  Wink Vode pa niti ne mara tako zelo, gre v njo le do te mere, da čuti pod seboj tla.  Tongue Ima pa rad sneg  Cool to pa obožuje, ampak letos mu žal te želje ne bom ravno izpolnila, edino če ga peljem v Kranjsko goro.  Wink V avtomobilu je kar na sprednjem sedežu, saj se vozimo bolj na kratke relacije.  Grin Ljudje gledajo v avto, ko se pelje, meni je pa smešno  Grin. Na ta način se pelje le do vikenda, ki je oddaljen prb. 800 m od naše hiše. Če pa gremo kam dlje, pa vzamemo Seat-a, ki ima zadaj ogromno prostora, pa se potem še jaz zadaj peljem, da je bolj mir.  Cheesy Muca, ki sem ga prinesla pred božičem, se je tudi že navadil, ostalih mačk pa ne mara. Našega pa ima za našega.  Smiley

No, to je na kratko o mojem Bučku, čeprav bi se dalo pisati še cel dan, ali pa še več. Pa kdaj drugič  Wink

LP, Branka
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #256 : petek, 16.02.2007 : 16:24:34 »

Branka, ti mu kar uresniči njegovo željo, pa čimprej, preden ga še v Kranjski Gori pobere. Mi smo bili tam v soboto in je bilo super, psi so se pa tudi znoreli na snegu  Cheesy. Slikce so pa tukaj: http://lejca.moj-album.com/album/6785360/
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #257 : petek, 16.02.2007 : 22:05:34 »

lejca, kateri je ta avstralec? Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #258 : sobota, 17.02.2007 : 10:26:09 »

Super slikce lejca. Mogoče pa se res odpravimo na bližnje smučišče, in sicer na Gače (Črmošnjice) Wink Dolenjci bodo vedeli, kje je to.  Cool

Lepo se imejte vsi skupaj  Smiley
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #259 : nedelja, 18.02.2007 : 20:11:42 »

lejca, kateri je ta avstralec? Smiley
Dva avstralca sta, eden je Nero, drugi pa Mike.  Wink

Super slikce lejca. Mogoče pa se res odpravimo na bližnje smučišče, in sicer na Gače (Črmošnjice) Wink Dolenjci bodo vedeli, kje je to.  Cool

Lepo se imejte vsi skupaj  Smiley
Bučko sigurno stiska pesti, da se boste odpravili na sneg  Cheesy. Pa poslikajte njegovo norenje  Wink.
Mi smo se pa danes odpravili na dolg sprehod po travi in blatu. Fotoaparat sem pa seveda pozabila doma  Roll Eyes.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #260 : nedelja, 18.02.2007 : 23:01:43 »

Ojej, sem mislila napisati "ta rjavi" ... Roll Eyes
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #261 : torek, 20.02.2007 : 10:56:51 »

Aha...potem si mislila Mike-a, ki je red tri-color  Smiley.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #262 : torek, 20.02.2007 : 16:19:02 »

Zdravo!

Jaz imam mešančka med belgijskim ovčarjem malinois-em in nemškim ovčarjem, pred kratkim je bil star 5 mesecev barve so čisto po belgijcu (razloči se le po višini). Ko sem bil z njim na pocitnicah pa je glih snežilo pa smo šli zvečer malo na sprehod je fuul čudno gledal kaj zaj to leti pa en čas lajal potem pa se podil za snežinkami, skoči pa v vsako vodo ki jo vidi. Včeraj sem ga peljal na sprehod do enih ribnikov v slivnici, MB bodo že vedli in ga voda vedno bolj mika, včeraj pa je z prednimi tačkami mahal ko nor po vodi in ker ni čutil tal je lajal ker se mu je zdelo zelo čudno, potem pa je slišal svoj odmev in naredil max neumen pogled. Po sprehodu je se pa skopal kar mu ni bilo niti malo všeč. V kopalnico pa ne gre, tako da ga moramo dobesedno ''vlečt'' v kopalnico.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #263 : petek, 23.02.2007 : 15:50:36 »

Jaz sem pa mojga Nikija v sredo peljala kastrirati-je bilo nujno. je star 9 let in je imel povečano prostato pa smo ga kastrirali. Se mi zdi, da je najbolj nesrečen, ker mora tisto lučko nositit na glavi, da si ne zgrize šivov. Živahen je pa takoj, ko mu tisto potegneš dol, ko greva na sprehod. Bošček moj brez jajc, hehe. Zdaj ga bom spet malo osrečila, ker ga peljem ven.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #264 : petek, 23.02.2007 : 20:19:16 »

Zdravo!

Zalarjeva, glede kastriranja tudi sam premišljujem o tem... Kaj se je tvoj pes kaj umiril, je kaj užaljen (sem zvedel od znancev da jih pes labradorec namreč niti pogledat ni hotel 3 dni) in še predvsem najpomembnejše kaj je res, da ''baje'' lahko to povzroči potem kake bolezni ?!?

LP, Christjan, 14 let
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #265 : petek, 23.02.2007 : 20:21:25 »

Aja pozabil sem še vprašat če pes neha z ''naskakovanjem'' drugih psic, stvari in ga to mine, pri kakšni starosti ga je priporočeno dat kastrirat (moj bo sedaj star 6 mesecev in je ravno prišel v dobo, ko naskakuje vse kaj leze in gre...

LP
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #266 : petek, 23.02.2007 : 21:26:35 »

Užaljen je ja, umiril se pa ni čisto nič. O tem, da bi to lahko povzročilo kakšne bolezni pa nič ne vem. Ja psice pa neha naskakovati in vse naokoli tudi. Grin
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #267 : petek, 23.02.2007 : 21:43:36 »

Zalarjeva, kaj pes je pod narkozo kajne med kastriranjem Huh? Kolikšna je pa kaj cena?
Sem hotel dat psa kastrirat že pred 2 tednoma samo je kasneje že bil med operacijo očesa, tako da nevem če bi dal takoj zdaj ali bi še počakal ker narkoza ni dobra in bi baje lahko ''zaostal'' v rasti  Huh
Koliko časa pa potrebuje ta ''balon'' okrog glave? sram  >Bi ga najraje dal čimprej saj se je začel tudi bojevati z psi na sprehodi ko je kakšna psica v bližini med časom parjenja in potem je pravo ljubosumje in renčanje  Grin
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #268 : sobota, 24.02.2007 : 13:59:09 »

Christjan...kastracija je zelo priporočljiva. Kastracija ne povzroča nobenih bolezni. Pri samcih prepreči raka na prostati, kateri je pri samcih dokaj pogost. Starost je ravno prava za kastracijo. Najbolje, da vprašaš veterinarja, koliko časa naj bi poteklo med dvema operacijama.
Drugače bo pa pes postal bolj pozoren nate, ker ga ne bodo zanimale druge psičke, vse ostalo bo pa ostalo tako kot je.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #269 : sobota, 24.02.2007 : 14:24:42 »

Zdravo!

hmm lejca si me pa zelo prepričala sploh tisto da prepreči raka na prostati, saj je dokaj pohost  Undecided se bom kar v ponedeljek pozanimal pri veterinarju... Koliko časa bi pa naj bil pes užaljen? Se lahko zgodi, da mogoče nebi hotel jesti nekaj časa..., no to verjetno bo saj zelo rad je- sedaj se star še pet mesecev in ima 37 kg, je pa mešanca med belgijskim in nemškim ovčarjem Grin Aja pa če bi še lahko kdo povedal kaj o njegovi teži da bi po mail-u poslal slike? je res zelo močen ampak ne preveč mislim da je kar prav.  Cheesy Glih zdaj se je najedel- smo bili na pohorju zdaj pa je dobil obrok in je ves srečen in ravno obdeluje kost za čiščenje zobov. Dobi kar precej za pojest potem pa še naredi njegovo sweet face če se še bo mogoče kaj čisto slučajno znašlo v njegovi posodi  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines