mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 13:04:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 301895 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
hunden
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 82


« Odgovor #150 : petek, 13.06.2003 : 16:44:20 »

Oj!  
Ja, srebrno barvo probavajo ukiniti na razstavah...čeprav se meni ne zdi to prav... imam namreč srebrno 16 staro psico, zelo je bila lepa in je bila enkrat BEST IN SHOW JR na specialni razstavi v Sodertelje, namreč zmagala je čez vse 4 pasme in vse rdeče pse in psice.  Samo jo nisem mogla več razstavljat zaradi njihovih traparij v Belgiji...namreč so imeli v franciji zelo lepe srebrne samce in so bili v belgiji proti.

Večina ki jih jaz poznam rečejo rdeči in srebrni Tervuereni...

Barva Tervuerena se pa spreminja odvisno od letnega časa in starosti. Moja psica je bila čisto bela z malo črno barvo vmes, črn gobec, črna ušesa, zdaj je pa skoraj čisto črna. Moj rdeči Tervueren je bil svetlo rjav, pol je pa ratal temno rjav z rdečo barvo vmes...z veliko črne barve!
Raidy je pa še svetel seveda, sicer je pa samo 8 mes..samo vidim da se vedno bolj temni od meseca do meseca...


LP

           
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #151 : petek, 13.06.2003 : 17:14:59 »

Oj,
Lepo je slisati, da je bila tvoja psica zelo uspesna. Jaz sem sicer se bolj novinec v podrocju psov in se nasploh razstavljanja.

Tudi meni se ne zdi prav, da so srebrni zatirani. Kljub temu so mi bolj vsec rdeci.

LP
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #152 : sobota, 21.06.2003 : 15:48:01 »

Hello...kaj ste vsi potihnili  Shocked imate vsi tolko dela al vam je zmanjkalo besed...upam, da ne... Grin

Ej, horr se ti opravičujem, če sem te kar tako napadla po cesti... sram  Grin,  naj te potolažim, tudi Bambi je doživela podobno srečanje (čeprav se takrat še niti poznale nisva - z neta in to)...si pač ne morem pomagat, ko uočim karkoli z ušesi gor je takoj panika Smiley
(moj fant se je kar navadil, na sunkovito bremzanje in ustavljanje avta kar sredi ceste  Grin)

No danes smo imeli V KP prireditev Človek in Pes in sva sodelovala tudi midva z Blujem   Cheesy(predstavitev poslušnosti, obrambe in premagovanja ovir), ker sva imela s sabo svojega fotoreporterja bom zvečer dala slikice na net, če bi si jih kdo hotel pogledat...
Če kdo od vas v Lj lovi TV Koper (mislim, da bi mogli vsi videt) bo zvečer 18 45 na Primorski kroniki reportaža o tej prireditvi, mogoče bova tudi tam, če nas je kdo "ponesreči" posnel  Grin

Bom poslala link, ko bom dala slikice gor...

Lp
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #153 : sobota, 21.06.2003 : 18:58:23 »

Jaz raje nič ne napišem, ker nimam nič pametnega povedati; par slik s svetovca sem že poskenirala, ko mi jih uspe gor dat pa se spet kaj oglasim.

Raznih 'belgijskih' napadov sem pa vsaj jaz že vajena - so me že parkrat pohopsali na terenu, kdaj sem pa tudi sama bila agresor. Wink

Slik se že veselim, glede prispevka pa - smo videli neke vojne veterane, pa novega rešilca, vaju pa ne  Sad . Kamere očitno ne zaznavajo belgijcev.
Vso srečo jutri na razstavi!
Logiran
ABBA
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #154 : sobota, 21.06.2003 : 22:09:20 »

ojla,

jaz imam Benedict, sestrico od Blueja. Zanima me če je Blue tudi plašen ali so samo psičke bolj plašne?
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #155 : sobota, 21.06.2003 : 22:47:15 »

Ojla ja prispevek res ni bil kdove kaj. Roll Eyes..bo mogoče kaj več na jutranjem...
Mislila sem, da bojo Bluja vsaj malo pokazali, glede na to kolko so ga posneli, pa nič...očitno jim je bil bolj všeč rotwailer...(sošolec od Bluja namreč). Očitno ne bo še movie star  Grin

Ja slikice so že glede linka sem se pa malo uštela časovno mi ni nikakor zneslo dat gor do zvečer...bom pa v roku dveh-treh dnevov, vsekakor bom javla kdaj bo.

Oj ABBA ej ful sem vesela, da si se oglasla  Cheesy še en član de Grun-ovih  Grin
Kar se Bluja tiče, je tako, da je ful ful nezupljiv do neznanih ljudi, drugače se pa v gužvi dobro obnese, ni noben panik...
Imel je eno obdobje, ko se je bal metle, pa flaše plastične, vrečke...kar je ropotalo pa smo ugotovili, da je bil za to kriv naš predragi sosed, ki ga sploh ne mara  Angry(sicer ne mara niti samega sebe)
Par dni je bil malo v šoku ampak, ko smo mu pokazali, da vse skupaj ni nič je bil spet v redu.
Kaj je Benedict (ful lepo ime ima)  Grin res tako plašna?
A vidve delata agitity?

Lp
Petra in superčist Blu, ki se gre jutri malo pokazat  Grin
Logiran
ABBA
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #156 : sobota, 21.06.2003 : 22:58:55 »

OJ,

ja res je fulll plašna.Vsega se boji, pa tudi pripravit jo ne morm da bi stvar od blizu pogledala npr. metlo , takoj zbeži in pol se tud zraven mene ne upa pridt če je metla v bližini.Drugače kar se pa videza in oblike tiče je pa čisto taka kot Ula.Ja midve delava agility in zaradi njene plašnosti sem mela kar velike probleme ampak zdej se je že navadla.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #157 : nedelja, 22.06.2003 : 13:27:35 »

eko naju...
Midva sva zdaj direktno iz Portoroža, kjer je zelo zelo vroče.
Blu je bil v razredu vmesnih ocenjen z odlično oceno  Grin(CAC pa nam sodnik ni hotel dat :-/, ker se je upiral, ko ga je hotel prešlatat- ja pa res navalil nanj, Shocked tako, da je pri vsej nervozi postal še bolj nervozen...) aja to ni samo moje menenje, tako so komentirali ljudje ob krogu...

No midva sva zadovoljna in mislim, da prav zelo kmalu ne bova šla na  nobeno razstavo (ko vidiš tiste Italijane kako pedenajo in delajo s psi me kar mine  Lips Sealed)

Ja pa Ijen je dobil CAC za razred mladih  Grin, bravo Ijen in Jana
Zmagal je pa en iz razreda delavnih...sem pozabla kako že in je bil res lep.
Blo je 5 groenendaelov, kar precej tarvuerenov in en malinois.
Smo imeli spet svojega fotoreporterja tako, da slikice bojo na internetu. (tokrat pa večinoma blegijci za spremembo Grin)
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #158 : nedelja, 22.06.2003 : 19:37:35 »

Ok pa mi je ratalo Grin...sicer slike niso lih po  vrsti, ker nisem mela časa zlagat sram pa boste že, ne? Od razstave pa kmalu
Upam, da link dela
http://foto.volja.net/ppockaj/pes_clovekov_prijatelj_ne_igraca/

Logiran
hunden
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 82


« Odgovor #159 : ponedeljek, 23.06.2003 : 09:30:38 »

Oj!

Petra, sem mislila pridet v Portoroz ta vikend Cheesy..a se bi lahko kje srečali? Smiley

Abba, kolk je stara tvoja psica?

Lp
Logiran
hunden
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 82


« Odgovor #160 : ponedeljek, 23.06.2003 : 09:41:49 »

oj, evo nove slike mojega kužija....

LP

[slika izbrisana ker link ne dela; Mirc]
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #161 : ponedeljek, 23.06.2003 : 11:35:35 »

Ja lahko Hunden, kdaj bi pa prišla na obalo?

Se bova zmenili... Wink

Ja Raidy je pa res lep...mam pa tudi slikice nekaterih tarvuerenov (tudi tistega, ki je osvojil BOB, ima ga pa ena gospa iz Italije - Bazovice, kar pa ni tako zelo daleč  Grin)

LP
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #162 : torek, 24.06.2003 : 20:29:07 »

No zdej pa se mi počasi že zdi, da imam monolog Lips Sealed...tukaj na netu...
Ravnokar nalagam slikice iz razstave v Portorožu, upam, da bo povezava zdržala... Tongue (mislim, da ne bom mogla vseh naenkrat, ker jih je preveč, povezava pa slaba)

Ej ABBA, kaj imaš mogoče kakšno slikico? Kje pa trennirate?
Hunden, glede na to, da je ABB-ina psička sestrica od Bluja in Ijena ima 15 mesecev... Wink
http://foto.volja.net/ppockaj/cacib_portoroz

Komentarji so zaželjeni, da vidim, če vam je sploh uspelo pogledat slike... Smiley


Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #163 : sreda, 25.06.2003 : 21:59:04 »

Grin Grin Grin Cool Cool Cool

Madona sem ponosna! Sicer naju sploh nisem videla, me jih je pa že par obvestilo da sva bila caught in the act! No, saj sem kamermana videla in mu rekla, naj ne snema mojega mokrega anoreksika ker me bojo prijavili da nič psa ne futram, a vseeno. Pa glede na to, da belgijca nikoli nikjer ne vidiš sem mislila da naju tudi tu ne bojo kazali. Komaj čakam petek!

Petra, saj nimaš monologa, mi vas pridno beremo, samo nič pametnega nimamo za povedat pa blazno malo časa imam trenutno. Ko ga bo več, to bo konec drugega tedna, pa bom tudi jaz dala gor najine slikce pa boste lahko občudovali še enega grenenlenderja. Če mi bo seveda uspelo, navodila imam, tako da držimo pesti. Lepo se imejte, lahko noč
Naštudirana Urša in utrujeni Bambi (smo imeli klubski piknik danes...)  
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #164 : petek, 27.06.2003 : 13:44:11 »

Hojla!

Ja zame pa je že napredek, da imam nov profil.... pa še za tega si ne morem zaslug štet Tongue Tongue Tongue

da bi kakšno slikco dala zraven, to je pa že preveč zame...

nas vročina kaj preveč ne gane, se gremo pa malo namakat. naša agility sekcija je celo tako pridna, da imamo kondicijske priprave. Grin Grin in hodimo v hribe. pa naj še kdo reče, da nismo pridni...

lp

Maja
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines